De Breskensche Courant - Het Familieblad De Minister van Waterstaat Z. Exc. Jhr. Ir. O. C. A. van Lidt De logger Sch. 68, welke op zoo rampzalige wijze verging voor de haven van IJmuiden Jtuda opende te Utrecht het Nederlandsche Instituut voor la door v. d. Tak'» Berging «maatschappij gelicht. luchtvaart Professor Piccard, de bekende stratosfeer-onderzoeker hield te Den Haag een lezing. Prof. Piccard met leden van het Kon. Instituut van Ingenieurs. Prof. Dr. Bier, de beroemde De Raad van Scheepvaart te Berltjnsche chirurg, wordt A'dam behandelt het vergaan 24 Nov. 75 jaar. van logger Sch. 68. Bommen op Madrid. Een indrukwekkende opname van Madrid tijdens een luchtaanval op militaire steunpunten der regeerings- troepen. De Oostenrgksche staatssecre taris Dr. Guido Schmidt werd tijdens zfln bezoek aan Berlin, door Rijkskanselier Hitier ont vangen en had met dezen een onderhoud over politieke vraagstukken, welk onderhoud ongeveer twee uur duurde. Een 48 m. hoogen schoorsteen op het terrein der B. P. M. te Rotterdam moest worden gesloopt, doch viel naar den verkeerden kant, een collega met zich meesleepend. Russisch oorlogsmateriaal in Spanje. Sovjet-Russische patroonhulzen gevonden in een op de regeeringstroepen veroverde Russische tank. De Hollanders overwinaars! In de Deutschlandhalle te Berlijn vond de 3 uren- wielerwedstrijd plaats. Het Nederlandsche koppel PijnenburgSlaats werd overwinaar. Het burgelijk huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard zal worden voltrokken voor den Haagschen burgemeester Mr. de Monchy. Mr. de Monchy in zijn werkkamer.

Breskensche Courant | 1936 | | pagina 4