De Breskensche Courant - Het Familieblad Bloeiende pruimenboomen in de overdekte pruimenboom- gaard te Zwaag. De kunstmatige bestuiving toegepast. De zitting in het Vredespaleis van het Permanente Hof van Intern. Justitie; aan de orde was 'n zaak betreffende de Electr. Mij. van Sofia en Bulgarije. De fraaie molen „De Hoop", gebouwd in 1792, heeft ernstig gevaar geloopen te zullen verdwijnen. Ir. Van Veen heeft in opdracht van het departement van Waterstaat een groote maquette vervaardigd, waaruit de water stand in alle deelen van ons land te zien is. H.M. de Koningin vertoeft in het kleine plaatsje Hondrich in Zwitserland, waar Zij Haar vacantie zal doorbrengen. Z.Exc. Minister J. A. de Wilde heeft het Bronovo-Ziekenhuis te Den Haag weer verlaten. LinksMevrouw De Wilde. Het in aanbouw zijnde viaduct achter het Feyenoord Stadion nadert thans zijn voltooiing. Overzicht der werk zaamheden. Foto hierboven In verband met de erkenning van de Franco- regeering door de Nederlandsche Regeering, wapperde de officieele vlag van de Spaansche Legatie. Foto linksboven: Door de burgerij werd aan het Leidsche Studentencorps, ter gelegenheid van het eeuwfeest, in den tuin van de burger- socïeteit „Amicitia", een geschenk aangeboden, bestaande uit een senaatsrijtuig met prachtige bespanning. Het mooie geschenk wordt bewonderd. In de N.V. Strookarton- en Papierfabriek v/h. W. A. Scholten aan het Winschoterdiep te Sappemeer, brak Zaterdagmiddag een felle brand uit.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4