Groote voorraad Fa. van Putten Vroon Nationaal Bureau voor Adviezen N.V. Van Melle's Confectionerv Works Hemelvaartsdag opening Tea Room Suta Badpaviljoen Arnoud-Marie Deering zaaimachir een Hof steed je een mooien prijs te winnen. Winkel „De Kleine Winst" Telefoon 32 Breskens. Ja, heusch U hebt een Bril noodig. N.V. Accountantskantoor BELASTINGAANGIFTE. Jaarlijksche Algemeene Vergadering aan het strand te Breskens. Voetbal wedstrijdetj/öp il Hemelvaartsdag KTiVlei a.s.) te BRESKENS. A.Leeimouts, Breskens Beurtdienst Schipper ROEST. Gazelle Union Magneet Mundus Wip PU DeWaele "IÜ. Uil hartstochtelijke Q^s Th. de Witte-van Overloop, )orpsstraat 36 - Breskens Heeren- en Damesrijwielen Jongens- en Meisjesrijwielen, I. A. R1SSEEUW johz. te Oostburg Correspondentschap BRESKENS, Vertegenwoordiger: y. d. SANDE Jacz Dinsdagg van 6 tot 7 uur zitdag van den Heer f; A, Risseeuw. P. SIEBESMA, Directeur. Hoofdkantoor: Leeuwarden B. HILVERDA, Adj. Directeur. Groote Kerkstraat 16 Tel. 4S29 U heeft Uw aangiftebiljet weer thuis gekregen. Binnen 20 dagen moet het ingevuld en onderteekend worden terugbezorgd. Om het biljet te kunnen invullen, zooals het behoort, moet men niet alleen met ons belasting recht bekend zijn, maar men moet ook in staat zijn zijn inkomen en vermogen te berekenen. Men moet weten welke kosten van de bruto winst worden afge trokken, onder welke omstandigheden mag worden af geschreven enz. enz. Kunt U Uw biljet wel nauwkeurig invullen? Wanneer U dat niet kunt, raadpleeg dan een deskundige. Het is Uw eigen belang wanneer U dit doet. Breek met de gewoonte het biljet zelf in te vullen. Laat ons dit voor U doen. Dat kost U niet zooveel. En bedenk eens wat het waard is, wanneer wij lief biljet voor U. invullen. Wij vullen niet alleen Uw biljet in. Wanneer wij niets meer voor U deden dan alleen het biljet invullen, zou U daarmee weinig gebaat zijn. Wij doen veel meer.. U komt met Uw boekhouding. Wij beginnen met deze boekhouding te controleeren. Wij accepteeren niet maar zoo de gegevens, die U ons verstrekt. Niet dat wij U niet vertrouwen. Daar gaat het niet om. Maar wanneer wij het, biljet voor U invullen, wilt U toch zeker ook,, dat wij desgewenscht de aangifte voor U ver dedigen. U moet van alles af zijn. Maar dan mogen wij Uw gegevens maar niet klakkeloos accepteeren:, maar moeten wij onderzoeken, of Uw gegevens op de werkelijkheid kloppen. Hebben wij dit geconstateerd, dan maken wij onze berekeningen. Daarna stellen wij balans en verlies- en winstrekening samen. Beide stuk ken nemen wij op met een uitvoerige toelichting onzer zijds in een uitvoerig accountantsrapport. Van dit rapport maken wij twee exemplaren. Het ééne is voor U. Het andere voor de belastingen. Eerst daarna vullen wij Uw belastingbiljet in. Het accountantsrapport voor de be- astingen wordt direct bijgevoegd. De Inspecteur ziet ian, hoe inkomen en vermogen zijn berekend. "Vij laten U niet in de steek. Wordt U, nadat U de .angifte heeft gedaan, gevraagd een toelichting bij Uw aangifte te geven, dan stuurt U het briefje aan ons door en wij maken de zaak voor U in orde. Wordt U te hoog aangeslagen hetgeen betrekkelijk zelden voor komt, wanneer wij een rapport hebben uitgebracht dan vindt U ons aan Uw zijde. Mocht reclame niet baten, dan gaan wij voor U. in beroep. Wij zeiden het reeds in den aanvang, dat de kosten niet hoog zijn. Hoe groot deze precies zullen zijn, kunnen wij U niet zeggen. Wij kennen Uw zaak immers niet, nietwaar? De kosten zullen echter bedragen f25.a f 35.Wij hebben voor geheel Nederland uniforme tarieven. Reis- en verblijfkosten worden nooit in reke ning gebracht. Voor dit tarief verrichten wij de navolgende werkzaam heden c 1. Controle op Uw boekhouding. 2. Samenstellen balans en verlies- en winstrekening. 3. Vervaardiging van een uitvoerig accountantsrapport. 4. Invullen aangiftebiljet. 5. Behandeling verdere belastingaangelegenheden. Wilt U weten, welk tarief U zult moeten betalen en wilt U nadere inlichtingen, schrijf U ons dan even. Wanneer U onderstaand formulier even onderteekent en als drukwerk in open enveloppe, gefrankeerd met 11/2 cents postzegel ons toezendt, bezoeken wij U even aan huis. Dat bezoek kost U niets. Het verplicht U nog tot niets. Wilt U a.u.b. het bezoek omgaand aanvragen? Uw aangiftebiljet moet binnen 20 dagen zijn terugbezorgd. Het is dus kort dag, nietwaar.'1 Naamlooze Vennootschap I Accountantskantoor „Nationaal Bureau voor Adviezen" P. SIEBESMA, Directeur. Formulier voor het aanvragen van een kosteloos, tot niets verplichtend bezoek: Ondergeteekende vraagt een kosteloos, tot niet ver plichtend bezoek. Naam: Beroep: Woonplaats: van Aandeelhouders der te Breskens, ingevolge artikel 33 der Statuten, op VRIJDAG 20 MEI 193^, des nam. 6,30 uur, ten Kantore der Vennootschap te Breskens. Punten van behandeling liggen ten Kantore der Vennootschap ter inzage. BRESKENS^faei 1932. van de Beleefd aanbevelend, De Ondernemers: P. J. BRIL. A. KOSTER. T.-V. V. 1 (Terneuzen). 1.-2,30: H. O. V. II 2.30-4: H. O. V. I JYéteranen-elftal (oud-H. O. V.ers). 4.—5.30: £endijke I Zeevaartschool I. HET BESTUUR. TE KOOP Gras- en Graanmaai Onderdeelei Alsook gebruikte/ï- en 2 Wielige Wiedjrfachines en een gebruikte Rud-Sack Zaaimachine inZadpnen Landbouwwerktuigen Telefoon No. 50. Breskens-Dordrecht-Rotterdam visa-versa f, Tel, Breskens 5 R'dam 10749 Afvaart Rotterdam: Donderdag 5 Mei 12 uur. Breskens Rotterdam—Dordrecht Vertrek van: Bres'kens: Zaterdagnam. 5 uur Rotterdam: Vrijdag 12 uur Dordrecht Zaterdagmorgen. Telefoon Nummer 40 en 41. UIT VOORRAAD LEVERBAAR Ook zeer goedkoope merken. Een groote sorteering in Onderdeelen en Banden. Buitenbanden vanaf f 1,25. Binnenbanden vanaf f 0,60 sterk concurreerend. Aanbevelend, J. WILLE, Nieuwvliet. BIJ INSCHRIJVING TE HEfUR met3H.A.,5 A., 60 e A. bouw en weiland te Groede aan den Oostburgschen weg. Voor 3, 6 of 9 Jaar, huur vooruitbetalen of met borgstel- lign. Inlichtingen verstrekt Notaris H. VAN MAZ1JK te Sluis, te wiens kantore volledige inschrijf- biljetten moeten worden inge leverd vóór 7 Mei 1932. moeten hun keel beschepnfen tegen het gevaar van ontsteking en hoest. Wrigley's kauwen werkt antiseptisch, bevordert de speekselafscheiding, zoodat de keel niet droog wordt. Wrigley's houdt de tanden en mond schoon, zuivert de adem en is goed voor maag en spijsvertering. Boven dien „na een stukje Wrigley's smaakt de volgende sigaar of sigaret des te beter." Twee soortenP.K. (zuivere pepermunt- smaakj en Spearmint (pittige kruizemunt- smaak) 5 cent per pakje. HM-7 Door verandering onzer zaak DORPSSTRAAT 36 wil ik een ieder in de gelegenheid stellen Diegene, die een gulden besteedt, heeft kans op een van onze twintig stuks prachtige prijzen. De prijzen zijn verdeeld als volgt: Heerencostuum, Damea- apon, Pluche Tafelkleed, Wandkleed, Theetafelkleeden, Bloemtafelkleeden, Heerenpet, Loopera, Heerensokken en -Kousen. Deze prijzen gelden vanaf dp- heropening 9 April tot 9 Mei. Maak van de groote kans gébruik en kom naar de nieuwe zaak Wij verkoopen altijd het scherpst. zooals: Gazelle Union Magnee, Fongers en ook goedkoopere merken. Steeds in voorraad: Electr. Lantaarns, Stuurtasschen Kindertnandjes, Kinderduo's, Enz. Aanbevelend, Maar dan een GOEDE BRIL. Opticus SCHROOTE zorgt er voor. lederen Woensdag van 3—5,30 uur in het Hotel ADRIAANSEhf te Bres kens te-Spreken. (Firma Sanderse <en Co.) Vreemd G|ld. Effecten. Coupons. Rekening-Courant. Deposito's Assurantie's.

Breskensche Courant | 1932 | | pagina 4