SPORT Bevelanden in ’t kort CULTUUR KORT Kindervakantieweken Goes e.o. in i H De Slager M f>P wielen I I I teken Tarzan, Graat en Harmien SM i Wedstrijden VV Kloetinge GIRO 555 DEN HAAG 95 O o Goese jeugd maakt er zelf pretpark van 2O.95 SLIJTE RIJ-WIJ N KOPE R IJ öjDOMINICUS z Korte Kerkstraat 8 GOES TEL.: 0113-216119 Dorpshart Wemeldinge opnieuw grote zandarena voor volleybalgebeuren Zeven vrachtwagens moeten eraan te pas komen om zaterdag 10 augustus het dorpsplein van Wemeldinge in een grote zandbak te veranderen. Die dag staat de tweede editie van het Meermarkt Geuze Beach-volleybaltoernooi op de agenda. Als het aan de initiatiefnemer C. Geuze ligt, wordt het ook dit jaar een spannende, sportieve en gezel lige dag. "Tot nu toe hebben vijfentwintig teams zich aangemeld voor het toernooi. Maar ik ver wacht op tien augustus minstens vijftig teams". Het Meermarkt Geuze Beach-volleybaltoernooi gaat zijn tweede jaar in. Het begon als een 'pro- beersel'. Geuze: "Ik wilde nog wel eens wat meer activiteiten in het dorp zien na koninginnedag. Zelf Voor de negende keer organi- sPeel ik al iaren volleybal dus een beach-volleybal toernooi leek mij een goed idee". Het toernooi bleek inderdaad een groot succes. Het aantal deelnemers van twintig a dertig teams werd ruimschoots overtroffen. Maar liefst vierenvijf tig teams streden die dag om de hoogste eer. Uit- Na een welver diende rust voor de voet ballers kijken de echte liefhebbers van de sport alweer uit naar het komende seizoen. De trainin gen beginnen weer en de eerste oefenwedstrijden staan weer voor de deur. Zo ook voor de voorlopi ge A-selectie van VV Kloetinge. Voor het tweede seizoen komen de mannen van Paul Telussa uit in de hoogste klasse van het zaterdag voetbal. Hoofd klasse A is bij het amateurvoetbal 'het neusje van de zalm'. Zowel voor de spelers als voor de trainer belooft het een pittig seizoen te worden. Of Kloetin- liTIO PEPEj Tot ziens De Heineken Thuistap. Amerikaanse en Litouwse jongeren spelen Spel Zonder Muren in Goes NUijrx 1, aaiivaiiy 1 wv U. Woensdag 7 augustus 1996 16 Optreden Foundation lciï|ï 1.95 0.99 [Pernodfils 1 Vierdaagse Nieuwdorp Bij Uw slijter kunt u de Heineken Thuistap huren Bustocht naar Veurne Expositie in de Grenenhoek Orgelconcert bezoek zaterdag 10 augustus de GEZELLIGE BRADERIE IN SINT-ANNALAND Er is een groot aanbod van gevarieerde stands. 6.95 9.90 ij 's-Heer Arendskerke Expositie in Emergis Frappant in De Pompe Gospelconcert in Kapelle Goes-Oost: De beste service en kwaliteit gratis thuisbezorgd, gratis spaarzegels if ill i j Bovendien geldt, zolang de voorraad strekt: Orgelconcert van Zwart Bootz y. Rum wit/bruin P 0.7 liter IX^enever liter 9045 0.7 liter Jameson Irish Whiske 0.7 liter JOSÉ CUERVO DE BEVELANDER s.v. Robur ie ko^rten.^den.geyeew Robur lPRENSM Me Jenever Senioren-Sociëteit Goes-Oost spelelementen. De avond wordt Rusland, Roemenie en Tjechie. ten. deren is er die avond een leuke dag. dag. zijn: 3,50 per dag of 16,50 5PIRITUE u: 7.® broodbakken. 4 “f Boys 2; aanvang 19.00 u. O.a. kinderbraderie, show met voetballende honden, meerijden op de stoomtractor. Bovendien zijn er 's middags kinderspelen waaraan uw kinderen even kosteloos veel plezier aan kunnen beleven. Kom naar Sint-Annaland en beleef een leuke braderiedag. Evenals voorgaande jaren orga niseert de gemeente Goes op zondag 15 september een bus tocht naar de Open Monumen tendag in Veurne en Diksmuide. Dit in het kader van de culturele uitwisseling tussen deze West- vlaamse steden en de Beveland- se gemeenten Borsele en Goes. Kaarten voor deze bustocht zijn verkrijgbaar bij de VVV te Goes en zondagmorgen bij de bus. Er kunnen maximaal vijftig perso nen mee dus wie graag mee wil kan beter tijdig een plaats reser veren. De bus vertrekt 15 sep tember om 8.00 uur vanaf het Stationsplein in Goes en wordt rond 20.15 uur terug verwacht. tus werken van kunstenares Dia na Capello-Stevens uit Driewe gen. In de expositieruimte van het Emergis zijn aquarellen te bezichtigen met de thema's wind en stilleven. De tentoonstelling is geopend tijdens kantooruren. Tegelijkertijd met deze expositie zijn er ook werken van Capello te bezichtigen in het crematorium in Middelburg. Het crematorium is van maandag tot vrijdag open van 9.00 uur tot 16.00 uur. Vanaf heden t/m 28 augustus exposeert Elly van Put haar aquarellen in de Grenenhoek; haar werk bestaat voornamelijk uit bloemstillevens. Ze volgt al enige jaren met veel plezier schilder aquareleertechnieken bij Jacqueline van Trirum te Wolphaartsdijk. De expositie is te bezichtigen tij dens winkelopeningstijden, en wel van 9.30 t/m 17.30 uur. Adres: Het Groene Weidje 16 te Goes. Donderdag 8 augustus a.s zal de organist Dirk Jansz. Zwart zijn vier de orgelconcert geven in de Her vormde Kerk van Dreischor. Hij voert dan een programma uit dat bestaat uit composities van Van Noordt, Pachelbel, Joh. Seb. Bach, Niels W. Gade en Widor (gedeelten uit de vijfde symphonie). Ook enke- van Cornelis de Wolf en Jan Zwart. De aanvang is om 20.00 uur. seert de gymafdeling van SV Nieuwdorp een wandelvierdaag se in en rondom het dorp. Van maandag 12 augustus tot en met donderdag 15 augustus kan er volop gewandeld worden. De vierdaagse begint elke dag tus sen 18.00 uur en 19.00 uur in de dag gaan de kinderen weer terug naar de "Jan Ligthart". naar ne". De vrijwilligers van de wijken doen hun best om er een leuke week van te maken voor de kin deren. Aan hen zal het niet lig gen: "Mocht het onverhoopt toch slecht weer worden, dan wijzigen we het programma iets". Mocht je bedenken dat je mee zou wil len werken als begeleiding van één van de kindervakantiewe ken, neem dat dan op met één van de contactpersonen; je bent altijd welkom!! wijk. Dus woon je in Goes-Oost dan Zuid dan ga je naar "de Pit", Goes-West gaat naar "de West- bouwen van hutten en het schil deren daarna. üTrek oude kleren aan!!! Om 16.30 uur is de mid dag afgelopen. DONDERDAG Deze dag start pas om 13.30 uur. De middag wordt besteed DONDERDAG Deze dag wordt het park versierd want 's middags is het feest: de clown "Coco" komt. MAANDAGMIDDAG Je bent welkom om 13.30 uur. DINSDAGOCHTEND Om 9.30 uur ben je welkom bij het Wilhelminahuis maar neem wel je fiets mee want: Gezamen lijk gaan we op de fiets naar het Sportpunt Zeeland waar we de theatervoorstelling "T van Tar zan" van Graat Harmien zullen meemaken. Eten hoef je niet mee te nemen, daar wordt voor gezorgd. Ter afsluiting bij het Wilhelminahuis nog een opdracht en om 13.30 uur is het afgelopen. - DARK RUM Vieux liter Voor de boterham: BOERENHAM 1OO gram GEBRADEN GEHAKT 100 gram WOENSDAG Deze dag blijft niemand droog want met z'n allen wordt een bezoek gebracht aan het zwem bad waar de hele dag door gezwommen en gespeeld kan DINSDAG Met z'n allen gaan de kinderen naar de theatervoorstelling "T van Tarzan, Graat Harmien. Terug in de "Jan Lighthart" zal 's middags na het stillen van de honger verder gegaan worden met de vossenjacht. MAANDAG 's Morgens wordt begonnen met het bouwen van de hutten en in de loop van de dag zal worden begonnen met het versieren van het dorp dat aan het ontstaan is en de afsluiting van de dag zal je misschien niet droog halen, denk ik, want er zijn allerlei spelen met water. Circa 45 goedgekoelde feestelijke pilsjes Van 10.00 tot 21.00 uur zijn er GRATIS attracties voor de jeugd. OLE! VOOR DIE PRIJS Tequila Blanco 0.7 liter eindelijk ging een team uit Brabant met die eer strij ken. De precieze aanvangstijd van het toernooi is nog niet vastgelegd. "Vorig jaar hebben we non- stop van twee tot acht uur gespeeld. Dit jaar begin nen we vermoedelijk wat eerder zodat we tussen de wedstrijden door meer tijd hebben". Er wordt op twee velden gespeeld. Maar ook als er niet gevol leybald wordt, is er rond de zandarena genoeg te beleven. De avond voor het toernooi is er voor de jongeren een disco waar geen alcohol wordt geschonken. Van 19.00 uur tot 24.00 uur kan de jeugd daar terecht. Zaterdag is er tussen de wedstrijden door een rad van avontuur en er staat een feesttent waar volop gegeten en gedronken kan worden. Als afsluiting treedt zaterdagavond het dansorkest Toutage's op in de tent. De organisatie van het Beach-volleybaltoernooi is in handen van Voetbal vereniging Wemeldinge, de korfbalvereniging, Audio Consult en natuurlijk Meermarkt Geuze. ge het hoge niveau aankan, is nog maar de vraag. Maar de motivatie bij VV Kloetinge is groot en de verwachtingen daarom ook hoog. Het publiek kan in ieder geval verzekerd zijn van goed en spectaculair voetbal in het Wesselopark. Het oefenprogramma van VV Kloetinge: zaterdag 10 augustus: deelname Borsele Champions League. Dinsdag 13 augustus: Kloetinge - Dinteloord 19.00 uur. Dinsdag 27 augustus, 31 augustus en 3 sep tember beker- of oefenwedstrijden. Zaterdag 7 september begint de competitie weer. WOENSDAG De hutten worden eerst afge bouwd voordat ze worden beschilderd, 's Middags zal de speurtocht gestart worden. Dankzij een groot aantal I-j vrijwilligers kunnen de kindervakantie weken in de wijken en twee kernen van Goes voor kin deren van 4 tot 12 jaar wederom plaats vinden. De kindervakantieweken vinden in de wijken Goese Polder, Goes-Oost, Goes-West, Goes- ,Zuid en in de kern Wilhelmina- dorp plaats van 12 augustus tot en met 16 augustus. Ook in de kern 's-Heer Arendskerke wordt de kindervakantieweek georga niseerd maar dan van 12 augus tus tot en met 15 augustus. Het thema dit jaar is "pretparken". Overal in Nederland en in de omringende landen zijn er pret parken maar wij kunnen dat zelf maken en dat doen we dan ook. Allerlei activiteiten kunnen plaats vinden zoals timmeren, schilde ren - jawel hutten bouwen - aller lei spelen, schminken, verkle den, playbacken en nog veel meer van dit. Hetty Scheiuit vertelt namens de organisatie: "Gezamenlijk heb ben de vier wijken en Wilhelmi- nadorp dit jaar een speciale acti viteit, n.l.: de theatervoorstelling de "T van Tarzan" van Graat Harmien. "De T van Tarzan" is een boeiende, spannende en leuke voorstelling. Broer en zus, Graat Harmien winnen de hoofdprijs in een quiz. Ze winnen een reis door de jungle. Een oud In 's-Heer Arendskerke vindt de kindervakantieweek plaats in de 13'30 uur. Verder blijft het pro- Ezelsweide aan de landweg. De gramma van de dag een verras- kindervakantieweek hier draait om het thema Asterix Obelix. Kinderen van 6 tot en met 12 jaar In het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Emergis in Kloetinge hangen tot eind augus- I 4 :un f/m aUg stadskantoor: Overzichtstentoonstelling van Gale- .0 -u.-ne_atelier ,De Kaaj. (inf0. 0113_ 249740) t/m 6 sept. Medisch Centrum 'De Pijlers': 'Hollands Architectural Monuments', pentekeningen van Ashot Safian. t/m 10 sept. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland: Expositie van werken uit eigen bezit (info: 0113- 228883). hele jaar Kunstuitleen De Bevelanden: Werk van diverse Zeeuwse kunstenaars (info: 0113 - 233729). hele jaar Galerie llona: Naïeve schilderijen van Ilona Schmit (info: 0113- 621242) hele jaar Galerie Elf: Beelden en schilderijen van Ingrid van de Linde, hele jaar Galerie Jan Boer: Olieverven van Jan Boer (info: 0113 - 582031). BEL 's-Heer Arendskerke Tel.: 0113-562330, b.g.g. 0113-231602 en Obelix. Het eindigt om 15.00 uur. Maar dan is het nog niet Honderdtwintig jongeren in de leeftijd van veertien tot twintig jaar zullen zaterdag 10 augustus Ook kan er bridge worden ge- 'n SportpuntZeeland in Goes te toegang tot de activiteiten is ook gerenzit Amerika, Nederlandsen voor niet-leden gratis. Voor meer informatie: tel. 0113- 212542. zijn welkom van 12 augustus tot en met 16 augustus achter het neer je meer informatie wilt over Wilhelminahuis. Zoals de wijken de week in Goese Polder dan kun je bellen naar Gré Visser, OET IEDEREEN MEE! k’ Prestinipuze bodeaas. romantische restaurantjes, de voortreffelijke So; If De Amsterdamse nederpopband Frappant geeft dinsdag 13 augustus een gratis optreden weg in café De Pompe te Goes. Vanaf 22.00 uur brengt de band stevige maar ook meer toegan kelijke nummers ten gehore. Geen slappe hap, volgens eigen zeggen. Frappant heeft zich de eerste anderhalf jaar van hun bestaan toegelegd op het com poneren van eigen nummers. Nu ze een hard en gevarieerd reper toire samen hebben gesteld, brengen ze steeds meer tijd door op het podium. Zo stonden ze al eens in het voorprogramma van de Trockener Kecks. Als we Frappant zelf mogen geloven wordt het 13 augustus een con cert met een enthousiaste band vol energie. ill lil Na het bezoek van de Bridge builders Kapelle vorige zomer aan Amerika is het nu de beurt aan de Amerikanen. Van 7 t/m 12 augustus zal een groep uit New York City, die ze toen ont moet hebben, Kapelle bezoeken. Voor deze week is een program ma opgesteld. Als hoogtepunt hiervan zal er op vrijdag 9 augus tus een concert worden gege ven. De artiest is Freddie Kofi uit Engeland; hij zal er met zijn blackgospel een swingende avond van maken. Het wordt gehouden in de Gereformeerde Kerk te Kapelle, Biezeling- sestraat 67, en het begint om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom en de toegang is gratis. VRIJDAG Gezamenlijk breken we de hut ten af en ruimen het op. Tot ongeveer 15.00 uur worden er allerlei spelen georganiseerd waarna we naar de ijsbaan gaan waar het "kampvuur" aangesto- WOENSDAGMIDDAG ken zal worden. Als het "kamp- Om 13.30 uur begint het weer, vuur" voorbij is, gaan we geza- Deze dag worden voorbereidin menlijk eten. Ter afsluiting disco gen gedaan, d.w.z. optredens tot 20.30 uur. geoefend, kleding gemaakt. Natuurlijk zijn er ook een hoop spelletjes te doen. De kindervakantieweek in Goes- Oost vindt plaats in het wijkcen trum de "Jan Ligthart" aan de Bergweg 12. De kassa gaat open om 9.30 uur (behalve op donderdag en vrijdag) en om 15.15 uur is het programma afgelopen (uitgezonderd donder dag). Op donderdag gaat de kassa om 13.30 uur open i.v.m. dropping en de overnachting in de "Jan Lighthart" en eindigt het pas op vrijdag om 15.15 uur. De kinde ren moeten zelf brood meene men tenzij anders aangegeven door de begeleiding. De kosten per kind zijn: 3,50 per dag; je kunt ook een weekkaart kopen en die kost 16,50. Contactper soon voor Goes-Oost: Yolanda van Wanrooij, tel.nr.: 0113- 252898. Aanbiedingen geldig t/m 21 augustus FRICANDEAU 1 kilo aan stuk of in lapjes 13.95 BOTERMALSE BIEFSTUK 250 gram GEPANEERDE SCHNITZEL 5 stuks EVENEMENTEN IN GOES PERIODE 8 T/M 14 AUGUSTUS 1996. j juli/aug. Stadhuis: 11.00 t/m 17.00 uur: Dinsdag t/m zaterdag ieder uur rondleidingen. 8 aug. Grote Kerk: 19.30-20.30 uur: Beiaardconcert door Marcel Sie- I bers uit Cuck. 9 t/m 14 aug. Grote Markt: Goese Kermis. 10 aug. Wolphaartsdijk: 15.00-18.00 uur: Wegwedstrijd 15 km. A.V. '56. 12 aug. Klein Frankrijk 2:20.00 uur: Ensemble 'Prolissok' met Oekra- ïnse Folklore. 13 aug. R.K. Kerk: 11.00-12.00 uur: Toeristenconcert Zeeuwse Koor- SChOOl. Lyanix&ij wil 13 aug. Grote Kerk: 12.30-13.00 uur: Marktconcert, orgelbespeling enthousiaste door Kees van Eersel uit Goes. 13 aug. Buurthuis 'De Pit' in de morgenuren: 'De T van Tarzan', jeugdvoorstelling van Graat en Hermien. I 13 aug. Grote Kerk: 13.30-14.30 uur: Carillonconcert door stadsbei aardier Sjoerd Tamminga. EXPOSITIES augustus Lunchcafé Stadhuis: Foto-tentoonstelling van U. Huber uit Goes. MAANDAG Hier start de kindervakantieweek Heb je nog vragen of wil je je met het maken van maskers en opgeven dan kun je contact het beschilderen van t-shirts. opnemen met: Matty de Groote, Verder zijn er verschillende spel- tel.nr.: 213165 of Joke v.d. Vel letjes te doen. de, tel.nr.: 221404. DINSDAG De kassa gaat open om 9.15 uur want deze ochtend is er de theatervoorstelling "T van Tar- Natuurlijk beginnen we met het zan" in het Sportpunt Zeeland. 's Middags wordt er gestart met het bouwen van hutten. Prestigieuze bodegas, romantische restaurantjes, de voortreffelijke Spaanse keuken en de zon die zich vaak van zijn beste kant iaat zien, bepalen in hoge mate de sfeer in het noorden van Spanje, waar het wijngebied Rioja gelegen is. En in zo’n gebied kun je zelfs nog een verrassing tegenkomen, zoals het Z familiebedrijf Bodegas Los Tinos, waar de uitstekende tafdwljn “Prensa Real” “■C wordt gemaakt Heerlijke, fluweelachtige rode wijn van de druivenrassen A Tempranillo, Graciano en Manzuela, gerijpt op eikenhout In geur en smaak is I f naast fruit ook wat vanille terug te proeven. Een smaakvolle begeleider van IC gerechten waarin vlees centraal staat of een lekker glas volle, droge rode wijn 1^ bij een kaasplankje. Wij kochten een grote partij van deze spectaculaire tëVINO DE MESA “PRENSA REAL’ IA die wij u kunnen aanbieden voor 5.95 per fles. De bekende toonkunstenaar Jaap Zwart jr. geeft dinsdag 13 augustus een orgelconcert weg. Hij bespeelt die avond de beide orgels daterend uit 1767 en 1862 in de Opstandingskerk te Wis senkerke. Het programma van het concert is zeer aantrekkelijk met stukken van Handel, Bach, Stanley en Menselssohn. Het concert begint om 20.00 uur. zijn welkom. De kosten bedra- VRIJDAGMIDDAG gen per kind 12,50 per week of Start 13.30 uur. Allerlei spelen 3,50 per dag. Materiaal van zijn er te doen want het is spe- thuis mag meegenomen worden, lenkermis, bingo en tussendoor zoals groot snoeihout, planken, vinden de optredens plaats van lakens, dekens, gordijnen, palen, de verschillende groepjes die ze Verheet je niet te verkleden want woensdag hebben geoefend, worden. Neem dus je zwemkle- dat is natuurlijk het leukst: je kunt Ter afsluiting onder meer geza- ding mee!!!! Aan het eind van de gaan als wildzwijn of als een menlijk broodbakken. Deze romein of.... Natuurlijk neem je vakantieweek eindigt om 17.30 elke dag je boterhammen mee. uur. in Goes heeft Wilhelminadorp ook als thema "Pretparken". De tel.nr.: 227585/214896. Het pro- kosten Per kind bedragen ƒ2,- gramma ziet er als volgt uit: Per da9 of f 1voor de ^e'e W66K. mannetje zegt dat er een Tover- bloem is en een geheim van de Toverbloem. Zo begint een avontuurlijke tocht aan de voorbereidingen van de MAANDAG en eraan: pisangbomen, olifari- wen van het pretpark in het klein maal: hutten bouwen zoals ze ten, lianen, rivieren en een touw- waarna gesmuld kan worden van dat deden in de tijd van Asterix brug. Maar ook een kannibaal door de wildernis met alles erop playbackshow en aan het bou- Om 11.00 uur begint het alle en eraan: pisangbomen, olifan- - Sherry 0 75 liter I I de barbecue. Op deze dag en met zijn vleesvork, een leeuw vrijdag hoef je dus geen eten met een borstel en een vlees- mee te nemen! Na het kampvuur voorbij: van 19.00 tot 21.00 uur etende bloem die uit haar mond begint voor de kleintjes het avon- kun je Asterix film kijken in Poel- stinkt. Het is er allemaal, maar tuur met het slapen in de "Jan wijck. bovenal zijn daar Graat Har- Ligthart". Voor de groteren mien, die als broer en zus soms maken de dropping plaats, ruzie hebben, maar ook vaak geweldig veel plezier". Contactpersoon is: Christina Kleij, tel.nr.: 561895. aGOESE POLDER WOENSDAG lijk^blijft ieder kind in de eigen De Goese Polder organiseert de Wederom kun je om 10.00 uur kindervakantieweek in de omge- weer deelnemen. Dit is een heel vin.g van hët wijkgebouw "De speciale dag, n.l.: het is markt- ga je naar het wijkcentrum de Spinne", de Spinne 14-01 en bij dag met allerlei aparte activitei- "Jan Lighthart" woon je in Goes- hun staat ^et thema pretpark in ten zoals de acrobatenshow, - het teken van de dierentuin. De broodbakken, gokhutten, spelle- kassa gaat alle dagen open om tjes etc. van 13.00 tot 14.00 uur het wijkgebouw "de S^in- de dinsdag, dan gaat de kassa kom. Om 15.00 uur eindigt deze DINSDAG Om 10.00 uur kun je weer verder VRIJDAG gaan met de hutten maar dan Dankzij "een behoorlijke bijdrage Met z'n allen wordt ontbeten en wel met het inrichten. Verder zijn van de Culturele Raad van Goes daarna, helaas, worden de hut- er allerlei activiteiten te doen, kan de voorstelling "T van Tar- ten afgebroken en alles opge- zoals knutselen en spelen. Heb zan" georganiseerd worden. Ook ruimd. Pas nadat de t-shirts je ooit soep en toverdrank Sportpunt Zeeland heeft zijn geverfd zijn, wordt er gezamen- gebrouwd? Dan is dat nu je medewerking t.b.v. het plaatsvin- lijk gegeten. Als afsluiting vindt kans. Om 15.00 uur eindigt de den van het theater verleend de playbackshow plaats. dag. door de zaal gratis ter beschik king te stellen". Zoals gebruike- Het weekend waarop de compe titie van start gaat, nadert met rasse schreden. Ter voorberei ding hierop is het volgende oefenprogramma vastgesteld. Zat. 10 aug. Robur 1 - Meeuwen 1; aanvang 19.00 u. Zat. 17 aug. Meto 1 - Robur 1; 1 aanvang 19.00 u. Zon. 25 aug. Clubtoernooi; van 11.00- 15.00 u. Don. 29 aug. Robur 1 - Wemel- I dinge 1; aanvang 19.00 u. Don. 29 aug. Wemeldinge 3 - Robur 3; aanvang 19.00 u. Zat. 31 aug. Robur 1 - Wolfaarts- dijk 1; aanvang 19.00 u. In Goes is er dus een uitwisse- Di. 3 sept. Robur 2 - Hansweerse ling tussen jongeren uit Goes, Boys 2; aanvang 19.00 u. Litouwen en Pennsylvania, Ame rika. Atlantic Bridge wil dat de muren van vooroordelen gesloopt wor den en de muren van vriend schap worden opgebouwd. Deze hele week trekken de jongeren al samen op. Ze brengen bezoek jes aan het strand, de Neeltje Jans, het Veerse Meer en luiste ren samen naar muziek van de gospelzanger Freddie Kofi. De kantine van SV Nieuwdorp. De avond in Sportpunt Zeeland kantine is tevens het eindpunt moet de uitwisselingsweek op j van de wandeling. Er is een vijf een spetterende manier afslui- j en een tien kilometer lange wan ten. delroute. Iedereen die vierdagen - lang meeloopt krijgt aan het eind een herinneringsmedaille. Voor verdere inlichtingen: Ine van de Does 0113-613328 en Peter de Vos 0113-613339. IRISH WHISKEY Oj Bwaw b. Amsterdam Holland DONDERDAGMIDDAG Wederom ben je welkom om Ezelsweide aan de landweg. De gramma van de dag I I.__x J s.ng broodbakken, gokhutten, spelle- kant" en de Goese Polder gaat 10-00 uur met uitzondering van zjjn a||e familie en vrienden wel- om 9.15 uur open. De dag eindigt rond 15.45 uur waarna gezamenlijk opgeruimd zal worden. De kosten per kind Wilhelminadorp zijn: ƒ3,50 per dag of ƒ16,50 1Z. x voor een weekkaart. Eten moet Kinderen van 6 tot en met 12 jaar je meenemen tenzij aangegeven wordt dat dat niet hoeft. Wan- - fee. HlllliUIII Ondanks de vakantie gaat de senioren-sociëteit Goes-Oost gewoon door met het organise ren van activiteiten voor ouderen en alleenstaanden. A.s. zaterdag 10 augustus vanaf i 14.00 uur prijsklaverjassen in de Senaat van Ter Valcke. Iedere zondag bingo met mooie prijzen. speeld. Aanvang 14.00 uur. De vinden zijn. Daar ontmoeten jon- --a-:i„ ki__1—1-1 j Oost-Europa elkaar om samen het Spel Zonder Muren te spe len. Het spel begint om 19.30 uur en eindigt na middernacht met een plons in het zwembad van het Sportpunt. Het Spel Zonder Muren biedt de deelnemers aller- De gospelgroep Foundation ver- 1 |ej variaties van sport en ludieke zorgt zaterdagavond 10 augus- t3j tus een optreden op Camping georganiseerd met jongeren uit Linda te Wemeldinge. De Mid- 1 Litouwen, Amerika, Hongarije, delburgse groep geeft daar een >->..-1r»---rs— gratis concert weg. Voor de kin deren is er die avond een leuke attentie. Het optreden van Foun- dation begint om 19.30 uur.

Bevelander | 1996 | | pagina 16