.WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. Tele-veilen en kerstfruit show in Kapel Ie Steel against Steel 2e Klas Libre district Trainingen bij SSV’65 voor G-voetballers Wandtapijten Zeeland in fraai boekwerk Basita sponsort Kerst- soccertoernooi A’ kerke Gemeentebestuurders buigen zich over afvalprobleem Vrijdag open huis bij salon Esthétique Goes Proef met fietsparkeer- meters Goes mislukking La Papa Dulce sponsor dames van vv Kloetinge Liggende Wipschieting bij Sint Andries W’dinge Op donderdag 5 december a.s. in Veiling Op 11 december studiedag in Goes Andere vormen tegen diefstal overwogen *5 V-W -d| 25 DE BEVELANDER Woensdag 27 november 1991 Programma Basketbalvereniging Volharding Veiling CHZ, sinds 1 juni dit jaar Omzetrekord Strijd op de Zeeuwse Stromen Televeilen fietspar- de De distriktseindstrijd 2e klasse Libre, zal worden georganiseerd door B.V.W., Café ”de Scheepvaart”, Wilhelminastr. 82 te Wemeldinge op Vrijdag 29 november, vrijdag 6 en zondag 8 december. Wedstrijdlei der daar is de heer Jaap Beenakker. Deze spelers hebben zich ge plaatst: 1. Peter Dingemanse V.E.G.A.B.V. Oost-Souburg 3.97 2. Paul Hoek D.O.S. Middelburg 3.70 3. Jo Goris REHAWE Vlissingen 3.59 4. Kees Verbeek O.H.G.L. Kwadendamme 3.53 5. Leen van Boven V.E.G.A.B.V. Oost-Souburg 3.36 6. Bram Maas V.E.G.A.B.V. Oost-Souburg 3.30 7. Anton van Liere De Smidse ’s-Gravenpolder 3.27 8. Wim van Gent B.V.W. Wemeldinge 3.17 De reserves zijn: 1. Marien Vermuë L.B.V. Lewedorp 3.69 2. Jan Marijs Dampoort Middelburg 3.73 3. Rinie van der Hout V.E.G.A.B.V. Oost-Souburg 3.27 Distriktsmedaille en de diploma’s zullen worden uitgereikt door de wedstrijdleidster van het distrikt, Nel Quakkelaar. Het omlijstingsprogramma voor 4 december ziet er als volgt uit: Op de foto: Van links naar rechts: Boven: Jolanda Boer (leidster/speler), Cees van Eek (grensrechter), Harry Dikmans (La Papa Dulce), Liesbeth Ver- beem, Wendy Bos, Karin Janse, Mariëlle Traas, Remco Roel (La ge komt uit in de op één na hoogste Zeeuwse damesklasse en is nog volop in de race voor het kampioenschap (tegen alle maal eerste elftallen). In hotel Smits te Wemeldinge vond in het weekend een liggen de wipschieting plaats. Die werd georganiseerd door ’’Sint An dries” uit Wemeldinge. Vijftig schutters uit Beveland namen deel. Er werd op 2 wippen ge schoten. Hieronder de belang rijkste uitslagen: Wip 1: HV. J. Doene, Victoria; HV. J. v.d. Huchte, Zorgvlied; ZV. R. de Meester, St. Adries; ZV. C. Jeremiasse, Zorgvlied; ZV. W. de Leeuw, Diana; ZV. J. Harink, Dia na; BK. A. Dekker, Doel naar ho- npr- rk j. Harink, Diana; BK. C. Voor de mensen die basketbal vereniging Volharding volgen en dus trouw iedere maandag de uitslagen bekijken, zal het geen nieuws zijn dat het met de meeste teams van Volharding best goed gaat. Het zal hen mis schien ook opgevallen zijn dat er nooit uitslagen van de mini’s in staan. Dit komt omdat de mini’s niet elke week een wedstrijd spelen, maar 1x in de vijf weken een toernooi spelen. Deze toer nooien worden iedere keer door een andere club georganiseerd. Ben je mini en dus tussen de 7 en 12 jaar, kom dan eens trainen op woensdagavond van 17.30 tot 18.45 uur in het Sportcentrum in Jeremiasse, Zorgvlied; BK. C. Remie, St. Andries. Wip 2: HV. C. Remie, St. An dries; HV. A. Wisse, St. Andries; ZV. J. Harink, Diana; ZV. P. Meeuwse, St. Sebastiaan; ZV. B. Meyer, St. Andries; ZV. H. v. Stee, Diana; BK. C. Stoutham- mer, Juliana; BK. D. de Krijger, St. Sebastiaan; BK. M. Repkes, Zorgvlied; BK. J. Schipper, St. Andries. Vliegende vogel: eerste prijs: J. de Bruyn, St. Andries; tweede prijs: E. Smit, Diana. Goes. Dan kun je de volgende keer ook aan zo’n toernooi mee doen. Het is echt heel leuk! Ook andere basketbalbelangstellen- den kunnen op woensdagavond naar het sportcentrum komen om eens een partijtje mee te spelen en eens te zien hoe een training eraan toe gaat. Het ko mende weekend worden er ook weer wedstrijden gespeeld. Het wordt vast leuk om naar te kij ken, dus aarzel niet om eens langs te komen. 19.30-21.00 uur: Volharding - Stonedunkers he ren 1, 21.00-22.30 uur: Volhar ding 2 - Marathon 2 (dames 2). Voor meer informatie over bas ketbalvereniging Volharding, de contributies, aanmeldingen e.d. dan kun je bellen naar Sarina Clarisse: 01100 - 12437. Een jaar geleden werden bij wij ze van proef 25 fietsparkeerme- ters geplaatst op de Oostwal bij de ingang Gasthuisstraat. B. en W. over het project: ”De fietspar- keermeter werd bij wijze van proef geïntroduceerd als een megelijk probaat middel om eni germate bij te dragen aan de bestrijding van de ook in onze gemeente vrij veelvuldig voorko mende fietsendiefstal. Met deze proef gedurende een tijdsbestek van 12 maanden diende een in zicht te worden verkregen in de vraag of er voldoende belang stelling is voor en behoefte bestaat aan het betaald stallen van (brom)fietsen met gebruik- Hoewel de ontwikkelingen op het gebied van televeilen plus het omzetrekord (CHZ verwacht dit jaar een omzet te behalen van 375 miljoen gulden, waarvan meer dan 100 mijloen voor fruit; in 1990 was de totale omzet van CVZ en ZHZ 330 miljoen, waar van 90 miljoen fruit) aanlei ding zou kunnen zijn voor een uitbundige fruitshow, is enige in getogenheid best op zijn plaats. Niet alle fruittelers van CHZ heb ben in gelijke mate kunnen bij dragen aan het omzetrekord. Als gevolg van vorst- en hagelscha- de zal voor een aantal telers 1991 een slecht jaar zijn. De Goese voetbalvereniging SSV’65 verzorgt trainingen voor gehan dicapte voetballers, de zogenaamde G-voetballers, van het middel baar onderwijs. De trainingen zijn bedoeld voor de jeugd, die graag wil voetballen maar niet binnen bestaande voetbalteams kan functio neren. De trainingen zijn 's woensdags van 17.15 -18.15 uur in Sport park Het Schenge in Goes. Hiervoor kunnen zich nog voetballers aanmelden. Naast spelers is er ook behoefte aan extra begeleiding. Een G-voetbalteam heeft een goede begeleiding nodig om zodoen de de spelers beter te kunnen opvangen. Er is nog een begeleider nodig die, in samenwerking met de huidige trainer, zich vooral met het voetbaltechnische gedeelte bezighoudt. Belangstellenden die interesse hebben om mee te helpen aan de trainingen of mee willen voetballen kunnen contact opnemen met SSV’65. Voor alle informa tie kan men terecht bij de heer Beverdam van SSV’65 (telefoon 01100 -13006) of bij Marco Dieleman van de Zeeuwse Sportraad (te lefoon 01180 - 82500). ontstaan door een fusie van vei ling Zuid-Holland Zuid te Baren- drecht en de Coöperatieve Tuinbouwveiling Zeeland te Ka pelle, organiseert op donderdag 5 december a.s. haar eerste kerstveiling. Traditioneel wordt aan een der gelijke veiling een kerstfruitshow gekoppeld, welke op woensdag 4 december te bezichtigen is door geïnteresseerden. Rondom de fruitshow worden weer aller lei aktiviteiten georganiseerd. Bij Uitgeverij Waanders te Zwolle is deze week een boek verschenen onder de titel ”Zes unieke wandtapijten”. Het is geschreven door dr. C. van Swigchem en jhr. G. Ploos van Amstel. Besproken wor den de tapijten die een beeld geven van de strijd op de Zeeuwse Stromen in de jaren 1572 - 1576. De geschiedenis van Zeeland is onlosmakelijk verbonden met een eeuwenlang gevecht tegen het water. Maar behalve aan strijd tégen het water heeft het gewest zijn plaats in de geschie denis ook te danken aan de strijd óp het water: de gevechten in het begin van de Tachtigjarige Oorlog op de Zeeuwse Stromen, tegen de vloten van de Span jaarden gevoerd. Om de herin nering aan deze gevechten van de Zeeuwen levend te houden lieten de Staten van Zeeland aan het einde van de zestiende eeuw tapijten vervaardigen. Deze kre gen als titels mee: Bergen op Zoom, Rammekens, Lillo, Den Haag, Zierikzee en Wapentapijt. De tapijten - vier meter hoog en vier tot acht meter breed - waren bestemd ter stoffering van de De onderwerpen van de work shops en hun respectievelijke voorzitters zijn: Voorlichting en educatie o.l.v. dhr. C. v.d. Wijngaard, Hoofd Voorlichting van de gemeen te Goes; Wet- en regelgeving o.l.v. dhr. mr. A. de Lange, Officier van Justitie te Middelburg; Financiën o.l.v. dhr. F.N.B. Hilterman, beleidsmedewer ker van de vereniging van Nederlandse Gemeenten, afd. Financiële en Economi sche Zaken; Bouwen en wonen o.l.v. dhr. W. Kooiman, directeur Stich ting Bouwwinkel Zeeland. Het thema van de kerstveiling is ’’Televeilen”. Het ligt namelijk in de bedoeling dat op 5 december een gedeelte van het tentoon- Veilinghal Kapelle In de veilinghal van Kapelle zijn inmiddels de voorbereidingen in volle gang. Arrangeur Cees de Jonge uit Goes heeft de ontwer pen gemaakt, die de hal moeten omtoveren in een fraai geheel. De verbindingen zullen daarbij centraal staan: - poorten zullen de verbinding vormen van het fruit naar de gezelligheid; - een groot fruittableau van 200 m2 geeft uitdrukking aan de computerverbinding(en) tussen Kapelle en Baren- drecht; - een video en satelietverbin- ding completeren het geheel. Als het gaat om de afvalproble- matiek, zijn de mogelijkheden van de gemeente om een (offen sief) milieubeleid te voeren legio. Enkele voorbeelden: stimuleren van afvalpreventie door huishoudens en be drijven; mogelijk maken van geschei den afvalinzameling; invoeren van een integrale milieuvergunning voor be drijven; gebruiken van de afvalstof fenheffing, milieuheffing en storttarieven als regulerend middel; stimuleren van selectief slo pen en hergebruik van bouw materialen. Deelnemers zijn vanaf 9.00 uur welkom in Motel Goes, het offi ciële programma begint om 10.00 uur en zal om 16.00 uur worden afgesloten. Annemarie de Gier had geen be ter moment kunnen kiezen voor haar opening want met die lange herfst- en wintermaanden voor de deur voelt iedereen duidelijk dat de huid wel een grondige op pepper nodig heeft. Salon voor huidverzorging Esthétique advi seert deze maand speciaal de unieke maskerbehandeling hydro-lifting van G.M. Collin die niet alleen de huid in korte tijd in een topconditie brengt maar te vens de droogterimpeltjes doet verdwijnen. Hydro-lifting herstelt weer snel de jeugdige elasticiteit van de huid en doet eventuele verouderingseffecten weer teniet. Papa Dulce), Henk Slabbekoorn (trainer/coach). Midden: Grace de Tyssonsk (damescommissie), Ellon Westdorp (aanvoerder), Mir jam Hendrikse, Bianca de Bart, Sylvia Boonman, Tosca Basti- aanse, José Janssens (dame scommissie). Onder: Marianne van Wanrooy, Sandra van Eene- naam (keepster), Nanthanja Schreuder, Corine Pannekoek, Jacqueline Luteyn. Met een open huis opent vrijdag 29 november a.s. te Goes salon voor huidverzorging "Estéti- que”. De nieuwe zaak is te vin den op het adres Oostsingel 88. Salon ’’Esthétique” is opgezet door Annemarie de Gier. Het open huis wordt vrijdagmiddag tussen 13.00 en 17.00 uur gege ven. Bezoekers, dames en he ren, zijn dan in de gelegenheid kennis te maken met het huid- verzorgingsprogramma. Anne marie de Gier vertelt: ’’Schoon heidsspecialiste is eigenlijk een verkeerd woord voor het vak. Want wat is schoonheid? Per soonlijk zie ik liever iemand met wat rimpeltjes in het gezicht, mits ze maar van het lachen zijn gekomen, dan iemand met een mooi gezicht maar met een onte vreden uitdrukking. Schoonheid is wat je uitstraalt. En een tevre den gevoel over je uiterlijk is daar een belangrijk aspect van. En daarbij kan ik als schoon heidsspecialiste van grote steun zijn”. De stap naar een eigen praktijk is een besluit geweest waar jaren over heen gegaan zijn. Na haar tweejarige studie heeft Annemarie de Gier eerst nog diverse specialistische ver volgcursussen gedaan en bo vendien heeft zij geruime tijd ge werkt bij een opleidingsinstituut voor schoonheidsspecialisten. Eind vorig jaar verhuisde zij van uit Brabant naar Goes en dat was het moment waarop zij besloot om haar kennis te gaan investeren in een eigen praktijk. ontheven van haar aankoopver plichting”. Inmiddels is het proefjaar ver streken. De resultaten van de proef zijn zorgvuldig gemeten en neergelegd in een rapport ’’Eva luatie proefproject 25 fietspar- keermeters”, uitgebracht door de Werkgroep Inbraak en Diefstal. Dit rapport dwingt tot de conclu sie dat het experiment op de be treffende lokatie in feite mislukt is. Ten aanzien van de gebrui kersfrequentie blijkt, dat deze frequentie gemiddeld 4 maal per week per automaat bedraagt. B. en W. van Goes delen verder mee: ’’Anderzijds achten wij het, vooral ook financieel gezien, een te groot waagstuk het expe riment op mogelijk andere loka- ties in de binnenstad via aan koop van de parkeermeters voort te zetten. Wij worden hier bij gehinderd door de indruk dat de fietsparkeermeter, ook bij plaatsing elders in de stad, meer service dan preventie zal opleve ren. De feitelijke doelstelling het voorkomen van diefstal wordt hiermede dus niet bereikt. "Mede de resultaten van het proefproject in aanmerking ne mende, geven wij thans veeleer de voorkeur aan een breed op gezet fietsparkeerbeleid, waar van andere vormen van bewa king, w.o. (techno) preventie deel gaan uitmaken, een en ander in samenhang met het in voorbe reiding zijnde herinrichtingsplan fietsparkeren Grote Markt en de fietsparkeerproblematiek in de omgeving van het station”, aldus B. en W. van Goes. - Tussen 10.00 en 12.00 uur wordt de aandacht gericht op de basisscholen; de leerlin gen van groep 7 en 8 kunnen een kijkje nemen op de vei ling waarbij uitleg over het kloksysteem en het werk van de veilingkeurmeester cen traal staan. - Sinterklaas is uitgenodigd om een bezoek te brengen aan de veiling te Kapelle. Hij en zijn zwarte pieten worden ca. 14.00 uur verwacht en zul len voor de kinderen bene den de 10 jaar een cadeautje meebrengen. - Na de officiële opening om 19.30 uur door de heer Mr. A. Kroon, voorzitter van het Centraal Bureau van de Tuin bouwveilingen in Nederland, zal het programma muzikaal worden omlijst door "Touta- ges”. Naast het bezichtigen en eventueel kopen (via de veilingklok) van fruit kunnen geïnteresseerden onder het genot van een hapje en drankje kennismaken met aan het fruit nauw verwante facetten als imkerij, wijn en sap etc. - Aangezien als thema is geko zen voor televeilen, hetgeen ook te vertalen is door verbin dingen op afstand, wordt op de een of andere wijze kon- takt gezocht met Griekenland voor een levensgrote weerga ve van de voetbalwedstrijd Griekenland-Nederland. Iedereen is van harte welkom op de veiling in Kapelle; de toegang is gratis. Het gaat om een Groningse hardrockformatie die in 1986 werd opgericht. De stijl varieert van uptempo-metal tot melo dieuze ballads. In mei 1990 werd de mini-elpee ’’From Factory To History” uitgebracht. De pers in binnen- en buitenland reageer de overwegend positief: weke lijkse optredens volgden. Dat de muzikale ontwikkeling niet stilstaat, is te horen op de nieu- Jongerencen trum Brogum te Zierikzee orga niseert op za terdag 30 no vember een op treden van de hardrockband ’’Steel against Steel”. Zaal open 21.00 uur. Aanvang 23.00 f uur. Toegang f 10,—. gestelde fruit voor het eerst tus sen Barendrecht en Kapelle zal worden verkocht. Dit houdt in dat de veilingklokken in Baren drecht, en Kapelle door compu- terverbindingen worden gekoppeld en dat een koper in Barendrecht zodoende de klok in Kapelle kan doen stoppen en aldus fruit uit Kapelle kan kopen. Deze vorm van aanbodsconcen- tratie is een antwoord op de con centratie aan de vraagzijde. Met name voor Duitsland zijn op dit gebied sprekende cijfers te noe men: waren er in 1975 nog ca. 200 inkoopcentrales; nu zijn er nog (slechts) 60. Ook de klok van veiling Utrecht zal weldra gekoppeld worden, zodat een aanzienlijke hoeveelheid fruit gezamenlijk kan worden aan geboden. grote zaal van het Prinsenhof in de Abdij van Middelburg, waarin Prins Maurits bij tijd en wijle ho ge gasten ontving. Vanaf 1678 tot 1972 hebben de tapijten de vergaderzaal van het Statencol lege verrijkt en zijn sindsdien in het Zeeuws Museum te Middel burg te bezichtigen. Behalve een uitvoerige beschrijving van de tapijten wordt in een vlot ge schreven tekst informatie gege ven over de opdrachtgevers, de ontwerpers, de weefateliers en de weeftechniek. Voorts wordt verhaald over de scheepsma noeuvres en over de wijze waar op de tegenstanders elkaar te lijf gingen. Speciale aandacht is besteed aan de scheepstypen en, opvallend detail, aan de tien tallen vlaggen en wimpels die op de tapijten zijn afgebeeld. Naast liefhebbers van kunst en (kunst)historie, zal dit boek geïn teresseerden in de geschiedenis van Zeeland en de Nederlandse zeemacht uitermate aanspre ken. De uitgave is ruimschoots verlucht met meer dan 150 il lustraties in kleur en zwart/wit. De verkoopprijs bedraagt f 45,— (ISBN 90 6630 302 6). Vanwege het integrale karakter van een goed milieubeleid raakt deze problematiek alle gemeen tebestuurders. De studiedag is daarom niet alleen interessant voor afval- of milieuspecialisten in de gemeenteraad. Er zal met name aandacht worden besteed aan de raakvlakken van het af valbeleid met andere beleidster reinen; de praktijk staat centraal. Naast een tweetal inleidingen en een viertal workshops biedt de studiedag informatie door mid del van een permanente diase rie, informatiepanelen en voorlichtingsmateriaal. Het programma is bovendien zo opgezet, dat er ruime gelegen heid is de afvalproblematiek te bespreken met deskundigen op dit gebied en met collega's van andere gemeenten in de regio. De studiedag staat onder leiding van dhr. L.D.P. D’Hoore, direc teur van Volkshogeschool Zeeland. De eerste inleiding zal worden gehouden door dhr. mr. A.J. te Veldhuis, lid van de kamercom missie milieuzaken van de Twee- regio. De loting van het Soccer- toernooi zal plaatsvinden op 29 november a.s. in de kantine van de v.v. ’s-Heer Arendskerke in aanwezigheid van de aanvoer ders en leiders van de deelne mende teams. we demo Error Medicorum. De cassette bracht het zelfs tot demo-van-de-maand in de Mu sic Maker. Onlangs wonnen ze de derde prijs in de VPRO- wedstrijd 'Vermorzel een le venslied of niet’, met een cover van 'Pappie, ik zie tranen in uw ogen’, een nummer dat inmid dels is uitgegroeid tot een ware kraker. Op 11 december a.s. wordt in Motel Goes een studiedag ge houden voor gemeentebestuur ders, waarin aan de hand van de afvalproblematiek het thema in tegraal gemeentelijk milieube leid aan de orde wordt gesteld. Het programma voor deze stu diedag is opgesteld door de Zeeuwse Milieu Federatie, het Konsulentschap Natuur- en Milieu-edukatie en de Volksho- geshool Zeeland. E.e.a. is tot stand gekomen in samenwer king met de Milieuinspectie Zee land en in overleg met de Bestuursacademie Zeeland. De studiedag heeft als titel gekre gen: "Afvalprobleem als uit daging”. De organisatoren stellen echter met nadruk, dat het afvalpro bleem als kapstok gebruikt zal worden om zaken betreffende in tegraal gemeentelijk milieube leid aan de orde te kunnen stellen. Afval is om een aantal redenen gekozen als centraal thema van deze studiedag. Allereerst omdat iedere ge meente ermee te maken heeft. Bovendien houdt afval niet op bij de gemeentegrens en is het een duidelijk regionale aangelegen heid, die vraagt om interge meentelijke samenwerking. Tot slot moet afval worden gezien als een centraal thema in de mi lieudiscussie; veel problemen zijn in feite een afvalprobleem. Het belang voor de doelgroep is evident. Vanuit Den Haag wordt het milieubeleid meer en meer gedelegeerd aan de gemeente besturen; van gemeentebestuur ders wordt een bijdrage verwacht in het sturen en beoor delen van milieubeleid. Ge meentebestuurders staan voor de uitdaging de afvalproblema tiek offensief te benaderen en te komen tot integraal milieubeleid. Na een lange en intensieve ver bouwing is de bovenetage van het herenhuis aan de Oostsingel thans omgetoverd tot een schoonheidsdomein. De salon straalt grote rust uit met een uit zicht over de Veste. Vanaf vrij dag 29 november staan de deu ren van salon voor huidverzor ging Esthétique uitnodigend open voor een ieder die eens wil kennismaken met de diensten die de schoonheidssalon kan bieden, bestaande uit een een voudige, korte gezichtsbehande ling voor mensen met weinig tijd tot aan de meest uitgebreide ge- zichts en lichaamsbehande- lingen. De proef met fietsparkeermeters aan de Oostwal te Goes is mislukt. Afgelopen maandag vergaderde de Commissie Alge mene Zaken. B. en W. van Goes deelden mee dat men zich gaat herbezinnen op het probleem van fietsdiefstal en goede fiet senstalling voor de binnenstad. Het 2e dameselftal van de vv Kloetinge is dezer dagen in het nieuw gestoken door Harry Dik mans van kelder-bodega "La Papa Dulce”, welke is gevestigd in ”De Blauwe Steen” te Goes. De dames hebben nieuwe shirts gekregen. Dames en begelei ders kregen tevens een drankje in het sfeervolle horeca-pand aangeboden tijdens de presen tatie van hun nieuwe shirts. Het tweede dameselftal van Kloetin- Basita Zeeland is de nieuwe hoofdsponsor van het Kerstsoc- certoernooi dat door de v.v. Arendskerke wordt georgani seerd. Het toernooi draagt dan ook de naam Basita- Kerstsoccertoernooi. Vorige week werd het contract onderte kend. Teneinde de publieke be langstelling voor het toernooi op te vijzelen, is deze keer gekozen voor boarding. Het aantal teams is teruggebracht naar tien. De organisatie is verheugd, dat Basita-Zeeland de sponsoring op zich heeft genomen. Basita Zeeland is een onderdeel van de Holding Basita uit Rhoon, waar meer dan 1800 mensen werk zaam zijn. Basita houdt zich be zig met het onderhoud van grote projekten. In Zeeland is dit o.a. E.P.Z. (Kerncentrale) en Delta Nutsbedrijven, waar zo'n 200 mensen werkzaam zijn. Door middel van sponsoring willen ze meer naamsbekendheid in deze de Kamer en heeft als titel "Afvalverwijdering vooral een taak/zaak van gemeenten”. De tweede inleiding is van dhr. drs. J.P.C. Dieleman, wetenschappe lijk onderzoeker bij het studie centrum Milieukunde van de Erasmusuniversiteit te Rotter dam en zal gaan over afvalpre ventie. making van keermeter. De gemeente Goes verplichtte zich contractueel tot aankoop van de automaten, mits na af loop van de proefperiode vol daan is aan de volgende voor waarden: de gebruikersfrequentie van de automaten dient minimaal 15 maal per week per automaat te zijn; de automaten dienen hun goe de werking in technische zin te hebben bewezen; de automaten met de daarin geplaatste (brom)fietsen dienen in het algemeen gevrijwaard te zijn gebleven van handelingen en schades als gevolg van van dalisme, diefstal of anderszins, waardoor redelijkerwijze ver wacht mag worden dat aankoop en voortgezette exploitatie van de automaten van gemeentewe ge aantrekkelijke en lonend zijn. Wanneer één of meer van deze voorwaarden niet vervuld zou den worden, werd de gemeente Op de foto: v.l.n.r. Mevr. I. v.d. Klooster (secr.), dhr. Pronk van Basita, en dhr. P. Goede- gebure (voorzitter) tijdens de ondertekening van het kontrakt. <.4^1 -‘ a'

Bevelander | 1991 | | pagina 25