b.v. Auto Huwelijksfotog^ Wim Lindenberg, (Goes} voor tweede maal gevraagd voor een drievoudig huwelijk; 4 WEKEN 20-50% KORTING op onze kledencollectie SAROUK AnneMareL KIEKIERIS SPY VOOR 14,25 (eenmalig binnen zes maanden) De PZC vanaf vandaag UITVERKOOP Vanaf 5 juli a,<i ui Goej. Tot uw dienst! tot 60 korting Een nieuwe naam... GROTE OPRUIMING 4 GRAND THEATER GOES 0113-215165 TUINMEUBEL VOORDEELWEEK beveland GROOT SCHUIMFEEST Geslaagd! een gratis fles champagne voor jou Open dag bij biologische tuinder Za. a.s. Woensdag 19 juni 1996 - 48e jaargang no. 25 (Van een onzer redacteuren) Wim Lindenberg zélf op de foto. voor 149,- nu 49,- 4 voor 49,- ...nu 59.95 Optreden The Razor Blade Blues Band Goes Lange Kerkstraat 44y Een intieme begroetingsscène: op hun gezamenlijke huwe lijksdag (30 mei 1996) begroeten de drie gebroeders Hubregt- se hun bruiden. Vastgelegd door Wim Lindenberg van Fotiek- Goes. FILMPROGRAMMA DONDERDAG 20 t/m 26 JUN11996 Al 1200 keer S 4 Kussens halen 3 BETALEN (30 dessins) Ligbedden Grosfillex groen van 289,- Parasols van 99,- Kuipstoelen Jardin 4 Aquarius Gemini Lounger van 89.95.... etc. etc. zie advertentie SUNSHINE pagina 3. HThe very special sales of Benetton! de gehele collectie! 06-93& lr~ Goudgerand gebied GOES -- "Dit zal me vermoedelijk maar één keer in mijn leven overkomen". Za. 29 juni Dat spreekt voor zich Discovervoer 5,* p.p. per rit 0113-351717 Groepsfoto... Koorconcert met Gregoriaanse gezangen JA, ik wil: De drie zusjes Riemens uit Kapelle-Biezelinge trouwden óók g op één dag (28 augustus 1992) en ook zij lieten destijds hun huwelijk vastleggen door Wim Lindenberg. Vierkante meter graaf wèl overwicht en overzicht Naam: Voorletters: m7v Straat: Postcode: Plaats: Aan de vooravond van de 50cc races op het Kanaalcircuit te Wemeldinge treedt The Razor Blade Blues Band op. De band die inmiddels twee demo's uit heeft gebracht, zal vrijdag 21 juni de tent op het rennerskwartier platspelen. Vanaf 20.30 brengt The Razor Blade Blues band ste vige blues-rock. Daarnaast wor den ook elektrische delta-blues, covers en eigen werk ten geho re gebracht. S.V.P. TELEFOONNUMMER INVULLEN I.V.M. NA VRAAG BEZORGING houden, hoor. Ik heb die dag maar liefst 29 films volgescho ten. Dat zegt genoeg". je mogelijkheden. Maar ook bij dit soort opdrachten lik ik mijn Tot op dit moment heeft nog nie mand spijt gehad van de keuze die ze op die dag maakten: de bruidsparen niet en Wim Linden berg ook niet. "Het is een voor treffelijke dag geworden, die vooral door de goede organisatie uitstekend is verlopen. Als je drie bruidsparen tegelijkertijd moet fotograferen en je wilt voor elk een apart reportageboek maken, dan is een strakke planning nodig, vooral qua tijd". "Die planning is óók nodig, omdat de 3 bruidsparen het gevoel moeten houden, dat het hun dag is. Het mag dus alle- 71 Ul« PfR OAC RISIRVERtH V ook Nepals, Berbers, Kelims en Moderne tapijten PERZISCHE- EN OOSTERSE TAPIJTEN KONINGSTRAAT 9 GOES TEL0113-227101 30%! Telefoon: Stuur deze bon op in een open enveloppe, zonder postzegel, naar: PZC, afdeling abonnementen Antwoordnummer 123 4380 VB Vlissingen. Bellen gaat sneller: (0118) 484216 'n dijk van een krant maal niet te gejaagd gaan. De bruidsparen moeten een gevoel van vrijheid houden. Ze zijn op hun eigen feest tenslotte de gastheren, maar ook een beetje de gasten". "De meeste bruidsparen zien ontzaglijk op tegen de fotorepor tage, maar achteraf hoor ik vaak dat ze juist dit onderdeel als het leukste van de dag hebben erva ren. Vermoedelijk komt dat, omdat een goede huwelijksfoto- graaf tijdens het maken van de 'buitenfoto's' een ongedwongen sfeer creëert. Dus na het maken van de reportage is meestal de spanning eraf. Dan gaan bruid en bruidegom ontspannen naar het gemeentehuis. Je moet natuurlijk niet vergeten, dat de (meeste) bruidsparen voor de eerste keer trouwen, maar dat ik al 1200 huwelijken heb vastge legd". "En ik doe het nog altijd met veel plezier. De fotografie kent vele facetten: industriële fotografie, portretfotografie, studiofotogra- fie. Wij beheersen al die discipli nes natuurlijk. Maar mijn liefde gaat nog altijd uit naar de repor tagesector. Dat is niet de gemak kelijkste branche, want je moet momenten vastleggen, die maar één keer zijn vast te leggen. Ze komen nooit meer terug. Soms is het -15°C en sta je klappertan dend in de kerk. Soms spoelt bij het stadhuis de camera uit je handen door een wolkbreuk. En de afgelopen weken was het enkele keren +30°C en bijt het zweet genadeloos in je ogen. Maar jij moet je reportage ma ken, je prestatie leveren. Echt, ik vind het na al die jaren nog altijd 'te gek' om te doen". "Ik beschouw het als mijn plicht om van die reportage iets moois te maken. Het kersverse stel pro beert van het huwelijk iets moois te maken. Ik mag op de begin dag daarvan 'getuige' zijn. Dan moet ik daarvan óók iets moois proberen te maken. In overleg met het bruidspaar (of: de bruidsparen!) lukt dat altijd uit stekend. Men zegt wel eens, dat er tegenwoordig minder ge trouwd wordt. Nou, wij merken daar gelukkig niks van!". Britannia. Dan moet je als foto- Als huwelijksfotograaf kan Wim honderduit vertellen over zijn ervaringen. Hij loopt tenslotte al 20 jaar mee in het vak. Op de vraag of hij na al die tijd niet uit gekeken raakt op de locaties in de regio, komt hij krachtig in het geweer: "Nee, nee! Als er één provincie is met eindeloze moge lijkheden, dan is het Zeeland wel. Er zijn mooie tuinen, prachti ge natuurlocaties, romantische dorpen, oude steden. Alle moge lijkheden voor romantisch, sfeer vol, vrolijk, klassiek, modern. Als huwelijksfotograaf woon en werk ik in een goudgerand gebied. Je bent hier echt nóóit uitgefotogra feerd". t Opril Grote Markt 114461 AK Goes K Tel. 0113-231479 weinig wensen hebben. 'Fotiek-Wim' heeft daarvan een treffend voorbeeld: "Onlangs had ik een bruidspaar, dat alléén inspanning. 1 miljoen liter schuim, dus dolle pret (neem je cijferlijst mee) Wim verheelt niet, dat bij unieke opdrachten zoals het fotografe ren van drie tegelijkertijd trou wende zusjes of broers, zijn bloed toch wat sneller begint te stromen. "Dan ben ik echt in mijn element. Dat komt vermoedelijk doordat ik dan alle aspecten van mijn creativiteit kan aanspreken. Ik moest drie verschillende reportages maken. Voor ieder een uniek album, waarin trouwja pon en bruidsboeket het mooist uitkomen. Maar natuurlijk komen er in de albums ook foto's voor van de zes trouwlustigen teza men, want ook dat facet moet natuurlijk goed tot zijn recht komen". De groepsfoto (van de echtelie den met hun familie) was een probleem apart. Want de drie broers Hubregtse en hun bruiden brachten maar liefst 128 familie leden op de been. En die moes ten allemaal op één fotoDat gebeurde op de trappen bij Hotel Dat dacht Wim Lindenberg (42) enkele jaren geleden, toen hij als huwelijksfotograaf optrad bij drie zusjes die op één dag trouwden. Maar zeer onlangs overkwam het hem zowaar voor de tweede maal: drie broers traden op één en dezelfde dag in het huwelijk. En ook zij vroegen Wim als reportagefotograaf. "Mijn eerste reactie was er één van grote verrastheid. Nóg een keer!, schoot het door me heen", aldus de Goese fotograaf. "Ik vond het geweldig. En ik beschouwde het ook als een eer, want ze vragen je toch maar "Toen ik op 28 augustus 1992 het drievoudig huwelijk vastleg de van de zusjes Bianca, Jac queline en Elona Riemens uit Kapelle-Biezelinge, kon ik natuurlijk niet verwachten, dat ik koud vier jaar later wéér zo'n 'aanzoek1 zou krijgen". De gelukkigen waren ditmaal de Middelburgse broers Hans, Rob en Peter Hubregtse. Toen de drie broers op de laatste dag van mei tegelijkertijd in het huwelijk wilden gaan treden (met respec tievelijk Carla Kosters, Miriam Heijdens en Nicoletta van Veen), klopten ze bij Wim Lindenberg van het Goese fotobedrijf Fotiek aan voor het maken van de trouwreportage. Hij zei natuurlijk direct 'ja', net als de bruidsparen trouwens. Zaterdag 22 juni a.s. wordt in de Ned. Herv. Kerk te kapelle door de Orgelcommissie een bijzon der koorconcert georganiseerd. Die avond zingen 10 mannen van de Schola Laus Deo, ver bonden aan de Scheveningse Antonius Abtkerk een selectie van Gregoriaanse gezangen uit het kerkelijk jaar. Dit kerkelijk jaar begint bij de eerste zondag van Advent. Daarom wordt be gonnen met de intredezang, het Introïtus: Ad te levavi, gevolgd door de psalm Rorate caeli. Ver volgens voor Kerst het Dominus dixit en Puer natus est. De vas ten (of 40-dagentijd) wordt bezongen met Attende Domine. De Paastijd krijgt gestalte met de gehele Paasmis uit het Ordinari- um voor de Pasen. Deze mis wordt gevolgd doort de intrede zang Resurrexi en het Victimae Paschalls. Tenslotte volgt de Pinkstertijd met de gezangen: Veni Sancte Spiritus en Veni Creator. De Gregoriaanse gezangen wor den afgewisseld met orgelwer ken van Johann Sebastian Bach, Max Reger, Jacques Lemmens, Jean Langlais en Carles Marie Widor gespeeld door organist/dirigent Gerard Legier- se. Aanvag concert: 20.00 uur Deu ren 19.30 uur open. Toegangs prijzen incl. consumptie in de pauze: ƒ10,- en ƒ5,- (t.m. 12 jaar). een proefabonnement van 4 weken voor 14,25 een abonnement. De eerste twee weken ontvang ik de krant gratis. Daarna wil ik betalen: per maand met automatische afschrijving a 31,50 per kwartaal met automatische afschrijving a 89,50 Hoe groeien aardappels eigen lijk? Worden geiten ook gemol ken? Hoe wordt kaas gemaakt en wat zit er allemaal in brood? Op deze en vele andere vragen kunt u een antwoord krijgen op de Open Dag op zondag 23 juni.Op deze dag zetten zo'n 145 biologische boeren in heel Nederland hun deuren voor u open. Van 's morgens 11 tot 's middags 4 bent u welkom om een kijkje te komen nemen op hun boerderij. Biologische boeren zijn moderne I boeren die milieuvriendelijk wer ken. Het bijzondere van deze bedrijven is dat de boeren geen gebruik maken van chemische bestrijdingsmiddelen en kunst mest om hun gewas te laten groeien. De dieren op de biologi sche bedrijven hebben genoeg ruimte om zich te kunnen bewe gen. De biologische boer besteedt veel zorg aan zijn vee en zijn gewassen. In onze regio is het bedrijf van H.J. Oltheten, Ring 33, Oud-Sabbinge daartoe geopend op die dag. Het gaat hier om een biologisch-dyna- misch boeren-/tuindersbedrijf met fruitteelt en tuinbouw. Het ongelooflijke gebeurde opnieuw De grootste uitdaging blijken vingers af: 'je moet immers al je toch telkens die opdrachten te inventiviteit in de strijd gooien, zijn, waarbij de jongelieden maar Heerlijk is dat!". Aan de andere kant: huwelijksre- portages vergen van de foto graaf vaak een flinke lichamelijke Wjm Lindenberg maar gefotografeerd wilde wor- heeft echter geen enkele moeite den op één vierkante meter met op adem komen. Zeker niet langs het Veerse Meer. De aan- in de zomermaanden: "Lekker de leiding was eenvoudig: op die tuin in, met een goed glas wijn, vierkante meter hadden ze En dan probeer ik me steeds elkaar leren kennen en daar wil- weer te realiseren, hoe bevoor- den ze gefotografeerd worden, recht ik ben, dat mijn hobby nog Dan ben je dus uiterst beperkt in altijd mijn vak is". F Mg. Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag, dinsdag Woensdag 20.00 u. 19 00-21.30 u. 14.00-19 00-21.30 u. 14 00-19 00-21.30 u. 20 00 u. 14 00-20.00 u.

Bevelander | 1996 | | pagina 1