tW PLAATST UW RECLAME IN DE BRESKENSCHE COURAN welke over geheel Zeèuwsch-Vlaanderen gelezen wordt. Het K.L.M.-toestel „De Reiger" wprdt op Schiphol in gereedheid gebracht vooi de vlucht naar Zuid-Afrika ter gelegenheid van Dingaansdag. Vluchtelinge uit het brandende Kanton Een Japansche soldaat brengt een Chineesche vrouw, die in Kanton was achtergebleven nadat de Chineesche troepen de stad bij den aftocht in branc hadden gestoken, in veiligheid. Na het familiefeest op Huize Doorn. Prinses Henriette's verjaardag bracht op Huize Doorn gast« Bij het vertrek op het station te Amersfoortrechts: Prinses Hermïne in gesprek met een hofdiq taris; in het midden ex-Kroonprins Wilhelm; linksPrinses Henriette. Het meesterschaaktournooi ten einde. Keres en Fine brachten de beslissing in het AVRO-schaaktournooi, in zooverre, dat beiden gelijk eindigden als gevolg van een laatste remisepartij. Keres en Fine wenschen elkaar geluk met hun weder keerige overwinning. Schepen stranden op de kust. Het stoomschip „Vida" uit Delfzijl, op weg zijnde van Antwerpen naar Amsterdam, voei vooi het fort „Holland" Een vinnige strijd werd gevoerd tusschen politie en arbeiders der Renaultfabrieken, die de gebouwen hadden bezet. Boven een vernielde politie-auto; ondereen der barricades. te IJ muiden tegen den strek dam omhoog. Het schip in zijn benarde positie. St. Nicolaas hield, in den persoon van Eduard Verkade, zijn intocht in Amsterdam, verwelkomd door duizenden jeugdige bewoners dei Amstelstad. De Sint met zijn knechten.

Breskensche Courant | 1938 | | pagina 4