Axel krijgt zendstation elektronisch navigatiesysteem voor mammoettankers Snuif en wrijf A M Nieuws uit Axel FILMVOORSTELLING IN ,,'T TREFPUNT" Woensdagavond maakten de aanwezige be jaarden in het dienstencentrum ,,'t Trefpunt" een trip door eigen land, al was het dan ook via een filmvoorstelling. Mevr. Versteeg heette alle bejaarden hartelijk welkom en in het bijzonder Mevr. F. Hetebrij die deze avond voor de declamatie zorgde. Allereerst werd een bezoek gebracht aan de Aalsmeerse bloemenveiling, waar de prach tige bloemenhallen in ogenschouw werden ge nomen. Ook werd na de pauze de mooie natuurfilm in kleuren „De Hoge Veluwe" vertoond. Hier zagen we ook de prachtige natuur in eigen land. Ook de declamatie van Mevr. F. Hetebrij werd aandachtig beluisterd. En dat deze zeer op prijs gesteld werd, getuigde wel de grote stilte in de zaal. Het was dan ook weer een zeer geslaagde avond voor alle „Trefpunters". BOTSING Zaterdagmorgen om kwart voor tien is op de Hulsterseweg J. M. uit Axel met zijn bromfiets tegen de achterzijde van een stil staande personenauto van W. van B. uit Voorburg gereden. M. had klachten over zijn hoofd en is na behandeling door dokter Kok naar huis gebracht. De bromfiets werd ver nield, de auto liep aan de achterzijde flinke schade op. KOP-STAART-BOTSING Op de rijksweg Axel - Sluiskil ter hoogte van de NSM is een kop-staart-botsing gebeurt, tussen twee personenauto's waarbij beide auto's zwaar werden beschadigd. De heer A. D. uit Terneuzen, rijdende in de richting Sluiskil, bracht zijn auto tot stilstand. De achteropkomende auto, bestuurd door me vrouw C. M. L.-K. uit Philippine bemerkte dit te laat en botste tegen de stoppende auto op. Persoonlijk letsel deed zich niet voor. Kerkdiensten ZONDAG 25 JANUARI 1970 Ned. Herv. Kerk 8.45 uur en 10.30 uur Ds. Verheul Geref. Kerk (Kerkdreef) 10.00 u. en 3.00 u.: Ds. A. Veefkind Geref. Kerk (Pironstraat) 10.00 uur en 15.00 uur Ds. L. J. Schalekamp, Vlootpredikant te Hilversum. Geref. Gemeente 10 uur en 3 uur Lees- dienst. R.K. Kerk H. GregOTius de Grote, Walstr. 29 Zaterdag 19.00 uur H. Mis Zondag 8.15 - 9.30 - 11.00 uur H. Mis Weekend-diensten ARTSEN 24 - 25 januari Dokter Boor TANDARTSEN 24 - 25 januari P. A. van Mieghem, Scheldekade 58, Terneuzen. tel. 2685. Spreekuur zaterdag 10 - 10.30 uur en 18.00 - 18.30 uur zondag 12-12.30 uur Uw verkoudheid vu neus, keel of borat wei; met Dag Stoel naast de Tafel Voor een matig bezette zaal in „de Halle" bracht dinsdagavond de Nieuwe Komedie de voorstelling „Dag Stoel naast de Tafel", een collage uit het werk van de Vlaamse dichter Paul van Ostayen. Samensteller-regisseur Cor Stedelijnck en de Nieuwe Komedie zijn er o.i. wel in geslaagd een knappe weergave te geven van Van Ostayen en het geheel werd ook technisch goed gebracht. Voor het overige geloven wij dat het oordeel van de bezoekers over deze voorstelling sterk uiteenlopend was, maar dat het merendeel toch een bezoek aan een toneelvoorstelling brengt met andere verwachtingen. Het pu bliek in onze omgeving is stellig nog steeds het meest gecharmeerd voor een charmant en vlot toneelstuk, dat een prettige ontspan ningsavond in de goede zin van het woord garandeert. Bij het brengen van experimenten zal men toch vooraf bewust rekening moeten houden met een geringe belangstelling, waar mee o.i. noch de plaatselijke organisatoren, noch de stichting Cultuurspreiding Zeeland die met grote subsidies werken moet gediend zijn. In Axel zullen lange slanke zendermasten en een zondergebouw verrijzen in het kader van de aanleg van een elektronisch plaatsbepa lingsysteem voor de scheepvaart. Dergelijke masten en gebouwen, zullen ook worden ge bouwd in Heiloo en Gilze-Rijen. Deze drie punten zijn na twee proefopstellingen met mobiele apparatuur gekozen. Vanuit de drie punten zal over een groot deel van de Noordzee een net van radiosignalen worden uitgespreid, met de hulp waarvan de scheepvaart kan navigeren. Onder andere is dit net bestemd voor de mammoettankers, die de geul naar Europoort moeten invaren. Ver der is dit plaatsbepalingsysteem nodig voor de waterstaat en het kan ook nuttig zijn voor de visserij, luchtvaart, olie-exploratie en der gelijke. Het navigatiesysteem - het radioplaatsbe- palingsysteem - is speciaal voor de Rotter damse situatie ontwikkeld en werd ruim twee jaar lang beproefd. Het systeem komt - een voudig gezegd - hierop neer als men op enige afstand van elkaar gelijktijdig drie steentjes in het water laat vallen, zullen de 1 cirkels die daarna over het wateroppervlak uitwaaieren, elkaar kruisen. Op dezelfde wijze, maar nu onzichtbaar, zul len in de ether de signalen van de drie zen ders cirkelvormig over de Noordzee uitwaaie ren en elkaar kruisen. Door deze kruispunten met elkaar te verbinden, krijgt men een pa troon van hyperbolen, die de zee-oppervlakte verdelen in denkbeeldige sectoren. Via de be staande en op de meeste schepen aanwezige apparatuur kunnen deze sectoren zichtbaar worden gemaakt. Iedere gezagvoerder van een mammoettanker kan dan bepalen in welke sector zijn schip zich bevindt en wat de positie van zijn schip is ten opzichte van bijvoorbeeld de as van de geul. De nautische problemen van de zeer grote tankers, die Rotterdam naderen, beperken zich niet tot het bevaren van de geul. Zowel in de aanlooproute als bij het koersen door het Nauw van Calais dient zorgvuldig te worden genavigeerd. Praktijkmetingen aan boord van de verschillende tankers, waartoe meermalen in Calais een meetgroep van rijkswaterstaat aan boord ging, hebben onder meer uitge wezen dat de golfslag nog veel invloed uit oefent op de bewegingen van het schip. Men probeert thans de wetmatigheden van het golfpatroon van de Noordzee op te sporen. De eerste gegevens hiervoor zijn bij rijkswater staat reeds binnengekomen. Beurtmelder bij telefoondienst district Breda De telefoondienst van het district Breda heeft een zogenaamde „beurtmelder" in bestelling, zo als die reeds bij verschillende andere dis tricten in gebruik is. De beurtmelder is be stemd voor de dienstnummers van de tele foondienst, die op de voorkant van elke tele foongids (voor de accolade „kosteloos") staan vermeld. Hij geldt speciaal voor de nummers „000" - aanvraag van interlokale en inter nationale gesprekken - en „008" van in lichtingen. De beurtmelder wordt door de telefoondienst ingevoerd om eventuele ergernis bij de abon nees, alsook het onoordeelkundig gebruik van de dienstnummers te beperken. Wanneer iemand namelijk een dienstnummer draait krijgt hij via de telefoonhoorn de be kende „vrijtoon" te horen. Dit gebeurt óók wanneer de dienstdoende telefonistes allemaal bezet zijn. De verbinding met de abonnee wordt in dit geval niet afgebroken, maar zijn melding wordt door een ingenieuze appara tuur op een „wachtveld" geplaatst. De abonnee, die hiervan onkundig is, meent soms dat de telefonistes weigeren zijn melding op te nemen. Dit is niet het geval. Hij moet echter wel zijn beurt afwachten. De beurtmelder nu gaat de abonnee, via een ingesproken geluidsband, meedelen hoeveel wachtenden er nog vóór hem zijn. Vooral in drukke telefoonuren kan dit voor de betrok kene belangrijk zijn. Het gebeurt echter nog vaak, dat iemand, die niet weet dat zijn melding op het wachtveld staat, ongeduldig wordt en de hoorn op de haak legt om daarna opnieuw het gewenste dienstnummer te draaien. Het noodlottige ge volg is, dat hij dan met zijn melding weer helemaal achteraan komt in de rij van wach tenden op het wachtveld. Zolang de dienstmelder nog niet in gebruik is kan men - wil men zo snel mogelijk ge holpen worden - dus het best zijn beurt af wachten, ook al krijgt men niet direkt ver binding met de telefonistes. Stichting Dierenasiel doet beroep op Z.-Vlaamse Gemeenten Het bestuur van de Stichting Dierenasiel Zeeuwsch-Vlaanderen heeft zich tot de ge meenteraden in dit gebied gewend met het verzoek een financiële bijdrage te verlenen aan de bouwkosten van het asiel. De sticht- tingskosten van het dierenasiel, dat in Ter neuzen gebouwd zal worden, bedragen 135.000,-. In het gebouw is een flat voor de beheerder opgenomen waarvan de kosten 25.000 be dragen. De stichting wil door het organiseren van activiteiten een aanzetkapitaal van 25.000 bijeen brengen. Voor de resteren de 110.000 doet de Stichting een beroep op alle gemeentebesturen van Zeeuwsch- Vlaanderen. Indien gedurende tien jaar een jaarlijkse subsidie van dertien cent per in woner wordt verstrekt, kan de bouw van het dierenasiel, waaraan in Zeeuwsch-Vlaanderen grote behoefte bestaat, zonder bezwaren wor den verwezenlijkt. Er wordt geen beroep op de gemeenten ge daan voor bijdragen in de exploitatiekosten van het asiel, omdat door het ontbreken van kapitaalslasten van het gebouw een sluitende exploitatie tot de reële mogelijkheden be hoort. MUTATIES BEVOLKING Gehuwd Koewacht BOTSING Zaterdagmiddag omstreeks half een moest R. E. M. van P. uit Koewacht op de Prins Hendrikstraat met zijn personenauto afrem men voor een voor hem rijdende bestelauto, waardoor hij dwars op de weg kwam. In tegenovergestelde richting kwam de per sonenauto bestuurd door mevrouw A. J. de G.uit Moerbeke (B.), botste tegen de auto van P. op en belandde in de naast de weg ge legen sloot. Beide auto's werden zwaar be schadigd. Geen presoonlijk letsel. AXEL t/m 31 december 1969 Geboorten 2 dec. '69 Dophemont, Ylse M. A., Baohstraat 39; 9 dec. '69 Verstraeten, Ingeborg E. A., Wilhel- minastraat 20; 14 dec. '69 de Waele, Edwin, Wil- helminastraat 46; 25 dec. '69 Vermast, Leonardus U. J., Bemhardstraat 44; 7 dec. '69 van den Ber gen, Tanneke M., Joost de Moorstraat 45; 7 dcc. '69 van Espen, Karin, Polenstraat 26; 9 dec. '69 Timmers, Maria D., Koestraat 4; 21 dec. '69 Olie-1 bek, Marie L., Baohstraat 51; 23 dec. '69 van de Velde, Dini A„ Magrette 50; 26 dec. '69 Koek koek, Leuntje J„ Robertstraat 28; 29 dec. '69 Es- selbrugge, Barbara, Kanaalkade 19; 28 dec. '69 de Pooter, Cornelia H., v. Gistellelaan 87; 1 dec. '69 de Klerk, Yvette C., Gen. Meijerstraat 31; 2 dec. '69 van Deursen, Rachelle, Gerbrandylaan 8; 11 dec. '69 Janssen, Astrid, Gerbrandylaan 5; 23 dec. '69 Zandstra, Patric, A. A., Bankertstraat 5; 12 dec. '69 van den Meersschaut, Kathy M. N., Roo- seveltlaan 39. Overledenen 5 dec. '69 Lippens, Camillus, Rooseveltlaan 1; 20 dec. '69 Lootens, Edemondus A., Bankertstraat 22; 25 dec. '69 Cleijman, Anna M. ev. Vervaet, Pironstraat 7; 18 dec. '69 Dieleman, Jacobus, Bem hardstraat 5 enb.; 25 dec. '69 Rinn, Anthonie, Mo- zartstraat 21; 29 dec. '69 Zegers, Cornelia ev. Sijs, v. Gistellelaan 64. 12 dec. '69 de Bilde, Cor Nelis (van Hontenisse) en Scholter, Marlies A. T„ Bachtstraat 23; 19 dec. '69 Mahu, Felix A. M. en Overdulve, Geetruida, P. Paulusstraat 21; 19 dec. '69 Peeters, Georges C. E. (van St. Jansteen) en van de Velde, Tilly E.; 19 dec. '69 Lion, Franciscus I. A., Noordstr. 31 en Lipjes, Saar M.; 19 dec. '69 Harms, Jan P. (Terneuzen) en Meijer, Catharina M.; 12 dec. '69 Haak, Adriaan (Terneuzen) en Leunis, Sara M.; 19 dec. '69 de Groote, Comelis W. (Terneuzen) en Cleijman, Cecilia E. L. M.; 24 dec. '69 Wegge- mans, Berend A, (Winterswijk) en Vermeulen, Johanna S., (Crijnssenstraat 1); 4 dec. '69 Buijze, Simon (Terneuzen) en Verduijn, Suzanna H.; 19 dec. '69 Bareman, David C. (Terneuzen) en Cap- pon, Debora C.; 10 dec. '69 Basting, Pieter J„ (Hulsterseweg 61) en Verplanke, Maria C. Verhuizing binnen de gemeente de Ridder, Albert P. M. met echtg. van Robertstr. 49 naar Julianastr. 7; de Vos, Polydorus A. met gezin van Robertstr. 65 naar v. Gistellelaan 13; Korstanje, Pieter van Mozartstr. 10 naar Robert straat 29; Feijen, Marcel C. M. met gezin van Villapark 78 naar Churchill-ln 11; van Rumste, wv. Groothaert, Johanna M. van de Ruijterstr. 13 naar Rooseveltlaan 1; de Waele, Johannes P. met echtg. van Pootersdijk 14 naar Nieuwendijk 49; van Stevendaal, Gerardus A. met gezin van Bui-- tenweg 74 naar Robertstr. 54; Caessens, Leonardus F. met gezin van Bernhardstr. 44 naar Gerbrandy laan 10; de Kraker, Johan C. van Bernhardstr. 44 naar Gerbrandylaan 10; Vonk, Antonius F. H. met gezin van Gentsevaartstr. 35 naar Robertstr. 15; de Waele, Wilhelmus P. met gezin "van Verdi- straat 11 naar Singelweg 95; van den Bergen, Al- phonsus F. van Nieuwendijk 64 naar Rooseveltlaan 1; van den Hout, Jan met echtg. van Schuttershof straat 5 naar Kanaalkade 78; Breepoel, Petrus J. van Hulsterseweg 25 naar Magrette 26; Hobbel, Ary van v. d. Moerestr. 18c naar v. d. Moerestr. 20d; Overdulve, wv Comelissen, Leuntje C„ van Sasweg 1 naar Rooseveltlaan 1Dieleman wv Dieleman, Elisabeth, van Buitenweg 50 naar Ka-1 naalkade 135; Lipjes, Sara M., van Villapark 21 naar Noordstraat 31; van Tatenhove, Jan mte echtg., van Magrette 4 naar Oudeweg 51; de Putter, M., van Beoostenblijsestr. 13 naar Be- oostenblijsesetr. 13a; de Feijter wv Verplanke, Neeltje, van Hulsterseweg 61 naar Beatrixstr. 35; Verplanke, Elizabeth, van Hulsterseweg 61 naar Beatrixstr. 35; Boeije, Reinier met gezin van Graaf Jansdijk 96 naar Singelweg 41; de Jonge, Marinus met echtg., van Graaf Jansdijk 34 naar Beatrixstr. 38b; Overdulve, Geertruida, van Emma- straat 94 naar P. Paulusstr. 21; Verschelling, Le- vinus, van Evertsenstr. 7 naar Kanaalkade 34; Moes, wv Mieras, Neeltje, van Middelhovenstr. 26 naar Rooseveltlaan 1; Mieras, Pietemella M. van v. Middelhovenstr. 26 naar Rooseveltlaan 1. Jac. Catsln. 38; Swagemakers, Romain E. M. van Gen. Meijerstr. 19c naar Westdorpe, Schipholstr. 2; de Vliegere, Robert E. met 4 gezinsl. van West straat 4 naar St. Jansteen, Absdaalsestr. 31; Lion, Franciscus I. A. met echtg. van Noordstr. 31 naar Krimpen a/d IJssel, Vijverln, 84; Westveer, Lou werus A. P., van v. Middelhovenstr. 19 naar Middelburg, Brakstr. 8; van Tatenhove, Cornelia C. met 3 kinderen (geslachtsnaam kinderen Dees), van Magrette 13 naar Terneuzen, Steenkampln. 96; Verpoorten, Jacobus met 2 gezinsl., van Sin- wel weg 95 naar Stavenisse, Kon. Haakonstr. 11; de Visser, Abraham, van Rooseveltln. 1, naar Rilland Bath, A166; Haak, Adriaan met echtg. S. M. Leunis, van Joost de Moorstr. 18 naar Terneuzen, H. Heijermanstr. 29; Willemsen, Lou- rina C., van Kerkdreef 12 naar Rotterdam, West zeedijk 144; van Nierop, Jacobus M. met echtg. van Kanaalkade 113 naar Terneuzen, Diepen- brockstr. 53; Meijer, ev. Harms, Catharina M., van Beatrixstr. 1 naar Terneuzen, Tweede Korte- straat 4; Naeije, Abraham J. F. van Gentsevaart- Vertrokken van Laerhoven, Ferdinandus H. L., van v. d. Moerestr. 20d naar Vugt, Dennenln. 26; Lippens, Maria J. van Schaepmanln. 2, naar Tilburg, Bre- daseweg 570; Loemij, Alexander R. E. met 3 ge zinsl. van Trumanlaan 20 naar Koeweit; van de Velde, ev. Peeters, Tilly E. van Ds J. Scharpstr. 24 naar Sint Jansteen, Hemelstr. 21; Cleijman, ev. de Groote, Cecilia E. L. M. van Weststr. 8 naar Terneuzen, Diepenbrockstr. 129; Verbunt, Joseph met 5 gezinsl. van Wilhelminastr. 48 naar Hulst, straat 37 naar Terneuzen, J. Vermeerstr. 30; de Feijter, Janny A. P., van Spui 25a naar Zierikzee, Appelmarkt 2; Dieleman, Neeltje, van Kruisweg 2 naar Terneuzen, Diepenbrockstr. 41; Cappon ev. Bareman, Debora C., van Bylocquestr. 22 naar Terneuzen, Axelsestr. 43; Hoekstra, Oege met 4 gezinsl., van Zuidsingel 44 naar Ede (Gld), Nwe Kazemeln. 49c; Witte, Adriaan M. met echtg., van v. Gistelleln. 65, naar Sint Maarten, Sport- parldn. 4; Warmenhoven, Pieter J. A. met 3 ge zinsl., van Beethovenstr. 9 naar Krimpen a/d Leek, Visserijstr. 11; Zegers, Levinus, van Pironstr. 30 naar Cadzand, Badhuisweg 3; Dieleman, Suzanna J., van Kruisweg 3 naar Oostburg, Tragelsingel 46; Verduijn ev. Buijze, Suzanna H„ van v. Mid delhovenstr. 54 naar Terneuzen, Diepenbrockstr. 25; Kaya, Abbas, van Julianastr. 4 naar West dorpe, Graaf Jansdijk A 123; Salbacak, Hasan met echtg., van Julianastr. 4 naar Tiel, Kraaf Waltger- laan 156; Purvis, John L. E. met 3 gezinsl., van Westsingel 34, naar Koeweit. Vestiging in de gemeente van Remortel, Maria L. J., Rooseveltln. 1 van Breda Wilhelminasingel 33; Vroom, ev. Groot haert, H. Olivierstr. 31 van De Bilt (U), Prof. Bronkhorsln. 10 en kind Franciscus J., Kerklaan 67; Dijselinck, Gaston R. P. Schuttershofstr. 5 van Hoek, Oud Vlissingen la; Smolenaers, Jessica E. la; D. ev. Dijselijnck Schuttershofstr. 5 van Hoek, Oud Vlissingen la; Dijselijnck, Ronald L. L. Schut tershofstr. 5 van Hoek, Oud Vlissingen la; Dijse lijnck, Erik M. A. Schuttershofstr. 5 van Hoek, Oud Vlissingen la; van Acker, ev. Breepoel, Tilly I. A. Magrette 26 van Westdorpe, Graaf Jansdijk B 56; Knuit ev. Korstanje, Pietemella M. V. Ro bertstraat 29 van Goes, Kloetingseweg 47; van de Bilt, Charles A. J. Robertstr. 9 van H. en Lage Z wal uwe, Ds Jamesstr. 25; de Coninck, Annie M. E. ev. van de Bilt Robertstr. 9 van Hoge en Lage Zwaluwe, Ds Jamesstr. 25; van de Bilt, Bianca R. A. Robertstr. 9 van Hoge en Lage Zwa luwe, Ds Jamesstr. 25; van de Bilt, Marco C. M. Robertstr. 9 van Hoge en Lage Zwaluwe, Ds Jamesstr. 25; van Vorstenbos, Lothar Robertstr. 7 van Emmen, Oude Roswikelerweg 52; Willems, Elizabeth A. M. T. ev. van Vorstenbros Robert straat 7 van Emmen, Oude Roswinkelerweg 52; van Vorstenbos, Lothar F. J. A. Robertstr. 7 van Emmen, Oude Roswinkelerweg 52; van Vorsten bos, Bea E. M. Robertstr. 7 avn Emmen, Oude Roswinkelerweg 52; van Imschoot, Guido O. M. L. Grebrandylaan 13 van Wetteren (België); de Maeseneer, José M. F. Grebrandylaan 13 van Wetteren (België); Slock, Romanus R. Robertstr. 33 van Westdorpe, Graaf Jansdijk A 99; de Vliegher, Lizi M. M. ev. Slock Robertstr. 33 van Sas van Gent, Zandstr. 153; Baetsleer, Mar griet M. ev. van Ham Robertstr. 49 van Ertvelde (België); van Ham, Maria J. R. Robertstr. 49 van Ertvelde (België); Bakx, Franciscus A. P. M. Robertstr. 11 van Bergen op Zoom, Wouwsestr.- weg 65; van Zuilekom, Marcellina ev. Bakx Ro bertstr. 11 van Bergen op Zoom, Wouwsestr.weg 65; Hahelink, Krijn Rooseveltln. 1 van Terneuzen, Tholenstr. 100; Strik, Peter P. Sassing 16 van Alphen a/d Rijn, Korte Conradstr. 21; de Ruijter, Gert J. Magrette 31 van Terneuzen, H. Heijer- mansstr. 55; Kerkhove, Maria ev. de Ruijter Ma grette 31 van Terneuzen, H. Heijermansstr. 55; de Ruijter, Slivia S. Magrette 31 van Terneuzen, H. Heijermansstr. 55; Keukelaar, Cornelia wv. Ris- seeuw Rooseveltln. 1 van Zaamslag, Spui 46; van Driel, Johan Graaf Jansdijk 60 van Zaamslag, Oude Zeedijk 37; Verhage, Suzanna F. ev. van Driel Graaf Jansdijk van Zaamslag, Oude Zee dijk 37; Hovestadt, Adriana E. ev. Hobbel v. d. Moerestr. 20d van Yerseke, Vierstr. 8; Heming, Jan G. Noordpolderstr. salonwagen van Zuidland, Kerkweg 17 salonw.; van der Wel, Maria G. E. ev. Heming Noordpolderstr. salonw. van Zuid- land, Kerkweg 17 salonw.; Benjamins, Renée D. E. Noordpolderstr. salonw. van Zuidland, Kerk weg 17 salonw.; Heming, Carole C. Noordpolder str. salonw. van Zuidland, Kerkweg 17 salonw.; den Hamer, Gilles C. P. Westsingel 66 van Ter neuzen, Axelsestr. 120; Wieringa, Zwaantje ev. den Hamer Westsingel 66 van Terneuzen, Axel sestr. 120; den Hamer, Jacobus Westsingel 66 van Terneuzen, Axelsestr. 120; de Putter, Ebrina A. ev. Verschelling Kanaalkade 34 van Zaamslag, Polderstr. 9; Boone, Maatje L. ev. de Putter Be oostenblijsestr. 13 van Biervliet, Boterzandestr. 14; Bastign, Pieter J. Hulsterseweg 61 van Retranche- ment, N. Ill; Saglam, Neset Julianastr. 38 van Turkije. Aantal inwoners der gemeente Axel op 30 november 1969 8910 op 31 december 1969 8904

Axelsche Courant | 1970 | | pagina 2