nutricia chocomel IFA somt uw 1 Denksaan een buitenland»' op z'n tijd. Voor de aardigheid. débé meubelef ieder pondje gaat door je mondje daarom is er nu Calvé Slank-o-naise 198^ fa toiletzeep Grote merken, kleine prijsjes... KOOP INFORMATIE Buitenlanders. Ze wonen, werken en komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten andets. Je wijst's de weg. Je toont's belangstelling. Je praat met een andere wereld. Hoort nog's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlander al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkheid. TE HUUR nog enkele bejaardenflats 2-kamerflats en garages De Stichting Het Zeeuwse Kruis ADMINISTRATIEVE KRACHT/PONSTYPISTE mnl./vr. Want we denken en doen aan de lijn, maar we willen ook lekker eten. En dat kan met Slank-o-naise. Calvé Slank-o-naise heeft bijna de helft minder kalorieëndan mayonaise, terwijl het minstens even lekker is op toastjes, bij patat, voor sausjes en op sla of slaatjes, 't Ligt toch in de lijn van Nederland's bekendste mayonaise maker om aan uw lijn te denken. Dus daarom is er nu Calvé Slank-o-naise. literfles wk10 aanbiedingen gelden t/m zaterdag 8 maart Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE. aan de Haringvlietstraat te Middelburg: In het centrale trappenhuis is een lift aanwezig. De huurprijzen van de flats, inclusief verwar ming, gas, water, huur boiler, reinigingsrech ten, centraal antennesysteem, schoonhouden en verlichting van trappenhuizen e.d. bedragen per l-4-'75: bejaardenflats (2 kamers) 273,25 en 285,— per maand; 2-kamersflats 306,55 en 318,30 per maand; garages 37,50 per maand. Nadere gegevens worden verstrekt door de stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Rouaansekaai 35-37, Postbus 100 te Middel burg. Telefoon (01180) 14658, toestel 23. VRAAGT zo spoedig mogelijk een bij voorkeur geroutineerde ten behoeve vam de Provinciale Ent Ad ministratie te Goes. Opleiding UX..O.- of MAVO-niveau en diploma typen. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring min.: 761,48/mnd., max.: 1.831,41/mnd. exclusief toeslag ingevolge machtigings wet. V Sollicitaties Binnen 10 dagen te richten aan „Stichting Het Zeeuwse Kruis", Vosmaerstraat 2, Postbus 79. te Goes. Wie meubelen gaat kopen, wil veel, véél, héél veel zien. Dat kan het allerbeste Hij Débé, de grootste meubeltoonzaal van Zuid-Nederland. Met honderden meubels in alle prijsklassen en stijlen. Van klassiek tot zeer modern. U ziet er zeer kostbare ameublementen, maar ook als u bescheiden wilt beginnen, vindt u er vast iets naar uw hart. Voor keuken, woonkamer, eethoek; voor gang, werkkamer, slaapkamer; voor elk plekje in uw huis. Daarom: véér u een beslissing neemt, kijken bij débé! Zoveel mooie meubels ziet u zelden bij elkaar: Teteringsedijk 89 bis, Breda, Postbus 3145, Telefoon 01600-3 45 52. Welkom Wj débé: Maandag tot en met vrijdag van 9 tot 18 uur, zaterdag van 9 tot 17 uur. Levering via uw woningii DONDERDAG 6 MAAR! 1975 Onze lezers lezen graag! Ook over uw zaak.,» Het bevredigt hun behoefte aan 2x100 aram^- - J

de Stem | 1975 | | pagina 8