De Breskensche Courant Het Familieblad Foto hierboven: De herdenking van het 25-jarig bestaan van de Kon. Ver. „Ons Leger" in hotel Paulez te Den Haag. De leden van het bestuur. Foto links: De stad Hong kong wordt vlootbasis van de Britsche vloot. De admira liteit heeft hiervoor reeds de plannen gereed. Een vrouwelijke gezant. Presi dent Roosevelt benoemde tot Amerikaansch gezant te Oslc Mevr. BordenHarriman. De thans 66-jarige nieuwe gezante, neemt reeds vele jaren aan het politieke leven deel en is een der meest op den voorgrond tredende verdedigster van Roosevelts politiek H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard te Monte Carlo Vanuit de loge van de Prinses van Monaco hebben Hunne Koninklijke Hoogheden het bloemencorso gadegeslagen. Prins Berahi.rd drukt de waarn. burgem. van Monaco de hand. Prinses en Prins in ons land teruggekeerd. Tijdens de aankomst aan het Huis ten Bosch. H. K. H. Prinses Juliana begeeft zich juist naar binnen. De Internationale Suikerconferentie te Londen. In de Locarno Zaal van het Britsche Ministerie van Buitenlandsche Zaken te Londen, werd de Internationale Suikerconferen- i.ie geopend door Mr. Ramsay Macdonald. Moment tijdens de openingsrede. Geheel links: Minister-President Dr. H. Colijn. Het Prinselijk Paar te Monaco. H. K. H. Prinses Juliana neemt met enthousiasme deel aan het bloemengevecht, dat een onderdeel vormt van het beroemde bloemencorso. Prins Bernhard ziet men met zijn filmapparaat opnamen maken. Nederland in den vreemde De bouw van het Nederlandsche Paviljoen op de Wereldtentoonstelling te Parijs

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4