I»- PLAATST UW RECLAME IN DE BRESKENSCHE COURANT welke over geheel Zeeuwsch-Vlaanderen gelezen wordt. Nog een foto van het spoorweg-ongeval op dt lijn UtrechtArnhem nabij het station Maarn. De eerste voorjaars-symptomen vertoonden zich in de Haarlemmerhou De joodsche viuchtelingetjes, die in Nederland zijn ondergebracht, gin- te Haarlem. gen voor het eerst naar hun nieuwe school in Bilthoven. In het perceel Baarsjesweg 142 te Am sterdam is een felle brand uitgebroken. Florimond Grammens, strijder voor de Nederlandsche taal en cultuur in Vlaan deren, is door de slechte behandeling in de gevangenis te Oudenaerde ziek geworden. Het spoorweg-ongeval nabij het station Maarn. Sir Henry Deterding, oud-directeur- generaal der Koninklijke Shell, die op 72-jarigen leeftijd te St. Moritz overleed. In het gebouw van de Christelijke meisjes aan de Van Speykstraat te Den Haag is een bazar geopend van de Hoenderloostichting. Groep van de aanwezigen, met in het midden Mr. H. de Bie, voorzitter van de Hoenderloostichting. De Provinciale Commissie van den Bond van Christenboerinnen en andere plattelandsvrouwen en meisjes (C.B.P.B.) hield een vergadering in een zaal van de Harmonie te Alkmaai. Ter hoogte van de Westerkade te Rotter dam is de sleepboot „Herdi I" gezonken. Een bomvrije schuilplaats voor „honderd gulden". Op de binnenplaats van het hoofdbureau van politie te Haarlem is een bomvrije schuil plaats gedemonstreerd, plaats biedend aan vier personen. Deze beton nen schuilplaats wordt in den handel gebracht voor „honderd gulden". De commissaris van politie laat zich eenige bijzonderheden verklaren.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4