De Breskensche Courant - Het Familieblad Prinses Juliana en Prins Bernhard brachten een officieel bezoek aan Eindhoven, ten einde het radio-monument te onthullen en den eersten steen te leggen van de door Dr. A. F. Philips geschonken sterrewacht. Het radiomonumen; is een herinnering aan het feit, dat H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana in 1927 voor het eerst via den Philips experimenteelen kortegolfzender het woord tot Oost en West-Indië richten. Op de foto: het Prinselijk Paar op het podium in het stadspark, toegesproken door burge meester Verdijk De aankomst van Z.H. Pangoran Adipati Ario Mangkoe Negoro VII met gemalin en dochter te Den Haag voor het bewonen van het huwelijk van Prinses Juliana H.M. de Koningin teruggekeerd in de Residentie, maakte een wandeling over den boulevard te Scheveningen in gezelschap van een hofdame. Prins Bernhard verrichtte te Eindhoven zijn eerste officieele daad door het leggen van een gedenksteen op het fundament van het sterrekundig observatorium te Eindhoven De Fransche oud-premier en oud-minister van Financiën arri veerde op Waalhaven, waar hij werd begroet door den voorzitter der Alliance Frangaise Jhr. v. d. Bergh van Heemstede (rechts) De Hongaarsche rijksbestuurder Horthy heeft een officieel bezoek gebracht aan de Italiaansche hoofdstad, waar hij met veel pracht en praal door koning Em manuel werd ontvangen. Horthy werd vergezeld door minister president Daranyi. Onze foto ,oont Daranyi met Mussolini te Rome. Achter Graaf Ciano. In de bosschen rond Amersfoort werd een slipjacht gehouden onder leiding van den De troepen van Franco voor Madrid. Een mitrailleursnest van het nationalistische Sir Basil Zahoroff, de bekende iagermeester Jhr. Y. S. C. Quarles van Ufford, die men op de foto op „Kampoort" ziet leger in Casa de Campo, ten Westen der stad, waarvan de huizen duidelijk te zien zijn wapenfabrikant, is overleden

Breskensche Courant | 1936 | | pagina 4