DE GOEDKOOPE WIHEL Hoordstr. Ho. 12. MAGA ZIJ W g" m 3 En Gros. En Oétail. aT ca a prijzen: Voor Wodorferkoopers extra korting, liidiripiilgsiieiti Probeer de groote stukken Zeep van 3 ct. f. i.HEUS», N N van Galanteriën, Garen, Band, Krainerijen, Speelgoederen, Huishoudelijke Artikelen, Sclioonmaak Artikelen, Einaille, Mandewerk, Matten, Borstelwerk, Zeemen, Sponsen, Dweilen, enz., enz. BORSTELWERK, Probeer vooral het WASCHPOEDER, Scharen, Snoei-, Zak-, Tafel-, Brood-, Scheermessen enz., Fiedr. Herder Abr. Sohn, Solingen Echt Nickelen KETTINGEN, PORTEMONNAIE'S, Ruime sorteering in Schilderijen, Spiegels van klein tot groot, Goedkoope Winkel Axel. O CD' CD CD CD T CD, N CD CD CD CD CD IA N N tA in alle goëdkoope prijzen. Poppetjes van 5, 10, 15, 20 cent enz. Lederapretuur, zeer groote flacons 15 cent. eeel 10 121/2 12 1 Machineolie, groote flesch Schoenvet, per doos Renzendoozen Schoensmeer Groote Schoenveters, beste soort, 12 voor 7 Po Molières 12 voor 7'/2 Poetsextract, rood kruis 4 Kachelpomade 4 Haarpomade3 Boenwas, beste, roode, p. groote flesch 71 /2 Wit Veterband, 3 stukken a 5 Groote stukken blauw-wit Linnen- of Keperband 3 voor .10 Zwart Veterband, prima kw., per el Vj., Zwart, rond of plat Elastiek, 3 el voor 5 Kousenband Elastiek van af 71 cent per el. Zeer zwaar beste soort 10 Gemaakte Kousenbanden metgespen 4 ct. p. pr. Puntjos, gesorteerd, van af 1 p- el. Prima extra mooie zwarte Sajet 10 ct. p. knot. Hoornen Haarkammen van af 10 cent. Nickelen Haarkammen .10 Ronde Kinderkammen van af 5 Stofkammen slechts 5 Echt hoornen Stofkammen 10 Schüurlinnen per vel 2 3 stukjes Kachelpotlood 5 Ackernmnn'sgaren, zeer sterk, klos sen van 200 el, zwart of wit 4 Groote Sponsen van af 10 Zeemen van af 25 Degelijke Zeemen35 Handvegers, prachtig mooi 17 PP Waschborstels 10 Flinke sterke Werkborstels 8 Degelijke Straatbezems .20 Heele beste Spinnekopvegers .25 Kamervegers met steel .55 Tapijtschuiers .25 Witte Borstels 10 Kachelborstels 15 Luiwagens25 Dubbele of Scheepsluiwagens 32'/, Verder eene ruime sorteersng spotg-otedkoop. slechts 4 cent per pakje. Groote Dweilen, ijzersterk 1 flacon beste schrijfinkt 12 stalen Pennen 6 dubbele vellen schrijfpapier 12 met waterlinie's 25 enveloppen, groot of klein 6 likeurlepeltjes 6 beste Eierlepeltjes voor 1 Kinderlepel of Vork Beenen Eèierlëpeltjes per stuk Palmen Mosterdlepeltjes Lepels van af 6 voor Beste Lepels met of zonder bloem p. st. 3 stalen Vorken voor cent. Gekartelde Vorken per stuk 4 cent. Broodmessen per stuk 25 9-duims Broodmessen .40 Slagersmessen van af .25 Tafelmessen van af .7 Knipmessen van af 10 5 Griffels voor 1 B Potlooden van af -2 Handelspotlooden 3 Aluminium Penhouders 5 Potloodétui's5 25 prima Naalden. 2 2 Stopnaalden 1 Honderd Spelden 1 Houten Naaldenkoker met 25 Naalden slechts. 4 Stalen Vingerhoeden 1 Aluminium Vingerhoeden 2 Naairingen3 Machinenaaldën, 3 voor.5 uit de fabriek van in eene zeur uitgebreide sorteering voorhanden. Flinke Kleerborstels 121cent. Idem Schoenborstels 127» Kleerborstels,gegarandeerdechthaar 25 Prima qualiteit 50 Spenen met ring 5 Tefltjes, zonder naad 3 Zuigslangen, stevige darmen, ge heel compleet" 10 Slangelastiek per el .15 Beentjes, Ringen, Glaasjes of ver dere benoodigdheden slechts 1 Zuigflèsschen met maat .5 Ruime sorteering- aan ongelooflijke lage prijzen. Voor echtheid wordt ingestaan. Uitgebreide sorteering in Kuif- en Zijkammen en verdere Toiletartikelen. Deze sorteering is te groot om hiervan alle prijzen op te noemen. Groote sorteering in Bröches van af 5 cent. Idem knopjes per paar 10 Echt doublé Ringen 25 Kinderringen van af 1 en u blijft ze gebruiken. Zeer heerlijke Eau de Cologne Zeep 5 cent. Prachtige ^t-MonopoleZeep rood of wit 71/2 Portemonhaie's van af 10 Bruine of gele mansportemonnaie's zeer sterk van af 30 I enter eene zeer ruime sörteering m te veel om op te noemen. 5 cent. N 13 Alvorens gi.i uwe inko°Pen doet> bezoek dan eerst DE *358 GOEDKOOPE WINKEL, en gij zult verbaasd zijn van ft» de lage doch vaste prijzen. IA 60 30 Kaatsballen van af. Mondorgels Van af Orchest-mond-harmonica's slechts Beweegbare Poppen, prachtig ge kleed van af Blikken Kinderspeelgoed van af 5 Verder eene zeer uitgebreide sor= teering, te veel om op te noemen. Petroleumstellen, flink groot, zeer doelmatig, 3 flinke pitten, slechts f 2,25. Glazen voor Petroleumstellen 4 cent. Lampeglazen voor groote of kleine branders, per stuk 3 Lampe Beige-glazen slechts 10 per dozijn extra korting. van gewone tot beste soorten, prachtige Platen in steendruk of oliographie, sorteering te uit gebreid om hiervan prijzen te noemen. Presenteerbladen in alle vormen en dessins. Theebladen ip verschillende soorten. Alle soorten Matten. Japanmatten in verschillende kleuren 30 cent Doelmatige Mattenkloppers .15 Doelmatige Fruitschalen 25 Kop en Schotel, zeer fijn porselein 17 Tafelbordjes, idem, van af ,177a Alle soorten Vazen. Sterke Wasehbakken, Teilen, Emmers, Trommeltjes, Melkkannen, Bloemengieters, Eetketels, Pannen, Tuitemmertjes. Drinkkruiken met kroes enz., alles degelijk geschilderd, maar 227a cent per stuk. ZeerzwareengrootegèschilderdeEmmers 90ct. Idem lichtere65 Geëmailleerde Emmeis, groote met hand vatten van af 80 Idem zeer zwaref 1,10 Verder eene ruime sorteering in geëmailleerde Koffiekannen, Melk- of Water kannen. Braadpannen, groot en klein. Lampetkannen, Waterpotten, Zoutbakken. Schalen van klein tot groot enz. aan lage prijzen. Vogelkooien van af .35 cent. Zeer prachtige Vogelkooi met koper gemonteerd Imitation Bamboe. f 1,10 Prachtige sortin Al b u ms, waaronderzeer groote Ruime sorteering in houten en bronzen Albumstandaards. Prachtige Salonlijsten, kabinet- en visiteformaat. Tevens eene groote sörteering in glazen en koperen Portretlijsten. Groote sorteering in Fantaisie en Religieuse Beelden, Kruisbeelden en Kerkboeken. Sorteering in Bloempotten van af 60 cent. Bloempot-Hulzen van af 10 Kastranden in alle kleuren 12 voor 5 Zeemen in verschillende soorten en prijzen en verder nog duizenden artikelen meer, te veel om op te noemen. Aanbevelend, saam Hl tem

Axelsche Courant | 1905 | | pagina 4