voor al Uw
is bij
Beperkte Winterdienstregeling der treinen en autobussen der Z.V.T.M.
Provinciale Stoombootdienst op de Wester-Schelde.
SPOORWEG MECHEI EN—TERNEUZEN
Ingaande 15 Februari 1941.
v Breskens (boot)
10.30
13.30
16.30
v Hoofdplaat (Tol)
10.47
13.46
16.47
v Biervliet
10.58
13.56
16.58
v Pyramide
8.12
11.10
14.07
17.10
v Philippine
8.30
11.30
14.25
17.30
v Hoek
8.40
11.40
14.35
17.40
a Terneuzen (Hoeksche Brug)
8.50
11.50
14.50
17.50
a (boot)
9.05
12.-
15.—
18.—
a (Tramstation)
9.10
12.05
15.05
18.04
a a (N.V. De Hoop)
Terneuzen—
•Philippine
—Pyramide
—Breskens.
v Terneuzen (N.V. De Hoop)
v (Tramstation)
8 40
11.36
14.35
17 35
v (boot)
8 45
11.40
14.40
17 40
v (Hoeksche Brug)
9.00
12.00
15.00
18.00
v Hoek
9.13
12.13
15.13
18.13
v Philippine
9.23
1224
15.24
18 24
v Pyramide
9.44
12.44
15 44
18.42
v Biervliet
9.53
12.53
15.53
v Hoofdplaat (Tol)
10.03
13.03
16 03
a Breskens (boot)
10.20
13.20
16 20
Terneuzen-
v Terneuzen (Tramstation)
v (N.V. De Hoop)
v Zaamslag
a Perkpolderhaven
Perkpolderha
v Perkpolderhaven
v Zaamslag
a Terneuzen (N.V.) De Hoop)
a (Tramstation)
a (boot)
v Philippine
v Sas van Qent
v Westdorpe
v Driesch.
v Axel (Kerkdr.)
a Zaamslag
Zaamslag-
v Zaamslag
v Axel (Kerkdr.)
v Driesch.
v Westdorpe
v Sas van Qent
a Philippine
-Zaamslag— Perkpolderhaven.
9,20
12,10
15,10
18,05
9,42
12,32
15,32
18,25
10,20
13,10
16,10
n— Zaamslag—T erneuzen.
10,35
13,20
16 20
8,10
11,15
14,00
17,00
8,30
11,35
14,20
17,20
8,45
11,40
17,40
tDrieschouwen—
-Axel—Zaamslag.
7.48
7.53
8.08
8.31
8.52
9.05
9.20
9 25
9.39
10.53
10.58
11.13
12 25
12.47 1446
13,02 14.58
13.17b 15.13
15.18
15 29
14.26
1824
16.16a 18 45
16.26a 19 00
16.40 19.15b
16.45
16.58
-Axel—Drieschouwen—Sas van Gent—Philippine.
v Schoondijke
v ijzendijke
a Pyramide
v Pyramide
v Ijzendijke 8 50
a Schoondijke 9.07
v St. Jansteen
v Hulst (Station)
v Kloosterzande
a Perkpolderhaven
7.59
8.11
9.43
9.58
7.35 10.03
7.50
8 07
8.27
Schoondijke—Ijzendijke
9.11 10,36
11.16
11.30
11.37
11 51
12.04
12.21
9.30
942
13.30b
13.45
14.02
14.22
Pyramide.
13.33
15.33
15.46
15.52a
16 06a
16.14a
17.01
17.16
17.23
17 38
18.00
18.20
18 27
18 42
18 47
v Perkpolderhaven
v Kloosterzande
v Hulst (Station)
a St. Jansteen
A Alleen op Zaterdagen
B Rijdt op tijdig verzoek
10 55 12 30 13.52
11.07 12.42 14.04
Pyramide - Ijzendijke—Schoondijke.
9.45 11.10 12.45 14.07 15.45
11 22 12.59 14.19 15.59
13.16 - 16.16
Jansteen—Perkpolderhaven.
C 9.40 12.25
6.45c 9.45 12.30
C 10.10 12.55
7.25C 10.20 13.05
Perkpolderhaven—St. Jansteen.
15.30
15.42
9 59
10.16
St.
16.36
16.55
17.07
17.10
17.22
18.44
18.56
7.30c
10.35
10.45
11.10
11.15
13.11
13.21
13.45
13.50
15.20
15.25
15.50
16.00
16.11
16.21
16 45
1650
Drieschouwen v.v.
Axel-Brug of vertrekt van daar.
Axel—Koewacht-St. Jansteen (o j werkdagen).
C Alleen op werkdagen (in plaats van op schooldagen).
Axel (Postkant.) 8.50 14 25
Zuiddorpe (Kerk) 9.00 14 35
Koewacht (Misseghers) 9.15 14.50
Heikant (Kerk) 9,35 15.10
St. Jansteen (Kerk) 9.40 15.15
Met aansluitende bus
v St. Jansteen (Kerk)
a Heikant (Kerk)
a Koewacht (Misseghers)
a Zuiddorpe (Kerk)
a Axel (Postkant.)
naar en van Hulst.
11.20
11 25
11.45
12.00
12.10
Hulst—Axel—Terneuzen (op Woensdagen).
v Hulst (Markt) 12.15 v Terneuzen (Markt)
v Axel 12.40 v Spui
v Spui 12.50 v Axel
a Terneuzen (Markt) 13.- a Hulst (Markt)
16.50
17.05
17.20
17.35
17.45
16.30
16.40
16.50
17.15
Bootnummer
Vertrek Breskens
Aank. Vlissingen
Vertrek Vlissingen
Aankomst Breskens
Dienstregeling ingaande 22 Maart 1941.
Lijn BRESKENS-VLISSINGEN.
01
7.15
7.45
8.-
8 30
02
8 45
9 15
9 30
10.-
03
10.30
11
11.15
11 45
04
12.
12.30
12 45
13.15
05
13.30
14.—
14.15
14 45
Bootnummer
Vertrek Hoedekenskerke
Aankomst Neuzen
Vertrek Neuzen
Aankomst Hoedekenskerke
Lijn
Bootnummer
Vertrek Perkpolder
Aankomst Hansweert
Vertrek bus Hansweert
Aankomst bus Goes
Vertrek bus Goes
Aankomst bus Hansweert
Vertrek Hansweert
Aankomst Perkpolder
Lijn NEUZEN-HOEDEKENSKERKE.
06
15.—
15.30
15.45
16.15
07
16.30
17.—
17.15
17.45
08
18.00
18.30
18.45
19.15
21
22
23
24
25
7.—
9.15
12
15.10
18.-
7.45
10.—
12.45
15.55
18 45
8.—
10.15
13.10
16.10
19.-
8 45
11.—
13.55
16.55
19.45
HANSWEtRT-
-PERKPOLDER.
31
32
33
34
35
7 30
10.40
13.20
16.20
18.15
7.50
11.—
13.40
16 40
1835
7.55
11.02
13.50
16.45
18 40
8 20
11.27
14.15
17.10
19.05
8.50
12.—
15.—
17.15
19 05
9.15
12.25
15.25
17.40
19.10
9 20
12.30
15.30
17 45
19.30
946
12.50
15 50
18 05
19 50
alleen de bootnummers
01, 05,
08, 22, 25,
31 en 35.
Vanaf 9 Dec.
v Terneuzen
Sluiskil
Axel
Kijkuit
Hulst
De Klinge
St. N.klaas (W.)
Temsche
Temsche
St. Niklaas (W.)
De Klinge
Hulst
Kijkuit
Axel
Sluiskil
a Terneuzen
a.s. rijden volgende reizigerstreinen
7.03
7.14
6.15
6.24
6.32
6.40
6.52
7.07
7.26
7.29
7.43
8.05
8.19
8.27
8 35
8.44
8.52
10.15
10.24
10.32
10.40
10.51
11.05
12.20
12.31
12.42
12 55
13.17
13.30
13 38
13.46
13.55
14 03
16.20
16.31
16.45
16.56
17.05
17.14
1722
17 30
17.42
17.58
18 52
19.03
19.15
19 28
19.50
20.04
20.12
20.20
20 29
20.37
Handels-Familie
Fa
VINK
C
8.40c
9 38c
Passluis-
door tot
Adverteert in dit blad.