Goes in augustus Autobedrijf Arendskerke haprO sponsor wielerronde SPORT Bevelanden in’t kort CULTUUR KORT Honderden jeugd voetballers naar Ital Meeting Zeeland op 2, 3 en 4 juli a.s. Ligfietsen in ’s-Heer Arendskerke tijdens trimroute Cursus trainer/coach II in Zeeland Voor het eerst in de geschie denis kan nu een cursus trai ner/coach II in Zeeland georganiseerd worden. Behal ve voor de ClOS-cursisten staat de opleiding ook open voor an dere voetbaltrainers (reeds in het bezit van het diploma trainer coach III of oefenmeester III) en (semi)profvoetballers. Jan Hop sponsor TOGO-A J Windhonden Piet de Haze, Goes, Nederlands turnkampioen Fietswedstrijden voor scholieren Kermiskoers te Kwadendamme 8 i 16 DE BEVELANDER Woensdag 30 juni 1993 Voor het eerst: Hapro ook nu weer sponsor I WO Kunstenaarsdag Zomerbus Duin- en Strandtocht te Vlissingen Nieuwe E.H.B.O.- cursus Telefooncentrale Tuin opengesteld te Wemeldinge Ophalen oud papier Goes West Van de Motorclub Eversdijk Orgelconcert Bram Beekman Zangdienst Grote Kerk Bouw appartementen Wijngaardstraat Goes Borstvoeding Zwemfestijn Heinkenszand Tentoonstelling in Ziekenhuis Kunstmapje 2e Zomermarkt te Kortgene Zaterdag 3 juli Recreathlon te Kattendijke Kunst en Antiekbeurs Caraïbische- en Zuid- Amerikaanse dansmuziek J PK ft Ja de i t I Wad- Aileen 23.45: 1. Tres Grande Vitesse Butcher Boy, Buys, i i Zaterdag 3 juli wordt in Middel burg een Kunstenaarsdag ge houden. Tussen 11.00 en 16.00 uur zal de Algemene Bond Kunstenaars Zeeland werk laten zien in de binnenstad. Er zal werk hangen in etalages, maar ook zullen kunstenaars zelf aan het werk zijn. Bij slecht weer ge beurt dat in de winkels. Vrijdag 2 juli a.s. wordt in Zee land het startsein gegeven voor de Zomerbus. Deze zal voor het derde seizoen in de vakantiepe riode langs de kust rijden. De bus biedt tijdens het hoogsei zoen een alternatief voor de auto in de drukke kuststrook. De start van de zomerbus gaat gepaard met een ontvangst van genodig den in het Arsenaal te Vlissin- gen. Dit pas geopende complex is opgenomen in de route van de zomerbus 1993. Nationale ren te Goes van de Zeeuwse windhondenrenvereni- die dagelijks op Papendal traint. Eind vorig seizoen waren zijn prestaties, ondanks 3 nationale titels, volgens de bondscoach onvoldoende om zijn verblijf op het turninternaat te verlengen. ”Met deze titel heb ik revanche genomen op alles en iedereen die het vorig seizoen niet met mij zagen zitten; het is dan ook mijn mooiste overwinning” was het* commentaar van Piet de Haze. Vrijdagavond 2 juli organiseert Trimclub Het Groot Verzet in sa menwerking met TMZ de jaarlijk se kermiskoers voor trimmers te Kwadendamme. De C-trimmers starten om 17.30 uur voor een af stand van 40 km over het beken de zeer mooie parcours. Om 18.30 uur starten de B-trimmers die 50 km voor de boeg hebben en om 19.45 is het de beurt aan de A-trimmers, die strijd kunnen leveren over een afstand van 60 km. De Kermis wordt vrijdag avond officieel geopend door de band "Excelsior” uit Kloetinge o.l.v. Anno Appelo. 6 juli: Grote Kerk, 12.30-13.00 uur: Marktconcert door Kees van Eersel. 6 juli: Grote Kerk, 13.30-14.30 uur: Carillonbespeling door stadsbeiaar dier Sjoerd Tamminga. 7 juli: Bibliotheek, 14.00-14.45 uur: Voorlezen voor kinderen van 5-8 jaar. 7 juli: Ambachtscentrum 14.30 uur: "Joris en Reuzeneus" door pop pentheater "Sim Bolus”. Reserveren: 01100 - 12031. 7 juli: Muziekschool "Animando”, programma: Concert door Trio 20.30 uur operette, musical, opera, liederen. EXPOSITIES Hele jaar: Galerie llona: Naïeve schilderijen van Ilona Schmit, (info: 01192-1242). son 01100-31819). PC. Wondergem (info: 01100-28883). t/m 3 juli: Grote Kerk: ’’En Passant", schilderijen van Ilse van Loo (info: 01198-1720). t/m 10 juli: Galerie V.d. Berge: STOCK-WORKS- zomertentoonstelling met werk van: Wido Blokland, Eveline van Duyl, Jón Laxdal, Daniel Th. Magnusson, Janpeter Muilwijk, Willem Speekenbrink, Florette De wandelsportvereniging ”de Vrolijke Tippelaars" uit Vlissin gen organiseert op zaterdag 3 juli 1993, haar 1e Duin- en Strandtocht over de afstanden 5, 10, 15, 20 en 30 km. Deze wan deltocht staat onder auspiciën van de K.N.B.v.L.O. Kring W. Brabant-Zeeland. Het startbu reau is bij de Kanovijver, Burg. v. Woelderenlaan, Vlissingen. Er is ruime parkeergelegenheid aan wezig. De start voor de 30 km is tussen 9.00 uur en 13.00 uur. De routes lopen over het strand, de duinen en door het bos. Ieder een kan aan deze tocht deelne men en na het volbrengen van de tocht is er een medaille. En kele verenigingen hebben zich reeds aangemeld en de organi serende Vereniging verwacht ook veel deelnemers van de campings. Nadere informatie is verkrijgbaar op het sekretariaat: Mevr. A. Meerman, Westerzicht 90, 4385 AN Vlissingen, tel. 01184-64753 of Mevr. M. Janse, Buitenhove 141, 4337 HE Mid delburg, tel. 01180-37020. De EHBO-afdeling Goes start in september weer met diverse opleidingen voor het eenheids- diploma Eerste Hulp Bij Onge lukken. U moet bij het examen minimaal 16 jaar zijn. Achtereen volgens wordt er een cursus ver bandleer en een cursus Hartreanimatie gegeven. U kunt zich voor deze cursussen opge ven bij het secretariaat: Mw. L. Elenbaas, M.D. de Grootstraat 81, 4461 WB Goes. Telefoongebruikers in Wemel- dinge en Kattendijke moeten er rekening mee houden dat ze donderdagavond 8 juli a.s. tus sen 19.00 en 02.00 uur niet kun nen bellen. Er wordt een nieuwe telefooncentrale geïnstalleerd. Wie dringend moet bellen op ge noemde avond, kan terecht bij een autotelefoon van de PTT na bij de telefoon cel op het Dorpsplein te Wemeldinge en in de Dorpstraat te Kattendijke. Liefhebbers van tuinen kunnen zaterdag 3 juli aan hun trekken komen tijdens de Open Dag van een aantal Zeeuwse Tuinen. In onze omgeving is komende za terdag en zondag tussen 10.00 en 17.00 de tuin van de familie J. Zwaan aan de Kerkweg 14 te Wemeldinge te bezichtigen. En tree vijf gulden. Daar vlakbij ligt de 12 meter hoge Vliedberg. Het is de hoogste van Zeeland en bovendien staat er een fraaie, meer dan 100 jaar, oude Linde op. Deze is eveneens te be zichtigen. Naast schriftlezingen en gebed is er veel plaats ingeruimd voor samenzang. De dienst is voor bereid door de Liturgiegroep van de Grote Kerk en begint om 19.00 uur. De toegang is vrij. Zaterdag 3 juli komt men weer langs voor het ophalen van oud papier tussen 10.00 en 12.00 uur. Wilt u zo vriendelijk zijn om het oud papier op tijd en verpakt bui ten te zetten. De Goese turner Piet de Haze heeft verrassend de nationale turntitel in de klasse 2A behaald. In een spannende strijd bleef hij de "Papendal” turner Wiebren van de Wal 0.8 punt voor. In de strijd om de meerkamptitel, die zaterdag in Beverwijk gehouden werd, keek hij na 2 onderdelen tegen een kleine achterstand aan. Na een uitstekende sprong en een prima brugoefening nam hij de leiding over, die hij tot het einde van de wedstrijd behield. De Haze traint in de nieuwe turn- accommodatie van de Middel burgse turnvereniging MTV 69 en wordt begeleid door de Rus Alexander Chvartsenko. Daar voor maakte hij enkele jaren deel uit van de nationale selectie Liefhebbers van Italiaanse moto ren kunnen hun hart weer opha len in het weekend van 2, 3 en 4 juli. Dan vindt namelijk voor de 6e keer de Ital Meeting Zeeland plaats aan de Oude Ruisweg tussen Wmeldinge en Kattendij ke. Tijdens dit weekend worden motoren verwacht zoals Moto Guzzi, Ducati, Laverda, Moto Morini en Benelli. Deze motoren staan bekend om hun styling, wegligging en karakter. Er wor den ongeveer 100 motoren ver wacht uit binnen- en buitenland. De deelnemers kunnen kampe ren op een wei bij de boerderij. Een onderdeel van het program ma is het uitreiken van prijzen voor o.a. de mooiste Italiaanse motor. Iedere deelnemer zal een herinnering ontvangen. Zater dagmiddag om ongeveer 2 uur gaat er een rondrit van start, de ze is ongeveer 80 km lang en on derweg is er een tussenstop gepland. Zaterdagavond zal de bekende band "Nitrix” optre den; zij spelen stevige blues- rock. Alle belangstellenden zijn welkom. De organisatie is in handen van M.C. Eversdijk. Onder auspiciën van de Stich ting Orgelcentrum wordt op dinsdag 6 juli in de Nieuwe Kerk te Middelburg een orgelconcert gegeven door Bram Beekman, organist van de Grote- of St. Ja- cobskerke te Vlissingen. Bram Beekman (1949) studeerde aan het Brabants Conservatorium te Tilburg bij Louis Toebosch en behaalde de acte Schoolmu ziek, B-akte orgel en het So listendiploma cum laude. Hij studeerde voorts bij Anton Heil- ler in Wenen. Verweirf in 1975 de Prix d’Excellence en won orgel- concoursen in Brugge en Bolog na. Het programma luidt: Toccata in F, J. Grison; Pastorale en Scherzo uit Symph. II, Ch.M. Widor; Prelude, Fugue et Variati on, C. Franck; Concerto in d en het koraalvoorspel "Allein Gott in der Höh’ sei Ehr, J.S. Bach. Besloten wordt met de grote Fantasie over het koraal "Halle luja, Gott zu loben” van Max Re ger. Aanvang 20.00 uur. len te trainen en coachen tot en met de tweede klas van het KNVB-voetbal. In de opleiding is tevens begre pen een tweetal tweedaagse in terne bijeenkomsten op het KNVB-sportcentrum en een be zoek aan een aantal wedstrijden in het betaalde voetbal. Het cur susgeld bedraagt ruim 2.000 gulden. Afgelopen seizoen volgden zes Zeeuwse trainers eenzelfde opleiding in Stampersgat. De zes Zeeuwse trainers behaalden allen het diploma TC II. Het be treft Herman Vermeulen, Hans Hack en Hans van de ratelaar uit Vlissingen en Ad Roovers en Emery de Schepper uit Vogel waarde. Zondagavond 4 juli a.s. wordt er een zangdienst gehouden in de Grote of Maria Magdalenakerk te Goes. Medewerking verleent de Maria Magdalenacantorij o.l.v. de cantor-organist van de Grote Kerk, Kees van Eersel. Hillen en Roosen Bouw B.V. (uit Amsterdam) koopt van de ge meente een perceel grond aan de Wijngaardstraat. Hier worden veertien appartementen ge bouwd, boven twee winkelruim ten. Nog vóór de bouwvak start het bedrijf met de uitvoerings werkzaamheden. Het project wordt uiterlijk in oktober 1994 opgeleverd. Het betreft een stuk van het voormalige Zeeterrein, waarvoor de plannen ruim een jaar geleden gereed waren. De concretisering van de plannen is door het afhaken van een in vesteerder sterk vertraagd. Het college van burgemeester en wethouders is verheugd dat het aanzien van de Wijngaardstraat nu op korte termijn zal verbete ren. Aansluitend aan de bouw wordt de straat gerekonstrueerd. Bij de foto: ligfietsen zullen za terdag 3 juli in ’s-Heer Arends- ballers/sters. Op 4, 5 en 6 kerke ongetwijfeld tot blikvangers behoren. Er wordt tijdens de trim-wielerronde na melijk ook een speciale wed strijd voor gehouden. en Brommerhuis Taxi Kole, Drukkerij Capelllo, Groente en Fruit Francis Geys, Drankenhan del Citadel, Heftruckservice de Vlieger, Proeftuin de Panhoeve, Hobbyhuis Gerard de Kok, Van Deijk Assurantiën, Sagro Zee land, ZWN-Carlier, Garage Auto de Laat, Piet van der Meer stof- zuigerzakken, Autobedrijf Kae- len, van den Berg meubelen, 1.2.3. frites Mc.Cain, Autobedrijf Eindewege. enige plaatselijke renner die het op zal nemen tegen o.a. Marcel Gunst, Wim Hoondert, Leo Bei- jer en Robert de Jonge. Om 16.30 uur is de start van het crite rium voor ligfietsen. Sponsors van dit evenement zijn: Autobedrijf ’s-Heer Arendskerke (hoofdsponsor voor de ligfiets wedstrijd), Installatiebedrijf v.d. Klooster, Uitzendburo ASB, Nissan-dealer Jan Hop, Rijwiel seerd in het onderhoud van alle merken auto's die in een moder ne werkplaats terecht kunnen, tevens zijn zij een Koni- servicecenter. De KNVB afdeling Zeeland (de Zeeuwse voetbalbond) heeft weer een nieuwe sponsor toe gevoegd aan de achtste uitga ve van de jeugdvoetbaldagen. De borstvoedingorganisatie "La Leche League” organiseert in Koudekerke op woensdagoch tend 7 juli een informatiebijeen komst voor (aanstaande) moeders met het volgende the ma: "Borstvoeding geven in een vervuilde wereld”. U bent met uw baby en/of peuter van harte welkom om 9.30 uur bij Martien van den Berg, Braamhof 12 te Koudekerke, tel. 01185-3065. t.w. de heren Jos Mol en Jan de Rijke, tonen al jaren hun affectie met dit evenement. Dit heeft er toe geleid dat na uitgebreide on- derhandelingen Autobedrijf ’s-Heer Arendskerke dit jaar dus als enige hoofdsponsor van dit evenement zal optreden. Dit ge heel passend in hun filosofie, dat een evenement als dit on dersteuning verdient en daar door de naam van hun bedrijf verder in de regio uitgedragen wordt. Zij zijn o.a. gespeciali- Geen gewone marathon, maar een nachtmerrython vindt u in de nacht van vrijdag 27 op zater dag 28 augustus plaats in re creatiepark De Stelleplas te Heinkenszand. Deelnemers kunnen zich in groepjes van zes of acht inschrijven voor dit zwemfestijn. Het begint om 20.00 uur en duurt tot 08.00 uur fh de morgen. De organisatie is in handen van zwemvereniging De Stelleduin. Voor meer inlich tingen: H. van der Hoeven, te! 01106 - 2588. Tot en met 12 augustus is in het Oosterscheldeziekenhuis te Goes werk te zien van Hetty de Wette uit Burgh en Hedi Bo- gaers uit Zierikzee. Zij expose ren in de expositiegang olieverfschilderijen en bronzen beelden. Beiden exposeren re gelmatig samen. Tijdens de ex positie is ook werk van hen te zien in de centrale hal op de eer ste verdieping van het Goese ziekenhuis. Beeldend kunstenaar Anton Beysens uit Goes heeft in de pe riode 1973 tot en met 1978 een serie schilderijen gemaakt die centraal staan in een kunstmap je dat dezer dagen is versche nen. Het gaat om kleurenreproducties. De mapjes zijn verkrijgbaar in de boekhan del en bij de kunstenaar thuis. Zijn adres is: Berkenstraat 21 te Goes. Het eerste exemplaar is vorige week aangeboden aan cultuurwethouder Hoogerland van Goes. Wielercomité ’s-Heer Arendsker ke organiseert zaterdag 3 juli a.s. haar 11e wielerronde voor trimmers. In samenwerking met de Trimfe- deratie Midden Zeeland worden er de open Zeeuwse kampioen schappen voor trimmers gehou den. Aan de start komen de A, B en C-trimmers. Naast dit programma zal er, evenals vorig jaar, een wedstrijd voor ligfietsen gehouden wor den, welke georganiseerd wordt i.s.m. de Nederlandse Vereni ging voor Human Powered Vehi- cals. Dit evenement, waar gestreden wordt om de Grote Prijs "Autobedrijf ’s-Heer Arendskerke”, bestaat niet al leen uit een criterium; er zal ook een individuele tijdrit gehouden worden over een afstand van 1700 meter met staande start. Tot de bekende deelnemers be horen o.a. Bram Moens en Derk Thijs. Deze dag zal tevens opge luisterd worden door een jaar-' markt waar zo’n 20 standhouders hun waren zullen aanbieden. Het programma ziet er dan ook als volgt uit: Om 12.00 uur begint een wed strijd voor C trimmers over 40 km. Met als plaatselijke favorie ten John v.d. Klooster en Kian Ho Tan die het op moeten ne men tegen zo’n 50 tal strijd genoten. Om 13.00 uur starten de B trim mers voor een wedstrijd over 50 km in hun gelederen starten Jan Traas en Edwin van Oosten als plaatselijke favorieten welke strij den tegen mannen als o.a. Jo han de Punder en Hans van Dijke. Om 14.15 uur is er een in dividuele tijdrit voor ligfietsen. Om 15.00 uur starten de A trim mers voor een wedstrijd over 60 km met Kees Beenhakker als Het Restauratiecomité van de Ned. Hervormde kerk te Kortge ne houdt op vrijdag 2 juli vanaf 13.00 uur en op zaterdag 3 juli vanaf 09.30 uur zijn tweede zo mermarkt op het Kerkplein al daar ten behoeve van het Onderhoudsfonds van die kerk. Er zijn dan weer te koop: aller hande snuisterijen, handwer ken, boeken, grammofoonplaten, legpuzzels en vanzelf ook zijn befaamde wafels. Bij slecht weer kunt u hen vinden in het verenigingsgë- bouw ”de Oude Kosterij”, achter de kerk! In Kattendijke wordt zaterdag 3 juli tijdens Tiet Zomerfeest een Recreathlon gehouden. Dit zwem- en loopfestijn is bedoeld voor het hele gezin. Deelnemers dienen 350 meter te zwemmen en 3,5 kilometer te wandelen. Hardlopen mag ook. De deelna me is gratis. Voor deelnemers is er een herinneringslintje. Aan melden zaterdag 3 juli a.s. tus sen 15.15 en 15.45 uur bij de start aan de Zeedijk. Meedoen als duo mag ook, zo meldt de orga nisatie. Deelnemers worden geacht redelijk te kunnen zwem men, zodat risico’s op dat punt worden uitgesloten. Het zwem men start om 16.00 uur. Er wordt gezwommen in de Oosterschel- de. Het lopen begint om 16.30 uur. Finish in het dorp. Vrijdag 2 juli begint in Zierikzee een driedaagse Kunst- en An tiekbeurs. Deze wordt gehouden in de Concertzaal. De organisa tie is in handen van Vromans uit Koudekerke. Openingstijden: vrijdag van 16.00 - 21.00 uur, za terdag van 11.00 - 17.00 uur en zondag van 11.00 - 18.00 uur. De cursus wordt gegeven op woensdagmiddagen en een viertal maandagavonden, met als hoofddocent Kees Zwam- born. De lessen vinden plaats op het sportpark Het Schenge in Goes en in het leslokaal van het sportpunt te Goes. Als men in mei 1994 het examen met goed gevolg aflegt krijgt men de bevoegdheid om elftal- Een drukte van belang dus weer op het sportpark het Schenge in Goes, waar naast de voetbalver enigingen SSV, Robur en Goes nu ook de kantine van de korf balvereniging Togo is ingescha keld, terwijl bovendien zo’n 50 man trainers en leiding nodig is. De Zeeuwse voetbalkampen blij ken nog steeds bijzonder popu lair, mede als gevolg van het aantrekkelijke programma, de lage prijs en natuurlijk zijn er weer Zeeuwse profspelers (de gebroeders Dennis en Gerard de Nooijer bijvoorbeeld) aanwezig. PTT Post is de hoofdsponsor en naast Hapro hadden ook auto bedrijf Van Strien, L S Sport, oliehandel Van den Dries en Hertel medewerking toegezegd. Het contract tussen de KNVB af deling Zeeland en Hapro werd ondertekend door Hapro- directeur Tom Henkemans en af delingsvoorzitter Kees Blom- aard, in aanwezigheid van de grote man achter de voetbal kampen, afdelingsbestuurslid Dig Vleugel (op de foto links naast Henkemans). Op zaterdag 3 juli a.s. om 14.00 uur vinden er in Kruiningen fiets- wedstrijden plaats voor leerlin gen van groep 6, 7 en 8 van Zeeuwse basiswscholen en leer lingen van het voortgezet onder wijs uit Zeeland. Er wordt gestart in verschillende leeftijdscatego rieën. De wedstrijden mogen ge reden worden op gewone fietsen, mountain-bikes en city- bikes. Het dragen van een val helm is verplicht. Deze worden door de organisatie beschikbaar gesteld. Deelnemers kunnen zich, tot voor de wedstrijd, melden en in schrijven in het Dorpshuis te Kruiningen, alwaar de perma nence gevestigd is. Vooraf in schrijven is ook mogelijk en wel bij J. Slabbekoorn, Stormzande- weg 39, Wemeldinge, tel.: 01192-13735. De organisatie is in handen van de Z.R.T.C. "Theo Middelkamp” in samenwerking met de Zeeuw se Sportraad en het wielercomi té Rentoc. Contactpersonen voor deze scholieren-fietswedstrijden zijn: Z.R.T.C. "Theo Middelkamp”, H. de Jong tel.: 01100-20890; Wie lercomité Rentoc: J. Slabbe koorn tel: 01192-13735; Zeeuwse Sportraad: P. Vader tel.: 01182-3534. Wielercomité ’s-Heer Arendsker ke organiseert al 11 jaar achter een wedstrijden voor trimmers. Sedert vorig jaar is dit program ma uitgebreid met een wedstrijd voor ligfietsen. Zo ook weer op 3 juli van dit jaar. Deze uitbreiding wordt in een belangrijke mate mogelijk gemaakt door on dersteuning van sponsors c.q. hoofdsponsors. Zo zal dit jaar Autobedrijf ’s-Heer Arendskerke de sponsor zijn van dit evene ment. De direktie van dit bedrijf, Staand: Nicole Langley en Tes sa Gommers. De Stichting Surant Goes begint de zomer met een dansavond in de Spinne-Goes, in de voor haar bekende, tropische sfeer. Op za terdag 3 juli vindt deze avond plaats. Om eenieder op de dans vloer te krijgen is de Surinaamse band Kalimba uitgenodigd die vanaf 21.30 uur, allerlei bekende en een enkele wat minder be kende, maar altijd dansbare mu ziekstijlen ten gehore brengt. Uiteraard zijn er daar dan tevens allerlei tropische lekkernijen ver krijgbaar. Eenieder, die op deze wijze een voorproefje op de zo mervakantie wil nemen, is wel kom. Kaarten aan de zaal of in de voorverkoop bij VVV-Goes. Marjan Jongsma, Bas Maas en Bob Schouten (ex-trainer). Het korfbalseizoen is afgelopen zodat de vakantieperiode is aan gebroken. Dat wil niet zeggen dat korfbalvereniging TOGO uit Goes geen aktiviteiten onder neemt. Er zijn al plannen ge maakt voor het nieuwe seizoen. In Nissan-dealer Jan Hop uit Goes heeft in TOGO een aktieve partner gevonden. Dit autobe drijf heeft de sponsoring van de TOGO-A ploeg op zich geno men. Zo kan dit team het nieuwe seizoen starten in nieuwe shirts. TOGO hoopt dat de prima naam die Nissan heeft opgebouwd leidt tot prima prestaties van de TOGO-A jeugd. Aan de linkerkant van de Nis san poseren zittend Erik Koorstra, Arjen Haars, staand: Suzan Dronkers, Roel Schip per, Sponsor Jan Hop, Hubert Rentmeester (ex-trainer) en nieuwe trainer Sjaak Joziasse. Rechts bij de Nissan zitten muziekgroep Con Affezione. Dit evenement is mogelijk ge maakt door de hoofdsponsor: Lascon België en de sponsors: Timmerman Verzekeringen Goes, Café De Kroon Kwaden damme, Horeca Centrum Vlis singen, Flower Express Zeeland Goes, Rabobank ’s- Gravenpolder, de Grolsche Bier brouwerijen en Drukkerij Capello. Dus komt allen voor een gezelli ge avond naar dit wielerfestijn en de kermis. Toegang is gratis. Directeur Tom Henkemans van Hapro, de fabrikant van autodak- koffers en bruiningsapparatuur, is al langer bekend met het be lang van het Zeeuwse jeugd voetbal en is evenals vorig jaar weer bereid een financiële bij drage te verstrekken aan de suc cesvolle Zeeuwse jeugdvoetbaldagen. De voetbalkampen zijn dit jaar zelfs uitgebreid met een aantal groepen, omdat anders het gi gantische aantal aanmeldingen niet verwerkt kan worden. Acht jaar geleden werd gestart met 96 jongens, vorig jaar waren er 228 jongens en meisjes en dit sei zoen tellen de kampen 336 voet- de augustus komen tien jongens- groepen van 16 en een meisjes- groep naar Goes en op 9, 10 en 11 augustus zijn tien jongens- ligfietsers groepen actief in de leeftijd van 12 tot 15 jaar. fretten van Diana Marschall (info: 01100-28795). Aloisepolder, de Best, Kapelle; t/m 12 aug.: Oosterscheldeziekenhuis: Olieverfschilderijen van Hetty 4. Aileen v.d. Polderrakkers, de Wette uit Burgh Haamstede olieverfwerken, tekeningen en beel- Broekhuizen, Zwijndrecht. den van Hedi Bogaers uit Zierikzee (info: 01100-34566). Whippets A klasse reuen (6) t/m 14 aug.: De Jager Tolhoek, Stanleyweg 2, Goes: Werk van George 23/5: 1. Tres Grande Vitesee Schade uit Goes (info: 01100-46600). I Twinspark, Beerendonk, Lith; 2. 4 juli t/m 29 aug.: Promo-Art Galerie "Mi Parti": Zomertentoonstelling Golden Boy, Kooy, Ridderkerk; 3. "Hollands Zomers Buitenleven", m.m.v. Marjanne Scheerhoorn, Jack- j Stargazer con Roodbol, Reynier de Muynck, Daniëlle Klercks (info: België; 4. Charmeur v.d. Sijtwin- I de, Bezemer, Nootdorp. Aloisepolder, Jansëen, dinxveen. Whippets B klasse reuen (12) j 23.59: 1. Chandara’s Stravinsky, t/m 3 juli: Museum voor Zuid- en Noord-Beveland: Schilderijen van j Buys, België; 2. V.V.V. Redview- point, Sloof, Rotterdam; 3. Nico v.d. Aloisepolder, Alburg, Goes; 4. Homely Luck’s Ichador, Vis ser, Purmerend. Whippets A klasse teven (9) 23.26: 1. Michelle v.d. Hooge- Dijkstra, Christie v/d Haak, Zsigmond Karolyi, Dave Meijer, Peter Ter- bergh, de Bree, Vlissingen; 2. horst en Marcel Zalme (info: 01100-50499). I Nadia v.d. Hoogebergh, Hooger- juli: Lunchcafé: Olieverfschilderijen Zeeuwse landschappen en por- heide, Vlissingen; 3. Pax v.d. kende de volgende PERIODE 1 JULI T/M 8 JULI muu slagen: MUZIEK - FILM - TONEEL - THEATER Whippets sprinters (5) 23.38: 1. 4 Juli: Manhuistuin, 12.00-13.00 uur: Manhuistuinconcert door Brass- Silk Slippers v.d. Lucky Daltons, de Groff, Sas van Gent; 2. V.V.V. Redtintin, Beerendonk, Lith; 3. Falco, Onderdijk jr., ’s-Graven- polder; 4. Rockenbilly, Peeters, Kwadendamme. Whippets C klasse (6) 24.83: 1. Rokky v.h. Oosterhuis, Onder- dijk jr., ’s-Gravenpolder; 2. An- sok, Reinhoudt, Goes; 3. Maxine v.d. Zeeuwse Stromen, Rison, Koudekerke; 4. Kitto, Buys, België. Whippets B klasse teven (3) Vanaf 5 juni: V.d. Spiegelstraat 7-15-19-21 en 27. FORT AD HOC of "De 24.12: 1. Lilie v.d. Hoogebergh, opbouw van de Afbraak", kunstmanifestatie door "Trechter 5” m.m.v. Pressl, Leiden; 2. Orlane v.d. Wies de Bles, Henric Borsten, Martin McNamara, Reynier de Muynck, George Schade en Ronald van Dokkum, (info: 01100-12227). t/m 10 juli: Galerie Bekenes: Eigen werk van Alle Bekenes (info: 01192-2489).

Bevelander | 1993 | | pagina 16