De Breskensche Courant Het Familieblad Vy De leden der Duitsche delegatie, welke besprekingen voeren te Den Haag over een nieuw handelsverdrag. Het lichten van het sleepschip „Fluviale" uit Antwerpen, dat 2 Febr. j.l. op de Waal werd aangevaren door een Duitschen kustvaarder. De „Maria Cornelia" kwam, tijdens den zwaren mist op den Nieuwen Waterweg, in aanvaring, waardoor de mast afbrak. Te Veenhuizen bracht een eerstkalfs- vaars een drieling ter wereld. Het schaatspaar Herber-Baier werd voor de 4e maal wereldkampioen. Om de nachtboot „Vienne" veilig te laten binnenloopen, had men op den kant een man met een misthoorn neergezet. De machtige Zwitsersche bergen, die Grindelwald omgeven, vormen het uitzicht van het Hotel Adler, waarin het Prinselijk gezin verblijf houdt. Z.Exc. Minister Romme heeft de nieuwe Prinses Beatrix-sluis in de Roosendaalsche-Steenbergsche Vliet officieel geopend. De Fokker G-I „Mercury" is Zondag door kapi tein B. Bjüggren, van de Zweedsche luchtmacht, gevlogen. Speciaal in duikvlucht werd de machine geprobeerd. Tijdens haar vlucht. De departementsauto van Minister De Wilde werd bij een botsing op de brug over den IJssel zwaar beschadigd. De Minister brak hierbij een rib. Te Rotterdam is de eigenlijke tunnel op den Rechtermaasoever als betonlichaam thans geheel gereed over een grooten afstand. Men kan zich nu een indruk vormen van het werk, zooals het na gereed komen van de geheele tunnel zal zijn. Foto van de beide autobanen. Met een flauwe bocht zal de tunnel onder de Maas doorloopen.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4