De Breskensche Courant - Het Familieblad Hooge gasten in „Huize Doom" in verband met het huwelijk van Prins Louis Ferdinand en Grootvorstin Kyra van Rusland. V-l.n.r.: de gemalin van Prins Dscar van Pruisen, Prins Eitel Friedrich von Hohenzollern, Prins August Wilhelir en Prins Oscar van Pruisen. Jeorg Metusen speelt voor Het huwelijk van Koning Zogoe. - Op de toto iinksde trouwplechtigheid van ,:en Koning van Albanië met de Hongaarsche Gravin Geraldine Apponyi. Links van taan samen met RedL Koning Zogoe Graal Ciano. Op de foto rechtsAlbaneesche kinderen in nationale kleederdracht bij de feestelijkheden te Tirana Prinsesse-verjaardag op Soestdijk. De deelnemers aan het défilé op den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana werden verrast, doordat de Prinses Haar kind op den arm droeg. Rechts: onze Kroonprinses met Prinses Beatrix; links: H.M. de Koningin; op den achtergrond: Z.K.H. Prins Bemhard. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana werd te Baam een groot concours hippique ge houden, hetwelk door Z.K.H. Prins Bernhard werd bijgewoond. Links van Z.K.H. de heer Ir. J. P. Leeuwenberg, organisator van het concours; rechts de burgemeester van Baam Ihr Di G C J van Reenen. H.M. de Koningin onthulde aan den gevel van de „De Ruyterschool" te Vlissingen een borstbeeld van wijlen i'.K.H. Prins Hendrik. - H.M. voert het woord. Op de Kamperheide werd het commando over hei corps Gele Rijders voor het front van den troep dooi Lt. kolonel R. P. J. van den Berg van Saparoea (rechts) overgedragen aan Lt. kolonel E. C. de Haan. De onlangs bij het corps in dienst getreden manschap pen worden geïnspecteerd.

Breskensche Courant | 1938 | | pagina 4