De Breskensche Courant Het Familieblad t, Per 1 Feb. zullen de Duitsche dienstboden naar hun vaderland Een sprekend bewijs van de versterking van de Indische weermiddelen is De 3-jarige olifant Suze van het dierenpark Wassenaar werd terug moeten keeren. De nieuweling in de keuken. wel deze foto van 39 Glenn-Martin bommenwerpers op 't vliegveld Andir gemanicuurd door den bekenden dierentemmer Hagenbeek. Door den was van het water is de Waal bij Nijmegen buiten haar oevers getreden. Overzicht van het hooge water bij Lent. In tegenwoordigheid van den wethouder van openbare werken werd de eerste heipaal ingeslagen voor de brug over de Buiten-vestinggracht, als laatste schakel in de doorbraak van de vestingwallen te Naarden. Aan het station te Amersfoort arriveerde de bekende Duitsche generaal van het voormalige Duitsche leger, Generaal Opper- Veldmaarschalk von Mackensen, teneinde een bezoek te brengen aan den ex-Keizer, ter gelegenheid van zijn 80sten verjaardag. De 89-jarige generaal wordt aan het station begroet door een vertegenwoordiger van ex-Keizer Wilhelm Het korps vrouwelijke vrijwilligers oefent. Iedere week oefenen de vrouwen zich in een der lokalen van het Stadion te Amsterdam, om in geval van oorlog het werk der man nen over te nemen. Het huwelijk in het Italiaansche koningshuis. De kapel Paolina in het Quirinaal te Rome, waar ten aanschouwe van niet minder dan 3000 gasten, het huwelijk van de jongste dochter van het Italiaansche koningspaar, Prinses Maria Francesco Romana van Savoye met Prins Lodewijk Karei Maria Leopold Robert van Bourbon-Parma met buitengewone plechtigheid is voltrokken. De Engelsche minister voor luchtbescherming, Sir John Anderson, geniet van de wintersport te Arosa. De plechtige inwijding van het nieuwe gedeelte van het ziekenhuis der Ned. Herv. Diaconessen-inrichting aan den Westersingel te Rotterdam heeft plaats gehad. Tijdens de openingsrede door den burgemeester van Rotterdam, Mr. P. J. Oud.

Breskensche Courant | 1939 | | pagina 4