PLAATST UW RECLAME IN DE BRESKENSCHE COURANT welke over geheel Zeeuwsch-Vlaanderen gelezen wordt. In het warenhuis „Galeries Modernes" te Utrecht heeft een De Minister van Staat, Jhr. Mr. Dr. H. A. van Karnebeek, heeft de Maandag geboren, Dinsdag naar de markt in Purmerend en geweldige brand gewoed. Het geheele complex brandde uit. openingsplechtigheid verricht yan de nieuwe Oranjebrug te Schiedam. Woensdag naar den slager, dit is het lot van de kalveren. De inbrekerswerktuigen, welke in beslag genomen zijn bij de lam. D. en De G. en waarmede De G. in Den Haag opereerde De „Patrijs", het nieuwste vliegtuig van de K.L.M., wordt van zijn was- laag ontdaan, die het metaal gedu rende de verzen ding bedekte. Een ijzeren Wetering gaat onder water. De Schalkwijksche Wetering, die doorsneden wordt door het nieuwe Amsterdam- Rijnkanaal, bij Vreeswijk, zal onder dit kanaal door geleid worden door een duiker van 100 meter lengte, bestaande uit drie buizen van 1.50 m doorsnede. Men is begonnen met het plaatsen van de duiker. Voor de wereldtentoonstelling te New York heeft de heer Flentrop te Zaandam een orgel gebouwd bestemd voor het Nederlandsche paviljoen Nog een foto van den geweldigen warenhuisbrand te Utrecht, Tijdens het Van Schiphol zijn met vacantie vertrokken Z.Exc. Ch. Tengevolge van een verkeerden wisselstand botsten op de blusschingswerk van de Utrechtsche brandweer. 1. 1. M. Welter en gen. C. J. Snijders en echtgenoote. lijn UithoornLoenen twee personentreinen op elkaar»

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4