J 1 r W Wit (I carma /al tg si. Dinsdag 11 februari 1986 Zaterdag 1 februari 1986 Zaterdag 8 februari 1986 Zondag 9 februari 1986 Vrijdag 7 februari 1986 Op zaterdag en zondag Maandag 10 februari 1986 I ANNO 1946 ARTI ETAMICITIAE (MUZE HAT /7 <r I 4 w ill ft ft ••/Zi DE BEVELANDER 1 8 DE BEVELANDER i •n Arti op bezoek bij het carnavalsfeest voor de geestelijk gehan dicapten in ’De Betho’ Intocht Prins Freek I en zijn gevolg. Route: Zie elders in deze krant. Ontvangst door B. en W. op het Stadhuis. Ceremonieel droogleggen van de pomp op de Beestenmarkt. Carnavalsmiddag in de Prins van Oranje. Dweilavond (diverse Dweilbands in de stad). Kindercarnaval in De Prins van Oranje Zaal open: 13.00 uur. Einde: 17.00 uur. Entree: kinderen 2.50 Volwassenen f 5.00 Muziek: De Deurdouwers en Artisjokkers. Geluidsversterking: Opus 7 Music Centre. Kroegentocht langs diverse Horeca gelegenheden. Arti bezoekt diverse scholen ’s Avonds Tienerbal in De Prins van Oranje Zaal open: 19.30 uur. Einde 24.00 uur Entree: f 3.50 Muziek: Opus 7 Music Centre Drive-in-Show Prijzen beschikbaar voor de meest carnavalesk geklede deelnemer. Kroegentocht met om 23.45 uur: Sluitingsplechtigheid rond de pomp op de Beestenmarkt. met mij naar het stadhuis zul len trekken om daar de sleutel van het Ganzehat uit handen van onze burgemeester in ont vangst te mogen nemen. ”We gaan het prijzenpakket voor de zaterdagmiddag wat veran deren dat wil natuurlijk zeggen méér prijzen. Als extra gaan we aan de prijs winnaars een blijvende herin nering aanbieden. In welke vorm dat zal zijn, ga ik natuur lijk nog niet bekend maken. Met deze verandering hoop ik dat nog meer mensen aan de steeds groeiende intocht mee zullen doen. Ik wens jullie dan ook plezierige werkzaamhe den toe en we zien elkaar dan zeker op zaterdag 8 februari op de Bergweg. Nee kleine Han- zehattertjes, ik ben en zal jullie zeker niet vergeten, want voor ik een punt zet achter mijn schrijven aan alle carnaval- vierders heb ik een medede ling voor jullie, die volgens mij ook door je vader en moeder zal worden toegejuicht want we gaan natuurlijk weer kin- der-carnaval vieren op zondag 9 februari. Let goed op de aanvangstijd die ergens in deze krant staat vermeld, want we beginnen dit jaar wat vroeger. En let nu goed op, wat er nog gaat gebeuren. Voor de prijs uitreiking gaan we jullie, en daar bedoel ik de kleine car- navalsvierdertjes mee, in twee leeftijdsgroepen verdelen, zodat er voor de jury beter zicht is op de allerkleinste onder jullie. Ik weet zeker dat dit tot een bete re beoordeling zal leiden. Jullie zijn natuurlijk ook al druk bezig met allerlei uitbeeldingen te ver- zinnnen en te maken. Vader en Jullie prins Freek I 1 7 Groot ”Arti-Bal” in alle zalen van de Prins van Oranje. ’Zaal open: 19.30 uur. Einde: 01.30. Entree: f 10.00 Muziek: De Deurdouwers, Artisjokkers en Escape uit Goes. Geluidsversterking: Opus 7 Music Centre. moeder mogen daar natuurlijk mee helpen. En hoe is het op school? Maken jullie ook weer iets, dan kunnen we samen in optocht naar het stadhuis om daar die grote sleutel te gaan halen. Nou ik kan al vast wel verklap pen dat wij, en daar bedoel ik alle raadsleden en de Artisjok kers mee, weer op bezoek gaan bij verschillende scholen. Verder wil ik nog vragen dit jaar allemaal een vriendje of vriendinnetje mee te brengen naar het kindercarnaval want hoe meer Hanzehattertjes er zijn, des te leuker ik het vind. Ik ga nu besluiten met de woor den. Heel veel plezier tijdens de carnaval en prettige voor bereidingen. Nu kan je ook zeggen, we gaan de route veranderen. Maar ik vind zelf dat zo’n in tocht in de binnenstad plaats moet vinden. Nu is het niet zo dat de gemeente geen reke ning houdt met ons, want we hebben dit jaar een wens in vervulling zien gaan. Na vele jaren van zwerven met al onze spullen, hebben wij, "Arti” dus, eind november van de gemeente een bouwruimte toegewezen gekregen. Dit was voor ons een feestelijk feit want nu kunnen wij in ons ei gen Hanzehat aan de slag. We zijn de gemeente dan ook dankbaar voor de verkregen ruimte. Nu nog even wat over de in tocht op zaterdag 8 februari. Ik hoop natuurlijk dat er weer veel carnaval-vierders, samen H Ja mensen, nog even en dan hebben we de ruimte weer no dig. Vandaar dit motto, wat met algemene stemmen is geko zen, door de Arti-medewer- kers op een van onze verga deringen. Want heus, Hanzehatters, die ruimte wil wat zeggen tijdens de carnaval. Neem nu alleen de binnenstad maar, waar het zich uiteindelijk allemaal af speelt. De straten worden steeds smaller, dat komt, om dat iemand bij de gemeente Goes gek is van houten paal tjes. Die dingen schieten dan ook als paddestoelen uit de grond. Dat wil wel zeggen, dat er tij dens de intocht steeds meer gemanoeuvreerd zal moeten worden om verschillende bochten te kunnen nemen. fc-./ i <5 5^ DE Ar r«T VRQ STICHTING ARTI KARNAVAL REGELMATIG ONREGELMATIG VERSCHIJNEND ORGAAN VAN DE GOESE Geef ons de ruumte Z» IW w 1 -40^ W1 feut,. B A

Bevelander | 1986 | | pagina 7