UW ADRES voor
DRUKKERIJ Fa J. C. VINK
AXEL
Treindienst Kapelle -
Roosendaal
Steeds de nieuwste soorten! Vraagt prijs!
4e Voorloopige dienstregeling der treinen en autobussen der Z. V. T. M.
Provinciale Stoombootdienst op de Wester-Schelde.
SPOORWEG MECHELEN—TERNEUZEN.
1
Ingaande 22 September 1940.
Breskens—Pyramide—PhilippineTerneuzen.
v
Breskens (boot)
10.-
13.—
16.—
v
Hoofdplaat (Tol)
10.16
13.16
16.16
Biervliet
10.26
13.26
16.26
Pyramide
7.46
10.37
13.37
16.37
Philippine
8.05
1055
13.55
16.55
Hoek
8.15
11.05
1405
17 05
a
Terneuzen
(Hoeksche Brug)
8.25
11.15
14.15
17.15
a
(boot)
8.35
11.25
14 25
17.20
a
(Station)
8.40
11.30
14 30
17.23
a
(N.V. De Hoop)
8.45
11.45
14.45
17 29
Terneuzen—
Philippine
—Pyramide
—Breskens.
Ternfcuzen
(N.V. De Hoop)
8.16
11.05
14 05
17.01
(Station)
821
11.10
14.10
17.06
(boot)
8.25
11.15
14.15
17 10
(Hoeksche Brug)
8.30
11.30
14 30
17.20
Hoek
843
11.43
14 43
17.33
Philippine
8.53
11.54
14.54
17 43
Pyramide
9.12
12.12
15.12
17.59
Biervliet
9.21
12.21
15 21
Hoofdplaat (Tol)
9.30
12.30
15 30
a
Breskens (boot)
9.45
12.45
15 45
Terneuzen—Zaamslag—Perkpolderhaven.
v Terneuzen (Station) 8,40 11,40 14,40 17,23
v (N.V. De Hoop) 8,50 11,50 14,50 17,30
v Zaamslag 9,15 12,15 15,15 17,52
a Perkpolderhaven 9,50 12,50 15,50
Perkpolderhaven— Zaamslag—T erneuzen.
v Perkpolderhaven 10,00 13,00 16,—
v Zaamslag 7,55 10,40 13,40 16,40
a Terneuzen (N.V.) De Hoop) 8,15 11,00 14,00 17,—
a (Station) 8,21 11,10 14,10 17 06
a (boot) 8,25 11,15 14,15 17,10
Philippine—Sas van Gent-
—Drieschouwen
Axel-
-Zaamslag.
Philippine
8.06
11 54
13.56
17.43
Sas van Gent
8.24
12 15
14 20
15 57a 18 11
Westdorpe
839
12,30
14.35
16.05a 18 25
Driesch. 7.33
8.52
10 18
12.43b 14 52
16 20 18.40b
Axel (Kerkdr.) 7.38
8 57
10 23
14 57
16.25
a
Zaamslag 7.53
9,12
10 38
15 12
16.38
Zaamslag—Axel—Drieschouwen-
—Sas van
Gent-
-Philippine.
Zaamslag
9.15
10.41
15.15
16 41 17 55
Axel (Kerkdr.)
9.30
10 56
15.28
16 54 18 10
Driesch. 7.15
9.35
11.02
13.00b
15 34a
17.00 18 15
Westdorpe 7.27
11.15
13 15
15.46a
17 13
Sas van Gent 7 43
11.32
1333
15.56a
17 26
a
Philippine 8.03
11.51
13.53
17.41
v Schoondijke
v IJ zend ij ke
a Pyramide
v Pyramide
v IJ zendijke 8 25
a Schoondijke 8.40
v St. Jansteen
v Hulst (Station)
v Kloosterzande
a Perkpolderhaven
v Perkpolderhaven
v Kloosterzande
v Hulst (Station)
a St. Jansteen
A
B
Schoondijke—IJzendijke—Pyramide.
8.45 10.06 13.06 1606
7.35 9.01 10 22 11 58 13 22 14.58 16 22
7.45 9.10 10.34 12.10 13.34 15.10 16 34
Pyramide - IJzendijke—Schoondijke.
9.11 10.37 12.11 13.37 15 11 16.37
9 22 10 49 12.24 13 49 15.24 16 49
937 1239 - 15.39
St. Jansteen—Perkpolderhaven.
18.00
18.10
9.15
12.15
15.15
8.00
9.20
12 20
15.20
8 25
9.45
12.45
15 45
9.55
12 55
15.55
Perkpolderhaven—St. Jansteen
1005
13.05
16 05
8.30
10.15
13.15
16 15
8.55
10.40
13 40
16 40
10.45
13.45
16.45
v.v.
Alleen op Zaterdagen PassluisDrieschouwen
Rijdt op tijdig verzoek door tot Axel-Brug. of vertrekt van daar.
Axel—Koewacht—St. Jansteen (op werkdagen).
Axel (Postkant.) 8.20 14 20
Zuiddorpe (Kerk) 8.30 14.30
Koewacht (Misseghers) 8.45 14.45
Heikant (Kerk) 9.05 15.05
St. Jansteen (Kerk) 9.10 15.10
Met aansluitende bus
v St. Jansteen (Kerk)
a Heikant (Kerk)
a Koewacht (Misseghers)
a Zuiddorpe (Kerk)
a Axel (Postkant.)
voor en van Hulst.
10 50
10 55
11.15
11.30
11.40
v Hulst (Markt)
v Axel
v Spui
a Terneuzen (Markt)
Hulst—Axel—Terneuzen (op Woensdagen).
12.15 v Terneuzen (Markt)
12 40 a Spui
12.50 a Axel
13.—
a Hulst (Markt)
Vertrek Breskens
Aank. Vlissingen
Vertrek Vlissingen
Aankomst Breskens
7.—
7.30
7.45
8.15
8.30
9.—
9.15
9.45
10.— 11.30
10.30 12.-
10.45 12.15
11.15 1245
13.-
13 30
13 45
14 15
14.30
15.—
1515
1545
16.-
16.30
16 45
17.15
Lijn NEUZEN-HOEDEKENSKERKE.
16.50
16.55
17.15
17.30
17.40
16.30
16.40
16.50
17.15
Dienstregeling ingaande 15 Augustus 1940.
Lijn BRESKENS—VLISSINGEN.
17.30
18
18.15
18 45
19.—
19 30
19 45
20.15
Vertrek Neuzen
10.10
13.05
16.30
19-
Aankomst Hoedekenskerke
1055
13.50
17.15
19.45
Vertrek Hoedekenskerke
9.—
12.—
15.30
18.—
Aankomst Neuzen
9.45
12.45
16.15
18.45
Lijn HANSWEERT—
PERKPOLDER.
Vertrek Perkpolder
7.20
10.20
13.20
16.20
19.20
Aankomst Hansweert
7.40
10.40
13.40
16 40
19 40
Vertrek bus
7.50
10.50
13.50
16.50
19 50
Aankomst Kapelle
8 10
11.10
14 10
17.10
20.10
Vertrek bus Kapelle
9.05
12.05
15.05
18.05
20.50
Aankomst bus Hansweert
9.25
12.25
15.25
18 25
21.10
Vertrek Hansweert
9.35
12.35
15 35
18 35
21.15
Aankomst Perkpolder
9.55
12.55
15 55
18 55
21.35
V. V.
Vertrek trein Kapelle
7,01
9,01
12,01
15,01
18,01
20,43
Aankomst Roosendaal
8,10
10,06
13,08
16,06
19,06
21,48
Vertrek Roosendaal
5,40
7,17
10,17
13,19
16,17
19,17
Aankomst Kapelle
6,47
8,20
11,20
14,20
17,20
20,20
Vanaf 1 October a.s. rijden volgende reizigerstreinen
v Terneuzen
6.20
10 15
17.05
Sluiskil
6.29
10 24
17.14
Axel
6.37
10.32
17.22
Kijkuit
6.45
10.40
1730
Hulst
6 57
10.51
17.42
De Klinge
7.13
11.05
17.58
St. Niklaas
(W.)
7.03
7.32
12.15
16.15
18 37
a Temsche
7.14
12.26
16.26
18 48
v Temsche
7,29
12 40
1641
19.02
St. Niklaas
(W.)
7 32
7.43
12 55
16.52
19.18
De Klinge
8.05
13.17
19 40
Hulst
8.19
13.30
19 54
Kijkuit
8.27
13 38
20 02
Axel
8.35
13.46
20.10
Sluiskil
8 44
13.55
20 19
a Terneuzen
8.52
14 03
20.27
18 35
Oirtr
- Mirttel.
V
V
V
V
n
V
V
9
V
n
V
n
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
jc r