.WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. LENTE IN PARIJS Klomppop presenteert op Hemelvaartsdag Engelse scholieren te gast in Kapelle g Reis naar Parijs s f 50, ZEELAND-COMBINATIE SERVICE De Oude Tijd Goes in fraai pand aan Sint Jacobstraat Café Brasserie Midcity heropent hedenavond met Dutch Dixie Machine The Voice op zoek naar ’n zanger(es) Zaterdag 3e editie van Oosterschelderace Antieke Zeilschepen i» 'J Opus 7 Goes: steeds meer aandacht voor de compact-disc zijn ze in prijs erg interessant geworden. ”We leveren nu al CD’s voor nog geen 30 gulden”, zo stelt hij vast. En daarmee is de compact disc in veel gevallen nog maar een tientje duurder dan de meeste Ip's. Opus 7 is van oordeel dat de kwaliteit van de CD echter dermate goed is, dat de echte muziekliefhebber niet niet meer terug wil naar de plaat. De CD is bovendien min der kwetsbaar dan de plaat. Overigens tekent Kees van Oosten daarbij aan - en hij spreekt uit praktijkervaring - dat het onjuist is te veronderstellen dat de compact disc helemaal niet meer stuk kan. 't Is van belang dat je een goede speler hebt. Er zijn momenteel nogal wat goedkopere in de handel ge komen, maar daarmee kunnen beschadigingen optreden als gevolg van bit-fouten”, aldus stelt hij vast. Overigens zijn der gelijke beschadigingen weer te gen te gaan door de CD’s te voorzien van een folie-schijf, die extra bescherming biedt. Deze folie-schijf kost drie gulden per stuk en is in grotere verpakkin gen nog wat voordeliger. Bij Opus 7 heeft men verder ver wachtingen van de CD-V, welke binnenkort ook in Goes verkrijg baar zal zijn. Het gaat om een Uitwisseling Basisschool-Melton Mowbray Afscheid van Ex-Q-’s SLECHTS f 50,- REIS RONDRIT DEZE TURBO-TRIP MAG U NIET MISSEN! Pannekoekenhuis Competitie Klaverjassers De Legerdiek Bon inleveren bij uw reisbureau Middenstand Wemeldinge ’t met bloemen t4 DE BEVELANDER 13 I PP- I Boekingen bij de Zeeuwse A.N.V.R.-reisburo’s: MBD-kinderen Woensdag 27 mei 1987 Op de foto: Cold Shot n van Kapelle. ’s Avonds is er in de van I we Haven 141, 4301 DL Zierikzee; tel. 01110 - 15830. i r Parijs heeft zoveel te bieden dat wij niet graag een keuze voor u zouden maken! IVe/ uw paspoort meenemen. 15.00 - 15.40 uur AVITAL (grote zaal) Avital verraste in ’86 al in de fi nale van Hit’m or Lose. Deze Middelburgse band maakt melo dieuze hard-rock op een manier die veelbelovend is voor de toe komst. Een prachtige demo is inmiddels uitgebracht. Boven dien besteden ze veel aandacht aan de show, die met tal van ef fecten aangekleed wordt. In de band tref je aan: Wim Flipse (gi taar), John v.d. Valk (toetsen), Leo Joosse (bas), Pim v.d. Ber ge (drums), en Ruden Riemens (leadzang). Bevelanden verblijven. In Kapelle zijn gastgezinnen be- Café Midcity aan de Grote Markt te Goes heeft deze week een in terne verbouwing ondergaan. Tijdens het komende Klomp- popfestival zal de new wave band Ex-Q-’s afscheid nemen. De Bevelandse formatie pre senteerde zich zes jaar gele den voor 't eerst, eveneens op het festival van Klomppop. Als vrienden van het eerste uur nemen zij dan ook met enige weemoed afscheid van de vele fans. Dat de band wordt opgeheveh, heeft te maken met persoonlijke ver- plchtingen van de bandleden elders: studie, werk, afstand woonplaats e.d. Verder zal tijdens het festival de Middelburgse zanger- gitarist Gert de Meyer in de pauzes korte solo-optredens verzorgen. Hij speelt new- wave, vergelijkbaar met de stijl van de Brit Viny Reilly. zang), en de achtergrond zange ressen Carry en Lucia. We zijn benieuwd. zaak de woning kon worden in gericht, kan De Oude Tijd de service naar de clientele verder uitbreiden. Want de zaak is per manent geopend van dinsdag tot en met zaterdag van tien tot half zes en bovendien op don derdag. koopavond te Goes, van zeven tot negen. Voor de vertrektijden kunt u terecht bij de Zeeuwse ANVR- reisbureaus. Bij de reis is een rondrit door de Lichtstad inbe grepen. Na deze rondrit is er geen programma. tel. 01184-12322 tel. 01110-15036 tel. 01100-20280 tel. 01150-12251 tel. 01150-30251 18.45 - 19.25 DRAFTEN BLUES (grote zaal) Een puike ervaren bluesband uit Zws. Vlaanderen, voor het eerst op Klomppop te zien. Zij wonnen vorig jaar het Hit’m or Lose con cours, en dat zorgde voor de no dige belangstelling in de rest van het land. Inmiddels heeft de band twee singles uitgebracht en tal van succesvolle concerten afgewerkt. De band bestaat uit: Ronald Platjouw (sax en synthe sizer), Kees van Hoof (zang), Charlie Heiszler (gitaar), Willem Rijn (drums), en Peter de Maat (bas). Een rhytm en bluesband, met gedegen muzikanten, een goed repertoire, en een prima zanger. 22.30 - 23.45 uur FATAL FLO WERS (grote zaal) Fatal Flowers is in 2 jaar tijds uit- U hebt nog de kans om vakantie te proeven in PARIJS! Een telefoontje naar één van onderstaande adressen en u bent zaterdag een hele dag (tot 22.00 uur) in deze altijd fascine rende stad. /iwelo/wlzA. De Faam Het Pannekoekenhuis aan de Hollandsche Hoeve te Goes bestaat dezer dagen één jaar. Voor de heer en mevrouw v.d. Linde reden om de menukaart uit te breiden. Het Pannekoe kenhuis heeft het aantal ver schillende pannekoeken uitge breid van 30 naar ruim 100. Ver der is men momenteel doende om het terras te overdekken met een lamellen-kap. Deze kan zo wel open als dicht en biedt de mogelijkheid om te barbequen. gecombineerde geluids- en vi deodisc. Verder zal op CD- gebied ook een single steeds meer invloed op de ge- luidsmarkt gaan uitoefenen: een single, waarop 20 minuten mu ziek zal zijn te horen en die nog wat goedkoper zal zijn dan de normale compact-disc. Dankzij de interieurveranderin- gen bij de Goese geluidszaak, is er ook weer wat meer ruimte ge komen voor instant-printing van T-shirts. In enkele minuten tijds kan Opus 7 shirts printen met een grote keuze aan teksten, groepen en artiesten. "We heb ben ’n paar honderd prints in de la klaar liggen”, aldus Kees van Oosten. 16.30 - 17.45 uur VENGEANCE (grote zaal) De beste hard-rock band van ons land (aldus de populari teitspoll in ’’Aardschok” in april ’87) is VENGEANCE. Sinds het uitkomen van hun 2e elpee ”We have ways tot make you rock” en de hitsingle "Only the Wind” in ’86 is het heel hard gegaan met de band. Zeer veel drukbe zochte concerten in het hele land, en een uitgebreide promo- tietoernee door heel West- Europa. De afgelopen maanden is men weer de studio ingedo ken voor het opnemen van ma teriaal voor de derde elpee die in sept. ’87 gaat uitkomen. Het nieuwe repertoire zal onderdeel uitmaken van de show op He melvaartsdag. De line-up: Leon Goewie (zang), Arjen Lucassen (gitaar), Peter Verschuren (gitaar), Jan Bijlsma (bas), en John Snels (drums). De liveact van Vengeance staat bekend om de humor, de zelfspot, en de clownerie ge combineerd met een niets ont ziende energie, en vakman schap. Daardoor is Vengeance ook aantrekkelijk voor mensen die normaal niet zo van hard rock houden. ”De Top-Act” van de middag! Hedenavond wordt de zaak her opend en vanaf dat moment zal Midcity voortaan als café- brasserie door het leven gaan. De heropening wordt gevierd met een optreden van Dutch Dixie Machine, het swingende jazzorkest dat afgelopen week einde in Middelburg één van de prominenten was. Kees Meij- aard van Midcity vertelde ons tot de verbouwing te zijn overge gaan in verband met het feit dat men vanaf heden tussen twaalf uur ’s middags en twaalf uur ’s nachts ook maaltijden wil gaan serveren. Dat alles uitermate be taalbaar en op basis van een eerlijke keuken waar uitsluitend verse ingrediënten worden ver werkt. ”We denken daarbij aan maximaal 15 gulden per eten tje”, aldus de eigenaar van het tel. 01184-19710 tel. 01180-16755 tel. 01100-27600 tel. 01180-15155 tel 01150-17960 tel. 01172- 1593 tel. 01180-27855 tel. 01100-27427 Zoals we vorige week in De Bevelander al meldden, wordt op Hemelvaartsdag wederom het Klomppopfestival gehouden. Plaats van handeling: De Stenge te Heinkenszand. Voor de pop liefhebbers hieronder het volledige programma met een korte beschrijving van de optredende groepen. Daaronder Fatal Flo wers en Vengeance, welke momenteel tot de top gerekend worden. 13.00 - 13.40 uur COLDSHOT (grote zaal) Debuut van een nieuwe Beve landse blues-rockband. Spelen eigen werk en covers van bijv. ZZ TOP. Pat Travers e.d. In de band spelen: André v.d. Weele (zang, gitaar), Jon Houtekamer (gitaar, zang), Rino Jansen (bas, zang) en drummer Paul Goede- gebuure. Sinds enige tijd is er op de Beve landen een ouderkontaktgroep voor ouders van MBD-kinderen. Op dinsdagavond 2 juni belegt de deelnemende zakenmensen groep een bijeenkomst in het PMD-gebouw aan de Zonne- bloemstraat te Goes. Het thema van de avond luidt: ’’Hobby en vrije tijd”. Er wordt informatie ge geven over vakantiemogelijkhe den voor MBD-kinderen. Inl. 01100 - 14901 of 01104 - 639. gegroeid tot een Nederlandse topgroep, met een enorme live- reputatie. Met hun in ’86 ver schenen elpee ’’Younger days” en de gelijknamige single, be wezen ze ook het grote publiek aan te kunnen spreken. De binnen- (en buiten-)landse me dia besteden momenteel véél aandacht aan de band. En de populariteit stijgt snel. De band staat als enige Nederlandse band op PINKPOP ’87, en dat zou wel eens de definitieve stap in de richting van het buitenland kunnen betekenen. Voordien hebben we deze "sixties” rock en roll sensatie op het Klomp pop programma. De band: Henk Jonkers (drums zang), Richard Jansen (zang, 15.45 - 16.25 uur THE BOBO'S (foyer) Dit bekende Vlissingse rock-a- billy trio is een leuke festival band. Tony ’t Gilde (gitaar, „zang), Peter de Nooyer (’’slapp- bas”) en Rik Lingers (drums), brengen een swingende ’50 er jéren rock en roll set. Compleet met kuiven en andere attributen. Goese etablissement. Op de kaart zal men een biefstukje te genkomen, saté, mosselen enz. Kwaliteit zal daarbij voorop staan, aldus Kees Meijaard. Zo als gezegd wordt de heropening gevierd met jazz. Dutch Dixie Machine treedt vanaf een uur of negen op. Het orkest heeft een grote reputatie en behoort tot één van Nederlands populairste jazz-orkesten. Zij traden op in tientallen jazzclubs in Neder land, België en Duitsland en ga ven ’acte de presence’ op vele festivals. Op het Oude Stijl Jazz festival 1977 in Breda presen teerde de formatie voor 2500 jazzfans hun eerste langspeler ’Dixie Machine’ (Munich Re cords). In vele recensies n.a.v. concerten beschouwen critici de Dutch Dixie Machine als de toonaangevende Dixieland band in Nederland en rekenen zij het orkest tot de top van de West- europese traditional jazzwereld. gitaar), Dirk Heuff (gitaar) en de nieuwe bassist Geert de Groot. Op Klomppop zal de band op toetsen ondersteund worden door Cor Willemse. ’’Fatal Flo wers” zorgt voor een dampend concert, met gitaarrock, tintelen de ballads, furieuze rhythm blues covers. De ’’roots” liggen in de ’60 er jaren, de aanpak is hevig en modern anno ’87. Vakmanschap van een band die minstens zo lang mee wil als de Golden Earring, en zich ervan bewust is dat je jezelf dan ook 100% moet blijven bewijzen op de bühne. Een terechte afsluiter van het Klomppop festival dachten we. reid gevonden voor passend on derdak te zorgen. Het programma ziet er in grote lijnen als volgt uit: Zondagavond 31 mei: rond zeven uur aankomst van de Engelse gasten. Maandag 1 juni: ’s Morgens wordt een bezoek gebracht aan de molen ’’Aeolus” te Wemeldin- ge, waarbij molenaar Wagenaar voor tekst en uitleg zorgt, 's Mid dags ontvangst op het gemeen tehuis. ’s Avonds film over de Deltawerken. Dinsdag 2 juni is er een gemeen schappelijk sport- en spelfeest. Bij slecht weer kan worden uitge weken naar de sporthal. 's Middags wordt een bezoek ge bracht aan Miniatuur Walcheren. En ’s avonds brengt het gezel schap per fiets een bezoek aan de kreeftenkwekerij van de firma Meulmeester te Yerseke. Ook leerlingen van de groepen 8 en 9 van de basisschool Kapelle kunnen mee op excursie. Woensdag 3 juni gaat het gezel- 14.00 - 14.40 uur SCARLETT O ’HARA (grote zaal) Een nieuwe Middelburgse groep, met een opvallend sfeer vol repertoire, waarin elementen van funk, soul, latin en blues verwerkt zijn. Hun eerste demo is inmiddels uitgebracht en de reacties zijn goed. De band bestaat uit: Jeroen v.d. Slikke (zang, harmonica), Jan Piet de Klerk (gitaar, zang), Raf van Es sen (sax, piano, synthesizers), Jan Sinke (piano, synthesizer), Wim Beun (bas) en Peter Geer vliet (drums). Dit kon wel eens dé verrassing van Klomppop worden. en inzet. Gegadigden kunnen zich melden aan onderstaand adres of bij de band tijdens de optredens in mei en juni: 28 mei - Klomppop Heinkens zand, de Stenge, 17.50 30 mei - Hit ’m or Lose, Jonge rencentrum Nu Hulst, 20.30 7 juni - Bar Soho, Colijnsplaat, 16.00 (1e Pinksterdag) 13 juni - Vrijbuiterfestival, Bocht v. Guinee, Goes Eind juni - Verenigingsgebouw Lewedorp. j - vergezeld van ouders en onder- Contactadres: Cees Groenewe- wijzers - zal vijf dagen lang op de gen, Roompotstraat 17, Lewe dorp, tel. 01196 - 13272. Afgelopen maanden is er in ”De Legerdiek” te Goes weer druk gekaart door de in de sociëteit gevestigde klaverjasclub. Dit in het kader van de winter competitie. Voor de vijfde maal toonde de heer Jacobs zich de sterkste en werd hij kampioen (score 156.719). De verdere uit slag ziet er als volgt uit: 2. dhr. Temmerman, 3. mw. Weststrate, 4. dhr. Otte, 5. dhr. Weststrate, 6. dhr. Hoornick, 7. dhr. Terol, 8. dhr. Terol, 9. dhr. van der Linden, 10. dhr. van der Velde, 11. dhr. Meeuwsen, 12. mw. Balk, 13. dhr. Berks, 14. mw. Naesens, 15. mw. Vink, 16. dhr. Hoogerland, 17. mw. Meeuwsen, 18. dhr. Zuidijk, 19. dhr. van Tol, 20. mw. Witte, 21. dhr. Witte, 22. mw. Polfliet, 23. mw. Harinck, 24. mw. Saaman, 25. dhr. Roeten, 26. dhr. Schet- ters, 27. mw. Verschuuren, 28. mw. Roeten, 29. dhr. Bras, 30. mw. van der Stel. RWW w The Voice is een vijf jaar be staande Modern-Wave Band afkomstig van Zuid-Beveland. In die vijf jaar bespeelden zij de bekende Zeeuwse podia, zoals Jeugdsoos De Klomp, Discotheek De Hooizolder, het Rhythm n Booze festival en de Binnenstadsfeesten Goes 1985 en 1986. Eind juni verlaat zangeres Jac queline van Mil na anderhalf jaar The Voice om studieredenen, the Voice is dus op zoek naar een zanger of zangeres, om v^naf juli mee verder te gaan. Ervaring niet vereist, wel talent 19.45 - 20.25 uur EX-Q-’S (grote zaal) De populairste band van Zee land op dit moment. De Varara- dio had ze als popkrantband in ’86, en hun opname stond 7 we ken in de ’’tips”. Dit leverde o.a. veel optredens buiten Zeeland op, men bereikte de halve fina les van de "Grote Prijs”, en de platenmaatschappijen kregen interesse. Het wachten is nu op de definitieve doorbraak. De band: George de Graaf (bass), Chris Götte (drums), Edwin Koster (gitaar), Jacco Lauret (leadzang), en Mike Versteeg (toetsen). Zij maken funky new- wave, en hebben een sterk ei gen repertoire. 20.45 - 21.25 uur CARBAZOL (grote zaal) Carbazol staat bekend als een swingband: Afro-reggae met in vloeden uit de Funk en Salsa. De band heeft onlangs een be- zettingswijziging ondergaan. Men presenteert op Klomppop de nieuwe line-up met: Jan Koopmans (drums), Sunny Anu- els (gitaar, zang), John Willems (sax, toetsen), Peter Riddersma (bas), Lloyd van Aerde (lead- 17.50 - 18.30 uur THE VOICE (foyer) Deze Bevelandse new-wave- band maakt muziek in de U2 en Simple Minds-sferen. Melodieu ze pop. Op Hemelvaartsdag tre den zij aan in de volgende opstelling: Cees Groenewegen (gitaar, leadzang), Peter Groen- weegen (toetsen), Elwin Nuyts (bas), en Henri Grim (drums). De band is nog op zoek naar een nieuwe zanger(es). Antiekzaak "De Oude Tijd” te Goes is onlangs verhuisd. De zaak, voorheen gevestigd aan de Keizerstraat, is thans te vin den aan de Sint Jacobstraat. De Oude Tijd is daar gevestigd op nummer 15. Men vindt er mooi antiek in een even fraai kader. Want enkele jaren geleden werd het pand waarheen De Oude Tijd verhuisde met zorg en veel gevoel voor smaak gerestau reerd. De Oude Tijd opende een kleine vijf jaar geleden in Goes. De verhuizing naar het nieuwe en grotere pand is een logisch gevolg van de groei van de acti viteiten, aldus stelt eigenaar Henk Baarda vast. Op het adres Sint Jacobstraat 15 heeft men niet alleen de beschikking over een grotere winkel, tevens is er voldoende ruimte voor een ei gen atelier. De Oude Tijd is gespecialiseerd in oude klokken en uurwerken. "Een hobby van me”, aldus de heer Baarda. En tevens wil hij daarmee aange ven, dat men voldoende vakken nis in huis heeft om de antieke uurwerken ook zelf te repareren. ”We kunnen er dan ook garan tie op geven”, aldus Henk Baar da. Men vindt in de antiekzaak vooral Nederlandse en Belgi sche uurwerken, zowel staande, hang- als tafelklokken. Verder heeft men na de verhuizing meer ruimte gekregen voor ook antieke meubelen, vooral kléine re stukken, maar ook wel enkele grotere blikvangers. Dat alles ondergebracht in een sfeervol interieur. Het pand beschikt over een fraaie open haard, met zorg gerestaureerd. Oude pla vuizen - blauw en rood - sieren de vloer en ook het gave balken- plafond vormt een uitstekend décor voor de collectie van de antiekzaak. Doordat boven de Op zaterdag 30 mei organiseert de Zeeuwsche Hardzeilcommissie, in samenwerking met Zeilvloot de Zeeuwse Stromen, voor de derde keer de Oosterschelderace voor traditionele zeilschepen; de zeilen de bedrijfsvaartuigen uit vervlogen tijden. Dit evenement wordt een jaarlijkse traditie, nu reeds voor de derde maal, in de Zeeuwse wateren, en steeds op de zaterdag na Hemel vaartsdag. De schepen - nu reeds hebben een zestiental schepen ingeschre ven - zijn klippers, tjalken, hoogaarzen, kotters, hagenaars, botters en andere oud-hollandse typen: zij variëren in lengte van 12 tot 30 m. en voeren een zeiloppervlak van 100 tot 250 m2. De wedstrijd begint met een palaver zaterdagmorgen tussen 9.00 en 9.30 uur in café de Gekroonde Suikerbiet, aan de haven in Zierik zee. Hier komen ook de zgn. "opstappers” bij elkaar, die op enkele schepen mee kunnen varen tegen een redelijk bedrag. De schepen zullen starten voor het havenhoofd van Zierikzee en hun wedstrijd varen op de Oosterschelde, ten westen dus van de Zeelandbrug. Vanaf de dijk zal men de start en finish kunnen zien en bij helder weer gedeeltelijk ook de wedstrijd. Aan het eind van de middag (uiteraard is veel afhankelijk van weer en wind) zullen de schepen terugkeren in de haven van Zierikzee. De prijsuitreiking zal om ongeveer 20.00 uur plaatsvinden in café de Gekroonde Suikerbiet en zal geschieden door de burgemeester van de stad Zierikzee mr. J.J.P.M. Asselbergs. Met een gezellig muziekje zal deze bijzondere zeildag besloten worden. co co co czs c j L~ zzz "Opus 7” aan de Lange Vorststraat te Goes heeft een flinke interieurverbouwing ach ter de rug. In de zaak, die zich bezighoudt met alles op gebied van lichteffecten en geluid, is een aanzienlijk grotere plaats in geruimd voor compact-discs. "Dat was dringend nodig", al dus Kees van Oosten van Opus 7, "want van iedere tien klanten die we in de winkel krijgen, vra gen er zeker zes naar de compact-disc”. Dat betekent tevens dat de grammofoonplatenafdeling wat meer naar de achtergrond is verdrongen. Weliswaar heeft "Opus 7” op platengebied nog een erg grote keuze te bieden, de compact-disc neemt een steeds belangrijkere plaats in. Niet alleen is er een complete wand ingericht voor de presen tatie van de CD’s, ook heeft Opus 7 een viertal CD-spelers ten gerieve van de klanten in de zaak geplaatst. Tot op heden stonden er acht platendraaita fels, doch gezien de verschui ving van plaat naar CD, heeft Opus 7 dat aantal wat terugge schroefd ten gunste van de compact-discspeler. De CD, die pas enkele jaren ge leden zijn intrede deed en in eer ste aanleg een drempel moest nemen, beleeft momenteel een snelle doorbraak. De heer Van Oosten schat dat er een keuze kan worden gemaakt uit 15.000 verschillende titels. Bovendien Al verscheidene jaren onder houdt de gemeente Kapelle vriendschappelijke kontakten met de Engelse plaats Melton Mowbray. Die kontakten beper ken zich beslist niet tot beleefd- heidsuitwisselingen tussen de autoriteiten. Dit wordt nog eens bevestigd door het feit, dat er volgende week een groep leer lingen van de Sherard Primary School uit Melton Mowbray naar Kapelle komt. De jongens en meisjes zullen een week lang gast zijn bij hun leeftijds genootjes te Kapelle en dan met name bij leerlingen van de Openbare Basisschool. Zowel leiding van de Openbare Basisschool als ouders en leerlin gen hebben de afgelopen maan den de nodige voorbereidingen getroffen om de Engelse jonge lui een plezierige week in Zee land te bezorgen. Het gezelschap 21.30 - 22.10 uur CAFE NOIR (foyer) Een samenstelling van ervaren musici uit rock-, funk-, en blues bands uit de regio. Daardoor ontstond een rhytmisch en swin gende stijl met funk, jazz, en rhythm en blues invloeden. De Band: Wim Catshoek (bas), John Hanssens (gitaar), Ernst Korving (drums), Kees v.d. Guchte (toetsen) en lead- zangeres Thea van Hoorn. AMZ-Reizen, Walstraat 32, Vlissingen AMZ-Reizen, Damplein, Middelburg AMZ-Reizen, Westwal 13. Goes ANWB, Lange Geere 26, Middelburg ANWB, Markt 11, Terneuzen Reisbureau Brugge, Spuiplein 35, Breskens Holland International, Langeviele 7, Middelburg Holland International, Kreukelmarkt 4, Goes Holland International van Fraassen, Paul Krugerstraat 21, Vlissingen tel. 01184-17710 Holland International van Fraassen, Voorstad 18, Goes tel. 01100-20220 Holland International van Fraassen, Londensekaai 19, Middelburg tel. 01180-27758 Holland International van Fraassen, Westkolkstraat 36, Terneuzen Interver Reizen, Axelsestraat 15, Terneuzen Reisburo Muller Co, Boulevard de Ruyter 16, Vlissingen Reisburo Van Oeveren, Dam 3, Zierikzee Carlier Tours, Opril Grote Markt 2, Goes ucui mei name uci eiiaiiu inüchjc Jans bij de Stormvloedkering, 's Z6CJ l In Wemeldinge zullen 72 weken zijn: Woninginrichting Pieterse, Textielhandel C. Pieterse, H. Tramper Groenten en Fruit, ca fé Old Friends, alsmede Bloe- menzaak Weststrate, welke laatste zich heeft belast met de Informatie voor schippers en belangstellenden om mee te varen kan wekelijkse bezorging van de j verkregen worden bij de Zeeuwsche Hardzeilcommissie, p/a Nieu- I bloemen. -- schap naar De Deltawerken en dan met name het eiland Neeltje I Middags vermeldt het program ma een bezoek aan het zwembad van isapciic. orAwiivuoioci nisje ui vveilieiumye zuiivii /z wenen Openbare Basisschool een ge- j lang iedere week drie gezinnen meenschappelijke afscheids- i worden verrast met een boeket avond, waarna donderdagoch- bloemen. Dit in het kader van tend 4 juni de gasten weer naar de Eurofleur-Bloemenaktie, huis vertrekken. welke vorige week is ingezet. Die actie is mogelijk dankzij de medewerking van enige plaat selijke ondernemers. Dat bete kent, dat er in 72 weken tijds totaal 216 boeketten zullen worden aangeboden, zonder dat men hiervoor iets speciaals hoeft te doen of persé in een winkel hoeft te gaan kopen. De ’5: 'i 'i 1;^.

Bevelander | 1987 | | pagina 13