Ipi wt3? De Breskensche Courant Het Familieblad e Hugo Gottschling te Brieg vierde Zondag j.l. zijn zeventigsten ver jaardag. Hij is van beroep schoen maker en tevens de oudste Marathonlooper der wereld. Z.K.H. Prins Bernhard beschermheer van de K.N.A.C. Prins Bern hard heeft het be schermheerschap over ie Koninklijke Neder iandsche Automobiel- Hub aanvaard. Z.K.H. bracht een bezoek aan iet derde Verkeerscon gres. dat in den Die rentuin te 's-Graven- hage werd gehouden. De voorzitter van den K.N.A.C.. Jhr. Mr. J. Th M. Smits van Oyen richt een welkomst woord tot den Prins Een kijkje bij den bouw van de nieuwe koopmansbeurs te Rotterdam. De uitbouw rechts wordt trappenhuis en liftkoker. Vóór 124 jaren landde op 30 November de Prins van Oranje op het strand te Scheveningen. x'er gelegenheid hiervan hield het 3e regiment Huzaren een korte herdenkingsbijeenkomst Dr. Aljechin, die zijn vermaarde kater expo seerde op de Int. Kattententoonstelling te Rotterdam, sluit vriendschap met de door de Diergaarde ingezonden leeuwin. Minister Slotemaker de Bruine verrichtte te Leiden c heropening van het Rijksmuseum voor Volkenkunde Tijdens den rondgang in het museum. In de kassen van Westiriesland wordt zeer veel witloi geteeld, daar het verbruik de laatste jaren, in tegenstelling met vroeger, zeer is toegenomen. Het eerste witlof wordt geplukt. De Vereeniging van Pluimveehouders hield in het St. Agnesgebouw te 's-Gravenhage een twee- daagsche tentoonstelling. De ingezonden di eren worden aan een keuring onderworpen. Sint Nicolaas' intocht in Amsterdam. Omringd door zijn knechten en toegejuicht dooi duizenden kinderen, deed de Heilige Man zijn intrede in de Amstelstad.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4