op uw autokosten Verzorg uw auto zelf Fa J. C. VINK Fa. J. C. Vink 'i is goea thuiskomen bij een kop lekkere koffie... de kwaliteit die u wenst voor de prijs die u past Voorbeeld uit de Kent-collectie sport- en tennisschoenen: buigzame gymschoen met anti-slip profiel wit en blauw/wit Het werk van de politie in Rotterdam is afwisse lend en sportief, maar ook verantwoordelijk en zelfstandig. Als dit soort werk u aantrekt, komt u dan eens vertrouwelijk praten over de mogelijk heden, die de politie in deze stad van de toe komst u te bieden heeft. 2 juli a.s. van 16 tot 21 uur in het Politiebureau te Goes. 3 juli a.s. van 16 tot 21 uur in het Politiebureau te Vlissingen. Aanstellingseisen: Leeftijd 20 - 28 jaar Mannen 1.73 meter Vrouwen 1.65 meter Ongehuwd m J. Janssen DIERENARTS afwezig van 4 juli t/m 26 juli. Waarnemend dierenarts J. F. DE HAAS, te Zaamslag tel. (0 1153) 366. Rijtoer Ouden van Dagen Zij bedanken de inwoners van Axel voor hun milde gaven, die zij gegeven hebben, om de rijtoer mo gelijk te maken. Voor Uw naar Boekhandel Onlangs verscheen „Verzorg uw auto zelf", een naslagwerk voor onderbond en reparatie van alle merken auto's met zoo tekeningen. De auteur, Heinz Laass, kent de zorgen van de autobezitters. Hoe snel en eenvoudig zijn vele kleine storingen te verhelpen met wat meer technische kennis. In dit boek geen geheim taal, maar alle onderdelen zo beschreven en afgebeeld, dat iedere autobezitter, die zich even in de stof verdiept tot de ontdekking komt dat hij een verrassend aantal reparaties zelf kan uitvoeren. In alle gevallen, waarbij schade zou kunnen ontstaan door zelf doen, verwijst de auteur naar de garage waarvan U de rekeningen na lezing van dit boek beter kunt controleren. Lees dit boek vóór U met Uw wagen naar het buitenland trekt. Wat U daar zelf kunt doen is dubbel ver diend en kostbare tijd gewonnen. Ned. tekst: J. Joppe. Prijs geb. 12,90, de prijs van een kleine reparatie. BESTELBON Zend mij ex. Heinz Laass - Verzorg uw auto zelf 12.90 Naam: Adres: Woonplaats: BOEKHANDEL Markt 12 - AXEL Lekkere koffie: dat is Douwe Egberts koffie, bekend als het. fijnste van de plantages Douwe Egberts koffie wordt op een speciale manier voor u gebrand en is, door de grote vraag, altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar! Fijne Dessert Rood Merk XJ. roum mm KIES UIT DE KENT COLLECTIE De koffie voor fijnproevers, werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.80 De kwaliteitskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.48

Axelsche Courant | 1962 | | pagina 4