Neptune's Daughter Vreemde Lading PHILIPS RADIO -■ Chr. Openbare Leeszaal EEN VULPEN FRMA J. C. VINK, AXEL Het Centrum" Bioscoop Een blijvend practischgeschenk Jacomina M. v. Doorn ,De Betere Slagerij Gebr. Verpoorte 1 Kies Uw EIGEN klankkleur! lekkere koffie.. 100 Dekkleden Zuivere Franse Rozen Brillantine De schrik der Duitse Nazi-bandieten Publieke veiling S. J. L. Ortelee, Parfumerie ,ASARA Heden overleed nog vrij onverwachts naeen smartelijk lijden van enkele maanden mijn geliefde Vrouw Mejuffrouw geb. Dieleman in den ouderdom van ruim 50 jaar. A. van Doorn. Axel. 18 October 1951 Tijdelijk adres |uliana- straat 64. De begiafenis zal plaats hebben Maan dag a s. des nm 2 uur. Telefoon 99 AXEL Zaterdag 20 October aanvang 6 30 en 9 uur en Zondag 21 October aanvang 4,15 uur Esther Williams en Red Skelton, de sterren uit Bathing Beauty, tezamen in een nieuwe musical Nooit zag U Esther Williams beter, Red Skelton dwazer, Ricardo Montalban romantischer. Roman tiek, zang, dans. humor, show en waterballet wisselen elkaar in snel tempo af. De film voor iedereen Toegang 14 jaar Veel dank voor de geluk wensen op mijn 80e jaardag Tevens mijn hartetijke groe ten. Mej. J. Dregmans Krabbendijke, Oct. 1951. PAARDEN -RUNDVEE. Voor de vlugge en prompte uitbetaling van mijn op 15 October afgemaakte Koe verzekerd bij de Onderlinge Veeverzekering Maat schappij te Hulst, betuig ik hiermede mijn welgemeen- den dank. Ieder Paarden- en Veehou der kan deze Mij ten zeerste worden aanbevolen. J. P. Dieleman. Axel. 16 October 1951. Zondag 21 en Woensdag 24 Oct aanvang 8 uur Clark Gable en Joan Crawford in een film zonder omhaal of sentimentaliteit Neeen bannelingen ontvluchtten de hel een cynische en wrede Clark Gable, Joan Crawford als zijn waardige partner. Alle menselijke passie gebotvierd op een vlucht uit het bagno. Toegang 18 jaar Ook voor Uw boterham Gevraagd 2 nette kostgan gers. Adres Bur. v. d. blad. Te koop prachtige Winter appels Cox d'Orange en Jonathan bij A. Murre, Coegorsp, 0 31, bij Sassing Gevraagd voor Westdorpe een Agent. Brieven aan: Wouda s Zaden Oranje woud sinds 1879. Ook zijn nog enige omliggende plaat sen vrij. Rookvlees, Rauwe ham, Gekookte ham Saucise de Boulogne, Snijworst, Gekookt Spek zonder zwoerd, Gevuld ontbijtspek, Pekelvlees, Procureurspek, Bacon, Ontbijtspek, Boterhamworst, Gekookte worst, Hamworst, Gebraden gehakt, Preskop, Leverkaas, Haagse Leverworst, Belgische Paté, Tongenworst, Knakworst (in blik en per bus) enz. Julianastraat 71 Juist de klankkleur van orkest cn instrumenten vormt een aller belangrijkste factor bij het genieten van muziek. Donker of licht, helder of gedempt... dat maakt bij muziek een wereld van verschil uit. Met de Philips-toestellen kunt U deze klankkleur zelf kiezen, regelen en mengen. Dat is pas echt ge nieten van muziek, klassiek of modern, ernstig of luchtig! Vraag Uw handelaar om een demonstratie. Telefoon 245 >«a 1 De zomerzon gaat ons verlaten., de avonden worden langer. We zoeken weer de gezelligheid van de huiselijke haard. Eén van de gezelligste ogenblik ken van de avond, is stellig et moment, waarop genoten wordt van het kopje Op Maandag 22 Oc tober 1951 des n. m. te half drie ure te Hulst in het Klein Patronaat aan de Pierssenstraat. Op Woensdag 24 Oc tober 1951 des v. m. te tien ure te Sluiskil bij café Oscar Stokman Kanaalweg/Spoorstraat Op Woensdag 24 Oc" tober 1951 des n. m. te half drie ure te Ter- neuzen, in lokaal 4 van de oude kazerne aan de Nieuwstraat zul len publiek a contant worden verkocht en Tentzeilen uit En gelse legerdumps in diverse afmetingen gro tendeels nieuw en in prima staat, deze zeilen zijn voor diverse bedrij ven geschikt, b.v. Aan nemers, Betonbouw, Wegenbouw, Landbou wers, Houthandel, Ex peditiebedrijven etc. Bezichtiging één uur voor de verkoop. Deurwaarder de Graaf. Het allerbeste. f 1,35 per flacon. „Het Centrum" Axel Buitengewoon grote filmvoorstelling op Woens dag 23 October, 's avonds om 8 uur, ten bate van het op te richten monument in het voorma lig Duitse concentratiekamp te Amersfoort (Le Bataillon du ciel) in het gehele land uitverkochte zalen. Voorziet U tijdig van plaatsbewijzen. Kaartverkoop en plaatsbespreking op de dag der voorstelling Tel. 99 Het Centrum-theater is gratis ter beschikking ge- j steld, terwijl Directie en Personeel belangeloos hun medewerking verlenen. a s Maandag 22 October HEROPENING van de Kosteloos toegankelijk voor ieder elke avond van 7,30 tot 9 uur. verkrijgbaar vanaf f 7,50 tot f 67,50, allen met garantie en prima 14 krt Gouden pen. yissa'sraasa: y. y.-y. jtif y, PRINS HEN DRIK ST A AT 8 SPECIAAL HERENKAPPER. Bekend om het prima vakwerk. Elke behandeling geschiedt door volwaar dige krachten.

Axelsche Courant | 1951 | | pagina 3