PLAATST UW RECLAME IN DE BRESKENSCHE COURANT welke over geheel Zeeuwsch-Vlaanderen gelezen wordt. D© heer Twilt te Den Haag heeft op de afslag een steur van Het museum Boy mans wordt geheel gerestaureerd. Op den voorgrond Het College van B. en W. te Den Haag legde een krans aan 40 pond gekocht, welke de grootte van een mensch heeft. het vrijgekomen gedeelte waarop een wolkenkrabber zal verrijzen. den voet van 't standbeeld van wijlen Koningin-Moeder Emma. Volgens de kalender moet de lente zijn aangebroken; de werkelijkheid zou dit echter niet doen gelooven. Een kijkje op het strand te IJmuiden; de consumptietenten zijn bedolven. De Britsch-Indiërs in Den Haag hebben een nieuwen tolk gekregen, die him belangen bij huwelijken en andere zaken zal behartigen. Op de stoep van het stadhuis; rechts; S. B. Moehammed Rasjed, de tolk, die ons land gaat verlaten en links: de nieuwe tolk, Maulvi Mirza Wali Amhad Baig. Te Bussum had de plechtige installatie plaats van den nieuwen burgemeester van deze gemeente, den heer M. Fem- hout. Wethouder C. J. Kruisweg hangt den nieuwen burge meester den ambtsketen om. Overzicht tijdens het plaatsen van de schoorsteen op het in aanbouw zijnde motorschip „Oranje" op de werf van de Ned. Scheepsbouw Mij. Te Sint Maartensdijk heeft een militair vliegtuig een noodlanding moeten maken. Een der inzittenden werd gewond. Het toestel kreeg veel schade. Bij de firma De Lint, een glas- en lood-atelier te Delft, heeft men eenige bekende kerken van Nederland in glas ver vaardigd, die op de wereld tentoonstelling te New York in het Nederlandsche paviljoen geplaatst zullen worden Een gereformeerde kerk te Rotterdam van prof. Rosse. De groepsleiders van het hoofdkan toor der P.T.T. te Den Haag hebben een gasmasker-oefening gehouden. De directeur van het postkantoor aan de Prinsestraat controleert zorg vuldig de maskers.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4