De Breskensche Courant - Het Familieblad 9 Engeland's oudste vrouw plantte op haai 107en verjaardag een boom te North Surry, haar woonplaats. Op de zandheuvels te Bilthoven werden door de Nederlandsche Ring vereeniging, afdeeling Utrecht, gymnastische ski-oefeningen gehouden. De deelnemers zetten de eerste wankele schreden op de ski's. Najaarstentoonstelling van St. Lucas. Ondei zeei groote belangstelling werd te Amsterdam de najaarstentoon- stelling van de Vereeniging „St. Lucas" geopend. Tijdens de openingsplechtigheid. Op 25 November werd de 150e geboortedag herdacht van Franz Xaver Gruber, de componist van het wereld beroemde „Stille Nacht, Heilige Nacht". Dit kerstlied werd voor het eerst gezon gen in den kerstnacht van van het jaar 1818. Te Alblasserdam wordt een groote kabelfabriek gebouwd. Het enorme stalen geraamte der fabriek is inmiddels gereed gekomen. De wapenvondsten te Parijs hebben wel beroering verwekt. Op onze foto ziet men een huis in de Rue Jean Beausire, waar de politie wapens in beslag nam, natuurlijk onder groote belangstelling van talrijke Parijzenaars. Sweering won in „Hollandais" te Den Haag de wedstrijden om bet biljartkampioen schap van Nederland. Jhr. Mollerus (1.) overhandigde hem den wisselbeker. In het paradijs dei speelgoederen. In de speelgoedfabriek te Waddinxveen heerscht groote drukte om aan de vele bestellingen van St. Nicolaas te kunnen voldoen. Twee kleuters maken alvast hun keus. Ten einde het streven van het comité „Blijdschap aan vele moeders", om baby-uitzetten te verstrekken aan behoeftige moeders, die in denzelf den tijd als H.K.H. Prinses Juliana de blijde gebeurtenis wachten, te steunen, wordt door de leerlingen van de 's-Gravenhaagsche Vak school voor Meisjes hard gewerkt aan groote partijen uitzetten. Het gereed gekomen werk wordt met trots bekeken.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4