De Breskensche Courant - Het Familieblad Prins Bernhard bracht een bezoek aan de Fokkerfabrieken te Amsterdam. De stoffelijke resten van twee en vijftig Duitsche soldaten, die in den strijd om de zeeëngte der Dardanellen sneuvelden, werden door yertrek van den Prins na de bezichtiging der fabriek. de Turksche regeering naar Tarabya overgebracht, waar zij op de Heldenbegraafplaats werden bijgezet. De „Maris" kiest zijn element. Te Amsterdam liep bij de Nederlandsche Scheepsbouwmaatschappij het voor rekening van de Koninklijke Shell gebouwde motortankschip „Maris" van stapel De viering van het eeuwfeest van het Provinciaal Bestuur in België werd bijgewoond door Koning Leopold. Links van den Koning: Min.-pres. van Zeeland en rechts de gouverneur van Brabant, Bar. Houtard St. Hubertus-jacht te Amersfoort. Achter de meute van de Koninklijke Nederlandsche jachtvereeniging werd te Amersfoort de St. Hubertus-jacht gehouden. Het zeer groote jachtgezelschap volgt den jagermeester Nog steeds bezetting van fabrieken in Frankrijk. Niettegenstaande de vele pogingen der regeering Blum om de stakingen te onderdrukken, worden steeds opnieuw fabrieken door de stakers bezet. De stakende irbeiders in de Panhard-fabrieken te Parijs. De burgemeesterskamer in het Haagsche Stadhuis, waar Prinses Juliana en Prins Bernhard op 7 Januari worden ontvangen Met dit „fotogeweer", dat voorzien is van een telescoop, waarmee de grootwildjager Messany op expeditie gaat in Canada.

Breskensche Courant | 1936 | | pagina 4