W PLAATST UW RECLAME IN DE BRESKENSCHE COURANT welke over geheel Zeeuwsch-Vlaanderen gelezen wordt. De Minister van Defensie, Dr. J. J. C. van Dijk, bracht een be zoek aan de in aanbouw zijnde kazernementen te Apeldoorn. Te Rotterdam werd de jaarlijksche groote Paaschveetentoon- stelling gehouden, waarvoor ook dit jaar weder groote belangstelling bestond. Ook voor de ingezonden paarden was er veel belangstelling. De laatste dagen spoelen er geregeld vliegtuigbommen aan op het strand te Schiermonnikoog. Deze zijn waarschijnlijk bij manoeuvres in zee gevallen. In afwachting van de monteurs van de „Hembrug" worden de gevaarlijke voorwerpen op de hierbij afgebeelde wijze aangeduid. Het 75-jarig bestaan van het Roode Kruis werd in Stockholm door het Zweedsche Roode Kruis op feestelijke wijze her dacht. Prins Karei van Zweden, voorzitter van het Zweedsche I - Roode Kruis, tijdens zijn rede. Op den Rijksweg AmsterdamDen Haag is Zondagnacht een auto, welke door 5 jongelui uit Den Haag gestolen was, over den kop geslagen en totaal vernield. De zwaar bescha digde auto wordt door de politie naar Hoofddorp vervoerd. Het motorschip „Nigerstroom" van de Holl. Stoomboot Mij. te Amsterdam maakte zijn technische proefvaart op de Noordzee. Te Amsterdam vond het jaarlijksche diner van het Corps Consulaire plaats in het Amstel Hotel. Overzicht van de drukbezochte koeienmarkt op de te Rotter- dam gehouden Paaschveetentoonstelling. In de omgeving van Stockholm worden groote tankmanoeuvres ge houden, opdat ook Zweden op alle eventualiteiten voorbereid is. Prins Bernhard nam deel aan de jaarlijksche cross-country op Duinrell. Links Prinses Juliana. x j

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4