Eensdorps 'advinder - Chocolade. Zoutevisch Geestig en Luimig. Wed. G. J. Vrielink-Van Dixhoorn GLASWERK en PORSELEIN en eenjarige Schimmel Herrie, lenige zuivere Volmaakt Fabrikaat. cent per reep. TE KOOP: 7y2 cent per reep. Nieuwigheden, Bloempotten, Vazen en Tafeltjes. Wijn-, Bier-, punch-, Cikeurglazen en Karaffen. Advertentiën. BERICHT. J. J. DE LOZANNE, Voorloopig Bericht. Openbare Verkooping. ONTVANGEN: Axel. B. H. POT NIEUWE Joz. de Feijter Pz., Axel COUPONS. Openbare Verkooping Koopt onze Grenadine en Rosalinelikeur. Prima Vliegenvangers. C. ÏÏIELAND - Nieuwstraat - AXEL. De steun van de heeren F. C. O. M. ombach en Jhr. Van Vredenburg, die rnoreelen en flnancieelen steun zoo lilddadig verleenden, is voor de jonge ereeniging van zeer groote waarde Mogen nog velen hun voorbeeld vol sn en de zaak met hun steun ver sren, want velen zien reeds nu me erlangen uit naar het concours in 1912 Om onzen persoonlijken indruk weer geven, van dit concours-hippique unnen we ons bepalen tot het publiek dan willen we zeggen, dat dit zeer leeviel. Het was talrijk misschien rel 2500 man en geheel enthousiast, sder keerde vol lot huiswaarts. Het is an ook niet gebleken, dat deze dag inder geschikt was, dan de 3e pink- g, ofschoon wij en velen met ns dit aanvankelijk meenden. Wat het welslagen van het concours i de werkkracht van de bestuurders etreft zouden we slechts in herhaling reden, wanneer we die gingen beoor- eelen. We sluiten ons daarom geheel n al aan bij hetgeen door bovenge- joemde sprekers daarover gezegd is. Ook wij teliciteeren het bestuur met et succes en danken bestuurs- jury- 11 commissieleden, en in 't bijzonder en secretaris voor hunnen steun ook an de pers verleend bij het verzame- sn onzer gegevens. Raadsverkiezingen. Bij enkele candidaatstelling zijn de felgende heeren gekozen verklaard te Koewacht C. P. J. Dierick, J. L. lips en E. L. Plasschaert, allen aftr. Westdorpe D. B. van Acker Alph. de leleir en Cyr. Dellaert, alle drie aftr. Zuiddorpe. Bij de alhier gehouden brkiezing voor drie leden van den fmeenteraad zijn candidaat gesteld de eeren Th. Buijsse, Pol. Ongenae en Verhoeven, allen aftredende leden, kodat allen gekozen zijn verklaard. Candidaatstcllingen. ixel. Bij de verkiezing van 4 leden tan den gemeenteraad zijn candidaat lesteld F. Dekker Fz. (attr.), P. Dreg- nans (aftr.), J. de Feijter Lz., J. J. de feijter Kz. aftr.), M. W. Koster Pz. en L. Lamaltre (aftr.). Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Boschkapelle. Bij de verkiezing van 3 leden van den gemeenteraad zijn .candidaat gesteld P. B. Mel (aftr.), P. A Itallaert—Adriaansens (aftr.), C. F. de (Nijs en A. J. v. Vooren. Het aftredend lid de heer P. A. Serdenburg wenschte niet meer in aam nerking te komen. Stemming 8, eventueele herstemming !2 Juli. Clinge. Bij de verkiezing van 4 leden fan den gemeenteraad zijn candidaat testeldP. Bolsens, C. de Bruyn, J. F, luysrogge (aftr.), C. L. de Cock (aftr.), van Damme, K. L. van Dorsselaer. P. J. S. v. d. Heijden en P. A. Smet (aftr.), Stemming 5, eventueele herstemming 12 Juli. Uraauw. Bij de verkiezing van eden van den gemeenteraad zyn can lidaat gesteld: H. Aubroeck(aftr.),J.J. Bauwens, J. J. Bogaert, E. Buysrogge, P. van Damme, F. Francken, P. J. franssens, A. A. d'Haens, G. Verstraaten Mr.). Stemming 11, eventueele herstemming |2l Juli. Feijter (aftr.), M. de Jonge (aftr.), W. de Klerk (aftr.) en L. A. de Mul. Stemming 4, eventueele herstemming 18 Juli. PREDIKBEURTEN TE AXEL. Zondag 2 juli 1911. Ned. Herv. Kerk. zijnde de 11e prijs uit de Middelburg- sche paarden verloting. Hulppostkantoor Serooskerke (W.) Ds. J. B. T. Hugenholtz. Ds. J. B. T. Hugenholtz. Hengstdyk. Bij de verkiezing van 3 leden van den gemeenteraad zyn candidaat gesteld J. de Bakker (attr.), C. E. van Putte (attr.), H. Schefhout en J. Staes (aftr.). Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Hoek. Bij de verkiezing van 3 leden van den gemeenteraad zijn candidaat gesteldJ. van Drongelen (aftr.), J. D. de Feijter (aftr.), J. L. Platteeuw (aftr.) en D. Scheele. Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Hontenisse. By de verkiezing van leden van den gemeenteraad zijn candidaat gesteldE. B. Dumoleyn (aftr.), E. Kuijpers (aftr.), C. L. van Mol (aftr.), P. Vereecken (aftr.) en P. F. Vermorken. Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Hulst. Bij de verkiezing van 7 leden van den gemeenteraad zijn candidaat gesteld: J. H. Baert, P. J. Borm,J.B. de Boy, F. J. de Bruijn, C. J. Burm (aftr.), Th. C. Fassaert (aftr.), J. E. Pricot, A. Hangelbroek, Fr. Hemelaar, D. F. van der Heyden, F. C. O. M. Hombach (aftr.), L. P. J. Janssens, J. Ph. C. de Paepe, A. C. M. Poppe, A. A. van de Walle en J. F. van de Walle JFzn. Door toeneming der bevolking moet het aantal leden van den gemeenteraad met 4 worden vermeerderd. Stemming 11, eventueele herstemming 25 Juli. Overslag. In deze gemeente heeft dit jaar geene verkiezing plaats. Philippine. Bij de verkiezing van 2 leden van den gemeenteraad zijn candidaat gesteld F. J. L. M. Dhooge (attr.), A. .J. Minnebo (aftr.) en E. A. Rammeloo. Stemming 3, eventueele herstemming 10 Juli. Sas van Gent. Bij de verkiezing van 3 leden van den gemeenteraad zijn candidaat gesteldP. J. Hamelynck (aftr.), J. V. Oole (attr.), V. Verschaffel en P. Wauters (aftr.). Stemming 4, eventueele herstemming 11 Juli. St. Jansteen. By de verkiezing van 7 leden van den gemeenteraad zyn candidaat gesteldE. van Acker, A. de Beule, E. V. Bleyenberg, A. van den Branden, J. F. de Cock (aftr.), J. C. Corneiissens (attr.), A. van Dorsselaer, P. J. Ferket, P. C. van Gassen, B. van de Goore (aftr.), A. C. Locketeer, P. J. de Potter, H. Vergauwen, A. P. M. Vermandei, D. Verstraeten en Th. Voet. Door toeneming der bevolking moet het aantal leden van den gemeenteraad met 4 worden vermeerderd. Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Ter Neuzen. By de verkiezing van 4 leden van den gemeenteraad zyn candidaat gesteld E. H. T. van Borssum Waalkes, D. J. Dees (aftr.), M. Eyke (aftr.), P. H. de Jonge van den Broeke, P. J. Scheele en A. Visser (aftr.). Stemming 7, eventueele herstemming 18 Juli. Zaamslag. Bij de verkiezing van 4 leden van den gemeenteraad zyn can didaat gesteldJacs. F. Dees (aftr.), Jan Dees, Aarn. Dieleman, Aam. de Voorin. 9 ure Nam. 2 ure Gereformeerde Kerken. Kerk A. Yoorm. 9 ure Nam. 2 ure Ds. Chr. Bruins. Ds. J. H. Lammertsma. Kerk B Voorm. 9 ure Ds. J. H. Lammertsma. Nam. 2 ure Ds. Chr. Bruins. Gereformeerde Kerk (Weststraat.) Voorm. 9 ure Leeskerk. Nam. 2 ure Leeskerk. RECTIFICATIE. Rechtszaken. Kantongerecht Nenzen. In de uitspraken op Vrydag 16 Juni 1911 staat I. d. F. te Hoek, dit moet zyn J. d. F., te Axel, vrijgesproken wegens Drankwetovertreding. TE AXEL. Ontvangen een prachtige sorteering Koffie- en Theeserviezen. Nikkelwaren, Muurborden. Tabak, Thee. Sigaren, Sigaretten, Aangezien er nog veel menschen zyn die niet weten dat ik zelf meubelmaker ben, zoo wil ik aan de geachte inge zetenen van Axel en omstreken bekend maken dat ik alle meubelen zelf kan maken en repareerenook antieke meubelen worden door mij opgemaakt in de oorspronkelijke oude kleur. Minzaam aanbevelend Meubelmaker en Stoffeerder. Op Maandag 31 Juli e. k., zullen de onpoerende en roerende goe deren, behoorende tot het faillisse ment van dhr. P. J. WORTMAN in het openbaar worden verkocht. Axel. Notaris DREGMANS. De Notaris J. A. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van JACS. VAN CADSAND Lz. aan het door hem laatst bewoonde perceel te Axel (Kanaalkade), op Zaterdag den 8 Juli 1911, des namiddags 5 ure, verkoopen I als: Planken, Kepers, Panlatten Bochtstijlen, Schelfbalken, Battings en Schrootjes, Wagenhuis- en Bochthekkens. Voorts t 800 Dakpannen, 1200 a 1300 steenen, 250 droge Mut saard en 1 Kaarn, enz. enz. Een ruims keuze zooalsKAST en SCHOORSTEEN VAZEN, BLOEMPOTTEN, BIER WATERSTELLEN, OPSCHIK, enz. Aanbevelend, BIJ bevelen zich aan voor de verzilvering van in Juli verschijnende De Notaris J. A. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van WILLEM HEN DRIK SCHEELE te Axel Sassing, aan zijn woonhuis aldaar, op Zaterdag den 15 Juli 1911, ,des namiddags 4 ure, verkoopen als: 2 Tafels, Stoelen, Kastje, Kachel, Regula teur, Spiegel, Kinderwa gen, Kleerkist, Matten, Vloerzeil, Glas-, Geleierd- en Aardewerk, Arbeidersgerief enz. enz. en 2 VARKENS. Sinaasappel-, Frambozen-, Kersen en Morellen-Limonades. OOK VOORHANDEN Aanbevelend, Nieuw komiek Voordrachtenboek, met 26 hoogst komieke Voordrachten, komieke scènes, Coupletten enz., voor alle rrooiyke partyen. INHOUDEen pantoffelheld. De drie lotelingen. Een straat-type. Jaap Jansen. Vriendenraad. Snijder Wop Wap Wip. De winkelbediende. Ik ben te goed. Een leugen. Mijn lief Truitje. De pakjesdrager. De uit drager. Nieuwe uitvindingen. Allerlei. De heldhaftige schutter. Ik houd mij stil. De gemeentebode. Gegronde waarheden. De X-stralen. De droog- eu nat-komiek. De groentekoopmau. Een man van voorname afkomst. De tevreden man. Verkouden zyn. Een relletje. Waarom men trouwt. Het geheele boek met de 26 splinter nieuwe zeer komieke voordrachten, met aanwijzing hoe men de stukken moet voordragen, wordt goed verpakt franco per post toegezonden, na ontvangst van postwissel a 0.55 of van postzegels, door den uitgever J. D. DIJK, Oude Kykrin-'t Jatstraat 66, Groningen.

Axelsche Courant | 1911 | | pagina 4