Uw gastheren op deze beurs zijn in r nL«»iD Men heet u van harte welkom r lEr kan i TAPIJTCENTRUM ZEELAND B.V. INFORMATIE^ MAGAZINE II 1 I I ^INTERIEURVERZORGING f - r SkaidlRivisclie kwaliteit* meubelen II TalMaileg en telnmeebelen Orgels ei pim’s Muziekcentrum Goes uit Goes; dit pas gevestigde muziekcentrum in Goes is op de beurs aanwezig met een kollektie orgels, piano's, gi taren, keyboards, akkordeons en andere instrumenten, en diverse accessoires. U vindt hier ook blad muziek. Verlichting Verwarming Naslagwerken Zonwering, rolluiken etc. Antiek Parket 1 grenen klokken tegen weggeef prijzen Graag tot ziens op de,beurs in de Zeelandhallen En die kunt u bewonderen op de woonbeurs in de Zeelandhallen. Brengt u een bezoek aan onze stand op de woonbeurs waar u een gedeelte van onze kol lektie kunt bekijken? De Pine Shop voor het betere grenen meubel, al onze meubelen komen uit de Noorse landen. Keukens Interieunlekoraties Wonlnglsolatle Wonlngstoffering Diversen gelamineerde armteooarc Meubelen ,.l«ska”-S«tka 4 - I as 1 Couwervestraat 51, Goes, tel. 01100-1 35 25 met filialen in Middelburg en Kruiningen. Viditel tl Een koopje op de beurs: Wees er vlug bijl Wij staan in de tweede hal; u kunt het gemakkelijk vinden aan onze Finse blokhut. Tijdens de beurs bestellen krijgt u 10% korting op uw aankoop. VIT ZITHIEP met massief, gelamineerde armleggers in grenen. Zit perfekt. Verkrijgbaar in diverse stoffen. De meest vooraanstaande meubelfabrikanten vertrouwden ons hun nieuwste modellen toe. Als u dus de allernieuwste en fijnste meubelen, vooral wat betreft de vormgeving en afwerking, wilt zien, breng dan een bezoek aan onze stand op de Zeeuwse Woonbeurs te Goes. JU-bent daar van harte welkom! Vakantie t uit Middelburg uit een 1 de zijn I uit Promotion T 1; I'1 BV uit c r-' joosse Iedere vijftigste bezoeker van „Interieur Zeeland" heeft gratis toegang tot de beur*. beis in t klassieke genre. Joosse laat het u zien op een standruimte fiüa 1 AH m2 meubelen is er ook een kollektie kleinere (textiel)goed dat in slaap kamers te vinden is. deze stand verder nog ijzerwaren, gereedschappen, rolluiken, boven dien beveiligingssystemen uitge rust met alarm. Hokomex-lntraco Zonweringen uit Goes; in hoofdzaak toont men hier rolluiken. Er is in deze stand ook een serie sierlijke en kompakte zonneschermen. Er zijn doorlopend demonstraties te zien; op deze wijze tonen zij hoe hun artikelen in de praktijk voldoen. Katariina - Sotka Design: Tupu KiveliO Massief grenen eethoek, naar typisch Fins Design. Tatel ook met extra Inlegblad verkrijgbaar. Afm. 170 x 100 cm, inlegblad 50 cm. Hutjens in Goes begonnen als zelfstandig werkend edelsmid. Hij maakt exklusleve sieraden. „Interieur Zeeland” geeft dit „jonge talent" de kans om in eigen omgeving en voor eigen publiek te laten zien wat hij waard Is. h Erica Tuincentrum uit Rosbergen; dit tuincentrum laat u verschillen de types tuinmeubelen zien, waar onder een geheel nieuw type. U vindt hier ook een kompleet aan gelegde showtuin met bloeiende voorjaarsbloemen, fontijnen en on- derwater-ve dichting. Groenmarkt Zeeland uit Arnemui- den; wanneer het bij de Groen markt gaat om meubelen dan zijn dat tuinmeubelen van bijvoorbeeld de merken Allibert en Kettler. Er is waarschijnlijk van Kettler een de monstratie te zien op de video. Men vindt hier verder allerlei tuin- accessoires; zo is er een overzicht van op verschillende manieren ge vlochten hekjes. Warenhuis De Schipper uit Kapel- to. Muziekcentrum Middelburg. Fa. Best uit Amsterdam; Het Kachelhuis uit Middelburg. Oosthoek's Uitgeversmij. B.V. uit Utrecht; Spectrum Boekhandel B.V. uit De Meem. Op de beurs is ook de PTT aanwezig met een telefoonwlnkel. Daar wordt onder andere uitvoerig informatie gegeven over Viditel, het kommunikatie- en informatiesysteem van de PTT via de telefoon en het TV-toestel. Ook de inwendige mens .wordt niet vergeten. In de restauratie kan de bezoeker natuurlijk terecht voor koffie en frisdrank. En verder zijn er oliebollen, diverse snacks, broodjes, snoep en chocolade. Alu Light uit Goes; men komt met wat de deelnemer zelf noemt „een geheel nieuwe kollektie réepgor- dijnen". Gordijnen met verschillen de railtypen. Er zijn verder zon wering en rolluiken. Met een pak ket doe-het-zetf inbraakbeveiliging wordt een demonstratie gegeven. Jacob Boer B.V. uit Goes; wat Jacob Boer betreft heeft niet ieder huisje zijn eigen kruisje, maar in ieder geval wél zijn eigen kluisje. Dit is één van de produkten die men via de veilinghallen aan de man wil brengen. Men vindt op Antiekhandel „De Pauw" uit 's- Heer Hendrikskinderen Van Est Parketvloeren uit Bergen op Zoom; A de Jager Tolhoek B.V. uit Goes. WAAAAAAAAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaMWWAAAWVWWWWWW „Interieur Zeeland” is van dinsdag 15 tot en met vrijdag 18 februari dagelijks geopend van 13.00 tot 22.00 uur en op zaterdag 19 februari van 10.00 tot 18.00 uur. De entreeprijs bedraagt f 5 - per persoon, f 2.50 voor bejaarden en f 1,- voor kinderen. nieuwe sherry-kleur. De Vlijt bedden uit Goes; wie wil weten hoe dekbedden worden ge maakt kan dat komen zien bij De Vlijt. Dat wordt daar althans ge demonstreerd op video. In een andere stand ziet men boxsprings. De Vlijt heeft in Goes een ves tiging, die gespecialiseerd is in slaapkamermeubelen en bedden. Bovendien verkoopt men al het ónder meer het Piratex-iattensya- teem. Met een roltonbank wordt dit systeem gekontroteerd op „soe pelheid en sterkte”. Woonkomfort De Krijger uit Bors- aeto; Maartense uit Middelburg; Paauwe's Woninginrichting B.V. uit Goes; bezet een vloeroppervlakte van 240 m’. Laat een groot ge deelte daarvan innemen door klas- sieke meubelen, veelal in eiken en noten. Het akaent ligt een beetje op tweezitsbanken met losse fau teuils, waarmee Paauwe zich aan past aan de vraag van dit mo ment. Bij Paauwe staan verder onder andere moderne stijlkasten en ook kabinetskasten.- Paauwe Woninginrichting B.V. uit Zonnemaire; Pieterse uit Wemeldinge; laat naar eigen zeggen het „middenklasse” meubel zien. De meubels bij Pie terse zijn in hoofdzaak van neder- landse makelij. Het merendeel van de meubelen is uitgevoerd in ei ken. Bij Pieterse wordt verder beursinformatie over Hatéma tapijt gegeven Pfne Shop uit Goes; de naam van de Pine Shop doet vermoeden dat er alleen meubelen te zien zijn, doch dat is niet zo. De Pine Shop brengt met haar Tapijtoentrum ook tapijten naar deze beurs. De meu belen van de Pine Shop zijn glad en modem van vormgeving. Deze beursdeelnemer is gespecialiseerd in meubelen uit grenen hout. Renaissance Goes B.V. uit Goes; Renaissance verkoopt in Goes aF tortel meubeltypen. Een klein ge deelte daarvan geeft een indruk op de beursstand Extra aandacht wordt daar gevraagd voor een stoel die verstelbaar is en door Renaissance een soort „medische" stoel wordt genoemd. Er zijn ook bedden met beweegbare bodems in het aanbod slaapkamers op de beurs. 't Hoekje van Goes uit Goes; een keukencentrum dat Keiler keukens en Bosch keukens toont. Er wor den ook voorbeelden gegeven van het gebruik van parket Van het merk Arabia is er serviesgoed. In de stand is een dia-vertoning over inbouw-apparatuur te volgen. J. C. Massee 8" Zoon B.V. uit Goes; Massee, met vestigingen in Goes en Dordrecht, heeft een veel rui mer „assortiment dan op het ge huurde beursoppervlak te zien is. Op de beurs specialiseert het be drijf zich in één richting. Er zijn daardoor vooral keukens te zien. Van de kompleet ingerichte keu kens is ook informatiemateriaal te krijgen. De Terp uit Dreumel. Handweverij Bobijn uit Valkens- waard; J. P. Boshart uit Roosendaal; Florence uit Oudewater; Nellie Pommee glassierkunst Halsteren; De Ridder uit Oosterhout; De Tinnen Kroese uit Goes. •STRAAT 2-4 4341 EE ARNEMUIDEN TEL. 01182-1273 b.g.g. 1544 DE GEHELE WEEK GEOPEND VRIJDAGAVOND KOOPAVOND H eersfc Een sympathieke organisatie die een plaatsje heeft gekregen op de beurs is LOVW, de Landelijke Organisatie Vakantie-Woningruil. Deze stichting heeft een zeer eenvoudig systeem: tijdens de vakantie ruilt u uw huis met een ander en viert u vakantie in een andere streek van het land of in het buitenland. De stichting heeft ruim 6000 adressen in ongeveer 35 landen over de hele wereld. In dezelfde stand „Wij Komen", de organisatie die de belangen behartigt van emigranten ouders en hun familieleden. „Wij Komen” biedt onder andere de mogelijkheid voor het openen van een „reisfondsboekje”, waarop zowel kinderen als hun ouders kunnen speren voor een reis naar de geëmigreerde kinderen. Bouwisolatie Zeeland Goes; J. J. Slob uit Goes; dit schoon maakbedrijf houdt zich onder an- Blankenburg Tapijt- en Gordijn- specialist uit Middelburg; De Koeyer B.V. uit Yerseke, Matheuse - De Wit Beheer B.V. uit Bergen op Zoom; men importeert Perzische- en andere Oosterse ta pijten, tevens Marokkaanse ber bers naar Nederland. Men laat in deze stand niet alleen zien wat men verkoopt, doch men biedt daar ook een „nieuwtje" aan; wie dat wil mag een kleed van de beurs op zicht meenemen en het later betalen. De Prijstreffer uit Goes; Sarouk uit Goes; wie Sarouk wil bezoeken moet naar standnr. 51- 54 en 166 gaan. In de eerste stand geeft Sarouk een indruk van het aanbod in Perzische- en an dere Oosterse tapijten. In standnr. 166 liggen Marokkaanse berbers op de bezoekers te wachten. In deze stand bevindt zich ook Kelin, dit zijn geweven kleden uit Perzié. dere bezig met diverse manieren van gevelreinigen. Het is nu ook mogelijk om horizontaal te iso leren, waardoor men veel minder last heeft van vochtoptrek van de spouwen. Er zijA^x»k diverse me taalbewerkingen te zien, onder an dere hoe roest weer wordt om gezet in metaal. Versluis en Wllleboer Glas B.V. uit Middelburg; zoals de naam al ver klaart kunt u in deze stand nogal wat glas verwachten. U vindt hier voorbeelden van dubbele- en en kele beglazing, figuurglas en vei ligheidsglas. Verder krijgt u een indruk van hetgeen er te bieden is op het gebied van voorzetramen, deuren, kozijnen en rolluiken. Isolatiebedrijf Voets B.V uit Ber gen op Zoom; Van Wijk Schilderwerken B.V. uit Vlissingen Computer Print uit Eersel; Eximco uit Den Bosch; Hademos uit Amsterdam; Holiday-Service uit Drachten; v. d. Houten uit Leiden; Edelsmederij H. Hutjens uit Goes; Interreno uit Heinkenszand; deu ren zijn na verloop van tijd niet altijd meer even glad. Interreno laat in deze stand iets zien dat op deuren slaat. Een vrij nieuwe toe passing van al langer bestaande ideeën men toont hoe je door middel van een kunststof omman- telingsfolie van oude deuren weer „•nieuwe" kunt maken. Stichting Kinderdagverblijf Goes e.o. uit Goes; H. v. d. Leur uit Wageningen; Lwfra Modeltron uit Birdaard; Manu Trading uit St. Willebrord; D. van Ooyen uit Maassluis; Foto Nico Pilger uit Willemstad; J. de Roo uit Goes; Ropa International uit Amsterdam; J. Schoonaart uit Hellevoetsluis; De Smidt's Warenhuis uit Hein kenszand; Sormani Prod. Noordwijk; Stuy uit Hengelo; Telefoondistrikt Breda uit Breda; B.V. dagblad „De Telegraaf” uit Amsterdam; Verandalux uit 's-Heerenhoek; Naaicentrum Van Vliet uit Goes; in deze stand geeft men een demon stratie van „de denkende naaima chine”. Er is ook een breimachine- stand met onder meer het merk Passap, waarvan ook een demon stratie wordt gegeven. Het naai centrum Van Vliet heeft verschil- lende winkelvestiglngen; op de Be velenden is zij gevestigd in Goes. WIHnox Nederland uit Chaam; Stichting „Wij Komen” uit Naarden; Zijlstra uit 's-Gravenpoldec Difra Copy Service Deze firma toont u een nieuw type kopieer machine van Canon, waarmee nu ook kleurenafdrukken kunnen wor den gemaakt. Een doorlopende demonstratie toont u hoe een en ander in zijn werk gaat; PineShop Wj* Stefan Düring uit Oosterend (Texel); Woninginrichting Even Kijken uit Zuidzande; Woonhuis Fabert uit Oude Tonge; voor klassiek en modem wonen. Neemt 200 m’ in. Men ziet op die vierkante meters allerlei meubels, zowel modern als klassiek, waar onder wandkasten, eethoeken, fauteuils, bankstellen en kleinmeu- belen. Onder de presentatie klas- Meubelhuis De Schipper uit Nieuw- siek bevindt zich vanzelfsprekend dorp en Spin- en weefhuis de ook een .aandeel in eiken. Vlucht; voor een demonstratie van "Meubelhuis Joosse uit Amemui- spinnewielen moet men in deze den; eiken en gestoffeerde meu- stand zijn. Er worden zes verschil lende spinnewielen getoond. Het meubelhuis komt met een type die 140 m2 groot is. Afgezton van blanke meubelen: speciaal in de Perzische tapijten. Tevens wordt er informatie verstrekt over de sta- biflex lattenbodem. Kebra Meubel B.V. uit Goes; Beddenspecialist J. Koto uit Yer seke; brengt eethoeken, bankstel len en kasten. Heeft daarnaast een huiskamer ingericht waarin de - Hatéma kollektie 1983 te zien is. Presenteert ook slaapkamers met

Bevelander | 1983 | | pagina 6