Koninklijke Boekhandel E. Boom-Bliek, Breskens Wij hebben een uitgebreide collectie van de nieuwste boeien voorbanden. Hieronder laten wij eenige titels volgen die voorbanden zijn. KINDERBOEKEN. Gebonden 80 cent. Tim Tom. De school van Mevr. Hippo. De familie Van Dam voor de radio. Toen het raderwerk stil stond. Kersttijd van kleinen Niels. Toosje's wondere winter. Bambo de Zuzuzugu. Bommeltje op reis. De verlaten kapel. Trieneke, Hansje en Merein. Als wij eens in Lapland woonden. Uit Tanta's jeugd. De jongens van Duindorp. MEISJES- EN JONGENSBOEKEN. Gulden-Serie. De Afspraak. Het Spookhuis in het bosch. Het rimpelig vlak. Het straatje met de vier huizen. Willy's offer. Hoe Josientje schrijfster werd. Uitgevlogen. Wirwar. Mieke Heisvoort. Mar Ré Li. Puk. 1 Wilde Roos. De spekateenen Boeddha. Het huis aan de haven. Het Asyl. Harten van goud. Pijnenburg's triomfen. Harry Wils Radio-omroeper en reporter. Licia zet door. Koen Borgers. Pension Tim-Ton-Thea. Wat Wong met de zon deed. Overwonnen. Hollandia Luxe Reizen. Marijke van de Molenhof. Onder de Mimosa's. Ron's keerpunt. Ietje's keerpunt. Trein H.B.S.ers. De Nieuwe leerling. Een pittig ding. De Grabbelton. Een verzameling knutselwerkjes en spelletjes. Bestaat uit drie deelen. Piet Maróe. Wij knutselen. Annie Slot. De Meisjes Verbaan. Concordia Merrel. Het Meisje zonder naam. Sigrid Boo. Vacantie in kilometers. Jeanne Oterdahl. Helga Wilhelmina. J. Roggeveen-Smith. Lies. Toos van Styrum. Joosje. Rie Cramer. Jij, wij, en zij. L. de Bruyn. Tusschen potten en pannen. Jdha'. Kuiper. Als je maar wilt. Felicie Jehu. Een pittig ding. Felicie Jehu. Sonja zoekt een thuis. Frank van Duin. Reggy's reportages. A. M. Machenius-Roegholt. Babs bootje krijgt 'n stuurman A. D Hildebrand. W. K. L. roept UI S. Maliler. Het raadsel van Europa. Emma Forest. Westersche harten en Oo-tersche tempels. Marie Smith. Suikeren Pietje. C. Th. Jongejan-de Groot. Huize Roezemoes. Felicie Jehu. Treeske de wildebras. Dik Laan. Het geheim van de zwarte monnik. Willy Pétillon. Lydia's moeilijkheden. Willy Pétillon. De kinderen van Reede. HSchroo. Dapat. Truus Eygenhuysen. De zon breekt door. C. P. v. Asperen-v. d. Velde. Miekie's eerste vacantie. Nanny Franken. Tehuis voor meisjes. Theo Frank. Billy, de nieuwe kameraad. Anke Servaas. Kinderen die over zijn. Emma Bugbe. Peggy ontdekt nieuws. Helen Doree Boylston. Leerling-Verpleegster Anny Wentworth-Stone. Laat Polly het doenl Echo-Serie. M. A Addanov. De vlucht. Sinclair Lewis. Kunst en zaken. Lady Murasaki. Het verhaal van Prins Genje. Eric Linklater. Juan in Amerika. Bram Stoker. Dracula. Warwick Deeping. Mary V'iner's keuze. Nary Grace Ashton. Ras. Hutchingson. Burgerrecht. Hutchingson. Tot inzicht gekomen. Pamela Wijnne. De held harer droomen. Sinclair Lewis. Onze Heer Wrenn. Iwan Boenin. Het leven van Arsenjew. Pamela Wijnne. Blank en bruin. Paula JJrogger. Den Steenen Poort Warwick Deeping. Sorrell en zoon. Warwick Deeping. Kitty. R. C. Sherriff. Vacantie. Salamander-Serie. A. M. de Jong. De Erfgenaam. A. M. de Jong. Onnozele kinderen- A. M. de Jong. In de draaikolk. A. den Doolaard. Wampie. Thomas Mann. Bekentenissen van den oplichter. Aart v. d. Leeuw. Kinderland. P. van Moerkerken. De ondergang van het dorp. Maurits Dekker. Amsterdam. Jeanne van Schaik-Willing. Uitstel van executie. Victore van Vriesland. Het afscheid van de wereld in drie dagen. Rainer M. Rilke. Het dagboek v. Malte Laurids Brigge. Leonhard Frank. Het mannenquartet L. van Deyssel. Uit het leven van Frank Rozelaar. Nine van der Schaaf. De liefde van een dwaas. Nine van der Schaaf. Levan van Karei de Stoute. ROMANS. Mitchel. Vuur over land. Mitchel. Een vlam in de storm. Mitchel. Het zaad ontkiemt. Eva Curi. Madame Curi. Salminen. Catrina. Martin. Getijden. Fabricius. Kasteel in Karinthië. v. Schelde. De Populieren fluisteren. Wolf en Hettema. De natuur als arts. M. Ruytenschildt Zielen. Dr. N. Japikse. De geschiedenis van het Huis van Oranje-Nassau. Gulbranssen. De weg tot elkander. Gulbranssen. Winden waaien om de rotsen. Gulbranssen. En eeuwig zingen de bosschen Dr. H. Colijn. Voor het Gemeene Best. Willem Kramer. Roelie. M. S. Wytema. Klaar voor onder water. Ben van Éysselstein. Veertig jaren. Jo Ypma. Boven de polder de hemel. Marie C. v. Zeggelen. Een hofdame uit de 18e eeuw. Leslie en Weatherhead. Het sexueele leven. J. M. Scharten-Antink. De groote Zorzi. Co Kars. Gekortwiekt. J. Kleian. De Zonen van Timak. Edward Ellsberg. De greep van het ijs. Dr. H. Faber. Terug tot den godsdienst. Dra M. G. Schenk. Amsterdamsche getijden. Arthur van Schendel. De wereld een dansfeest. Rie Cramer. Het land van belofte. J. Hoving. Levensherinneringen van een vrijdenker. A. Jbavid-Neel. Pelgrims, Rovers en Demonen. Frangois Pauwels. Het Duel. Leonard Roggeveen. Daantje helpt een handje. H. de Greeve. Zaterdagavond kwart over acht. Herman Matteesen. Lente in Oss. J. Singer. De Gebroeders Aschkenazi. Louis Golding. Toch danst Mironova. Stephen Graham. Vrouwen in de rveemde. Gerard Brom. Van de daken. Stina Palmborg. Over moeilijke kinderen. K. Lantermans. Adelaarsvlucht. Willy Corsari. Een express stopte. Willy Corsari. Het mysterie van de Mondschein-sonate. F. Cortes. De verovering van Mexico. Bakelmans. 3 Snoeken Marianne Philips. Henri van den overkant. Herman de Man. De barre winter van Negentig. Marcelle Capy. En menschen gingen voorbij. Henriette van Eijk. Als de wereld donker is Carl Crow. 400 millioen klanten. E. Bergstrand-Poulsen Het groote weefsel. M. v. d. Hilst. Toja Tirta Heilig water. Jilles Limburg. Edith's Huwelijk. Budington-Kelland. Complot in Hollywood Leo Prutz. De Zweedsche Ruiter. Bastian Schmid. Ontmoeting met dieren. J. A. v. d. Made. Pelgrimsreize. A. F. Kamp. Zuiderzeeland. Jan Vriends. Vogels gaan en komen. C. P. v. Asperen-v. d. Velde. Van binnen uit. Andreas Lemberger. Brabbas. Ch. Felger. De 4000 mijl van de „Zeearend" over den Oceaan. La Fayette. De ruiter op den regenboog. Kurban Said. Ali en Nino. Jean Rostand. Het avontuur van den mensch. Robert Nathan. De Toverheks. Marie Schmitz. Een mensch vindt het geluk. Anne Marie Selinko. Ik was een meisje. The Aresby's. Het teeken van den dood. Wanger. De valsche Nero. Mr. F. W. Goudsmit. Bridge. Culbertson. Mijn biedsysteem. F. R. Eckmar. Drie doode dwergen. M. Guilliams. Elias. Theophile de Bock. Nacht over water. J. Visser-Roosendaal. Het laatste kwartier. J. Visser-Roosendaal. De Wachter. Vicki Baum. De carrière van Doris Hart. Luis Olaveago. La Capitana. "Herman de Man. Marie. Borstlap. Een schip vaart uit. G. Borgese. De levenden en de dooden. M. M. Blijdenstein. Uit het land van den Cocktail. Richard Starr. Zakelijk getrouwd. R. A. Freeman. Het Standavontuur. Joih. Wolier. Van de Fjorden naar de Boroboedor. Andreas Latzko. De man aan de oever. Louis de Bourbon. Vrouwen. James Hilton. Wij staan niet alleen. C. Baardman. Het défilé der overbodigen. Anton van Duinkerken. Verscheurde Christenheid. Jacob Hiegentlich. Onbewoonde wereld Willy Corsari. De man zonder uniform. Clara Asscher Pinkhof. Roep deze Shoenamitische J. A. v. d. Made. Twee honderd gulden voor Darja Wedniskaja. D. v. d. Staay. Tusschenspel. Erich Maria Remarque. Drie Kameraden. Willem de Geus. Piet Heijn. Johan Theunisz. Het ontoegankelijk hart. Robert Farelij. De rok zonder naad. J. M. Jacgues Melis. Olga Lorelei. Taï Aagen lyloro. Levend speelgoed. Karl Glersen. John Myhre en zijn vrouw. W. Laatsman. De Duitsche Kerkstrijd. P. Bakker. Achter de mast. Dr. G. v. d.Sleen. Zuid-Afrika. K. v. d. Geest. Thuisreis. Sigfrid Undset. Witte Orchideëen Ellery Queen. De Tusschendeur. Ben Vuyk. Duizend eilanden. J. M. Droogendijk. De waard uit de dubbele sleutels. Teixeidra de Pascoaes. Paulus. Dr. Alfred Adler Menschenkennis. Gwen Bristow. In den zomer van het leven H. V. Morton. In de voetstappen van Paulus C. Garland-Koch. Battling Brinio. Elizabeth Zernike. De oudste zoon. Siegfried van Praag. Een sprookje op aardt J. A. Visscher. Op de groote stille heide. Hélène Düvert. Omhoog. Gustav Schröer. Storm over den binnenhof. Martni Jackel. De stem uit het Braambosch. martin luserke. hasko de watergeus. J. Knape Mzn. Het gevecht op de ladder. J. R W. Sinninghe. Noord-Brabantsch Sgenboek. Siegfriede van Praag. La Judith. Johan Fabricius. De dans om de galg. A. M. de Jong. Het Boze Gerucht. x A. M. de Jong. De groote Zomer. A. M. de Jong. Flierefluiter's oponthoud. A. M. de Jong. De Goede Dood. A. M. de Jong. Een knaap wordt Man. Helen Carlisle. Moederhart. A. Viruly. Wij vlogen. Jeanne Oterdahl. De wereld groeit. Kees Andriesse. Want morgen sterven wij G. Mittendorf. Onder dwergmenschen en reuzenapen. Rom Landau. God heb ik gevonden. Ijs Vissel. Tuchtschool. Prof. Dr. A. M. Brouwer. Levenszekerheid. Sjölochow. De steppen in vuur en vlam. G. J. Peelen. Liefde op het eiland. Maxim Gorki. Het leven van een nutteloos mensch. G. van Eckeren. Parade gaat toch doorl Lindt. Simon den Danser. Schotman. Naar open water. Joh. van Hulzen. Witte de With. Hans Martin. Getijden. Hemmer. Branding rond de toren. Dorhout. Jelle Heerema. J. Buskens. Wegen in de wildernis. Halldor Larness. Salka Valka. Gladys Hasti Carroll. En de aarde draait. Gladys Hasti Carroll. Op den drempel van het leven. Phyllis Bottome. Karakters in botsing. Donald C. Peattie. De Natuur ontsloten. Swierstra. De Vaderl. Geschiedenis in een notedop. Cor Bruyn. Koentje van Kattenburg. Adrienne Thomas. Hoofdletter D. Lichtendahl. Diplomatenschool. C. Grilk. Op en om den afsluitdijk. Willy Corsari. De weg naar Scutari. Jolhn Földes. Over de 'brug. Jolhn Földes. De eerste, de beste. Tarjei Vesaas. De Zwarte Paarden. Martin Haller. Trouweloos Vaderland. M. v. d. Hilst. Amok. Joseph Hocking. De man, die niet twijfelt. Alexandra Anzerowa. Waar de stem wordt gesmoord. Ben van Éysselstein. Tusschen Zuiderkruis en Poolster. Ds. J J. Knap. De Tijd is nabij. Josine Reuling. Terug naar het eiland. Marsman en Vestdijk. Heden Ik Morgen Gij. Ed. de Nève. Schuwe Vogels. Sigfrid Undset. Het Brandend Braambosch. J. J. Hof. Een heel jaar in de natuur. W. Laatsman. Sloeberke Slob. Francois Pauwels. Rechter Thomas. Piet Bakker. Vrouw aan boord. Stepjhen H. Roberts. Het Huis dat Hitier bouwde. Emmy van Lokhorst. Van aangezicht tot aangezicht. Jan Heil. Het Huis. Groskamp-Ten Have. Moeder. Sally Salminen. Katrina. Erich Ebermayer. Terug tot het leven. Christian Munk. Eenzame Kudde. Sara War Basset. Als zand in de branding. M. Jqta. Oom Paul. J. Ferwes. En toch gaat het leven voort. Ursula Parrot. Wat niet sterven kon. E. G. Huey. De Dierenwereld in een Notedop. Karl Baarslag. S. O. S. Upton Sinclair. De handen ineen. Den Doolaard. De groote verwildering. M. J. Boerendonk. Historische studie over den Zeeuw schen Landbouw. Dr. Ritter, Mr. Stempels enz. Nederland in de branding. J. J. Moerman. De Prinsen uit ons Vorstenhuis. F. v. Wieringen. Maskers af. Elsa Kaiser. Vrouwenleven. Heinrich Cunow. Liefde en huwelijk in het leven der volkeren. Karl August Meissinger. Een zwerver Gods uit Babyion. Joh. Kuiper, E. Zernike enz. Kerstklanken. Menschen in de schaduw. Lewis Wallace. Ben Hur. Jo Kalmein, e.a. Het boek voor Moeder. Anton Coolen e.a. Menschen van de straat. Anton Coolen e.a. Alle klokken luiden. M. Sinninghe. Zeeuwsch Sagenboek. 100 recepten van voor- en tusschengerechten. P. W. Scharro. Het Heden, de Toekomst en Wij. Elba Pauli. De Kluizenaar. Dr. P. v. d. Hoog. Rabbi Mozes Ben Maimon. Walter Havighurst. De stille Oever. Ragnar Af Geijerstam. Voortgedreven. Diet Kramer. Het Land van de Eeuwige Zon. Anke Servaes. Moeder Liesberh. Paul Frischauer. Groote Heeren. Tarjei Vesaas. Het groote Spel. Co Kars. Gekortwiekt. Francois Pauwels. Het Duel. W. v. Hollander. Man en vrouw boven de veertig. Hélène Swarth. Beeldjes uit Vrouwenleven. Hanley Jones. Triomfeerend leven. Roger Vercel. De Cyclone. Walter Breedveld. De avond van Rogier de Kortenaer.

Breskensche Courant | 1938 | | pagina 4