Bijlage Interieur Zeeland 1983 een fijner leven in de jaren '80 INTERIEUR ZEELAND: Begin van 9 të- a .kV Vierde lente-woonbeurs van 15 t/m 19 februari .in Goes I OPENINGSTIJDEN „INTERIEUR ZEELAND” De woonbeurs „Interieur Zeeland”, die dit jaar weer al voor de vierde maal In de Goeae veilinghallen wordt gehouden, is geopend op de volgende tijdstippen: dinsdag t/m vrijdag van 13.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. „Fijner leven, óók In de jaren ’80” Ie het thema van de vierde lente- woonbeurs „INTERIEUR ZEELAND” die van dinsdag 15 t/m zaterdag 19 februari gehouden wordt In de Zeeland hallen In Qoes. 'V* Ambachtslieden Alle stijlen r<' i de, is er In geslaagd om op deze vierde „Interieur Zeeland” een veelzijdig beeld te geven van de mogelijkheden op het gebied van <Je woninginrichting en Interieurverzorging. „Interieur Zeeland” kan een begin zijn van dat fijnere leven. Vele tientallen exposanten laten op de 7500 m’ expositieruimte zien, hoe u uw huis op een fijne manier kunt Inrichten. De vierde „Interieur Zeeland" wordt op dinsdag 15 februari om 12.30 uur officieel geopend door mr W. Blanken, burgemeester van Goes. Het Bureau Beurzen Organisatie BV uit Eindhoven, dat onder de naam Beurzen Organisatiebureau Nederland BV de eerste drie lente-woonbeurzen in Goes organiseer- denheid van hetgeen wordt getoond en de toenemende belangstelling van het pu- bliek. Breed en gevarieerd opgezet, bewijst een dergelijke beurs opnieuw zijn nut om dui zenden belangstellenden kennis te laten nemen van hetgeen de woning tot een .eigen huis" kan maken. Een waardevolle presentatie van wat in de woon-branche aan mogelijkheden kan worden geboden. Goes bewijst zichzelf opnieuw als beun stad, volgens de beste tradities; een cen trum van wonen en werken. Graag spreek ik de wens uit dat „Interieur Zeeland" in onze stad zich thuis voelt. Ik twijfel er niet aan. mr W. Blanken, burgemeester van Goes tuinaanleg niet, zoals die onder andere te zien is in de fraaie en fleurige entree van de beurs. Er is geen huis zonder gordijnen en wandbekleding. Ook dat Is te zien in de Zeelandhallen in Goes. Voor wat extra sfeer in huis zorgt een orgel of een piano, ook te zien op de beurs. Voor de aankleding van het huis verder keramiek, glaswerk, serviezen, en cassettes, antiek en volkskunst. Om dat alles binnenshuis te kunnen houden, staat op de beurs ook een stand over beveiligingssystemen voor woonhuizen „Interieur ZeelanrF heeft voor de bezoeker een aantal speciale gasten uitgenodigd. Het zijn de ambachtslieden Stefan Düring en Harry Hutjens Stefan Düring Is meubelmaker en woont op Texel. Hij maakt houten meubels en andere gebruiksvoorwerpen. De stoelen van deze kunstenaar zijn doorgaans zonder voel versiering gemaakt en zijn'van een degelijk ouderwets handwerk. Düring maakt alles naar eigen ontwerp en fabriceert van sommige ontwerpen slechts één enkel exemplaar en van andere ontwerpen heeft hij een zeer beperkte produktie. Naast meubelen maakt Düring sculpturen, broodplanken, puzzels, kandelaars en andere kleinere voorwerpen. Met Stefan Düring heeft „Interieur Zeeland" een bijzonder interessante ambachtsman weten aan te trekken. Een andere ambachtsman die zich op de beurs presenteert is de edelsmid Harry Hutjens uit Goes. Nadat hij In Schoonhoven aan de MTS-vakopleiding gestudeerd heeft, is - (vervolg op pagina 7 „Interieur Zeeland” toont de bezoeker alle stijlen en soorten meubelen. Behalve het komplete meubelassortiment zijn er tapijten, waaronder Perzische en Oosterse, vaste vloerbedekking en parket. Verder komplete keukens, aanbouw-serres en waranda’s, slaapkamers en Engelse grenen meubeltjes. Een bij-de-tijdse woonbeurs geeft uiteraard ook aandacht aan energie en vooral energie besparing. Op „Interieur Zeeland” veel informatie over isolatiesystemen, energiebespa rende kachels en elektrische bijverwarming. Voor de zomerse dagen is er informatie over zonwering en er zijn leuke tuinmeubelen. Op de lente-woonbeurs ontbreekt ook de 4** 1- L*! Goes biedt gaarne gastvrijheid aan de woonbeurs „Interieur Zeeland", nu reeds voor de vierde maal in de Zeelandhallen georganiseerd. En met sukses, gezien het aantal deel nemers aan de beurs, de grote verschel-

Bevelander | 1983 | | pagina 3