De Breskensche Courant - Het Familieblad Twintig sportvliegers worden op Ypenburg (Rijswijk) opgeleid voor het M.-brevet, hetgeen bekostigd wordt door het luchtverdedigingsfonds. Na een arbeid van vier jaren is men gereed gekomen met het blootleggen van het slot der Graven van Egmond. Linksde vesting van het slot met de slotgracht. Allerwege bruggenbouw. Met den bouw van de groote verkeersbrug over de Merwede te Dordrecht is men thane zoo ver gevorderd, dat het bruggedeelte aan de Zwijn- drechtsche zijde wordt gemonteerd. Het montagewerk. Nabij Anna Paulowna kwamen twee militaire vliegtuigen met elkander in botsing. Een der vliegers werd tot een Bij Wijk bij Duurstede is men begonnen met het wegbaggeren van den ouden noodlanding gedwongen, met bovenstaand gevolg, doch bleef zelf ongedeerd. Banddijk in het AmsterdamRijnkanaal, zoodat dit met de Lek wordt verbonden. Onder groote belangstelling werd van een der hellingen der N.V. Boele's Scheepswerven en Machinefabriek te Bolnes het dubbelschroefschip „Inconfidente", gebouwd voor rekening van het gouvernement van den Zuid-Ame- rikaanschen staat Rio Grande do Sol. Het schip heeft eer laadvermogen van 4160 ton, te water gelaten. Een hoekje in de Ridderzaal te Den Haag, waar een „Dickens- De grootste klapbrug van Europa te Rotterdam geplaatst. De klapbrug over bazar" wordt gehouden, ten bate de Binnenhaven te Rotterdam is geplaatst. Het enorme gevaate hangt tus- van de Nederlandsche Centrale schen twee drijvende bokken om op zijn steunpunten te worden geplaatst, voor practische werkverruiming en hulpverleening.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4