Vil «1-X Hier is de Eoningin der afwasmiddelen: 75# 61# 42# 2^3^^ TIEL goede raad Koopt nu E in vloeibare vorm 7/ct 53'ct Een prodnct der Sunlight Fabrieken ftece&ufe, QOct Ml) Wegens de steeds stijgende prijzen geven wij U de Uw textielgoederen K ■- Neem een doos echte VERKOUDHEID BEKENDMAKINGEN. Aangifte van het verlenen van nacht verblijf aan vreemdelingen. Het hoofd van politie der gemeente Axel maakt het volgende bekend. Ieder, die aan een vreemdeling nacht verblijf verschaft, is verpücht daarvan, hetzij mondeling, hetzij schriftelijk, ken nis te geven aan de Rijkspolitie- Vreemdelingen in het bezit van een paspoort. De aangifte betreffende vreemdelingen welke in het bezit zijn van een paspoort, moet inhouden naam, voornamen, natio naliteit, woonplaats, datum en plaats van geboorte, zonrede, voor zover een Ne- derlandsch visum is verleend; van eerr korte omschrijving van het daarbij be paalde. Deze gegevens behoren te wor den ontleend aan het desbetreffende paspoort. Vreemdelingen niet in het bezit van een paspoort. Is de vreemdeling niet in het bezit van een te zijnen name gesteld paspoort dan moet degene, die nachtverblijf verschaft, hiervan hetzij mondeling, hetzij schrif telijk, mededeling doen onder opgaaf van naam, voornamen, nationaliteit en woonplaats, benevens datum en plaats van geboorte. Deze gegevens behoren te worden ont leend aan de in het bezit van de vreem deling zijnde identiteitspapieren. Vorenbedoelde kennisgevingen moeten geschieden a. door hen, die er hun beroep van maken om personen nachtverblijf te verschaffen binnen 24 uur b. door andere personen binnen de 24 uur. Hij, die er zijn beroep van maakt aan ersonen nachtverblijf te verschaffen, is ovendien gehouden zorg te dragen, dat bovenbedoelde gegevens in het register, bedoeld in art 438 van het wetboek van strafrecht, ten aanzien van vreemdelin gen, wie hij een onderdak heeft ver schaft, worden aangetekend. Overtreding van het vorenstaande wordt gestraft met hechtenis van tgn hoogste een maand of geldboete van ten hoogste vijfhonderd gulden. Axel, 15 Januari 1951. Het hoofd van politie, Van Oeveren. BurgemeeSte1' en Wethouders van Axel maken bekend, dat bij beschikking van 15 Januari 1951 de Qp 13 Februari '48 aan de Zeeuwsch-Vfaamse Tramweg Mij N.V., gevestigd te Terneuzön, overeen komstig artikel 32 der Wet Autovervoer Personen, verleende vergunning voor uit voering van groepSvervoer binnen deze gemeente voor het vervoeren van kerk gangers op de R.K. feestdagen én Zon dagen, is verlengd tot en met 31 De cember 1952. Deze verlenging treedt in werking met ingang van 21 Januari 1951. Axel, 16 Januari 1951. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De secretaris, De burgemeester, Maris. Van Oeveren. ADVERTENTIES De Heer en Mevrouw Schiltman de Vries danken bierbij voor de vele goede wensen ter gelegenheid van de jaarswisseling ontvangen en bieden hierbij wederke rig. hun beste wensen aan. Axel, Januari 1951 ?A A l deze artikelen dragen de naam M ij. de Betuwe, Tiel" - (Flipje, het fruithaasje van Tiel.) Dit is voor U een waarborg voor con stante, ideale kwaliteit. Flipje heeft goed nieuws voor de Nederlandse huisvrouw:, prijsverlaging van zijn jams en zijn appelstroopDie zijn nu nog goedkoper geworden. Natuurlijk blijft de fijne kwaliteit dezelfde: de ideale kwaliteit van de Mij. de Betuwe! Het is be kend dat jam en appelstroop reeds een goedkope boterhamjj belegging waren. Nü worden zij dus nog goedkoper. Presteert 50% meer! 't Schuimt rijk! U heeft minder nodig, U werkt goedkoper! Oiterst saebt voor de handen Heerlijk frisse gear! Ook dit maakt het afwassen tot een genoegen Geen schrale handen meer na de afwas Dit prachtige, nieuwe product staat onder volledige garantie van Je Sunlight Fabrieken. Uw win celier heeft het. Talrijke gebruiksmogelijkheden Prijs slechts Vatenwas, allerlei schoonmaak werkjes, tapijten reinigen enz. Hèt middel voor het wassen van wol en zijde! Onze kwaliteiten zijn Uw voordeel maar dan bij NOORDSTRAAT 31 AXEL P> A. S T I L L E S TEGEN AIKAUVRU* k. A/ff S VLUCHT GARA Hel nieuwe vloeibare Presto komt uit hetzelfde gezin als Presto in poedervorm, het populaire afwas middel, dat A 27 ct. per royaal pak ver krijgbaar is. 154 A. LION, TEXTIEL 1

Axelsche Courant | 1951 | | pagina 3