De Breskensche Courant Het Familieblad Aan boord van Hr. Ms. „De Ruyter" had te Soerabaja de overdracht plaats van het commando over het Nederlandsche eskader. Links: de aftredende common, dant Kap. t. zee Helfrich; rechts de nieuwe: Kap. t. zee C. W. Stöve. IIIMIIiMIIIN^mMMmmÊÊmmwmmmmmmIlllllllllllilllllllilllillllllllllllllllllllllllllllllllllIlllll Drukte voor Kerstmis. Een beeld van de kerstboomdrukte op de verschillende stationsemplacementen, zooals dez- zich met de kerstdrukte de laatste dagen voordeed. Overzicht van de werkzaamheden aan de verbreeding van het Merw edekan aal nabij Zeebrugge. Linksde bouw van een sluis. Voor de Blijde Gebeurtenis. In een chocoladefabriek te Alkmaar heeft men in verband met de op handen zijnde Blijde Gebeurtenis in ons Koninklijk Huis chocolade ooievaars met bijbehoorende wieg gemaakt. Een der gekroonde ooievaars, gereed om in de etalage van een chocolaterie te worden ge plaatst. Op den achtergrond een model van de „Piet Hein". Het 60-jarig bestaan van het Nederlandsch Schoolmuseum aan de Prinsengracht te Amsterdam werd feestelijk herdacht. Tijdens de rede van den Minister van Onder wijs, Prof. Dr. J. R. Slotemaker de Bruine. Op de voorste rij vierde van links Jhr. Mr. A. Röell, Commissaris der Koningin in de Provincie Noord-Holland, verder Wethouder G. Baas Kzn., Prof. Casimir en Prof. Gunning. Met het stoomschip „Tjisaroea" der Java-China- Japanlijn vertrok van Tandjok-Priok de Neder landsche ambulance voor China. De trein van negen ambulance-auto's langszij de „Tjisaroea" om te worden ingescheept. Dr. Max Euwe, meester in het oplossen van schaakproblemen, had moeite met de oplossing van het kofferprobleem, toen hij met zijn gezin, vanuit Amsterdam naar Nice vertrok om daar een welverdiende vacantie door te brengen. Sluizenbouw bij Wijk bij Duurstede. Overzicht van den sluizenbouw bij Wijk bij Duurstede. Op de foto wordt de voorhaven der sluis uitgebaggerd. IIIIIIIIIII1IIIII1IIIIIIIII1IIIIIII1IIIIIII1IIIII1IIII1III1IIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIII1III1III1IIIIIIIIIIII1IIIIIII1I1II11IIIII1I1IIIIIIIIIH

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4