De Breskensche Courant - Het Familieblad Het leggen van de fundeering voor de brug over de Vliet te Voorburg in den nieuwen weg Den HaagUtrecht. Overzicht der werkzaamheden. De Poolsche Minister van Buitenlandsche Zaken Beek op vacantie te Monte Carlo. Hengstenkeuring te Utrecht. Op de veemarkt te Utrecht werd de Centrale Premie Hengstenkeuring gehouden. Deze hengst scheen jury-vrees te koesteren! De heer Plesman, directeur der K.L.M., vertrok per vliegtuig naar Engeland om zich daar in te schepen naar Amerika, voor het bespreken van een lu^wt- verbinding JavaPhilippijnen. Kwade dagen voor de roofvisschen. Door de af dee ling Hillegersberg van de Nederlandsche Heidemaat- schappy is een aanvang gemaakt met de jaarlijksche vischvangst in de gemeentehjke singels en grachten, teneinde deze van roofvisschen te zuiveren. De vangst geschiedt met de zege. Onder groote belangstelling wordt de eerste vangst ingehaald. Mussolini zwaait het houweel. Te Rome-Termini is men begonnen met den bouw van een spoorwegstation, dat dienst moet doen bfj de wereldten toonstelling 1941 te Rome. Mussolini begon persoonlijk met de werkzaamheden. De westeiyke helft van den tunnel, welke tusschen de Javastraat en de le van Swinden- straat te Amsterdam in het kader der Spoorwegwerken is gebouwd, is in gebruik genomen. Nieuw electrisch materiaal voor de Neder landsche Spoorwegen. In de Koninkiyke Fabriek van Rijtuigen en Spoorwagens J. J. Beynes en Zn. te Haarlem wordt met man en macht gewerkt aan den bouw van de nieuwe electrische gestroomiy'ndc treinen, die in Juni van het volgend jaar zullen gaan rgden. De eerste van de 90 twee- en driewagenstreinen is thans gereed gekomen. Het voorste rijtuig van den driewagenstrein. Op de terreinen der Leipziger Messe worden stalen schuilplaatsen gebouwd, Te Grouw kent men het feest van St. M Pieter, die er de rol vervult van St. Nico- ter bezichtiging voor de bezoeker». Si. - De intocht van St. Pieter.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4