De Breskensche Courant - Het Familieblad ")e wedstrijd om den „Zilveren Vleugel", de jaarlijksche vliegtocht boven Nederland, werd weer gehouden. De deelnemers in een hangar op het vliegveld Schiphol stellen hun route vast. In het Nationaal Technisch Scheepvaartkundig Museum te Rotterdam wordt een tentoonstelling gehouden van het in aanbouw zijnde s.s. „Oranje". Dat er vele modellen van bestaan, toont de foto. iet brandt in Nederland. Op deze foto ziet men de brandweer bezig met het sschen van den brand in Vollenhoven's Olieslagerij te Amersfoort, van welke fabriek niets bleef gespaard. Ter gelegenheid van het 50-jarig be staan der Genie-muziek werd door den voorzitter van het comité tei viering van het jubileum, den burge meester Mr. Dr. G. A. W. ter Pelk- wijk te Utrecht, een viertal diepe trommels aangeboden. De comman dant, kolonel P. J. Scharroo, dankt voor het aeschenk Hongarije's nieuwe mimstei-presi dent. De president dei Nationale Bank en minister van Economische 'aken, Bela von Imredy, die tot ninister-president van Hongarije werd benoemd. De negus te Genève. Ondanks zijn slechten gezondheidstoestand verscheen Haile Selassie ie Genève om daar zijn rechten te bepleiten. Op de fotode negus met zijn drie raadgevers te Genève. Gestadig vordert de bouw van den dijk voor den Noord-Oostpolder bij Lemmer. Een kijkje op de werkzaamheden. Oud Bergen op Zoom herrijst voor de Markiezaatsfeesten op 4 Juni, ter gelegen- heid van het 650-jarig bestaan der stad.

Breskensche Courant | 1938 | | pagina 4