De Indische deputaties bij het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard vertrekken uit Den Haag voor een reis door Europa. Het afscheid op 't station Hollandsche Spoor. Ter eere van de in Abessinië gesneuvelde Italiaansche soldaten zal op den berg Amba Aladschi een gedenkteeken van enorme afmetingen worden opgericht. De Zuid-Hollandsere Jachtvereeniging organiseerde een dubbele cross. Freule van Vreden- burgh op „Sancta" neemt een hindernis. De ontzettende overstroomingsramp in Amerika. Een telegrafisch overgebrachte foto uit het door de overstrooming geteisterde gebied. Liefhebbers van katten hebben op de Pluimveetentoonstelling Avicultura te Den Haag al evenzeer kunnen genieten als de liefhebbers van pluimvee. In een zijzaal van den Dierentuin werd namelijk als onderdeel van vorengenoemde tentoonstelling een Kattenexpostie gehouden. Onder meer was dit fraaie drietal Perziaansche katten te genieten. Boekenweek! De jaarlijks terugkeerende propaganda voor het boek, welke ditmaal van 18 Mei de aandacht van het publiek zal vragen. De bekroonde affiches, ten toongesteld in het Gemeente-Museum te Den Haag. Zes-dagen congres der Rexisten. In het Brusselsche Sportpaleis hield de Belgische Rexistenpartij een congres, dat zes dagen duurde. De eerewacht der Rexisten voerde bij deze gelegenheid als symbool een aan tal bezems. Op de werf van de Machinefabriek en Scheepswerf P. Smit Jr te Rotterdam liep met goed gevolg van stapel het voor rekening van de Rotterdamsche Lloyd gebouwde motorvrachtschip „Weltevreden". Het schiü verlaat de helling.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4