een dienstmeisje Wcelig. Algeheel opia lusUri's 2». ceits MelK-cliccnlaile-reeiijes 13 Bensdorp's Ontbijtcacao. Bensdorp's Ontbiiteaeao. 5 Muf CiST Binnen- en Buitenlanklie Granen, Veevoeder enz,, b, een woonhuur, schuur en tuin 0.80 0.421 0.18 0.10 De Nedeilandsche Spaaikas Mamleïsbcrlcliten. Advertentiën. 19e veiling van a. een Woonhuis, De geurigste en smakelijkste choco lademelk wordt bereid met Besleit daarom Uw winkelier uitsluitend een bus 2 pond bus 1 pond bus l2 pond bus 1 ons bus l9 ons bus Bensdorp's Manoeuvre Chocolade overtreft alles. Prijs cent per reep. Feluza. In voorraad Engelselie kolen. Ruhr Smee Antraciet Geklopte Gascokes. Ongeklopte (om te eten) zijn overheerlijk en zeer voedzaam on versterkend voor Uw kinderen. den arbeid in do werkplaats, maar tel- tons als er een van do gezellen kwam, stoof hij naar do trap; dadelijk daarop ging hij dan weer terug, zeggende Nee, jou moot ik niet hebben. De gezellen vertelden dit den patroon die intusschon 's middags togen twee uur met zijn zoon naar de werkplaats ging. Zij kwamen boven en nauwelijks was de zoon in de nabijheid van T. ge komen, of deze gooide zijn plamuurmes weg, trok eon z.g. Zweedschen dolk, aan beide zijden scherp geslepen, en viel den jongen Senft aan, wien hij steken toe bracht in armen en borst en ook in de lies. De heer S. schoot toe, om zijn zoon te ontzetten. Hij werd door T. aan- gegrepon en op een loodwitton geduwd. T. bracht hem toen sneden toe in het gezicht, in de borst, een Stal steken in den rug en een snede in den buik. Deerlijk gewond werden beiden naar huis gebracht. Men vreest het ergste. Hoogwatergetij Breskens. voorm DAGEN. 2.01 2.38 3.14 Woensdag 1 Maart 1.37 Donderdag 2 2.14 Vrijdag 3 2.50 Woensdag 1 Mrt. Zonsondergang 5.39. Voer- en rijtuigen en rijwielen moeten dus 6.09 's av. zijn verlicht. Nieuwe Maan Woensdag 1 Kaart vm. 12.51 u. IJzendijke, 25 Febr. Nieuwe tarwe Rogge Wintergerst Zomer Erwten Haver Paardeboonen f 9.50 a f 10.50 f 6.- a f 6.50 f 8.50 a f 9.- f 8.25 a f 8.50 f 14.50 a f 15.50 f 6.75 a f 7.- f 7.- a f 7.25 Rotterdam 27 Febr. Tarwe, per 100 Kg. f 8.50 a f 9.50 Essex f 9.75 a f 11.50 Haver f 7.25 a f 7.75 Bruine boonon f 10. a f 13.25 Aardappelen Z. blauwe f 4.20 a f 4.50 bonte f 3.90 a f 4.10 Z. Eigenheimers f 4.50 a f 4.75 Fr. f 4.25 a f 4.75 Veemarkt. Koeien en Ossen 34 tot 40 e., Kal veren 50 tot 60 c., Schapen 24 tot 28 c., Lammeren tot c., Varkens 27 tot 28 ct., id. voor export 26 a 27 c. alles per 1I2 K.G. Koers van het geld. België 100 fr. f47.70 Eng. 1 pd. St. f 12.09 N-Am. 1 Dollar f 2.44 Ondergeteekende bericht, hij een ZAAK heeft geopend in hopende door eene nette, accurate be diening zich 't vertrouwen waardig te maken. Onder beleefde aanbeveling, Breskens. L. BRUIJNOOGE Wz. l,.«uuuvu behoeve A. SALOME Az., en paald op 11 Moi e.k. zal De Notaris H. G. Hammacher to Groede is voornemens om op ten verzoeke van P. A. VAN HOUTE, metselaar te Breskens, in het open baar te verkoopen 1 o des namiddags te 2 ure, óp den -*• 'dijk benoorden het dorp Breskens bestaande in PLANKEN, BALKEN, RIBBEN, enz., verder eene partij IVletselaarsgereedschap pen, alskolders, sparren, stelling- deelen, meshouten, touwwerk, lad ders, mortelbakken, kelderwind, klei ne gereedschap, benevens een partij tje dakpannen en plavuizen, rto des namiddags te 5 ure, in het koffiehuis van W. Pleijte te Bres kens, in eene enkele zitting: met PAKHUIS on \SCH UURTJE te Bres- vi kens op het dorp, aan den Zeedijk, en den Achterweg, Sectie D nos 1699 en 1731, waarvan het huis en schuurtje in huur is hij J. Notebaart tegen f 4.50 's maandste aanvaarden huis en schuurtje bij einde huur, pakhuis terstond Da betaling koop- prijs te Breskens in den Elisabethpolder, Sectie D nr 1458, groot 9 aren 40 centiaren te aanvaarden bij betaling koopprijs, uiterlijk 8 April e.k.hier bij kan in pacht volgen ongeveer i/2 hectare WEI- en BOUWLAND. Betaling van den koopprijs 27 Maart 1911. Wegens vertrek naar Noord-Amerika. De notaris W. C. de Smcdt te Schoondijke zal op Woensdag 8 Maart 1911, des namiddags half twee uur, ten huize en ten verzoeke van Florimobd DE WIND, aan de Hooge Menne, onder Groede, in het openbaar verkoopen nieuwe kleerkast, broodkast, tafels, stoelen, spiegels, schilderijen, lampen, wekkerklok, regulateur- jklok, vogelkooi, 6 kabinetkom men, geleierd-, glas- en aardewerk, zoo goed als nieuwe naaimachine (merk Singer), ledikant, kapokbed met toebehooren, kinderstoel, kleerkist, ka chel, koolbak, doofpot, petroleumstel, stoven, ketels, melk- en wateremmers, diverse tobben, spekrek, lantaarn, bak en ovengerief, arbeiders- en timmer gereedschap, kruiwagen, groote partij brandhout, waaronder 1000 harde blok ken, 600 mutsaards, 200 staken en persen, eDZ. VOORTS: een zoo goed als nieuw damesrijwiel, met lantaarn, 2 loopvarkens, 1 geit dik van lam, 9 jonge kippen, een par tij spek en vet, een partij eet- on plantaardappelen, koebeeten, steenkool enz. Koopen beDeden 3.— contant, overige op 3 maanden, ƒ1.50 De Notaris H. G. Hammacher te Groede is voornemens om op Dinsdag 28 Maart 1911, des namiddags te 2 ure, ten verzoeke en voor het woonhuis van F. A. VAN HOUTE, in den Elisabethpoldor, ge meente Breskens, in het openbaar te verkoopen 1 linnenkast, 1 dames-secretaire, 2 tafels, 17 stoelen, 2 leuning stoelen, buiskachel, keukenka chel, 3 lampen, 3 petroleum stellen, 6 stoven, toonbank dito, ge wichten, maten, trapnaaimachine, 2 mansrijwielen, Amerik. trapladder, 2 pluimen bedden, 1 kapokbed, alle met toebehooren, 2 kruiwagens, spaden, schoppen, rieken, metselaars- en tim mermans gereedschap, bijl, geleierd-, glas en aardewerk, koper-, tin-, ijzer en blikwerk, en verder huisraad. VOORTS: 2 zeugvarkens, 3 schapen, konijnen met hok, 40 kippen, 16 eenden, 1 gans (wijfje) kiekenhokken, spek- en inmaaktobbon, staken, persen en erw- tenrijs, kleine egge met ijz. tanden, eene partij blokken, mutsaards en spaanders, oude dakpannen, aardappo- len en hetgeen meer zal worden ge veild. Koopen beneden 3 contant te be talen. Wegens vertrek naar N.-Amerika. De Notaris W. C. de Smidt te Schoondijke zal op Zaterdag 4 Maart 1911, des nam. half 2 uur, ten huize en ten verzoeke van JOHs. DE WIND, aan den Tragel onder Schoondijke, in het open baar verkoopen fiftSfen kasten, tafels, stoelen, spie- jyffi. §elsi lampen, hangklok, buis- kleine kachel, kinder wagen, ledikant, diverse tobben, wasch bord, ketels, geleierd-, glas- en aarde werk, emmers, juk, zeer goede krui wagen, arbeidersgereedschappen, ijs- slede, koelvat, worstbak, kettingen, kliefhamer, bijlen, timmergereedschap, groote partij planken, balken, persen, brandhout, 80 bossen riet, een goed kruisnet, delflaarzen, lijn met stekken 2 mutsaardpaarden enz. VOORTS loopvarken, 1 jonge geit dik van lam, jong melkschaap dik van lam, 1000 Kilo koebeeten, partij steenkool, kui- kenshokdeD, kuikenmand, partij gaas. KoopeD beneden f 3. contant, overige koopen op 3 maanden. Mevrouw HAMMACHER te Groede vraagt aanstonds voor NOODHULP, tot Mei a.s. gevestigd te AMSTERDAM. Kapitaalvorming in 12 jaar, door stor tingen gedurende 10 jaren vanaf f 2,50 per maand. Uitzet- en Studiebeurzen. Actieve Vertegenwoordigers(sters) ge vraagd zeer loonende provisio. Brieven aan HENRI M. WURFBAIN te Breda. Direct van het bijkantoor voor de Zuidelijke Provinciën. Denk er om, ik heb weer een partij prima, prima CARBID ont- vangen. P Ongeëvenaarde kwaliteit. Let op het merk ca p <1 o «J N P ca g Geen andere merken' alles Feluza. '•j? Wanneer u deze Carbid, welke door mij gegarandeerd wordt, een jaar gesloten wegzet, dan is er to- 5 taal nog geen schade op, 't welk ja je met de meeste Carbid-soorten niet kunt doen. Aanbevelend, M. DE FEIJTER, Groesche Rijwielhandel. BRESKENS. AANBEVELEND, VROON.

Breskensche Courant | 1911 | | pagina 3