De Breskensche Courant Het Familieblad •e Te Amsterdam kapseisde een dekschuit, geladen met papier, lijnkoeken en zakken meel. Alleen de last verdween in de diepte. H.M. de Koningin bezocht de nieuwe Alexanderkazerne te Den Haag ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van het 3e reg. Huzaren. Overzicht der werk zaamheden aan den bouw van de verkeers- brug over de Oude Maas te Dordrecht. De commandant van het 3e regiment huzaren, luitenant-kolonel J. J. van Diepenbrugge, heeft ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van dit regiment, een krans gelegcl aan den voet van het monument voor gevallen kameraden. Tijdens de kranslegging door den commandant. RechtsDe eerste voorjaarsboden De eerste velden met sneeuwklokjes staan in bloei in West-Friesland. Een groot veld in vollen bloei in de omgeving van Hoorn. Ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van het 3e reg. huzaren te Den Haag werd voor de manschappen een groot sportfestijn georgani seerd. Het nummer touwtrekken. In de maand Februari behoort tot de eerste werkzaamheden op het land het z.g. kunstmeststrooien. Vooral „slakkenmeel" wordt in deze maand veel gestrooid. De boeren laden hun karren vol en zittend op de kar wordt de kunstmest dan met handenvol over de akkers gegooid voor den wind af. Er komt schot in den bouw van Rotterdams Zuiderzeeziekenhuis aan den Groenen Hilledijk. Overzicht van het complex gebouwen. In Hotel des Indes te Den Haag ïs aangekomen de nieuw benoemde Canadeesche gezant, Z.Exc. Jean Desy. Mej. C. P. van Asperen van der Velde, oud-directrice van „Ons Huis" te Amsterdam, vierde haar 70sien verjaardag.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4