WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. Reünie Z.D.A.S.G. Komende weken tal Bevelanden in ’t kort Zeeuwse Dag Avondscholengemeen schap, Goes van evenementen in Kamperland en omgeving -te? Historische stadswandeling door Bergen op Zoom Bloemetje naar buiten land wordt goedkoper door daling telexkosten In zomer fotograferen? Houd dan rekening met tegenlicht en contrasten CHAUFFEUR A.C. CLARIJS VAN TER VALCKE ONDERSCHEIDEN Tropische taferelen in café Brasserie Midcity Als het weer meewerkt en de mensen het humeur op zonnig zetten, dan zal het aanstaande zaterdagavond in café Brasserie Midcity een tropische boel zijn. Dan valt er volgens kees Mei jaard namelijk iets te vieren wat ook echt gevierd moet worden. Daarom nodigde Kees Meijaard een band uit die zich in deze sfe ren en temperaturen uitstekend op zijn gemak voelt. Latin Con nection is namelijk een vijf mans formatie, afkomstig uit de Antillen. Hun muziek bestaat voornamelijk uit Zuidamerikaan- se ritmes, zoals de merengue, soca, cha cha cha. Maar ook be kende reggae: disconummers en ballads. Het repertoire bevat wervelende dansmuziek dat een o 17 DE BEVELANDER Woensdag 15 juli 1987 <er Telezit-units Informatiebalie 5 Kunstenaars Tegenlicht Films Stickeraktie Contrasten Brassband Pop-infoboek Autopuzzelrit Braderie Zeskamp 100 Jaar Orgelconcert Kledinginzameling Videowand Kennismaken met de toekomst 'JB Tour de France r*' 'g :i... i- LAND VAN MOSSELEN EN NOG VEEL MEER! 1 Op de bovenverdieping kunnen bezoekers zelf via daar op gestelde zit-units allerlei infor matie oproepen, zoals over Vidi tel, PTT en de omroep, zend machtigingen, storingsprocedu- res etc. De ervaring is dat dit onderdeel van de tentoonstelling zeer in trek is bij het publiek. Voor min der validen zijn nog eens twee speciale eenheden op de bega ne grond opgesteld. Centraal in de tentoonstelling is de informatiebalie waar deskun dige medewerkers alle mogelij ke informatie kunnen verstrek ken en waar een aantal artikelen gekocht kunnen worden. Via hier opgestelde terminals kan de bezoeker zelf rechtstreeks in formatie uit de Viditelcomputer oproepen. "Transit Aktuele Kunst” organi seert in de laatste twee weken van augustus een expositie van vijf jonge kunstenaars in de Noordhavenpoort te Zierikzee. Het gaat om werk van Henk Ver- wijmeren, Hans Ansems, Pierre Cops, Sjaak Jongejan en Mar griet Luyten. Ze tonen schilderij en, objecten, tekeningen, goua- Tijdens de receptie in Ter Valcke ter gelegenheid van zijn 121/2 jarig ambtsjubileum werd de heer A.C. Clarijs, chauffeur patiënten transport, in verband met het 200.000 km schadevrij rijden, onder scheiden met de gouden speld. De heer Clarijs is één van de chauf feurs die dagelijks de patiënten ten behoeve van de dagbehande ling van Ter Valcke ’s morgens thuis ophaalt en ’s avonds terug brengt. De speld is beschikbaar gesteld door het bedrijfsleven en werd door de heer J.P. Nieuwenhuize, chef monteur firma Van Oeveren BV, namens Mercedes Benz international opgespeld. Deze speld -een landelijk symbool in de beroepschauffeurswereld- wordt in het algemeen uitgereikt aan chauffeurs in het beroepsgoe derentransport. Voor zover ons bekend is het een unieke gebeurte nis dat deze speld wordt uitgereikt aan een chauffeur, werkzaam in de gezondheidszorg. Direkteur Schraven prees de heer Clarijs voor de wijze waarop hij door de jaren heen de patiënten van de afdeling dagbehandeling had vervoerd. Hij overhandigde de heer Clarijs een beeldje, voor stellende het symbool van Ter Valcke "de Twee Generaties”. Dit beeldje wordt uitgereikt aan personen die zich speciaal verdienste lijk hebben gemaakt voor Ter Valcke. Namens de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland overhandigde de heer Schraven hem een enveloppe met inhoud. Het hoofd van de afdeling waar de heer Clarijs werkzaam is, de heer M.P. Huls, stond stil bij het feit dat dhr. Clarijs in de afgelopen 121/z jaar 200.000 km heeft gereden. Dit staat gelijk aan 5x de wereld rond, een brandstofverbruik van 20.000 liter en het vervoer van 14.000 patiënten. Ook van zijn kollega’s kreeg dhr. Clarijs een leuke attentie aangeboden. tropisch sfeertje uitdraagt. Daar bij krijgt men flitsende saxofoon solo’s te horen met ondersteu ning van een ritmesectie, be staande uit bas, piano en per cussie. De stelling van de groep is: Onze muziek is niet om naar te kijken maar om te swingen. Zij die het feestje mee willen vie ren worden geadviseerd in tropi sche, dan wel strandkledij te ko men, want Kees Meijaard ver wacht een tijdelijke hittegolf in en om zijn brasserie. Verfrissin gen zijn er natuurlijk volop te verkrijgen en van de culinaire kwaliteiten van de kok, zal men ook een graantje mee kunnen pikken. De avond begint om 21.00 en uiteraard is de toegang vrij. Vanaf 25 juni j.l. is het weer mogelijk deel te nemen aan de historische stadswandeling in onze Markiezenstad Bergen op Zoom. Tot 26 augustus kan men iedere woensdag vanaf 14.00 uur vertrekken bij het VVV kantoor aan de Grote Markt. Een VVV gids leidt U langs de mooiste historische plekjes van de Scheldestad. Het bezoek aan het 16e eeuwse stadhuis brengt de bezoeker di rect in de sfeer van de stad. In de prachtige witte trouwzaal is al menig ja-woord gegeven. Na de ze stap terug in de tijd, vervolgt men de wandeling in de richting van de synagoge. De veelzijdig heid van Bergen op Zoom blijkt dan duidelijk. De serene stilte van deze gerestaureerde voor malige eredienstkerk legt de be zoeker automatisch het stilzwij gen op. De kelderverdieping van de synagoge toont de badinrich ting voor de rituele reiniging- plechtigheid. Kosten voor deelname aan de stadswandeling zijn f 4,—. Kin deren t/m 12 jaar en 65+ beta len f 3,50. Groepen van mini maal 15 personen kunnen op af spraak het gehele jaar door een wandeling bespreken; de prijs is dan f 3,50 p.p. Voor kinderen en 65+ in deze groepen geldt een deelnameprijs van f 3,—. de Fa Flikweert, ontvangt U een vaantje als herinnering aan deze mooie fietstocht. Fotografeert u met tegenlicht en wilt u een mooie lichtrand om uw onderwerp krijgen? Zorg dan eerst voor een correcte lichtme ting. De (ingebouwde) belich- tingsmeter van de camera ziet tegenlicht als véél licht. Daar door wordt het eigenlijke onder werp onderbelicht. Er zijn came ra 's die hiervoor een zgn. tegen- lichtcorrectieknop hebben. Be schikt uw camera niet over een dergelijke knop, dan is het goed met uw camera wat dichter naar het onderwerp toe te gaan en daar het licht te meten, hetgeen ook een correcte lichtwaarde oplevert. Heeft u geen tegenlicht- correctieknop en kunt u ook niet dichterbij komen, meet dan het licht door de camera naar de grond te richten. De meter rea geert nu niet meer op de grote hoeveelheid tegenlicht. Eén van de meest geliefde foto- onderwerpen is onze vakantie. Met een stralende blauwe hemel en een mooie felle zon lijkt er niets mis te kunnen gaan! Toch vallen de foto ’s nog wel eens te gen. De schaduwen zijn te don ker en niet goed doortekend en de lichte delen veel te wit en zon der nuances. Wat is daar de oor zaak van en wat is eraan te doen? Bij fel zonlicht is het con trast tussen licht en donker erg groot. Het is dan ook verstandig tijdens het fotograferen juist daar op te letten. Fel zonlicht veroor zaakt b. v. diepe en scherp afge- tekende schaduwen en ’’oogver blindende” weerspiegelingen in het water. Soms zijn die con trasten zo sterk, dat ze moeilijk in een foto kunnen worden weerge geven. Natuurlijk speelt het ca- geeft vaak ook een goede invul- flits. Vindt u het resultaat op de foto toch nog wat onnatuurlijk aandoen, stel de computer dan in op een hogere filmgevoelig- heid, waardoor deze minder licht afgeeft. Tot slot nog iets over films. Dia- films zijn in het algemeen con trastrijker dan kleurnegatieffilms. Ze zijn bedoeld voor projectie en laten een veel groter contrast toe, terwijl kleurnegatieffilms die opnamecontrasten moeten kun nen overbruggen op fotopapier. Zo zult u wel eens ervaren dat in foto-afdrukken van dia ’s de con trasten zijn toegenomen, althans lijken te zijn toegenomen. Wilt u een goede foto-afdruk van uw dia, dan is het aan te raden eerst een zgn. tussennegatief te laten maken. U betaalt er iets meer voor, maar het resultaat is er dan ook naar. Bij de foto: Zo’n tegenlicht si tuatie zult u vaak op vakantie tegenkomen! VOOR EEN FÜNE VAKANTIE DE BEVELANDER uw advertentie medium bij uitstek 01100-14110 zich af ten aanzien van het vak kenaanbod. De Mavo afdeling verminderde in aantal vakken, maar behield toch, door combinatie van dag en avondlessen een goed aan bod. Ook kwamen er op Mavo- niveau nieuwe vakken bij als Textiele Werkvormen (een crea tief vak), Spaans en een ken- nismakingscursus voor Burger- informatica. Het aanbod op Ha vo niveau verminderde tot 4 vak ken ’want in deze zakelijke regio gaan de meeste mensen naar de MEAO’. De MEAO afdeling is dan ook sterk gegroeid en geeft zowel overdag als ’s avonds een goed vakkenaanbod,toegesneden op de behoeften van de streek: stu die voor deel-certificaten in meestal verkochte (2-jarige) cur sussen. Sinds 1986 verzorgt de STEZN i.o. de niet-gesubsidieerde cur sussen van de Z.D.A.S.G. (zoals tekstverwerken, computerboek- houden, Ambimodules) terwijl er ook nog een opleiding tot Kan- toorassistent is, een omscho lingscursus voor langdurig werk lozen. De laatste jaren is er in Goes een goede samenwerking ontstaan met verschillende an dere instellingen: Het Regionaal Educatief Centrum verzorgt de organisatorische kant van de opleiding tot Kantoorassistent. De Zeeuwse Bestuursacademie stelt bepaalde vooropleidingsei sen aan haar studenten, wie daar niet geheel aan voldoet wordt doorverwezen naar de dag-MEAO van de ZDASG die voor deze groep een speciaal cluster van vakken gemaakt heeft. Overigens huurt de Z.B.A. Vanaf heden tot eind augustus zullen in geheel Zeeland 200.000 stickers worden ver spreid door de Provinciale VVV Zeeland en het Mosselburo. De stickeraktie is bedoeld om pro motie te maken voor Zeeland als vakantieland én voor de nieuwe Zeeuwse mosselen, die vanaf 10 juli verkrijgbaar zijn. Het bijzondere aan de stickerak tie is, dat de stickers niet alleen gratis worden verspreid via de Zeeuwse VVV-kantoren, maar dat het overgrote deel direkt zal worden aangeboden aan de toe risten in Zeeland. Na verkregen toestemming, zal de sticker wor den geplakt op auto’s, surfplan ken, koelboxen, fietsen enz. om door het publiek te worden ge zien en gelezen. Een aantal scoutinggroepen, in totaal 80 personen, gehuld in T- shirts met het Zeeland-logo, zul len gedurende deze periode ak- tief zijn op drukke plaatsen in toeristisch Zeeland. Als de contrasten te groot zijn, b.v. bij het maken van een por tret, neem dan een vel wit papier of karton om daarmee de scha duwen aan de donkere kant van het gezicht op te helderen. Ook kunt u gebruik maken van een zgn. invulflits. Het lijkt vreemd (een beetje) te flitsen als de zon schijnt, maar dat is wel een goe de remedie tegen te harde scha duwen. Bij een ingebouwde flits zoekt het gevoelige oog (de sen sor) van de camera zelf uit hoe veel licht er voor een opname no dig is. Bij sommige camera’s kunt u een knopje omschakelen naar "fill” of "fill in flash". De hoeveelheid flitslicht is dan be scheiden, maar net voldoende om de schaduwen op te helde- merastandpunt dat u inneemt ren. Een losse computerflitser ten opzichte van de zon hierbij een belangrijke rol. Hoe moet het dan wel? Enkele tips: Ter gelegenheid van het 10-jarig .bestaan van de Zeeuwse Dag en Avondscholengemeenschap hield de vestiging Goes dezer dagen een reünie voor oud- cursisten. Het was een zeer geslaagde bijeenkomst want uit alle ’lichtingen’ kwamen oud- leerlingen opdagen die ver heugd waren elkaar weer te zien. Conrectrice, mevrouw Markus- se, die 10 jaar geleden ook al deze functie vervulde, schetste in grote lijnen de ontwikkelingen die de afdeling Goes in deze 10 jaar heeft doorgemaakt. De avondlessen waren en zijn nog altijd in het gebouw van het Goese Lyceum ondergebracht, maar de lessen overdag onder vonden grote huisvestingspro blemen. In 1977 werd begonnen in de bovenverdieping van de H.v.d. Veenschool op afgedankt meubilair van de MTS in Vlissin- gen. Af en toe zakte er een cur sist door haar stoel. De school groeide en telkens kwamen er een paar lokalen in een ander gebouw bij. In 1981 zat de school zelfs gelijktijdig in 5 verschillende gebouwen en toen in 1983 het huidige gebouw aan de J.D. van Mellestraat 61 werd betrokken was dat het 7e gebouw in de 7 jarige geschie denis van de school. Het huidige gebouw voldoet goed maar het wordt toch nu weer te klein. In het begin van het schooljaar is een uitbreiding van 3 lokalen ge vraagd en nu, een jaar later, blijkt er ook nog een 4e extra lo kaal nodig te zijn voor de com puterlessen. Een zelfde snelle opeenvolging van gebeurtenissen speelde cnes, grafiek, gemengde tech nieken, acrylschilderijen, sculp turen en houtdrukken. De data zijn: 18-31 augustus en de ope ningstijden zijn dinsdag tot en met zaterdag van elf tot vijf en zondag 23 augustus van twaalf tot vijf. Verder op afspraak. In de reeks van kampdiensten op camping "Scheldeoord” in Baarland is er komende zondag 19 juli weer een optreden van de Chr. Brassband ”Onda” uit Mid delburg. De muzikanten zullen een gewij de muziek ten gehore brengen en tevens de samenzang bege leiden. De plaatselijke Ned. Herv. predi kant, Ds. D.W. Koelman houdt een korte toespraak. De dienst, die om zeven uur ’s avonds begint, zal worden ge houden in de openlucht bij het jeugdhonk en bij minder gunstig weer in het gebouw. Ook be langstellenden van buiten de camping zijn welkom. Dezer dagen is de tweede editie van het Zeeuwse Pop-infoboek verschenen. In het boekje staan gegevens en namen vermeld van de popgroepen welke er momenteel in Zeeland zijn te vinden. Bedoeling van ’t boek werkje is om een nauwer kon- takt te leggen tussen zaalhou- ders en bands en de popgroe pen meer mogelijkheden te bie den qm in eigen provincie op de podia te komen. De popmuziek blijft in Zeeland een dynamisch en spannend gebeuren, aldus stellen de samenstellers vast in hun voorwoord. Het boekje is uitgegeven door het Zeeuws Serviceburo voor Jeugd en Jon gerenwerk in samenwerking met de Zeeuwse Culturele Raad. Het telt in totaal 65 blad zijden. Er zijn 150 exemplaren in het hele land gratis verspreid. Het is echter ook verkrijgbaar voor derden. Deze betalen vijf gulden per stuk, exclusief ver zendingskosten. Het is aan te vragen bij genoemd Servicebu ro, tel. 01180 - 23475 (Monique Royen). Op woensdag 22 juli wordt een autopuzzelrit georganiseerd door MAC de Bevelanden en de Ondernemersvereniging Kam perland. Inschrijven vanaf 18.15 uur in het Jhr. Mr. de Casem- broothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Start vanaf 19.00 uur op de land- bouwhaven. Deze rit is niet al leen de moeite waard om het mooie Noordbevelandse land- schap te bekijken, maar ook zijn er mooie prijzen beschikbaar. Eén van de jaarlijkse hoogte punten is in Kamperland de bra derie. Deze wordt dit jaar gehou den op vrijdag 24 en zaterdag 25 juli in de Veerweg te Kam perland. Door de enorme aanvraag van marktkooplieden, zullen er dit jaar nog meer kramen staan. En ook zullen er standwerkers aan wezig zijn. Op vrijdag zullen de' muzikale klanken klinken van draaiorgel ”De Neptunus” en ’s zaterdags zijn er clowns en een Beierse Kapel. Openingstijden: vrijdag 14.00 - 21.00 uur en za terdag 11.00 - 20.00 uur. Op zaterdag 8 augustus is er op het Haventerrein van Kamper land een Zeskamp. Deze Zes kamp belooft een groots sportief gebeuren te worden, waar ploe gen van verschillende dorpen en campings zullen strijden voor de eerste plaats. Om 10.00 uur ’s morgens is er een kinderzes- kamp. Om 14.00 uur is de grote zeskamp. Om 20.00 uur begint een feestavond in de kantine van camping ”De Molenhoek”, waar de prijsuitreiking van de Zeskamp zal plaats vinden. De trots van de stad, het Markie zenhof, maakt deze wandeling nog eens extra de moeite waard. Anthonis Keldermans realiseerde dit imposante woon paleis van de voormalige Heren en Markiezen van Bergen op Zoom tussen 1485 tot 1525. De stijlkamers en de in Franse stijl aangelegde binnentuin ademen de sfeer van de vroegere bewo ners. Door de kermisafdeling is het Markiezenhof nog eens ex tra aantrekkelijk voor de wat jon gere bezoeker. Overigens, voor hen is er ook een speurtocht te koop aan de receptie. Op woensdag 15 juli vandaag, hoopt de heer Z. de Priester, be jaardentehuis Poelwijck, Slotstraat 15, ’s-Heer Arends- kerke, zijn 100e verjaardag te vieren. De heer Zacharias de Priester is geboren op 15 juli 1887 te ’s-Heer Arendskerke. Hij is gehuwd met mevrouw Jacoba Martina Nijsse. Het echtpaar heeft 1 dochter en 1 kleinzoon. De heer De Priester is van be roep timmerman/aannemer ge weest in ’s-Heer Arendskerke. Gelet op de hoge leeftijd van de heer De Priester is zijn gezond heidstoestand zeer goed te noemen. Goed nieuws van onze lezers die familie, vrienden of bekenden in het buitenland een bloemetje willen sturen, zo laat Fleurop ons we ten. Dit is het gevolg van een daling van de telexkosten, die zijn ge moeid met het verzenden van de opdracht naar het buitenland. Zo zijn bijvoorbeeld de bijkomende kosten voor een bloemengroet naar de Verenigde Staten of Australië met 25 procent gedaald. Deze ver laging van de kosten is mogelijk gemaakt doordat de telex- apparatuur op het hoofdkantoor van Fleurop Interflora Nederland sinds kort is aangesloten op een zogenaamde Message Switch Computer van de Britse PTT. Alle buitenlandse opdrachten worden nu getelext naar Londen, waar de computer staat. Deze zorgt auto matisch voor verdere verzending naar de plaats van bestemming via vaste voortdurend beschikbare telexlijnen. De Nederlandse con sument betaalt slechts de kosten van de telex naar Londen en een deel van de huur van de vaste telexlijnen. Voorheen was het zo dat de consument werd belast voor de kosten van een telex naar het land van bestemming. Het is niet uitgesloten dat in de toekomst de kosten voor het verzenden van bloemengroeten naar het buitenland nog verder zullen dalen. Fleurop Nederland verwacht namelijk dat, door de aanzienlijk lagere bijkomende kosten voor een bloemetje naar het buitenland, veel meer Nederlanders gebruik zullen maken van deze vorm van dienstverlening. Dit zal een verdere prijsdaling tot gevolg hebben. De Stichting "Oude Zeeuwse Kerken” organiseert op zater dag 25 juli a.s. de laatste orgel bespeling op het Moreau orgel in de Ned. Herv. Kerk te Baar land. Organist is Piet Uiterlinden die werken speelt van o.a. Bach en Handel. Ook de componist Frescobaldi wordt niet vergeten. Aanvang van het concert is 20.00 uur en de toegang is gra tis. Voor de onkosten van deze avond is er bij de uitgang een collecte, bestemd voor het or gelfonds. Dankzij de spontane medewer king van de bewoners in de ge meente Borssele is de aktie voor de Stichting K.I.C.I. (Kleding In zameling Charitatieve Instellin gen) een succes geworden. De opbrengst van deze aktie wordt voor de helft aangewend om hulpbehoevende gezinnen van Nederlandse afkomst in In donesië met een maandelijkse ondersteuning te helpen (1370 gezinnen) en voor de andere helft voor projecten in het Afri kaanse Koninkrijk Lesotho, één van de armste landen ter wereld. voor haar eigen computercur sussen de accommodatie van het ZDASG-gebouw. Kortom, voor beide instellingen is het een vruchtbare en soepel verlo pende samenwerking. Het laatste nieuwtje is dat de ge meente Goes, die haar ambte naren een oriënterende compu tercursus aanbiedt, haar mede werkers in hoofdzaak zal sturen naar de cursus Burgerinformati- ca van de Z.D.A.S.G.; 4 groepen in totaal. ’Ooit heb ik in een interview ge zegd dat ik hoopte dat deze re gio gebruik zou weten te maken van de vele mogelijkheden die de Z.D.A.S.G. biedt. Bij het 10-jarig bestaan kan ik conclu deren dat dat inderdaad ge beurd is: het programma van de school is aangepast aan de be hoeften van de regio, er wordt soepel samengewerkt met an dere instellingen en elke week wordt de school bezocht door minstens 500 personen. Het gaat goed', aldus mevrouw Markusse. Na deze toespraak van de con rectrice werd een vrolijk pro gramma gepresenteerd, ver zorgd door examenklassen, een cursiste uit 1978 en ook docen ten die een persiflage speelden op de gang van zaken bij in schrijving, nu en 10 jaar geleden. Vóór en na dit programma was er een koud buffet, zodat er ook ruimschoots gelegenheid was om oude herinneringen op te halen. leder was het erover eens: ”Op de volgende reünie komen we weer. Het was een geslaagd feest”. - Over satellietcommunicatie krijgt de bezoeker meer informa tie via het meest in het oog springende onderdeel van de tentoonstelling; een enorme wand, bestaande uit diavlakken en 27 beeldschermen, waarop een videoproduktie vertoond wordt. Bijbehorend geluid be reikt de kijker via luidsprekerzui- len die tussen de stoelen staan opgesteld. De rond de video band liggende diavlakken wor den belicht met 24 projectoren. Een belangrijk aspect van tele communicatie in de toekomst betreft de glasvezelkabel. Een uitvinding gebaseerd op het principe dat electrische signalen worden omgezet in lichtsigna len. Met futuristisch uitziende, bewegende en oplichtende ob jecten, die de bezoekers zelf kunnen bedienen, worden alle aspecten van de glasvezel uit de doeken gedaan. Daarnaast loopt er continu een dia presentatie. Bezoekers die nog meer willen weten, kunnen te recht in het rijk geïllustreerde boek ’’glasvezelkabel”, dat op de tentoonstelling verkrijgbaar is. Sass»™'-■•*«- De ondernemersvereniging van Kamperland heeft voor komende vakantieperiode flink wat pijlen op zijn boog. Er zijn tal van evenementen voor bereid, die zowel voor de ei gen streekbewoners als tijde lijke bezoekers van Kamper land en omgeving aantrekke lijk zijn. Hieronder een over zicht van de activiteiten: Op dinsdag 21 juli, 4 augustus en 18 augustus wordt een fietstocht georganiseerd rond het Veerse Meer. - “1 lil iti^iitiir-ITT-'M^' ~'y F W Een ideale familietocht om het Veerse Meer van alle kanten te bekijken met een totale lengte van circa 60 km. Het startadres is de fa. Flikweert - Noordstraat 40 te Kamperland. U kunt daar een startkaart afhalen (f 2,50) vanaf 8.00 - 12.00 uur. Aan de achterzijde van deze kaart vindt U vele voordeelcoupons, waar mee U uw voordeel kunt doen in de winkels en restaurants van Kamperland. Als U deze kaart met de benodigde stempels weer inlevert vóór 19.00 uur bij Enkele ondernemers in Goes hebben de koppen bij elkaar gestoken en organiseren voor liefhebbers uit Goes en omge ving een busreis naar Parijs, naar de aankomst van de Tour de France. Een mooie kans om dit spektakel mee te maken. Wie belangstelling heeft kan infor matie krijgen en zich opgeven bij de volgende zaken: café ”De Snor”, Grote Markt te Goes, Bar ”de Nar”, Vlasmarkt te Goes en Kapsalon Janssens, Wijn gaardstraat 7 te Goes. qBB>* WW 4M*

Bevelander | 1987 | | pagina 17