De Breskensche Courant Het Familieblad De Grieksche Vrijheidsdag, herinnerend aan de herwonnen zelfstandigheid in 1821, werd dit jaar in tegenwoordigheid van Koning George gevierd. De plechtigheden begonnen met een kerkdienst in de Kathedraal van Atlone. De aankomst van den Koning en prinses Irene Een oud Paaschgebruik werd te Denekamp in eere gehouden. De „Paaschstaak" werd door de bewoners het dorp binnengesleept en op de Paaschwei in brand gestoken. De dorpsbewo ners sleepen de Paaschstaak. Foto rechts: In de Schiehaven te Rotterdam arriveerde de enorme schroef voor de „Nieuw Amsterdam". Het ge vaarte weegt 21700 K.G. Van den Spaanschen burgerkrijg. Een gevaarlijke opdracht, welke vooruitgeschoven manschappen van het Franco-leger te verrichten krijgen: het verkennen van een door de regeeringstroepen verlaten dorp in de omgeving van Madx-id. Het kan een krijgslist zijn en in ieder huis kan gevaar schuilen Stakend Amerika. In bijna alle bedrijfstakken breken in Amerika kortere of langere stakingen uit. Ook de taxi-chauffeurs laten zich niet onbetuigd. In Chicago gingen zij in staking en gingen zeer hardhandig om met collegas, die het werk niet hadden neergelegd. Him wagens werden omgegooid en de bestuurders mishandeld Karl May, de schepper van Winnetou, Old Shatterhand en zoovele andere helden der vrije natuur, werd op 30 Maart ter gelegenheid van zijn 25sten sterfdag herdacht De onderteekening van het Italiaansch - Yoego-Slavisch verdrag. Graaf Ciano (links) en Stojardinowitsch (rechts) respectievelijk minister van buitenlandsche zaken van Italië en Yoego-Slavië, na de onderteekening Nu wij met verlangen uitzien naar een verlate lente, worden in Riga nog de Europeesche Een fraaie sprong. De leden der maneges Klebe te Amsterdam, Haamstede, Hilversum, Rotterdam, Noordwgk en Zandvoort v melden een ruiterfa$eenkomst te Lage Vuursche B. van Eeghen neemt op Tino een hindernis Kampioenschapwedstrijden in ijszeilen gehouden. De deelnemers aan den start

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4