.WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK..WAT EEN STREEK. ANWB controleert auto verlichting te Goes Hoechst twee haven-kranen I Bevelenden in ’t kort ’’installeert’’ Bowlingsport Goes e.o. Operette te Goes Zaterdag orgelconcert in Kerk te Kloetinge Opticiens bundelen krachten om goedkoper te zijn Uitslagen van de eierkleurwedstrijd expo Goes ’86 Oostenrijkse avond met Goese operette in Motel Goes rommel’’opgehaald. 1 SAUNA KAPELLE In Kapelle wordt weer N Trimwielerronde Knooppunt Bejaardenbiljart ”Der Graf von Luxemburg”: Zangavond Avondvullend diner-dansant MAISON VISSER vindt u I w Woensdag 9 april 1986 DE BEVELANDER T rimwielerwedstrijden afgelast. ’’BLOOD SIMPLE” Rommelmarkt Bierboek decota keukens TURKSBAD BUITENBAD HOTWHIRL POOL enz. SPORTMASSAGE SNELBRUINCENTRUM Israël Motorcross Vrolijke Tippelaars Rommelmarkt Brandwonden Prijslijsten Sacred Dance Voorjaarsavond Films COC Antwoord opticiëns Film in ’t Beest KINDER* HOEDEN van div. materialen in jonge kleuren vanaf f 39,98 MAISON VISSER Papegaaistraat 9-11, Goes Culturele ochtenden voor bejaarden •a 65 De betere Belgische keuken V I Kraanmachinist Gilles Geelhoed van de Vlissingse vestiging van Hoechst Holland N. V. heeft vori ge week op Miniatuur Walcheren te Middelburg een miniatuur van de kraan waarop hij dagelijks werkt in gebruik gesteld. De kraan werd geïnstalleerd bij het 0-6 jaar: 1e prijs Kim Plattiel 6 jaar Goes 2e prijs Alga de Kunder 4 jaar Ovezande 3e prijs Joortje Roovers 6 jaar Goes 4e prijs Rinaldo 5 jaar Goes 5e prijs Rinke van Schoonacker 5 jaar Kapelle 7-12 jaar 1e prijs Saskia Pieters 12 jaar Goes naar Amerika, waar hij al ver schillende keren is geweest. Voorafgaande aan de tournee is op 8 april jl. weer een orgelplaat van hem opgenomen in de Oost- kerk te Middelburg, welke in mei verschijnt. Het programma voor dit orgelconcert bevat werken van o.a. Bach, Handel, Men delssohn, Asma e.a. Het concert begint om 20.00 uur. De kerk is open vanaf 19.30 uur. Zondag 13 april a.s. draait in jongerencentrum "de Klomp” in Ovezande een bloedstollende thriller ’’Blood Simple”. De aan vang van deze filmvoorstelling is 20.30 uur. Entree f 6,—/leden betalen f 4,—. Blood Simple is een horrorfilm die echt bloedstollend is door de aannemelijkheid van de gebeur tenissen. Een bareigenaar Mar ty, geeft een louche detective de opdracht om zijn vrouw, Abby, te vermoorden omdat zij een verhouding is begonnen met barbediende Ray. De detective denkt slim te zijn, maar dat blijkt anders uit te werken. zijn als: Zaterdag 12 april is er een rom melmarkt op het parkeerterrein achter het Leger Des Heilsge- bouw te Goes. De rommelmarkt begint om tien uur en duurt tot 's middags twee. De baten zijn bestemd voor een school voor slechtziende en blinde kinderen in Kenya. De school gaat voorlo pig 100 jonge mensen een oplei ding geven. Goederen voor de rommelmarkt kunnen worden af gestaan. Daartoe kan worden gebeld naar tel. 01100-28235, waarna de spullen worden opge haald. De jeugdcommissie van het Leger des Heils rekent zater dag op veel belangstelling. Woensdag 23 april wordt het eerste exemplaar van het Wal- chers Bierboek aangeboden in ”De Mug” te Middelburg. Het behandelt de geschiedenis van het bierbrouwen op Walcheren en vooral Middelburg neemt er een centrale plaats bij in. Burge meester Rutten krijgt het eerste boek, waaraan meewerkten P. Sijnke, M. van Reems, C. Wis se, G. Lindner en J. van Schaik. Ho en Weststraat 23 - Kapelle Tel. 01 102-3356 b.g.g. 01650-37178 Op zaterdag 12 april zal de 1e Trimwielerronde van ”de Na dorst” te Middelburg worden verreden. Aan de start verschij nen alle categorieën van de stichting T.M.Z. Om 14.00 uur valt het startschot voor de B/V categorie (let op gewijzigd regle ment) om 15.15 de C categorie, 16.30 uur de A categorie. Hoofd sponsors voor dit wielergala zijn: Taveerne de Koperen Gal joen, S.K.S.-staalbouw en Gara ge Poppe. Vanaf 13.00 uur kan men inschrijven in de hoofdkan tine van de V.V. Middelburg of vóóraf bij Diwas Sport; tel. 01180-15183. ’’alternerend” bezet zullen wor den. Gezien de zwaarte van de ze partijen, alsmede als extra- zekerheid in geval van ziekte, is hiertoe besloten opdat te allen tijde een optimale prestatie ge boden en gevraagd kan worden. De rol van GRAF RENÉ VON LUXEMBURG zal derhalve af wisselend door JAN HANDER- SON en TON HOFMAN gezon gen worden en de rol van AN- GÈLE DIDIER afwisselend door MARGA de BOER en GERMAI NE COMPIER. De buffo en soubrette partij van ARMAND BRISSARD en JU LIETTE VERMONT zijn op het lijf geschreven van JACCO van RENESSE en ANITA HEINS. De rollen van Vorst BASIL BASI- LOWITSCH en Gravin STASA KOKOZOW, die uiteindelijk met elkaar in het huwelijk treden, zijn toegedacht aan ANTONI WINK en LILY LOERKENS. Eugenie Volkers-Schramm, tel. 01180-14591. AALTERBAAN 183 - B 9990 MALDEGEM Tel. 09/3250 711609 Gesloten zaterdagvoormiddag en gans de zondag De Zeeuwse Stichting "Steun aan Israël” organiseert weer en kele dorpsavonden. Deze maal op dinsdag 15 april te Kruinin- gen in Het Dorpshuis en op woensdag 16 april in de foyer van de Bethelkerk te Goes, aan vang acht uur. Zaal open om half acht. Er worden Israëlische produkten gepresenteerd en deze zijn te vens te koop. De opbrengst is bestemd voor het medische hulpwerk in Israël. Er kunnen ook postzegels worden gekocht. Verder worden er films vertoond over archeologie, landbouw e.d. Toegang gratis. Zondag 13 april wordt er in Ril land een grote motorcross verre den. Start om elf uur. De Belgi sche Liefhebbers Bond heeft de organisatie in handen en er wor den 300 deelnemers aan de start verwacht, waaronder de zijspanklasse. Ook leden van de MC-Rilland zijn van de partij. In drie klassen wordt om het Belgisch kam pioenschap gestreden. Zaterdag 12 april kan er vanuit Vlissingen weer worden deelge nomen aan de voorjaars- wandeltocht van De Vrolijke Tip pelaars. Start bij clubhuis Zeeland Sport, Baskensburgplein. Afstanden: 5 -10 -15 - 25 of 40 kmStarttijden 40 km. om 10 uur, 25 km. tussen tien en twaalf, overigen tussen één en twee. De EHBO bege leidt de wandelaars. Inl. tel. 01184-64753. Zaterdag 12 april is er tussen acht en drie uur een rommel markt bij Molen "Ons Genoe gen” te Middelburg-Zuid, waar het Blue Spirit Drum Bugle Corps gevestigd is. Er zijn te vens oliebollen en wafels te koop. De opbrengst is bestemd voor genoemd corps, dat tot de top van Nederland mag worden gerekend. werken met vaste prijslijsten van de fabrieken. Deze prijslijsten staan onder controle van het mi nisterie van Economische Za ken. Elke prijsverhoging moet door het ministerie worden goedgekeurd. De opticiëns wer ken dus met de officiële lijsten van bijv. Zeiss, Rodenstock, Va- rilux, Hoya, Vitasan enz. Zij kun nen ook de kwaliteitsverschillen èn de prijsverschillen tussen de verschillende merken glazen verklaren. Bij de prijsboxers worden de klanten kennelijk bin nengelokt met de ’’goedkope” monturen en daarna geholpen aan extra dure glazen. De kollekte ten behoeve van het werk van de Nederlandse Brandwonden Stichting te Be verwijk, gehouden in de ge meente Goes heeft een bedrag ad. f 6336,45 opgebracht. Zonder de inzet van koördinato- ren en kollektanten zou deze kollekte niet tot dit resultaat heb ben geleid.Wij danken allen die hieraan hebben medegewerkt. De Nederlandse Brandwonden Stichting ziet hierin een stimu lans haar aktiviteiten voort te zetten in het belang van de Ne derlandse bevolking. uiterst belangrijke voorziening zeer droevig is gesteld. De Bond heeft in de afgelopen 24 jaar reeds van bijna 3/4 mil joen auto’s tijdens de verlich- tingsakties de koplampen af gesteld. Tezamen met de afstel lingen binnen het kader van de technokeuringen en WW- stations heeft de Bond al bij ruim 2,8 miljoen auto’s de ver lichting gecontroleerd en gecor rigeerd. Naar aanleiding van de slechte resultaten van deze controles en door de vele aanvragen van ge- Pechpijs is voor Jacco Ros 4 jaar Coxstraat 37 Kapelle. Alle prijswinnaars zijn al op de hoogte! De kleine, zelfstandige opticiëns ge, Koor en Combo ’’Nova Melo dica”, en de Scoutinggroep ’’Ridder van de Maelstede”. De rommelmarkt "Aktie Bam boes” dankt haar naam aan het Zeeuwse dialect voor bezem: bamboes. De bezem die tijdens de voorjaarsschoonmaak alle ’’rommel” het huis uit veegt en op de rommelmarkt ten goede komt aan de organisatie van jeugdverenigingen. Dus hebt u oude meubels, boeken, kom men, schotels enz. enz. geef het mee a.s. zaterdagmorgen 12 april. aan diep vaarwater. Met het aan bieden van de kraan werd dat aspect nog eens extra bena drukt. De kraan werd op een schaal van 1:20 nagemaakt door Technical Artist Hans ter Burg uit Aalten. (Foto E.A.G. de Vries). 62 1/2 pnt. 61 1/2 pnt. 59 pnt. bond doet regelmatig onderzoe ken naar talloos veel artikelen. Ook brillen heeft men onder zocht. Men is met 3 verschillen de recepten voor glazen zo’n 40 brillewinkels langs gegaan. Men vroeg prijs op zowel aan de zg. prijsboxers, als aan een aantal zelfstandige opticiëns. Duidelijk werd, dat de prijsboxers met eigen prijslijsten werken. Zelfs als daar de 25% korting afging vanwege het feit dat men met een doktersrecept kwam, was men nóg duurder uit. Zaterdag 12 april is er weer een bijeenkomst van de werkgroep ’’Sacred Dance” op het adres Breestraat 27 te Middelburg. Tussen twee en half vier kan men deze vorm van medidatief dansen, gebaseerd op oude danspatronen, beoefenen. Danservaring is met nodig. Inl.: Kerkconcert In de Gereformeerde Kerk te Ril land wordt vrijdagavond 11 april om acht uur een concert gege ven door de muziekvereniging "Vooruit” uit Waarde o.l.v. de heer F. Meijer, en door het Ka tholieke Dameskoor uit Rilland onder leiding van de heer C. Verwey. Dit in een reeks concer ten ten bate van restauratie van de orgels in de Hervormde en Ger. Kerk te Rilland. Er is tevens samenzang. Aan het eind van de avond is er een collecte. Iedereen is welkom. Spanning weer volledig terug na twee op een volgende ver- lieswedstrijden van de leider in de dinsdagbowlingleague. De Gosvazze, de nummer twee, verloor met 3-1 van De Bruine Haan dat goed speelde en slechts de laatste game wat gas terug nam. De op voorhand moeilijke wedstrijd voor CHS Elementenbouw tegen De Wop- pers werd door De Woppers ge wonnen met 4-0, al scheelde het elke game slechts weinig en moest Jan Korsuize (met een 577 serie) telkens in de laatste worpen met strickes eindigen om te winnen. Terako speelde uitstekend, maar De Last Ones pakten toch de volle 4 punten. Pinaction is opgeklommen naar de 4de plaats, door de winst van 3-1 op IVOOR. Stand na 26 wedstrijden: 1. CHS Elementenbouw punten Zaterdag 12 april a.s. zal de or ganist Frans van Tilburg een or gelconcert geven op het orgel van de Hervormde Kerk te Kloetinge. Van Tilburg, die ook hier grote bekendheid geniet, is meer dan 40 jaar organist. Hij wordt veel gevraagd voor medewerking aan radio- en televisieprogram ma’s en voor begeleiding van koren. In mei gaat Van Tilburg weer voor 10 dagen op tournee Op vrijdag 11 april a.s. houdt de CJV haar jaarlijks terugkerende voorjaarsavond. Op deze avond wordt door elke afdeling/groep van de jeugd een gedeelte van deze avond voor hun rekening genomen om die te "vullen”. Groep A zal een stukje opvoeren genaamd: ’’ontsnapping van de x kostscho°lterwijl groep B het naar ”Ter Valcke” wensen kun- schoolgebeuren in het jaar 2000 nen zich op maandag 14 april wenden tot Mevr. Honingh, tele foon 14180. (Telefoneren tussen 17 en 19 uur). n het kader van de actie ’Zicht op Licht” komt de 4NWB van 8 tot en met 11 april met zijn Technomobiel laar Goes om gratis de auto- rerlichting te controleren. /Voensdag, vandaag, kan men jr tot s avonds zeven uur te- echt, donderdag van negen ot zeven en vrijdag van negen ot vijf uur. De Technomobiel staat op het Parkeerterrein Molenplein. De ANWB moet na vele jaren in- ensieve controle op de autover- ichting nog altijd c onstateren Jat het met de kwaliteit van deze COC regio Bevelanden houdt morgenavond, donderdag, een filmavond in de achterzaal van ’’Slot Ostende” te Goes, aan vang half tien. Vertoond worden twee videofilms, te weten molief en mannenleed” ”Gay is out”. COC-leden betalen f 2,50 en tree, niet-leden vijf gulden. De echte opticiëns hebben dit alles met lede ogen aangezien. Nu heeft aan aantal aktieve on dernemers een samenwerkings verband gezocht om hierop een antwoord te kunnen geven. Aan de service en de deskundigheid van de opticiën wilde men geen enkele concessie doen. Dat moest op hetzelfde hoge peil blijven. Daarom heeft men zich aangesloten tot een soort in- koopcombinatie. Aangesloten opticiëns voeren het Budget bril- label. Dit is een uitgelezen kol- lektie monturen, die men door de gezamenlijke inkoop voor de lage prijs van f 69,— kan bren gen.De plaatselijke dealer van de Budgetbril-kollektie is: Beve- land Optiek in Heinkenszand. "Knooppunt in West-Europa”: dat is de titel van het boek dat vrijdag 11 april te Reimerswaal wordt gepresenteerd. Het werd geschreven door J. de Kok en handelt over de betekenis van het kanaal door Zuid-Beveland als verkeersader, de veer diensten tussen Zuid-Beveland en Zeeuws Vlaanderen en de stoomtram Hansweert-Vlake. Tijdens een bijeenkomst op het gemeentehuis wordt het boek aan burgemeester H. Boer aan geboden. Een aantal opticiëns in ons land heeft zich verenigd binnen de stichting Promotie Budgetbril. In een regio heeft Beveland Optiek te Heinkenszand zich bij deze organisatie aangesloten. De op ticiëns willen door deze samen werking nog duidelijker laten uit komen dat ze erg concurrerend kunnen werken en willen aanto nen dat ze als zelfstandige be drijven goedkoper kunnen zijn dan de bekende prijsboxers op optiekgebied. Ze hebben zelfs een communi qué uitgegeven waarin ze hun positie toelichten. De stichting zegt erover: ”De consumenten werking aan de Oostenrijkse avond in Motel Goes de stilte te doorbreken. Uiteraard hopen zowel uitvoerenden als de direc tie van Motel Goes, dat er vanuit stad en regio veel belangstelling voor de avond zal zijn. In januari werd in het Motel een Spaanse avond gehouden en de belang stelling daarvoor was bijzonder groot. Er waren 100 couverts be schikbaar en er moesten nogal wat mensen worden teleur gesteld. Er kwamen volgens de heer Peerdeman namelijk niet minder dan 400 aanvragen binnen. Degenen die de Oostenrijkse avond willen meemaken, wordt dan ook aangeraden om snel te reageren en contact op te ne men met Motel Goes. Er waren begin deze week nog plaatsen De trimcoursen van 19 april te Kattendijke en 27 april te Goes zijn om organisatie problemen afgelast. De trimcours van Kat tendijke wordt mogelijkerwijs nog op een nader te bepalen da tum verreden. De trimcours van Tourclub "Torreader” zal in 1986 niet worden georgani seerd, maar mogelijk keert deze wedstrijd in 1987 weer terug op de kalender van T.M.Z. De afdeling Ovezande van de B.B.C.B. organiseert op 10 mei a.s. de Gewestelijke Ronde voor het Kampioenschap Biljarten Bejaarden in het "Dorpshuis" te Ovezande. Deelnemers zijn: de Bevelandse Biljart Combinatie Bejaarden (B.B.C.B.) West-Brabant en Roosendaal. De winnaar van deze Ronde (12 partijen) zal district Zuid verte genwoordigen op de Landelijke Kampioenschappen in Amers foort op 19 juni a.s. Voor de B. B.C.B. komen uit de heren: C. Drijdijk (Ovezande) J.L. Nelis (Goes), G. Stobbelaar (Goes) en P. Huyskens (Goes). Reserve is C. S. Coremans te Rilland. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur v.m. beschikbaar. Evenals de Spaan se avond, zal de Oostenrijkse avond op 19 april gepaard gaan met een diner-dansant. Het café-restaurant van het Motel wordt feestelijk en in stijl aange kleed. Het menu staat in het te ken van Oostenrijk en de diver se gangen van het diner - niet minder dan zeven overigens - dragen namen van bekende operetten. Vanaf zes uur ’s avonds wordt er een apéritief geschonken in de vorm van een fijne champagne. Rond zeven uur neemt het grand diner- dansant een aanvang. Het wordt muzikaal omlijst door het Trio "L’Escaut" en er is - zoals ge zegd - een gastoptreden van de Goese Operettevereniging. Te vens is er die avond een grote gratis verloting, waarmee onder meer een reischeque ter waarde van 500 gulden is te winnen. In samenwerking met een wijnim porteur worden goede Oosten rijkse wijnen gepresenteerd. De Hoofdstad Operette zal za terdagavond 20 april om 20.00 uur in Goes een uitvoering ge ven van de bekende operette van Frans Léhar, ”Der Graf von Luxemburg”. Plaats van handeling is schouw burg De Prins van Oranje. De toegangsprijs f 27,50. De regie van de operetteopvoering is in handen van Alexander Pichler (van de Weense Opera). De uit voerenden worden bijgestaan door koor, ballet en orkest van de Hoofdstad Operette. Muzikale hoogtepunten overbekende melodieën Bist du's lachendes Glück; Sie geht links, er geht rechts; Madel klein, Madel fein; Lieber freund, man greift nicht nach den Sternen. Nieuw bij de Hoofdstad Operet te is dat met ingang van dit sei zoen de partijen van Graaf René en Angèle Didier zogenaamd Op vrijdag 11 april a.s. wordt in de Westerkerk, Westwal te Goes een zangavond gehouden die om 20.00 uur begint. Aan de ze avond wordt medewerking verleent door de koren: Hallelu ja, Morantha, Haamaloth, jonge renkoor en Combo Johthus en het Noordbevelands Mannen koor. Solist: dhr. Blankenburgh, Cornet: Morco Blankenburgh, Organist: dhr. W.J. Everse, Ds. K.W. Hakes. De organisatie van deze avond berust bij de Inter kerkelijke Evangelisatie Com missie. Vrijdag 11 april draait in 't Beest te Goes de film Blood Simple. Blood Simple speelt zich af in de vijandige rust van Texas en draait om de overspelige relatie van Abbey, de vrouw van barei genaar Marty, met Ray, die als bediende in die bar werkt. Een achterdochtige Marty huurt de privé-detective Visser in, een als kaas zwetende Redneck. Aanvankelijk dient hij het over spelige stel slechts te bespione ren, later rijpt het idee om hen te laten vermoorden. De ontwikkelingen worden als maar gecompliceerder, en ieder van de vier hoofdpersonen ziet de werkelijkheid op zijn manier. Alleen de kijker weet wat er wer kelijk gaat gebeuren. Deze ken nisvoorsprong maakt de film tot een ijzersterk schouwspel, boei end en toch verrassend. Regie: Ethan en Joel Coen. Aanvang: 21.00 uur, entree f 6,00. Op zaterdagmorgen 12 april wordt er weer een grote huis- aan-huis ophaalaktie gehouden in Kapelle-Biezelinge t.b.v. de jaarlijkse rommelmarkt "Aktie Bamboes”. Deze rommelmarkt wordt elk jaar gehouden op ko ninginnedag (31 april) op het parkeerterrein bij de Sporthal te Kapelle. Ze wordt georgani seerd door een 6-tal samenwer kende jeugdverenigingen te we ten: Stichting Open Jeugdwerk Kapelle, Stichting Interkerkelijke Jeugdcentrale, Jeugdwerkcom- missies van Kapelle en Biezelin- in 1984 geheel vernieuwde mini atuur fabriekscomplex van Hoechst op klein Walcheren. Voordat de heer Geelhoed de be weegbare kraan in werking stel de had de heer G.P. Haex, hoofd Logistiek van Hoechst Vlissin gen, onder meer gewezen op de gunstige ligging van het bedrijf De directie van Motel Goes is in januari jongstleden gestart met een serie buitenlandse avonden met diner-dansant en die een combinatie vormen van specifieke nationale ge rechten en cultuur. Dat alles omgeven door veel sfeer en gezelligheid. Zaterdag 19 april is er in dat kader een Oosten rijkse avond en daarop zal de Goese Operettevereniging operettefragmenten uitvoeren in de benedenzaal van het Goese Motel. Het betekent na een periode van stilte rond de operettevereni ging, trouwens tevens weer een optreden voor publiek. Zoals be kend heeft de Goese Operette vereniging het laatste jaar met nogal wat problemen te kampen gehad. Men hoopt met de mede- 2e prijs Corine Davidse 10 jaar Colijnsplaat 3e prijs Ester Oosterling 8 jaar Goes 4e prijs Ester van Damme 11 jaar Kapelle 5e prijs Diana Verburg 10 jaar Goes 2. De Gosvazze 3. De Woppers 4. Pinaction 5. Intersport Terako 57 1/2 pnt. meenten en van automobilisten is de ANWB van mening dat, in het belang van de verkeersvei ligheid, de aktie ’’Zicht op Licht” ook dit jaar moet worden herhaald. Het afgelopen voorjaar 1985 werden met twee technomobie- len 67 plaatsen in het land be zocht. In al deze plaatsen werd een verlichtingsaktie gehouden. Bij de akties werd de verlichting gecontroleerd van 27.173 auto’s. Van de 54.346 koplam pen moest ruim 90% worden af gesteld volgens de wettelijke voorschriften en bij 4051 auto’s moesten kleine reparaties aan de overige verlichting worden verricht. Verder moesten 5947 koplampen worden losgenomen om de gloeilampen op de juiste wijze te monteren omdat deze verkeerd bleken te zijn gemon teerd. In vele gevallen werd geadviseerd nieuwe koplampre- flectoren te laten aanbrengen omdat de gemonteerde reflecto ren teveel door roest waren aan getast als gevolg waarvan de lichtopbrengst onvoldoende was. Tevens kan iedere automobilist advies krijgen t.a.v. autoverlich- ting. ANWB-keuringen en inlich tingen over de vanaf 1 juli ver plichte autokeuring. Ook is het ANWB-handboek 1986 gratis af te halen in de Technomobiel. Donderdag 17 april zal de heer A.P. Cornet aan de hand van oude grammofoonplaten een nostalgisch muzikaal verleden oproepen. Dit zal plaatsvindenin "Ter Valcke” van 10 uur tot on geveer 11.35 uur. De toe gangsprijs is f 1,75 (koffie inbe grepen). Bejaarden, die vervoer zal laten zien. Na een bingo zal de avond besloten worden met een door groep C en D zelf geschreven dorpsklucht genaamd: ”De lot gevallen van een kaper”, gere gisseerd door Adri Minnard. De avond begint om 19.15 uur in ”De Stenge”. De entree is gra tis en een ieder is van harte welkom. Qsakite

Bevelander | 1986 | | pagina 9