De Indische Vorsten, die in verband met het huwelijk van Prinses Juliana in ons 1: vertoeven, brachten een bezoek aan de Julianatentoonstelling te Amsterdam. Tijd. den rondgang. Het 5e Regiment Infanterie te Amersfoort vierde zyn 123-jarig bestaan vierde dit feest met een marsch door de stad. en Ras Hailu ontvangt van Graziani een onderscheiding. Te van vice-koning Graziani de medaille voor betoonden moed. 3" Italiaansche zijde. Addis Abeba ontvingen Ras Hailu en zijn onderbevelhebbers uit de handen Ras Hailu was vroeger gouverneur van Godjam, doch streed aan na door den negus te zijn afgezet. Een eigenaardig toestel, van Amerikaansche vinding, waarmede auto-rij vaardigheid mei behulp van een film op de proef wordt gesteld. •?V Na het feest. De enorme tribunes te Den Haag werden spoedig na de feestelijkheden afgebroken. Voor de exploitanten van de tribunes heeft de matige belangstelling voor betaalde open luchtplaatsen een strop van tienduizenden guldens beteekend De afbraak der reusachtige gevaarten op de Laan Copes van Cattenburch. Tweeërlei genoegens. Op de tennisbanen der Bataaf te Scheveningen kon men zoo wel de schaats- als de tennissport beoefe nen, hetgeen dan ook blijkens bovenstaand< foto, werd gedaan. Rechts: Generaal Franco ontving den Duitschen gezant bij de Burgos-regeering ter in ontvangst nemen van diens geloofsbrieven. IJmuiden hield, ter gelegenheid van het Vorstelijk Huv/elijk, een historischen optocht, welke den intocht van Prins Willem I van Oranje in Amsterdam in het jaar 1580 voorstelde. De Zwijger arriveert met logger K.W. 29.

Breskensche Courant | 1937 | | pagina 4