Beestiaal: Advertentie u. Openbare Verkooping. ROERENDE GOEDEREN, Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Landbouwgereedschap Schietvereniging ie Hxel. Algemeens Vergadering Zoo pas ontvangen Opnieuw ontvangen Zwaar en licht Puntdraad. Vlechtwerk in verschillende soorten. C. P. GAST. B E U ljC H T. Landbouwgereedschap HUISHOUDELIJK fiuisiioudelijhe Goederen, fflelhgereedschap, enz. Openbare Verkooping. OngeY. 20000 K.G. Yoederbeeten, best Vliethooi, Haver- Gerstestroo, Openbare Verkooping. Landbouwgereedschap. Ruim 1 heet. (21/*! gem.) Klaver te velde Openbare Verkooping. Landbouwgereedschap De dieven reden met den buit over de Nederlandse!:*- grens en kwamen Maadagmorgen te Zeist aan, waar ze in „Hotel-Snijders" verblijf namen. De eigenaar der paarden was on- middelijk na de ontdekking van den j diefstal de dieven per auto nagereden informeerde o.a. te Arnhem, Nijmegen, Zutphen en kwam Maandagmorgen ook te Zeist. Toevallig brak daar zijn motor. Hij stapte aan het rHotel Snijders" af om te laten repareeren eu ontdekte de i landauwer. De dieven, zich achter- j haald ziende, trokken direct de revol ver; ook de bestolene dreigde met zijn wapen, maar de politie wist erger te voorkomen. De dieven waren juist be zig met een handelaar over den ver- I koop van rijtuig en paarden. Na de ontdekking werden ze naar het politie- I bureau gebracht en later onder politie- geleide per auto geboeid naar Utrecht gevoerd en ter beschikking van de justitie gesteld. De namen der dieven u zijn Grabrück, monteur en Floing, jj koopman beiden te Essen a.d. Ruhr. De 'eitrenaar zal aan de justitie verzoeken het gestolene te mogen meenemen naar Duitsehland. Voor de vele bewijzen van w deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze innig geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster eu Tante ANNA MARIA ROLFF, betuigen wij onzen liarteljjken dank. Axel. Wed. L. B. A. ROLFF. Voor de vele blijken van belangstelling ontvangen bij het overlijden onzer lieve Vrouw, Moe der, Behuwd-Moeder en Grootmoeder CORNELIA SUZANNA SMIES betuigen wij onzen dank. Uit aller naam, H. WOLFERT Lz. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van JACOB VAN DE WEGE aan zijn woonhuis te .Sluiskil (Ter Neuzen), op Zaterdag 4 April 1908, des namiddags ten 2 ure, verkoopen DE VOLGENDE ah.Een Kabinet met Jjaak kommen, Kastje, 2 Tafels, ais®» 11 Stoelen, 2 Spiegels, Kast, Klok, Wekker, 2 Ka- chels met koolbak, 2 Hang- Th lampen, Naaimachine met ^3ü! Tafeltje, Vélocipède, 1 Pluimen, 1 Kapokken eu 1 Vlokkenbed, Bed dengoed, 3 Stoven, Emmers, Blik- kendoos, 2 Ketels, Trog, Brood- blikken, ijzeren Pot, Vloerzeil Matten, Geleierd- en Aardewerk. VOORTS: 2 Loopvar- kens, 11 Hoenders waar- onder 4 Minorca's en Minorcabaan, Spek, Teeltuin, Slijp steen, Wiedmachine, 4 Bietenspa den, Bot, Spade, Bijl, Ton, 2 Wasch- tobben, Kruiwagen, enz. enz. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van P. J. BOOGAERT, op de door hem bewoonde hofstede in de gemeente Graauw (Langendam), op Woensdag 8 April 1908, des voormiddags 11 ure, verkoopen Koooer tot en met f3,kontant. Het o ige op tijd van betaling onder borgtocht dèsgevorderd. Geenerlei muziek of' gezang wordt j op de botstede toegelaten. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van de Wed. CH. L. DE PUIJSSELEIR, op de door haar nog bewoonde hofstede in de gemeente Koewacht (1 .e,: ve Molen), op Donderdag 9 April 1908, des voormiddags 10 ure, verkoopen 1 bruine Merrie oud 7 jaar, 1 bruine Merrie oud 3 jaar, 1 bekalfde Koe, 2 gekalfde Koeien, 2 bekalfde Vaarzen, 2 f. eenjarige Runders, 2 Hok- fes kelingen, 1 Vaarskalf, 2 ve'te Vaar zen, 2 vette Stieren, 2 Zeugen met biggen, 1 Zeugvarken, 1 vet Varken, 2 Loop varkens, 50 Hoenders en Hanen. 2 Menwagens met ijzeren assen, 1 Treem- kar, l Rijtuig op vee ren, 1 Capponsploeg 2 houten Ploegen, 1 zesbalks Egge met ijzeren tanden, 3 houten Eggen, Rolblok, Slede, Sleper, 3 Ladders, Windmolen, Raapmolen, Snijmolen, Kruiwagen, Bascule met gewichten, Beerbak, Beerkuip, Zeeften, Graan- kist, Zakken, Balen, Zaaikleed, 2 Beetenrieken, Vorken, Schoppen, Rieken, Mesthaken, Houweelen, Spoelkuipen, Paardentuig, enz. enz, Axel, 27 Maart 1908. op Zaterdag 23 flflaart 3908, des avonds om vijf uur in de bijz. school in de Molenstraat. Zij, die nog als lid of donateur wen- Bchen toe te treden, kunnen zich alsdan nog aanmelden. HET VOORLOOPIG BESTIJUR. D® echte Bredasche ONTBIJT-, SU KADE-, GEMBER- en CANDIJKOEk. Bekroond op de wereldtentoonstellingen te Antwerpen, Amsterdam en Brussel met de hoogste onderscheidingen. Tevens verkrijgbaar KINDERMEEL, aanbevolen door verscheidene beeren t doctoren. J. C VERBRUGGEN, Bakker, Axel. Aanbevelend, De LaBidbouwersinsparJ van i den heer J. DE REGT Gz. te Sluiskil (Ter Neuzen) is bepaald op Dinsdag 28 April 1908, des voorm. 11 ure. Nader en breeder te aunonceeren. Axel. Notaris DREGMANS. 1 grijze Merrie dik van veulen oud 12 jaar, 1 - kloeke grijze Ruin oud 9 jaar, 1 bruine Ruin oud 3 jaar, 1 vosse Merrie oud 2 jaar en I vosse Merrie oud 1 jaar. 3 baatgevende en 1 bekalfde Koe, 2 vette Stieren, 2 vette Vaarzen, 1 Hokkeling, 3 Kalvers, 2 Loop varkens en70 Hoenders en Hanen. 2 Menwagens met ijzeren assen en ron gen, 1 zware Treem- /'j-w.ïfrg? var, 2 Sleden, 2.Eg gen met ijzeren en 3 dito met houten tanden, 1 Zeeuwsche en 2 Cad- zandsche Ploegen, Rolblok, Beerbak, één zoo goed als nieuwe Molen met zeeften beste kwaliteit, 4 Graan- zeetten, Stampbak met toebehooren, Snijmolen, Karkussen, Rijtuigkussen met gareel en toom, Gareelep, Toornen, Stalbanden, 2 Menreepen, Catrollen, Manden, Rieken, Vorken, Zeisen, Mestbaak, Ladders, Bascule met gewichten, Kuipen, 25 Graan zakken, 50 Balen, enz. enz. KlelkgereedscSiapKaarn met toebehooren, Kuip, Boterbak, Emmers en Melkzift. Kabinet, glazen Kast, Kleerkast, 12 Stoelen, Zetel, 5 Tafels, Regula teur, 2 Kachels met toebehooren, Koolbak, Ledikant, pluimen Bed, Baktrog met toebehooren, Spekkist, Teeltuin, Keulsche Potten, ijzeren Potten, Koper-. Blik-, Glas-, Ge leierd- en Aardewerk, Haard-, Keu ken-, Wasch- en Schuurgerief, enz. VOORTS: Eene partij Gerste en Haverstroo, Plant- en Eetaard appelen, Brandhout, groene Takke- bosaen, 3625 nieuwe Steen en de Mest in den mestput en wat meer zal worden te koop aangeboden. Kleerkast, glazen Kast, Lessenaar, 12 Stoelen, 4 Tafels, Kachel, Klok, Wekker, Kaarn met bank, Boter bak, Melkkuip, Roomkuip, Spekkist, Waschkuip, Baktrog, Ketels, ijzeren Potten, Pannen, Emmers, Teelen, Spek en Vet, Glas-, Gelei®rd- en Aardewerk. VOORTS: 4000 K.G. Aard appelen. 2000 K.G. Koebeeten, 2000 bossen Rogge, Tarwe-, Gerste-, Haver- en Erwtenstroo, 600 bossen Riet, eene partij Kant en Klaver- hooi, 300 bossen Hout, Staken en wat meer zal worden te koop aan geboden. Koopen tot en met f3,— kontant. j Het overige op tijd van betaling onder borgtocbt dèsgevorderd. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van den heer H. BONTE te Koewacht op Vrijdag den 10 April 1988, des namiddags ten 1 ure. verkoopen en 12 beste Biggen. Alles op zijne hofstede te Koewacht, alwaar te vergaderen. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal ten verzoeke van J. C. VAN REGEN MORTEL op de door hem nog bewoonde hofstede in de gemeente Koewacht (Kernemelkpolder), op Woensdag 22 April 1908, des voor middags 10 ure, verkoopen 1 vosse Merrie oud 5 jaar, l zwarte Merrie oud i 4 jaar, 1 bruine Merrie oud 3 jaar, 1 vosse Ruin oud 3 jaar, 1 grijze Ruin oud 20 maanden, 1 zwarte Ruin oud 1 jaar, 1 bruine Merrie oud 1 jaar. 5 baatgevende Koeien, 3 bekalfde Vaarzen, 3 jonge Springaderen, 1 Vette Stier, 5 Runders en 5 Kal vers, 2 Zeugen met Biggen, 3 Loop varkens en 100 Hoenders en Hanen. 2 Menwagens, 1 Drie- wielskar, 1 Treemkar, Rijtuig op veeren, 2 ijze ren Ploegen, 2 houten Ploegen, Aardappelploeg, 2 Sleden, 5 Eggen met houten en 2 met ijzeren Tan den, Rolblok, Beerbak, Kruiwagen, Kookfornuis, Voederkuipen, Dorsch- machine met toebehooren, 2 Wind molens, Snymolen, Peeënmolen, Bascule met Gewichten, 2 Ladders, 2 Kafzeeften, Rieken, Spaden, Schoppen, Vorken en Mesthaken. MELKGEREEDSCHAP Kaarn machine met Kaarn, Kuipen, Teelen en Emmers. Voorts i 6000 K.G. Tarwe-, Rogge-, Gerste- en Haverstroo, 6000 K.G. Koebeeten, eene partij Hooi, eenig gezaagd Hout, 100 Weide- kodden, 100 Staken en Brandhout en wat verder te koop zal worden aangeboden. Onmiddellijk daarna: verdeeld in koopen, wassende op eene partij land in de nabijheid van voormelde hofstede. Koopen tot en met f3,— kontant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht dèsgevorderd. De Notaris P. Dregmans te Axel, zal met tusschsnkomst van zijn ambtgenoot Stockman te Selzaete, ten verzoeke van da Wed. S. DE CALUWE en Kinderen op de door baar nog bewoonde hofstede te Koewacht (Zand) op Donderdag 23 April 1908, des voormiddags 10 ure, verkoopen 1 bruine Merrie oud 10 jaar met gaspeend Veulen, 1 bruine Merrie oud 4 jaar. 4 baatgevende Koeien, 4 bekalfde Vaarzen, 4 tweejarige Vaarzen, 2 eenjarige Runders, 1 Springstier, 2 Kalvers, 3 Zeugen met Biggen, 2 Zeugen dik van biggen en 1 vet Varken. Tilbury, 2 Menwagens met ijzeren assen, 1 Drie wielskar met lamoen voor treemkar, Rolblok, Beerbak, 3 Eggen met houten tanden, ijzeren ploeg, 2 Zeeuwsche Ploegen, Slede, Sleepbord, Windmolen, Stroomolen, Haverkist, Meelkisten, Graanmaat, 2 Vlasreepen met Banken, Slijp steen, Ladder, Scheltbalken, groot Zeil, Varkens- en Biggensbakken, Graanzakken, Geeselsteen, Paar den- en Rijtuigharnassures. idelkgereedschap: Kaarn- machine, Kaarn, Kuip, Keulsche- potten en Teelen. VOORTS: 1000 bossenStroo, 8000 K.G. Koebeeten, eiken Palen, Zinkdraad enz., enz. Koopen tot en met f3, kontant. Het overige op tijd van betaling onder borgtocht dèsgevorderd.

Axelsche Courant | 1908 | | pagina 3