landbouwers™ Den geheelen Landbouwinspan, HALM: Een partij Huisraad 20 stuks Hoornvee: B MELK GERIEF: Voorts: Eenig Huisraad, Openbare Verkooping. Donderdag 28 April 1921, 19 PAARDEN: 23 stuks HOORNVEE: 9 VARKENS: LANDB0UWHALM: Voorts 7 x kk A. 56 c.ft. boste Klavers, Openbare Verkooping. Woensdag 27 April 1921, 8 stuks Hoornvee: Openbare Verkooping. Wosnsdag 4 Mei 1921, Den gelioelen Stalgereedscliap Melkgereedschap Bouwgerief: Voorts eenig Hirsraad, Openbare Verkooping. 5 PAARDEN: 18 stuks HOORNVEE: 3 x 44.56 A. KLAVERS, PLUIMVEE: 50 Kippen en Hanen, 8 Eenden. zevenbalks Buggy met getuig, Camion, (draagver mogen 5000 K G.) 4 Wagens met ijzeren assen en rongen, Veerkar, 4 ijzeren Eenscharploegen, 4 ijze ren Tweescharploegen, Zeeuwsche Ploeg, Zeeuw- sche Waalploeg, 2 ijze- houten Vijfbalksegge, 2 ijzeren Eggen, kleine ijzeren Egge, Kettingegge, 3 kleine houten Eggen, 2 Rolblokken, Sleeper, Slede, Cultivator, Molbord, Zaaima- chine, Wiedmachine, Maaimachine, (zeltbinder) Dorschmachine, Manege, Vorentrekker, Aardappelrooier, Aard appelsorteerder, Wind- en Zeeft- molen, Geeselsteen met Paard, Snij- molen, Bietenmolen, Bascule met Gewichten, Snijbak, cementen Water bak, cementen Varkensbak, Honden hok, Graanzeeften, Graanmaat, Graan- schoppen, Zakken en Balen, Rieken en Vorken, Mesthaken, Ladders, Meel- kist, Touwwerk, Zaadzeil met draag- kleeden, Dekkleed, enz. enz. Ontroomer (Van de Putte), Schijf- karn, Roomtonnen, Boterbakken, Teilen en Emmers. als Tafels, Stoelen, Kasten, antieke mahoniehouten Hoekkast, groote Ovenkachel, en wat verder ten ver koop zal worden aangeboden. Betaling tot f 50,— contant. Boven de f50,crediet tot 15 Juli 1921. Onbekende koopers moeten contant betalen of borgen stellen. Gelegenheid tot stalling en bergplaats voor fietsen. Geen muziek of zang wordt op de hofstede toegelaten. De Notaris J. A. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van den heer J. F. BUYSROGGE, landbouwer te Clinge- Zeegat, op de thans nog door hem bewoonde hofstede, op des voormiddags 10 uur, zomertijd, verkoopen DEN GEHEELEN bestaande uit Vos vosse Merrie bles 8 jaar, stamboek A 3598 met veulen. Snel grijze Merrie 6 jaar, stam boek A 5735 dik van veulen. Fancy vos bles Merrie 8 jaar, stamboek A 6085 met veulen. Mina bruine Merrie 7 jaar, stam boek A 5762 met veulen. Bertha vos bles Merrie 4 jaar dik van veulen. Flora vosse Merrie 4 jaar. Lies grijze Merrie 9 jaar met veulen. Juffrouw de Clinge vos bles Merrie 2 jaar, V.B. 11711. Pleuna grijze Merrie 2 jaar, V.B. 14595. Max bruin 9 jaar best Looppaard, mak in tuig. Joos bruine Ruin 2 jaar. Liesken vos Ponny 12 jaar. Vosse Ruin 1 jaar, bruine Ruin 1 jaar Grijze Ruin 1 jaar, zwarte Ruin 1 jaar. 3 Melkkoeien, 10 Vaar- y y zen van 2 tot 3 jaar, 3 eenjarige Vaarzen, 2 tóSÉsMÉsiS anderhalfjarige Stieren, 5 Kalveren, 2 vette Varkens, 5 beugen dik van of met weiiyjföE biggen, 2 Loopvarkens. 2 vierpersoons Rijtui gen met getuig, twee persoons Rijtuigen, Kar op veeren, 5 Menwagens met ijzeren assen en rongen, Treemkar, Drie; wielskar, 4 ijzeren Eenscharploe gen, Tweescharploeg, Aardappel ploeg, 3 Zeeuwsche Ploegen, diverse houten en ijzeren Eggen, Ketting egge, Rolblok, Zaaimachine, Aard appelrooier, Zeeffmoleu, Wind molen, 2 Peemolens, Snijmolen, 2 Bascules met Gewichten, Kuiken- rennen,- Molbord, Ladders, Graan zeefteu, Schoppen, Rieken, Mest haken, Manden, Zakken, Balen, Touwwerk, Lederwerk, Fornuizen, Mestplanken, en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. wassende nabij de hofstede. Betaling tot 50,— contant, boven de 50,crediet tot 1 Nov. 1921. Onbekende koopers moet?n contant betalen of borgen stellen. Bergplaats voor fietsen, geen afspan ning. Orgeldraaiers en liedjeszangers wor den op de hofstede niet toegelaten. De Notaris J. A. Drogmans te Axel, zal ten verzoeke van C. L. ADAM te Koewacht, Absdale, op de thans nog door hem bewoonde hofstede, op des middags 12 uur zomertijd ver koopen bestaande uit Een bruine Merrie, 6 jaar, stbk. A 9796; 3 baatgevende Koeien, waarvan 2 bekaltd1 eenjarige Vaars, 1 Hok- 1 keling, 1 eenjarige Stier, 2 Kal veren. 2 Varkens: l Zeugvarken dik van Biggftn, 1 Loopvarken. Pluimvee: 30 Kippen en Hanen Rijtuig, zoo goed als nieuw, 2 Driewiels- karren, draagvermo gen 3000 K.G., Waal- sche Ploeg, Voetploeg Aardappel- ploeg, 2 houten Vijtbalkse^een, houten Vierbalksegge, ijzeren Zes- balksegge, Kettingegge, Rolblok, Slede, Sleper, Beerbak met Pomp, Latöoen, Paardentuig, Zwingen en Aanschijnen, Raapmolen, Moesmo lens, Windmolen, Stroosnymolen, Reep met Bank, ijzeren Spoelings kuip, inhoud 250 LBeerkuip, Fornuis, Meelkist, Haverkist, Lad ders, Kruiwagen, Trapladders, Bas cule met Gewichten, Lautaarn, Graan- en Meelzeefr, Graanschop- pen, Graanzakken, Graanmaat, 50 Balen, Rieken, Vorken, Spaden, Mesthaken, Kappers, cementen- en' 2 houten Varkensbakken, Latten, Bandroeden, Sparren, Planken, een party Draad, enz. enz. alsKleerkast, Tafels, Stoelen Bank, Ledikanten, Emmers VleeschkuiD, Waschtobbe, Wasch machine, Melkteilen, Melkbus, enz Voorts: 20.000 KG. Vee derbeeten, verdeeld in koopen, 4000 K.G. Rogge- en Tarwestruo en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Betaling tot 50,— contant, boven de 50,crediet tot 1 Judi 1921. Geen muziek en zang wordt op de hofstede toegelaten. Bergplaats voor fietsen, geen afspan ning. De Notaris J. A. Dreginans te Axel, Zal ten verzoeke van den Heer PH. VAN ACKER te St. Jansteen, Absdale, ep de thans nog door hem bewoonde hofstede, dp des voormiddags 10 uur, zomertijd, verkoopen bestaande uit: Rozet, bruine merrie 8 jaar, stam boek A 5734. Dora, liebt bruine merrie 6 jaar, stamboek A 7291. Trui, vos merrie 5 jaar, aangegeven voor stamboekkeuring. Coba, bruine merrie 3 jaar, veulen- boek 7190. Emma, bruine merrie 3 jaar, veulen- boek 10406. Elza, vos merrie 4 jaar, veulenboek 4444. Bertha, donkerbruin looppaard 6 jaar. Fritz, ruin, bruin looppaard 5 jaar. Faenza, donker vos merrie 2 jaar, veulenboek 13919. Flamare. bruine merrie 2 jaar, veu lenboek 16080. Mina, bruine merrie 2 jaar. Karei, vos schimmel ruin 2 jaar. Monstic II, vos hengst 1 jaar, veulen boek 16561. Dorus. bruine hengst 1 jaar, veulen boek 20336. Jaarling bruine hengst. 17 bekalfde Koeien, 3 Melkkeeien. 4 VARKENS: 3 Kweekzeugen, 1 Beervarken. 30 Hoenders en Hanen, 2 Honden met bok. 3 Menwagens, zoo goed als.nieu w Drie- wielskar, Beversche ig Kar, een zoo goed nieuwe Buggy met vallende kap, met getuig, Rolslede met bak, Zaaimachine met kaptoestel, Maai en Dorschmachine met motor, werdt verkocht op goede werking, Duische Motor 10 a 12 P.K., Stoom ketel, 2 zware ijzeren Eenschar ploegen, 2 Tweescharploegen, 2 houten Ploegen, Zwingen en Aan schijnen, ijzeren en houten Rolblok, Aardappelploeg, 2 Sleden, Men- reepen, zware ijzeren Zigzagegge, 6 ijzeren en houten Eggen, Wind-, SDij- en Bietenmolen, Slepers, Cul tivator, Mai ége, Kruiwagen, Water bak, Kuikeurèn, Klaverruiters, Graanmaat, Ziften, Balen, Ladders, Trap, Oliezeil, Kisten, Ryzadel en Toom. Vorken, Rieken, Schoppen, Mest haken, Stalbanden. Ontroomer, Tuimelkam, Room- kuipen. 300 gewaterde Sparren, een partij Esschenbeomen, Brandhout, Mutsaard, Staken, Stroo, Mest in den mestput, verdeeld in koopen. ais Tafels, Stoelen, Kasten. Geen afspanning, bergplaats voor fietsen. Geen muziek of zang wordt op de hotstede toegelaten. Betaling tot ƒ50,— contant met 10%. boven 50, - crediet tot 1 Juli 1921. Bij contante betaling 2#/0 korting. De Notaris J. A. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van den heer ALPH. KIPS, landbouwer te Koewacht Koe straat, op de thans nog door hem bewoonde hofstede, op WOENSDAG II ftlEI 1921, des voormiddags 10 unr, zomertijd, verkoopen bestaande uit Rouaan Merrie 12 jaar. Vosse Merrie 10 jaar. Rouaan Merrie 3 jaar. Vosse Ruin 2 jaar. Grijze Merrie 1 jaar. 6 baatgevende Melk koeien, waarvan 2 ge kalfd en 3 bekalfd, 1 vette Koe, 1 driejarig Rund, 3 tweejarige Vaarzen, 1 anderhalf jarige Vaars, 2 eenjarige Vaarzen, 1 anderhalfjarige Springstier, 2 eenjarige Stieren, 1 Stierkalf, 1 Vaarskalf. lÉPifer 5 VARKENS: 1 vet Varken, 2 Zeugen met OiïSraiil: biggen, 1 Zeugvarken, 1 Loopvarken. HAL Ms Rijtuig op veeren, Beversche Kar op veeren, 2 Wagens met ijzeren rongen en toebehooren, Stortekar, 3 ijzeren Ploegen, Tweescharploeg. 2 houten Vierbalkseggen, 2 kleine houten Vijfbalkseggen, zesbalks ijzeren Egge, Kettingen, Sleden, Zwingen en Aanschijnen, Lamoen, Rolblok, Beerbak, Bietenmolen, Windmolen, Stroomolen, Snijpaard, Netten, Lad der, Bascule met Gewichten, Ziften, Rieken, Vorken, Schoppen, Mest haken, Mestbocht (in 2 koopen), Graanmaat, Kruiwagen, Fornüis (inhoud 150 L.), Kuikenren, Men- reepen, Zeisen, Sikkels, Kappers, Planken, Steilen, Latten, Teeltuin, 5000 K.G. Stroo, voorts 80 gewa terde Sparren, droog Pinhout, groen Pinhout, enz. enz. Onmiddellijk daarna verdeeld in koopen. Betaling tot 5(1contant, boven ƒ50 crediet tot 1 September 1921. Geen muziek of zang Wordt op de hofstede toegelaten. Geen stalling, bergplaats voor fietsen.

Axelsche Courant | 1921 | | pagina 5