De schijn gered. uoedgeslacxgae rmkst@r dagen. en v&i&etent de fuiid UIT ONZE OMGEVING. Eindfe Chi> Landbouwschool. Donderdag 25 Mei was het eindles in de Chr. Lagere Landbouwschool te Axel. De voorzittetr C. de Putter opende aeze les met Schriftlezing en gebed en heette de aanwezigen hartelijk welkom. Aanwe zig waren het bestuur de Commissie van Toezicht, de heer Ir. J. Versteeg, Rijks consulent te Goes en enige belangstellen den- Later voegden zich hierbij Ir. H. Steur van Middelburg, diens broer en de Edelachtbare Heer Burgemeester van Zaamslag. Van het gemeentebestuur van Axel was bericht van verhindering inge komen- Hierna verkreeg de heer K- Booij het woord, die de leerlingen van de derde klas vragen stelde- Van deze klas konden drie leerlingen niet bevorderd worden- Daarna was de vierde klas aan de beurt cjm de laatste les van de vierjarige cursus jnee te maken- De leerlingen hiervan wer den ondervraagd door de Heren K- Booij en Ir- J- Versteeg. Het resultaat was, dat aan alle leerlingen het diploma kon^ wor den uitgereikt- Hun namen zijn J- K. van Caüsand, C- Bareman, M- Murre, en A. Brandes te Axel; A- A. Dieleman JJz. en P. A. Riemens JJz te Hoek; A. D. Dek ker DEz. en E- A. de Putter Fz- te Zaam-i sag; L- K. M. van Megroot tP Zuiddorpe en M- Koster en J. Schieman Jz. te Philip pine. De heer C. de Putter feliciteerde alle leerlingen met het behaalde diploma en ook de aanwezige ouders. Hij wees de leerlingen er op om door verdere studie zich meer en meer te bekwamen voor de taak, die ©en Christelijke boer straks wacht- Dhr. Booij bracht hij dank voor het gegeven onderwijs. De heer Ir. J. Versteeg deelde de diplo ma's uit- Hij wenste de leerlingen geluk met het behaalde succes en zei, dat er tal van mogelijkheden waren voor de gediplo- Imeerden zich verder te ontwikkelen. Ik denk. zei spreker, aan het lezen van vak bladen, het volgen van een winterschool, imaar ook aan een cursus voor volwas senen, waaraan je nu ook moogt deelne men- Ofschoon de diploma's niet met het zelfde predicaat worden uitgereikt 2 zijn er „met lof" 2 met „zeer goed", 2 met „goed" en 5 met „voldoende"' be hoeft dit niet te betekenen, dat de laagst gewaardeerde nu ook in d'e praktijk het iminst slagen zal- Dat kan wel eens heel anders uitvallen- Maar de hoofdzaak is, dat je het geleerde in pracktijk brengt. De heer Booij feliciteerde hij met het be haalde resultaat- Nog voerden het woord de heer Joh. J. Dieleman als voorzitter van de Comissie sie van Toezicht, de heer E. Dekker voor de oud-leerlingen en J. K. van Cadsand namens de leerlingen- De laatste bood na- frnens deze de heer Booij een stoffelijk blijk van waardering aan. De Burgemeester van Zaamslag zei met genoegen op deze eindles aanwezig te zijn geweest en van de resultaten van het on derwijs te hebben mogen horen- Spr. vond het prachtig, dat in een landbouwstreek als hier zulk een onderwijsinrichting aan wezig is en dat ook meerlingen van zijn ge- fnieente dit onderwijs volgen. Hij felici teerde leraar, leerlingen en ouders met die behaalde resultaten- Nadat de heer Booij alle sprekers had beantwoord sloot de voorzitter deze eind les met dankgebed. Gevonden Voorwerpen, Portefeuille met vulpen, P- van Hoorn, Buitenweg 92. Een zonnebril, Walstraat t. feuilleton. Naar liet Frans van PIERRE FRONDAIE. 36) Toen dwaalde hij door de stad en zocht iemand om een partij mee 3© boksen. LIij was door drift in opschudding gebracht en drie dagen lang hield hij niet op met drin ken- Hij beledigde het personeel. Toep hij ontwaakte was hij weer helder. Hij be sloot om zich te wreken en bestudeerde de toestand stelselmatig. Hij twijfelde niet meer aan de volledige zegepraal van de tninnaar- Hij was Overtuigd, ,|at lady Üs- will alles van hem wist, t°t zijn armoede toe. Hjj dacht dat zjj hem gevolgd was om er hem uit te redden, en in haar rijk dom op die arme nachtvrouwen geleeky die zich troosten over haar afkeer met d? vreugden van haar hart. Van dag tot dag verhelderde zijn gelaat, en zijn woede kal faterde; want hij wist, dat hij leed ging veroorzaken- Maar wat hij nog niet wist was de manier, waarop hif dit zou doen. Gedurende die tijd hield Georges De- walter, zoals mén zegp zich tot de strijd gereed- Maar langzamerhand zgg hij, zijp geluk tanen. Zijn onrust ontwaakte op nieuw. En Stéphane, in de bedwelming1 Niettegenstaande het vrij gure, maar gelukkig droge weer met een enkele maal zelfs nog een verwarmend zonnetje, was het Magndag weer een drukte als van ouds. Toen de diverse sportgebeurtenissen 'n aanvarjg namen zag men lange tijd een re gelmatige stroom toeschouwers naar de sportterreinen aan de Kinderdijk stromen, die gezamenlijk een menigte vormden a i 6 a 7000 man, terwijl bovendien de speel tuin bijna overbevolkt was met jeugdige Pinkstervieirders. Het concours. De Paardensport die vele jaren niet imeer in deze vorm ten tonele kwam trok ook nu weer zeer veel bezoekers, die ze ker ten volle hebben kunnen genieten van de vaak zeer spannende draf- en vooral van de vluchtkoersen- Een groot aantal paarden, ruim 30, ver schenen als deelnemer aan de start en leverden felle strijd om de eerste plaatsen Jammer was, dat het publiek tpssen de verschillende nummers vrij lang moest wachten, hetgeen vooral bij dit ruwe weer minder aangenaam was. Wellicht zou men kunnen overwegen een volgend jaar op het ruime middenterrein dat vrij bleef en kele tuSsen nummers te organiserren. Wel licht is er wel een plaatselijke sport- of turnvereniging bereid om b-v. een demon stratie te geven- Overigens niets dan lof over deze wed strijden, waarvan vooral de 3 laatste koer sen die over een langere afstand gingen, het publeik bijzonder boeiden. Ook de deskundigen gaven als hun me ning te kennen, dat deze wedstrijden goed geslaagd waren en de deelnemende ren ners hun krachten ten volle hadden gege ven- r>e voorzitter der V.V.ZF% burge meester Puylaert van Zuiddorpe, verklaar de o.m. zeer spannende koersen, zoa's men ze slechts zelden ziet, vooral de vluchtkoers over 2200 meter, terwijl dhr. Galle, voorzitter van het Beheer der beide Vlaanderen dat deze wedstrijden organi seerde zei „Er is geweldig en' sportief gestreden- Liet feit dat hier geen bookma kers aanwezig waren heeft de strijd ze- - ker nog aangemoedigd. Dit is een belofte voor de toekomst, hopelijk kunnen deze rennen weer traditie worden, zoa's dit voor de oorlog het geval was. De voetbalwedstrijd. M.V.VS.K. St. Niklaas 2—5- n.an de „big match" van de dag ging" vooraf een wedstrijd tussen een Axels© ccimlbinatie en het eerste elftal onzer plaatselijke Zaterdagvoetbalclub A. Z, V. V. Dit is wel een wedstrijd met een zeer eenzijdig karakter geworden- De rood- witten waren technisch en tactisch abso luut de minderen van de orapjehemden. Tot de rust genoten de A.Z.V. V'.-ers het windvoordeel en wisten zij zich staande te houden- Nadat de thee met dubbel blanke stand was genoten, waren doelpunten onvermij delijk en de jonge joloeg ging met een o nederlaag kansloos ten onder. Volgend maal beter:, jongens. Inmiddels waren vele honderden uit heel de streek het terrein der v.v. „Axel" •^gestroomd, zodat een 3000 a 3500 toe schouwers de lijnen omzoomden, om van de grootste match sinds jaren hier ge speeld, getuige te zijn- Na ongeveer een half uur wachten kwa men de ploegen in het veld, waarbij ook scheidsrechter Eist uit Roosendaal, die ip voetbalwereld een uitstekende reputatie heeft en wiens optreden ook hier o-i. he/ best werd gekenmerkt door vriendelijk, doch correct- De harmonie „Concordia" bracht de „Braban^onne" en het Wilhelmus" tep gehore, wat door beide ploegen, die front maakten naar het kleedlokaal, stram in de houding, werd aangehoord. Te half vier trapte van Bun, die de mid- voorplaats bezette af. De Belgen haddep de vrij Wterke wind in de rug en gingep tot de aanval over, waarbij spoedig een schot van Van Steelandt kon worden ge noteerd, dat evenwel geen doel trof. Doch ook de Maastrichtenaren lieten zich niet onbetuigd' en zij hadden reeds na ruim. 5 min- succes toen linksbuiten Verdon- schot op aangeven van Van Bun de score opende (:io). De Belgen wierpen zich nu in de aanva,1 en dwongen enkele hoekschoppen af van Steelandt knalde hierbij juist over de lat. De internationaal werd even later een prachtkans op het laatste moment ontno men •Met fraai kon werk aan beide ziiden ging de strijd verder, met de blauw-gele/, het meest in de aanval. Zij hadden reeds verschillende kansen gemist en nadat een doelpunt wegens off-side was geannuleerd, bracht rechtsbinnen Wouters na 17 min. de partijen op gelijke voet (.11). De gelijke stand voerde de strijdlust op en het publiek kon nu vaak van verschil lende staaltjes goed voetbal genieten, waarbij de trucs van balgoochelaar Rave- stein de lachlusj nogal eens opwekten- De meeste aanvaien waren voor de Bel gen; zij dwongen weer enkele hoekschop- Men af, waaruit hun spil Baetens hard over doel knalde. Nadat Van Steelandt het doel op de verkeerde plaats had gezocht, miste Verdonschot aan de overzijde een uitste kende kans. De Limburgers bleven in het Belgische doelgebied en toen de links back Van Hoof hard terug op doel terug speelde, stond de St- Niklaasse doelwach ter slecht opgesteld, waardoor een doel punt onvermijdelijk was ^2--i na ruim 30 min-). Een halve minuut later scoorde de Sportkring, doch ook dit doelpunt werd geannuleerd. Toch was dit slechts uitstel executie, want na 36 min. deed de M.V.V.- keeper een uitval waarbij het leder over hdm heen stuitte eh rechtsbuiten De Vliegher scoorde (p2). M.V.V opereerde daarna voor het Bel gische doel, doch de keeper bleek paraat De Sportkring dwong verschillende hoek schoppen af en Van Steelandt loste ette lijke schoten, doch was daarmee niet be paald gelukkig. Aan de overzijde schoot Verdonschot op aangeven van Van Bui? op de lat en met een door onze internatior naal heel slecht genomen corner kwam de rustt, waarin de harmonie een muzi kale rondwandeling maakte, Te half 5 tmpfe Van Steelandt af en velen verwachten, dat de Maastrichtena ren zouden gaan domineren, omdat zij nu het windvoordeel hadden. "Het overwicht der Belgen werd in deze helft steeds dui delijker. Hun aanvallen waren ondanks de tegenwind nu gevaarlijker dan in de eerste helft- De linksbuiten De Bruijne was hierbij de motor en stelde door zijp formidabel snelle stormlopen de Maas trichtse verdediging voorr zware opgav- ven- Nadat Verdonschot op de lat had ge schoten en Van Bun in goede positie te- van haar liefde, leefde in eenvoudige en vreugdige evenwichtigheid boven al het aardse uit- Zij wist niets van de in hun hart verzegelde gevoelens dezer beide mannen. In October herleeft Parijs. Na de ver- zing der vacanties komt iedereen vanuit de Dergen en van de badplatsen en al die oorden waar men gezondheid heeft op gedaan terug, met de koortsige bedrijvig heid van de stedeling. De schouwburgen de cabarets, die in de mode zijn, vindep hun getrouwe bezoekers weer, gisteren nog verstrooid naar de willekeur hunner verblijfplaatsen of van de jacht- De wegen vloeien over van een druk verkeer, en ip de vroeg invallende avonden van de na- herfst gaan hun lichten tegelijk op met die van rijtuigen, winkelruiten *en balkons. In tussen staat het naseizoen, goud en rijp als een zware vrucht, de menigten toe ip de tuinen om adem te scheppen. O vera' heerst grote vreugde over het weerzien 't Is niet meer de opgewonden weelde dej- lange lenteweken, vanneer, naar de kan/ toe van de „Etoile" de hoofdstad zelf een badplaats lijkt- Tussen haar te nauwe grenzen haar verloren kinderen verza- lend met al hun neven uit de provincie, is het overal tegelijk, dat Parijs weer Parijs wordt- Stéphane werd niet moe er profijt van te trekken- Zij genoot van het drievoudig geluk zich voor de eerste keer verliefd te voelen, met haar vriend vrij te zijn tus sen de Place de V en dome en het rond- point der Champs-Elysées en een rekening te hebben bij alle leveranciers, die van di/ enig punt van Frankrijk de meest schitte rend verfijnde toonbank maken van het heelal- Dien dag ontmoettte zij Pascal ine Rareteyre. Deze had Biarritz twee weken na haar vriendin verleen en, sedert enige dagen was zij in Parijs. Samen begaven zij zich naar de „Etoile" toe. k-en luwe brief maakte de wandeling licht- De beide vrou wen liepen met genoegen, en daar zii mooi waren wendden de voorbijgangers zich soms om. Je vertrek is in het geheel niet on opgemerkt gebleven,, zeide Pascaline. Iedereen heeft er zich rekenschap van ge geven dat het samen viel met de verdwij- ninig van mijnheer Dewalter. Je beste vrienden hebben er over gesproken. Zij hebben er een onderwerp vap gesprek door gevonden, antwoordde lady Oswill kalm. Zij slenterden enige ogenblikken zwij gend voort- Pascaline zag naar Stéphane en verheugd merkte zij de stralende glans van haar gelaat op. 't Had niet meer die hooghartige droefheid, welke haar vroe ger, zelfs in de glimlach, strengheid gaf. 't Leek, of haar mond, die meer krulde, de herinnering droeg van pas ontvangen kussen. Wordt vervolgd. butien na 2 o min. op een schitterende pass van Van Steelandt zijn ploeg de lei ding te geven 2 3). De Sportkring-kee per moest 'daarna verschillende malen iip actie komen, doch wist doelpunten te voor komen, temeer daar de M.V.V.-aanvallen vaak te doorzichtig waren om succes te kunnen opleveren. Linksbuiten De Bruijne wist na 30 min- zich op schitterende wijze vrij te spelen en in een prachtige dribble een vierta»'. M-V.V.-ers in de luren te leg gen, waarna bij naar midvoor de Clippe- leire passeerde, die onhoudbaar doel puntte (:24). Ook in de laa*.ste fase van de strijd bleef de Belgische ploeg domi- neraen en wist Van Steelandt de score te verhogen (.5— 2), met welke stand het ein de kwam. De Belgische overwinning was volko lmen verdiend, vooral in de 2e helft warep zij absoluut de sterksten- Hun linksbuiten was onbetwist de ster van het veld. Alhoewel er zeker ie klasse-ontmoetin gen van groter formaat kunnen worden bewonderd, hebben de toeschouwers toch wel genoten van een sportieve strijd. Bij M-V.V. waren bal-goochelaar Rave- stein, Nicolai en Verdonschot wel de bes sen. Van Bun als midvoor kon niet be koren- Na afloop van de wedstrijden trok een fa'assale colonne toeschouwers via de Kin derdijk op naar Axel, waar dan ook spoe dig straten en café's geheel gevuld waren en tot laat in de avond vol bleven, zodat een gezellige drukte heerste tot aan het sluitingsuur. Derde Pinksterdag. De Baankoers. Het is een goede traditie geworden van de „W-S.C.-Axel" om „Pinks/er-drie" althans voor wat de namiddag-uren be treft - te vullen met een wielerwedstrijd, dit jaar voor nieuwelingen. Het fraaie weer en de opgewekte to nen van de marsmuziek via de luidspre ker-installatie lokte het publiek naar he/ parcours, dat ook ditmaal weer ongewij zigd was. Bij de jury-wagen in de Noordstr. was ook de startplaats en na enkele medede lingen van dhr. A. van Riel Jr., secr. van „W S.C.-Axel", gaf burgemeester Van Oeveren met een witte vlag te half drie het startsein en zegen de renners een kleine 50 in getal de strijd in. Hierbij waren de Axelaren M- Ver help, H. Jansen, M. Borghsteijn en E. v. Ecke, benevens verschillende jeugdige renners uit onze omgeving- Reeds van meet af aan werd er een flin ke spurt ingezet en op verschillende pun ten was het een kleurig gezicht de renners van honderden meters te zien afkomen. Zoals gewoonlijk dwong het pechduiveltje ook hier verschillende de strijd te staken, waaronder ook M- Borghsteijn en H. Jan sen- Ook ditmaal leefde het publiek in tens met de renners mee. Getuige de vele premies, door de speaker met* enthousi asme aangekondigd. Toen de 70 km- lange koers haar einde naderde was, tot grote vreugde der Axe laren, Verhe'.st, welke een groot deel van de course een voorsprong had weten te behouden, vooraan. Luide aangemoedigd door jzijn stadgenoten wist hij door te zet ten en als eerste over de eindstreep pe rij den, met een flinke voorsprong op zijn drie ongedubbelde concurrenten. Hier door kwam hij in het bezit van drie be kers, een als winnaar van de ronde, een geschonken door de vereniging „Schel- demonden" voor gde eerst-aankomende Zeeuw en éen als eerste Axelaar. Dat het Axelse publiek de blonde knaap bij het rijden van zijnere-ronde hartelijk toejuichte spreekt vanzelf De ui/slag was als vojgt 1. M. Verhelpt, Axel; 2. W. Matthfjsen, Wouw; 3. K. Inghels, Sas van Gent; 4. C. Oosthoek. Ovezande. .5. P. Bracht, Wa genberg; 6. J. Goossens, Hoogerheide; 7. E. de Clercq, Westdorpe; 8. C. de Weert, Roosendaal; 9. W. Keeren, St. Willibrord.; 10. H. van Hassel, Zundert; n. M- G. Boer, Sluiskil,; 12. M. P. Berk- St. Willi brord; J3- P. v. d- Steen, Leur-' 14. W. Versluvs, Waddinxveen; 15. J. Jongevee- len, Roosendaal. Ook nu bleef het na afloop nog weer druk in ons stadje en werd van de gele genheid tot dansen in diverse café's nog g'retgi gebruiik gemaakt. Des avonds was er nog een cabaret avond in „Het Centrum" waarvoor even wel niet de verwachte belangstelling be stond. Het programma werd echter vlot afgewerkt, zodat de aanwezigen van hun bezoek geen spijt zullen gehad hebben- Een bal besloot ook deze cabaret-avond. De bazar ten bate van het Prori Christelijk Ziekenhuis. Na lange tijd van voorbereidingen was eindelijk Dinsdagmiddag de dag aange broken dat de driedaagse bazar, welke pep bate van bovengenoemde instelling werd geopend werd. Ondanks het fei*, dat namgeneog hec Axel op dat moment rond het parcours van de baankoers geschaard stond, wa| er toch npg eent alrijk publiek aanwezjg, hetgeen een hoopvol begin kcon worde; genoemd. Ctotrent de vele attracties op deze ba zar het volgende Men kon er in verschillende stands schieten, pieken, bussen gooien, sjoelen enz. enz. Een aparte afdel.ng van brei. werk enz. was een dorado van elke dame ihiernaast een koffiekamer met het op schrift „koek en zoopie". Verder de verloting met prachtige prij. zen en verschillende andere attrracties. Niet onvermeld mag blijven een fraaie (njjaquette an het ^e stichten ziiekenhuR vervaardigd door onze oud-stadgenoot dhr. J. Olyslager. Een zuster gaf de bezoekers een duide- lijke uiteenzetting van de ligging van het gebouw en diverse afdelingen. Reeds amuseerden velen zie haan téesn der attracties, toen de heer Stemerdinj hoofd der Chr- ULO-school,a Is voorzitter van het Bazar-Comjté het woord nam en via de microfoon zeide verheugd te zijn dat er ondanks de baankoers, toch reeds zo'n grote belangstelling was, en ook blij was thans deze bazar die zoveel voe ten in de aarde heeft gehad, te kunnen openen. Hij was getroffen door de spon tane medewerking, ondanks het feit, dat vaak de opmerking werd gehoord waar om moet dit ziekenhuis weer in TemeU' zen komen Spr. meende, dat men zich over dit bezwaar diende heen te zetten. Er is heel goed samengewerkt door men sen van diverse Protestantse richtingen zo zei de heer Stemerding en hij dankte alle dames en lieren van het comité, als mede de gevers voor hun medewerking. Hij richtte ook een welkomstwoord tot de voorzittert van het bestuur van het zie- kennuis, ds. van der Vlugt, Ned. Herv. pred. te Terneuzen, tot de directeur dr. Boland, tot de penningmeester der stich ting van het Prop Ziekenhuis in Z.-Vlaan deren, de heer Jongepier, directeur der Middenstandsbank te Terneuzen, tot de directrice mej. van der Ree en tot de ad- min'strateur. de heer Taillie. Tens'otte sprak de heer Stemerding de hoop uit dat men de Llollandse zuinigheid eens wat zou afschudden en offervaardig heid betonen voor het goede doel, waar mee hij de bazar voor geopend verklaar de Ds. van der Viugt zeide, dat het- jam mer zou zijn wanneer Axel alleen maar stilzwijgende getuige zou zijn in de zwa re strijd voor een Prot. streekziekenhuis. Want dit moet men niet zien als een lo caal, doch als een streekbelang. Ds. v. d, Vlugt zeide verder, dat de voorbereidin gen uitstekend vorderen en de aanbeste ding van de bouw op vrij korte term'ijn kan worden tegemoet gezien. Spr. dankte de heer Stemerding en allen hier in Axel, die dit mooie interkerkelijke werk tot stand hadden gebracht. Met be langstelling zien wij de uitslag tegemoet, aldus spr. Daarmee was de opening geschied en haastte men zich naar de stands, waar met opgewektheid en offervaardigheid 't gestelde doel werd gesteund. De leiding van de bazar was verdeeld onder de Commissie-leden- De eerste dag was de school tjokvol en er waren niet minder dan 1320 bezoe kers. De volgende dagen was het bezoek niet zo overweldigend, hoewel het succes volkomen zeker is en een mooi bedrag in de kas van het ziekenhuis kan worden gestort. De uitslagen zullen nader bekend worden gemaakt- Last van zenuwen T Examen kraamverzorgster. Dezer dagen werd te Axel bovenge noemd examen afgelegd door zes leer lingen, die de eerste cursus hadden ge volgd, uitgaande van het alhier gevestigde „Centrum voor Kraamzorg" van de geza- imenlijke Groene Kruis-verenigingen in O. Z. Vlaanderen. De docenten waren Dr- Niehiiser, kin derarts te Terneuzen; Dr. Salomé te Axel en Zr- Daniëlse, eveneens alhier, leidster- docente van het Kraameentrum. Geslaagd waren de dames S- Meesen, L. Jonkman, S. Riemens, en C. Dielemaen, "allen t® Axel; P. Abra- hamse en S. Leunis, beiden te Terneuzen. De nieuwe cursus is bereids aangevan gen,, eveneens met zes leerlingen. Predikbeurten. Zondag 4 Juni 1950. Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds. v. d. Vlugt van Terneuzen; 2.30 uur Ds. Pen- nings (JL. Doop). Geref. Kerk 9 uur Ds. J. Ten ILove, van Terneuzen; 4.15 uur Ds. D Zemel. Geref. Kerk (Ds. Jan Scharpstraat 1) 10 uur en 3 uur Ds. P. de Jong, van Zwolle. Geref. Gemeente i 10 uur en 2.30 uur Leeskerk. opgegeven bureaux v 24 Mei en onbew straat 6, Royen, M Rechter, a Gp Dim zaal van eert gege' kest van 1 Niklaas De kern geleden g Tpuzikante van dit or Bij de aar 1949 besli Atheneum te vormen eerste repi klein bene van de t( steldheid. tig verder (neer dan spande zi< semble da gaf enkeli denkring concert. Een .gel ia betrek! van de B roep die 1 de. concer leerlingen een drieta vens enke kanten va worden- 'I de lijn vai tal Neder toetreden afstand ei heden me reperitie's Beslotei Symphoni werd ond zowel in voeren. Het pre Nachtmus eert -van Haydn, e „de klein boek vaft Noël. Dil jaar gelei Ned. Ra. zaF Mej. het laatste Terugtocl voordrage nemers al Nationale haar het gekend- Moge prestatie zal kunne Ter rtel nieuwe sp ■eerste elf teen vriem De roe Axelse pi schouwd want zij b achtersar opgevoer< goede we le invaller B Burgeln brengen 1 rmeenteso' zoek met ufa Mij. hage om de besta; tie door J tank dooi 4000 liter Axelse faeente A Op Vri dags elf u den geho williging deze mon ten. Zowi zwaren h dagen, secretarie de ter za De aan tigt men zijn de a de Conces gemachti; verschent Axel, 26 Burgemee De Sec Mari: Mijnhardt'j Zen uw tabletten 5 helpen U er overheen

Axelsche Courant | 1950 | | pagina 2