Stormvogel-heren strijden nog volop om promotie opruiming Onverwachte nederlaag van GSC dames tegen EMM II: 11-6 Te koop: MINNAARD Verkoop het dooreen kleintje 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 15 JANUARI 197g In plaats van kaarten. Voor de bewijzen van deel neming. ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder en oma, me vrouw betuigen wij onze harte lijke dank. In het bijzonder onze dank aan het verplegend perso neel van 'Der Boede' voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam. G. Hubrechsen Middelburg, jan. 1976. Dorus Rijkersstr. 19. Langs deze weg wil ik allen hartelij k danken voor de fe licitaties en cadeaus, die ik op mijn 90e verjaardag mocht ontvangen. E. J. Bolier Nieuwdorp, Pr. Margrietstraat 13. LeesdePZC v. d. GRIEK ARTS tot afwezig van 17-1 2-2. De andere huisart sen nemen waar. Voor de vele bewijzen van deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man. onze lieve broer, zwager en oom LEENDERT JAGT betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: L. JagtrBaljeu Voor de zeer vele blijken van innig medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma JACOBA VAN STRIEN-OTTE betuigen wij onze hartelijke dank. J van Strien Kinderen en kleinkinderen Yerseke. januari 1976 Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon FRANS betuigen wij onze oprechte dank. J. Sanderse G. Sanderse-Boogert Yerseke. januari 1976. Wegens huwelijk van één van onze medewerk sters is ons kantoor vrijdag 16 januari 1976 na 12.00 uur gesloten. Stichting 'Het Zilveien Kruis' Blauwedijk 13 - Middelburg. GEMEENTE VAIKENISSE 1e herziening bestemmingsplan Zoutelande Duinstreek De burgemeester van Valkenisse maakt ingevolge artikel 31 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 16 januari 1976 ter gemeen tesecretarie te Koudekerke ter inzage ligt de le herziening van het bestem mingsplan Zoutelande Duinstreek, waarvan de door gedeputeerde staten van Zeeland dd. 21 juli 1975 verleende goedkeuring onherroepelijk is gewor den. Koudekerke, 15 januari 1976. De burgemeester voornoemd, S. Francke. Vorkheftrucks, div. uitv., o.a. een in zeer goede staat verkerende Reach truc; beugelzaagmachine; klokweeg- schaal; compressors 220 v. en 380 v.; kolom- en tafelboormachines; beton molens, enz. tel. 01103-1200. FINALE COMPETITIE HOMETRAINER CLUBKAMPIOENSCHAP TTV ARNEMUIDEN ARNEMUIDEN - De tafeltennisver eniging Arnemuiden hield zijn jaar- SLUISKIL - Wielercomité 'De Sluis- !'ikse clubkampioenschappen. Ook dit kilse Wielervrienden' houdt zaterdag Ta^r werd de finale van de Zeeuwse Wielercom- petitie op de rollen voor liefhebbers. weer gespeeld in dri^ ca tegorieën: junioren, dubbelspel en junioren-senioren. OOST-SOUBURG - Het wedstrijd- zwemprogramma speelt zich in het komende weekeinde af in de zwemba den te Vlissingen en Middelburg. Zondagmiddag wordt in Vlissingen het derde zwemprogramma voor de landelijke C-competitie afgewerkt. In deze competitie zijn de Stormvogel heren nog volop in de promotiestrijd gewikkeld. Zij staan na twee wed strijden op de 7e plaats en zijn Z plaatsen gezakt. De* vier best geklas seerde ploegen promoveren naar de b-klasse. De Luctor-heren staan in de middenmoot en zullen zich ongetwij feld in deze klasse kunnen handhaven. De stand is hier: 4. ZON (Heerlen) 9 punten; 5. NZC'21 (Nijmegen) 10 punten; 6. de Rijn (Wa- geningen) 12 punten; 7. Stormvogel (Vlissingen 13 punten; 8. KAZ/HDZ (Amsterdam) 17 punten; 25. Luctor (Middelburg) 48 punten. Zijn de stormvogel-heren dus volop in de promotiestrijd gewikkeld, de Vlis- singse dames zijn echter In de onderste regionen terechtgekomen. Van de ge klasseerde teams blijven er 40 in de C-klasse. De Stormvogel-dames staan op de 39e plaats. Zij zullen dus alles op alles moeten zetten om zich te kunnen handhaven. De stand luidt hier: 37. Lutra (Helmond) 73 punten; 38. Wilskracht (Utrecht) 73 punten; 39. Stormvogel (Vlissingen) 74 punten; 40 bad te Middelburg de recreatieve teams van Luctor. Scheldestroom en Stormvogel B tegen elkaar. Het gaat hier om het behoud van een plaats in de A-afdeling van de Kring Zeeland. Luctor moet in staat worden geacht deze driekamp te winnen. KAZ/HDZ (Amsterdam) 78 punten; 41 Arethusa (Oss) 79 punten; 42. OZPC (Oldenzaal) 83 punten. Aan de wedstrijden in Vlissingen zul len naast de leden van de Stormvogel en Luctor ook die van de Schelde (Ter- neuzen). de Bruinvis (Sas van Gent) en Scheldestroom (Breskens) deelnemen. Op het programma staan enkele zeer interessante nummers. Op de 200 me ter schoolslag zal de Vlissingse Lenie van Boedegom het opnemen tegen Yvonne Klasen van de Bruinvis die momenteel op dit nummer erg sterk zwemt. Ook Tanja Hamelink van de Schelde zal zich zeker in deze twee strijd mengen. Op de 100 m rugslag dames moet Carla Willems (Stormvo gel) het kunnen halen. Belangrijk is echter de tijd die zij zal gaan maken. De heren ontmoeten elkaar op de 100 meter schoolslag en de 200 meter rugs lag. Op de schoolslag zal het een span nende strijd worden tussen de Storm vogelheren Keymel, Buijs, Meerman en Falhaber. De 200 meter rugslag kan heel interessant worden. Het zal hier gaan tussen de Luctorheren Rob Geer- De wedstrijd had een verras, mde v Deze finale wordt gehouden in café At- De strijd bij de junioren leverde geen lanta te Sluiskil en begint om 19.00 verrassingen op en de 4 als eerste ge- uur. Voorts zullen ongeveer twintig plaatste spelers bereikten dan ook de I laatste ronde. Kampioen werd J. de Smit door in de finale te winnen van A. Theune met 21-19. 21-19. Op de 3e plaats eindigde N. Marijs die de als 3e trimmers een rollenwedstrijd rijden. De prijsuitreiking zal geschieden door oud wereldkampioen 1964 en Tour de France winnaar 1968 Jan Jansen. Jan de Leeuw derde OUD-VOSSEMEER - Bij de derde clubcross van de Haister.se atletiek vereniging Olympia is Jan de Leeuw- uit Oud-Vossemeer derde geworden in een tijd van 12 minuten en 45 secon den over de vier kilometer, hetgeen een nieuw persoonlijk record is. vliet. John de I Jaap Keymel. Als ook Koen Dehul- Hoogerheide. die zich vlak voor de GOES - In de eerste klas zaalhandbal dames afdeling Zeeland kreeg het lei dende GSC een onverwachtse neder laag te incasseren tegen het het team van EMM II. Voor Hontenisse en Sluiskil werden de wedstrijden tegen respectievelijk Olympus II en Walche ren II overwinningen. Marathon zorgde bijna opnieuw voor een ver rassing, maar Delta Sport bleek over de langste adem te beschikken. In Middelburg verloor het damesteam van GSC met ruim verschil van EMM II in een wedstrijd die van GSC-zijde bijzonder Slecht te noemen was. Ver dedigend klopte het helemaal niet in der slecht en bovendien verkeerde Hontenisse-doelvrouw Tilly Lauret in uitstekende vorm waardoor het voor Olympus bijzonder moeilijk scoren was. De 15-5 overwinning voor Honte nisse was zeker verdiend. Sluiskil had in Vlissingen meer moeite met Walcheren II dan werd verwacht De Vlissingse dames speelden aanval lend niet sterk maar ook Sluiskil had hier moeite mee. Sluiskil echter speelde toch iets meer met verstand en kon gaan rusten met een 0-4 voor sprong. In de tweede helft breidde Sluiskil de voorsprong verder uit tot 15-6 hetgeen tevens de eindstand werd. en de Vlissinger naar in de persoon van Dierickx uit de Goese gelederen en de EMM-dames Marathon speelde vooral in de eerste sters van de Bruinvis op dit nummer inschrijft dan zal het een geweldig spectakelstuk kunnen worden. De wedstrijden in Vlissingen beginnen om 16.00 uur. Zaterdagmiddag strijden in het zwem wedstrijd als lid had aangemeld en de winnaar van de twee vorige crossen Kees Zuiderveld naar de tweede plaats verwees. De tijd van de winnaar was 12 minuten 39,6 seconden, terwijl Zuider veld uitkwam op 12,43 benutten de geboden kansen goed. Na een 9-2 ruststand werd het tenslotte helft tegen Delta Sport een sterke wedstrijd, hetgeen resulteerde in een 11-6 in het voordeel van EMM II. Hon- 5-3 voorsprong. In de tweede helft ech- tenisse kwam twee punten dichter naar het nog steeds leidende GSC toe door een ruime 15-5 overwinning op Olympus II. Olympus speelde bijzon ter dirigeerde Delta Sport de wedstrijd en de dames uit Zierikzee bogen de achterstand om in een 9-8 voorsprong, die ook de eindstand werd. In de heren le klas is de Zeeuws- vlaamse derby tussen Utopia en Ope- ratie'71 geëindigd in een overwinning voor de ploeg uit Temeuzen. Utopia won met 26-15 in een wedstrijd die in de eerste helft het aanzien zeker waard was. Albert Bartelse verdedigde het Utopia-doel. Na een 12-7 ruststand werd het tenslotte 26-15 voor Utopia. Walcheren had thuis tegen Volharding niet veel moeite om beide punten in eigen huis te houden. In het eerste kwartier van de wedstrijd kon Volhar ding het nog aardig bijhouden maar daarna zakte de Goese ploeg volkomen weg. Een 12-8 voorsprong met de rust was reeds voldoende om het tijdens de tweede helft iets kalmer te doen. Toch kwam Volharding vooral in deze tweede helft nog fel opzetten, maar een meerderheid in de laatste fase van de strijd gaf Walcheren de nodige ruimte om de zege veilig te stellen. 21-12. getipte C. van Belzen in 3 sets wist te bedwingen 16-21, 21-19 en 21-18. Bij de senioren-junioren plaatsten ook alle getipte spelers zich bij de laatste ne gen. Hier ging de finale tussen J. van de Ketterij (senior) en alweer J. de Smit (junior). Na een bijzonder span nende finale met tafeltennis op een hoog niveau wist J. de Smit ook het al gemeen clubkampioenschap te grijpen door Van de Ketterij in 4 sets met 21- 19. 19-21. 21-18 en 21-16 terug te wjjzea In de strijd om de 3e en 4e plaats ver sloeg N. Baarends de ex-clubkampioen L. Goormachtig met 21-13, 21-19. Aan het dubbelspel namen slechts vijf dub bels deel, die een onderlinge competite afwerkten. Deze dubbels waren door loting vastgesteld uit de 10 beste spe lers. Ook hier werd interessante strijd geleverd, maar het dubbel C. Schuit/J. de Smit was hier te sterk voor de rest en veroverde dan ook het kampioen schap voor het juniorendubbel C. van Belzen/A. Theune. Door dit kampioen-, schap wist de 14-jarige J. de Smit alle, drie de titels van zijn vereniging te veroveren iets wat niemand ooit nog 'heeft gepresteerd. SPOTKOOPJE Reinaert systematische encyclopedie Nu de delen 7 t/m 12 Na de grote belangstelling voor de eet ste zes delen zijn nu de volgende zes delen vi deze schitterende encyclopedie voor 1 3 van de oorspronkelijke prijs verkrtis baar. Deel 7 Aardrijkskunde ol geogra fie; 8 Literatuur en literatuurgeschiede nis I; 9 Literatuur en literatuurgeschie denis II, 10 Natuurkunde: 11 Plantkun de; 12 Sociale Wetenschappen. Elk deel is rijk geïllustreerd en voorzien van een alfabetisch trefwoordenregister In kunst lederen band. per deel van 41.-voor Ook de delen 1 t/m 6 zijn nu nog verkrijgbaar g Rock Roll album 4 Ip's Rock Roll fans opgelet' Uniek 4 elpee album met een geweldige verzameling Rock Roll hits uit de USA door de originele artiesten zoals Fats Domino. Bill Haley, The Platters. Jerry Lee Lewis, Chuck Berry. Richie Valens. Bo Diddley. Lee Dorsey. The Shirelles. The Playmates. Isley Brothers. Kingsmen. e v a. Een "must" voor iedere Rock Roll verzamelaar' Normale prijs 49.50 Nu slechts 4 elpees Klassieke elpees Meer dan 10.000 klassieke elpees, keuze uit 20 titels. Perfekte stereo-opnamen van o.a, DeMoldau (Smetana). Capriccio Italien (Tchaikovsky). Piano concerten (Grieg, Schumann), Rhapsodie in blue (Gershwin). Kleine Nachtmuziek (Mozart). Peer Gynt suites (Grieg) en 4e symphonie (Mendelssohn). Normale prijs 12,95. Nu slechts p.st. Jan Mens - Griet Manshande (2 dln) L De oer nederlandse roman Bk over een Amsterdamse H* kasteleinsvrouw. Deze gG& uitgave bevat in 2 de- n Ier, de volgende boe ken De gouden reael 8BBd' De blinde weereit Het goede inzicht Godt alleen d'eere. Per stel van 2 delen van 39- voor g\ Wetenschap in overzichten Deze beknopte, goed gefundeerde naslagwerken geven een directe •LjU en snelle visuele informatie Sterrenkunde Biologie Na f tuurkunde Scheikunde Ana tomie - Geologie Plantkunde - Mi neralogie. Modern en handig vade mecum met talri|ke kleurenplaten Per deel van 12.50 voor Hollands-hit-festival Grandioze TV kraker met 16 originele Holland-hits vertolkt door de originele artiesten zoals~Joost Nuissl. Connie VandenBos. Andrë van Duin. Ria Valk. Boudewijn de Groot. Nico Haak, Hydra. Rob de Ni|S, Peter Schaap. Mark Winter e v a Normale prijs 17.50. Pak mee. nu slechts m «5 Meulenhoffreeks literatuur in paperback Boeken van wereldvermaarde auteurs' o a. Borges 'Casares Kronieken van Bustos Domecq: Burroughs Junkie: lonesco De foto van de kolonel. Jarry Superman: McCarthy De oase. Tu- cholsky - De Prui 41 senhemel Van 7.25 tot 10.- nu 3 stuks naar keuze voor Michel van der Plas Jan Roes De kerk gaat uit Familie-album van een halve eeuw katholiek leven in Neder land- Een platenboek (mét tekst) met 380 toto's Een boek boorde vol nostalgie. Van 16.50 voor TV-Country-dubbelalbum Geweldig Tv-dubbelalbum met maar liefst 26 keiharde Country Western hits door uitsluitend top artiesten zoals Tammy Wynette. Lynn Anderson, Jöhnny Cash. Hank Thompson. Faron Young, Buck Owens. Jimmy Rodgers. Dottie West en Roger Miller. Normale- prijs 27,50 (2 elpees) Nu slechts Greatest hits of the world collection 2 superhit-elpees boordevol originele toppers door inter nationale top groepen en artiesten zoals Byrds. Santana, Redbone, Fleet wood Mac. Poco, Dr. Hook, Hollies, Chris Montez, Lynn Anderson etc. Normale prijs 14.90. Nu slechts Fats Domino dubbelalbum Fats op z'n best met 20 "rockende" bestsellers op 2 langspeelplaten 'waar onder "Jambalaya". "My girl Josephine". "So Long" "Three nights a week", "When I see you", "Bo wevil" en "What will I tell my heart". Normale prijs 25.- Nu slechts 2 elpees Jazz-elpees Enorm assortiment jazz- elpees op de bekende labels Verve en CBS. Keuze te over uit top-opnamen van o.a. Jimmy Smith. Duke Elling ton, Billy Holiday, Ben Webster, Earl Hines. Louis Armstrong. King Oliver etc. Ook tientallen titels waar van slechts enkele stuks aanwezig zijn. Haast U! Normale prijs 19,50 Nu slechts Van Goor's Encyclope- disch woordenboek der godsdiensten es wat het weten waard is van de verschillende gods- diensten en religieuze sekten, is in dit moderne naslagwerk te vinden. Een standaardwerk. Met meer dan 500 foto's. Gebon den van 89.- voor ggw sL Fosco Maraini - Japan toe- Si komst van een verleden w Een boeiend maar vooral F ook origineel boek over de ontwikkeling van Japan in d« laatste jaren. Met meer dan 300 schitterende kleurenfo to's. Van 83.50 voor Muller-ldzerda/Galjaard - Bloem en plant 52 Weken verzorging in huis en tuin. Scheuren - verpotten - snoeien - stekken verwarming - verlichting - indeling tuin etc Van 16.50 voor *=*4 Buwalda/Gort Te oud voor wat' Een boek vol inspirerende doe- ideeën voor ouderen- Handwer ken weven poppen maken schilderen, ctc Gebonden van 13.50 voor gr atf MOTOWN Hulsker - Van Gogh door Van Gogh De brieven van Vincent van Gogh als commentaar op zijn werk. Het hoofddoel van dit boek is een volledig beeld te geven van alles wat in Van Gogh's brieven te vin den is over zijn afzonderlijke-wer-, kep. Met ca. 180 illustraties. Van 125.-voor pT-1 The best of Chris Montez Alle gouden hits van Chris Montez op één elpee Met "Ay no digas", "Amor Y Paz", "Let's Dance". "You're so fine" en vele andere toppers. Nü voor een ongehoord lage prijs! Normale prijs 19,50. Nu slechts Nana Mouskouri Beluister de ongelooflijke veelzijdigheid van deze internationale top-artieste op deze sublieme engels talige elpee. Normale prijs 17,90. Nu slechts Eric Clapton Het befaamde "Rainbow Concert" van gitaar fenomeen Eric Clapton op elpee! Met o.a, Pete Townshend, Ron Wood, Steve Winwood en Jim Capaldi. In een luxe klapalbum. Normale prijs 18,90 Nu slechts Van Gogh Boeken op alle gebied Romans (literatuur en streekromans) gebonden en in paperback. Puzzelwoordenboeken humor - dieren - planten - bloemen - koken - wetenschap - godsdienst Èëschièdënis mensen maatschappij kreatieve andvaardigheid - poëzie - fotografie techniek (o.a. elektronica/electriciteit, radiobesturing, geluid, half geleiders, televisie Vakantiepakket Verpleegstersomnibus (2 romans detective- Van 9.95 voor omnibus) nu voor Tamla Motown album 4 Ip's Op veler verzoek nogmaals dit fantastische 4-lp album met niet minder dan 64 originele gouden Tamla Motown-hits door o.a. Diana Ross, Stevie Wonder, Jackson Five, Supremes, Marvin Gaye, Temptations, Four Tops, Gladys Knight, Smokey Robinson. Rare Earth, Jr. Walker The All Stars, Tammi Terrell, Marvelettes etc. Koop nu dit albuiji met 4 elpees voor minder dan 173 van de normale prijs. Nu slechts 4 elpees 8 Tracks Koop nu voor een spotprijs bespeelde 8-tracks vertolkt door de originele artiesten. Keuze uit meer dan 60 titels waaronder Jim Reeves, Floyd Cramer, José Feliciano, Harry Belafonte, Elvis Presly, Glenn Miller, Mario Lanza, etc. Adviesprijs 17,90, 22,- en 25,- spotprijs uu per stuk slechts Pockets o.m. Detective science fiction literatuur (o.a. Cam- pert. Claus, Hamelink. Lucebert, Schierbeex) - puzzel pockets. 3 stuks voor ff A 3 Stuks voor R/üeer dan 10.000 Klassieke musicassettes Bekende symphonieën, piano- en viool concerten. balletmuziek, ouvertures etc. van Bach, Beethoven. Chopin, Mozart tot aan Strauss en Tchaikovsky vertolkt door wereldberoemde orkesten en solisten zoals Maurice André, Eugène Ormandy, Leonard Bernstein en het New York Philharmonisch Orkest etc. Nomale prijs 14,90 en 12,90 Nu slechts 7,95 Meer dan 20.000 Populaire musicassettes Waaronder vele hitverzamelingen (Alle 14 Favoriet, Op Losse Groeven) door uitsluitend de originele artiesten waar onder Marco Bakker, Dimitri van Toren, Don Mc.Lean, Billy Swan, Chris Montez, Ringo Starr, Sly the Family Stone. Oók de komplete muziek uit de Strauss-Family op dubbel-cassette! Normaal 17,90, 22,- en 25,- nu per stuks slechts 9,95, 8,95, 7,95 en Walt Disney - Sprookjesboeken Sneeuwwitje - Cinderella - Pinocchio - Bambi - Peter Pan De schone slaapster - Jungleboek - Dombo Mary rgjj Poppins - Winnie de Poeh - Alice in Wonder- f~ a 1 land. Groot formaat en met prachtige kleuren H *^1 I platen. Per boek van 4.25 voor Voordejeugd Carpenters Ticket-to ride musicassette Normaal 14.90. Nu slechts Jongens en meisjesboeken - stripboeken - boeken voor kleuters (o.m. Ti-ta Tovenaar: Beertje Colargol: Aristocats. Flintstones, Ravian). Pockets 3 stuks voc Donald Duck en andere verhalen Er is er weer een.' Zo'n gewel dig fijn driedubbeldik Donald Duck-album. 288 Bladzijden. Alle tekeningen in kleur. Speciale prijs y» Alle boeken voor minder dan de halve prijs (Deze aanbiedingen gelden vanaf donderdag 15 januari, 0900 uur.) IMu tegen drastisch verlaagde prijzen Zulke radicale opruimings prijzen vindt u alleen bij de grootste platenverkoper van Nederland!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14