Boekenweek 2 tot 9 April! Verder prachtige Jongens- en Meisjesboeken E. BOOM=BLIEK Breskens. Wij hebben voor de BOEKEN WEEK een zeer uitgebreide sorteering van de NIEUWSTE BOEKEN voorhanden, waarvan hieronder verschillende titels volgen. Boeken welke niet voorhanden zijn worden in korten tijd geleverd. Van Alkemaijer Gij Vrouwen van straks Ayres Het leven gaat toch verder Dat was het Anserowa Waar de stem wordt gesmoord Aldanoij De Klucht Asthon Ras Bottoms Karakters in botsing Barzet Als zand in de branding Baltwin Langs moeilijke paden Babby De moord aan de piano Brugman Diderot Bourbon Vrouwen de Bock Naoht over water Borstlap Een schip vaart uit Bogese De levenden en de dooden Bakker Achter de mast Baardman Het défilé der overbodigen Brouwer Levenszekerheid Baarslag S. 0. s. Bassett Haar eigen weg Cor Bruijn Koentje van Kattenburg Vicki Baum Liefde en dood op Bali Carrol En de aarde draait Coolen Lentebloesem Cramer Zij, Wij en Jij Corsari De weg naar Scutari Eve Curie Madam Curie Deijsel Leven van Frank Rozelaar Defresne Klanten Dekker Amsterdam Duvert Omhoog Deeping Ballingschap Mary Visser's keuze Kitty •1 Gorrel en Zoon A. den Doolaard Wampie Duun Medemenschen Eberhart Het huis op het dak Ebermayer Terug tot het leven Eckman Ratten op de trap Eijsselsteijn Tu8schen Zuiderkruis en Poolster Eckmar Drie doode Dwergen Frank Het Mannenkwartet Fabricius De dans om de galg Foedes Over de Brug Foedes De eerste de beste Gardner De Justitie noemt het moord v. Goch-Kaulbach. Op den drempel vol geheim M. Gilliam Elias Golding Toch danst Mironova Groskamp Moeder Gulbranssen En eeuwig zingen de bosschen Winden waaien om de rotsen De weg tot elkander Greup Catelijne van Tngelmunster Grogger De steenen poort Hooking De man die niet twijfelt Hedin Duitschland en de wereldvrede Jan Heil Het Huis M. v. d. Hilst Amok E. G. Hueij De Dierenwereld in een notendop Hiegentlich Onbewoonde wereld Hinderdael Een spel van groote kinderen Halier Trouweloos Vaderland de Leeuw Kinderland van Haeften Manieren de Jong Marijntje Gijzens Jonge jaren (alle deelen) de Jong De erfgenaam Jackel De stem uit het braambosch Juta Oom Paul Japikse De geschiedenis van het Huis van Oranje Jones Aan ons de beslissing Kaiser Vrouwenleven Kamp Zuiderzeeland de Koning Overwonnen Laatsman Waarheid of leugen Sloeberke Slob Sloeberke struikelt Landau God heb ik gevonden Laxness Salka Valka Lutzki De man aan den oever Loring De zilveren maan Tegen den storm in Lantermans Adelaarsvlucht de Leeuw Kinderland Linchlates Juan in Amerika Lewis Kunst in zaken Lokhort Van aangezicht tot aangezicht Marshall De verre tocht Morton In de voetstappen van Paulus Koninklijke Boekhandel De keuze in de nieuwste Boeken is bij ons groot. BOEKE1XWEEK II II II tl II II II li Hans Martin Vrijgevochten Th. Mann Bekentenissen Meerkerken De ondergang van het dorp Mitchell Vuur over land Als een vlam in de storm Het zaad ontkiemt Melis Olga Lorelei Thomas Mann Bekentenissen van den oplichter Felix Israeli de Man Marie, of hoor de wederpartij de Man De barre winter van de Made 200 gulden voor Darja Wlediscanja Moro Levend speelgoed Millendorf Onder dwergmenschen en reuzenapen Marsman Heden ik, morgen gij Amos More Een ruiter rijdt alleen Merrel Het meisje zorder naam Meisgingher Een zwerver Gods in Babyion de Neve Schuwe Vogels Otherdah Helga wilhelmina Olaveaga La Capitana Ossendorwski In den steenen put Pauwels Rechter Thomas Parrot Wat niet sterven kon Pascoaes Paulus Peelen Liefde op het eiland van Praag Een sprookje op aarde Minnares in ongenade La Judith Peattie De natuur ontsloten Panhuis Melodie der herinnering Riltie Het dagboek Robertson De uitdaging Ritter De Luchtheld Reuling Terug naar het eiland Renier Een roodborsthistorie Roggeveen Wereldkampioen Van Schaik Uitstel van executie v. d. Schaal De liefde van een dwaas v. d. Staay Tusschenspel Swierstra Vad. Geschiedenis in een notedop Schmik Een mensch vindt het geluk Sjölochow De steppen in vuur en vlam Schröer Om het vaderlijk erfgoed Storm over den binsenhof Schotman Naar open water Salminen Katrina Sinnight Zeeuwsch Sagenboek Noordbrabantsch Sagenboek Schippers De Insluipers Sinclair Lewis Onze heer Wrenn Ouders in opstand Stoker Dracula Scherriff Vacantie Singer De gebroeders Aschkenazi Stout De vergiftigde naald Thomas Hoofdletter D Tolstoï Peteri Undset Witte Orchideeën Ubink In de vergulde ton J. Visser Op de groote stille heide Vesaas De zwarte paarden Vriesland Het afscheid van de wereld Wolf De natuur als arts v. Wieringen Maskers af Wallace Ben Hur Wijfema Klaar voor onder water Weijne De held harer droomen n Blond en bruin Zernike De oudste zoon Morgen weerlicht ALS U VOOR .TENMINSTE Fl. 2.50 KOOPT, ONTVANGT U HET GESCHENK EEN BUNDEL NOVELLEN 2 TOT 9 APRIL

Breskensche Courant | 1938 | | pagina 4